Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OLJM 2009: Jole i prvi izbor Miss Sveučilišta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
vandalay industries
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2009. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sramota. a kad se sjetim da je u tijeku "brendiranje osijeka". evo lijepo ga brendiraju nesposobni ljudi. nema nam spasa. Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2009. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sjecam se prosle godine da je kolega nudio pomoc oko organizacije i prosirenja ponude i na elektronsku glazbu, pa je netko vrlo bitan odgovorio kako to nedolazi u obzir jer to oni ne slusaju. Wink

Treba uzeti u obzir da je godinu prije za vrijeme prosle garniture SZbora to funkcioniralo besprijekorno. Jedan petak je bila elektronika na main stageu ispred Bastiona i bilo je poprilicno dobro popunjeno, a sve ostale dane radili su se afteri u Old Bridge Pubu sa mladim osjeckim djima.
Jeda izuzetan projekt koji je mladim ljudima dao sansu da se pokazu i na kraju krajeva zabave.
Nisam siguran za proracun tog dijela, ali rekao bih oko 15 000 kuna (nemojte me hvatat za rijec, ali radi se o bezobrazno malim i mizernim honorarima) za 7 ili cak vise dana, za sve DJe (nas 10 ili vise), najam opreme i jos neke tekuce sitnice.

buahahaha
Znaci stojim iza bilo kakve peticije imenom i prezimenom, a znam jos jako puno ljudi koji ce uciniti isto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danjel
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2009. 10:24 
Naslov:  Re: OLJM 2009: Jole i prvi izbor Miss Sveučilišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobro Gavranoviću jesi ti normalan, povedi ti svoju ekipu fino na tog Joleta i uživajte u zagrljaju, nekom kolu ili kako god.. Jer ne vjerujem da će doći itko normalan ove godine na taj OLJM.
I ako je tvoja ispitana skupina od 700 studenata strvarno tako odlučila, po pitanju izvođača ove godine, onda si taman pogodio skupinicu koja karakterizira i tebe, seljačine. Zanima me samo koliko si love stavio u džep ove godine, jer ovo šta se radi sa tom organizacijom OLJMa stvarno je sramotno.

p.s. Za sve koji stvarno misle da je to istraživanje provedeno po pitanju izvođača: SUMNJAM!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2009. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

katastrofa, sve gore i gore

mislim, JOLE?!?!?!?!? fuj fuj fuj

_________________
:->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2009. 11:05 
Naslov:  Re: OLJM 2009: Jole i prvi izbor Miss Sveučilišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.facebook.com/posted.php?id=714653601&share_id=38080864970&post_id=38080864970&comments
Prije dva mjeseca na uzorku od 700 studenata ?????????
(koliko u Osijeku ima studenata??? je li itko odavdje tu anketu ispunio, tko je uzorkovao ovih 700 studenata????
ajde nek se javi barem jedan koji je ovu anketu ispunjavao, jer je 700 ljudi stvarno puno...

Uostalom, kao da retardiranom narodu moš dat ono šta on hoće! Ili, bilo kome! Da je tako, roditelji bi djecu hranili samo McDonadsovim hambićima (a, svi znamo da to ne bi bilo dobro). Zato, moraš pazit na narod i liječit ga kulturom, htio on to ili ne.


jebote, šta se da napraviti s 300 000 kuna
festival od 7 dana u osijeku
24 sata muzike, plesa
i sveg ostalog

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.05.2009. 11:44 
Naslov:  Re: OLJM 2009: Jole i prvi izbor Miss Sveučilišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Topić je svirao prije godinu-dvije godine na bajkerijadi kod katakombi.
Jole... Crying or Very sad FUJ! Što ne dovedu i velečasnog Sudca kad več idu na full lakrdiju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2009. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hm, vjerujem da bi vlč. Sudac prikupio više publike od Joleta-pjevam-po svadbama.......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2009. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jole pedofil.... Jebeš mi sve, samo malo psihološke analize njegovih tekstova i može ga se mirne ruke zaključat u Vrapče osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tanjix
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2009. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dado Topić, krajem ptrošlog ljeta u dvorištu Vege sa Esmom Redžepovom,,sjajan koncert!..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tanjix
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2009. 11:56 
Naslov:  Wtf? ko si ti bokte?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › OLJM u proljeće... kakvim to retardatima daju da troše pare? osijek031.com smile




Wtf about me? ko si ti bokte?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2009. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JOLE !!!!!!! isusova ruko bolje da su doveli ove likove za gajbu piva



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2009. 12:35 
Naslov:  Re: OLJM 2009: Jole i prvi izbor Miss Sveučilišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › budući da čuh da je taj čoban, predsjednik studentskog zbora na pravu, nebih se čudio da su ispitivani samo studenti prava i recimo ekonomije. sudeći po rezultatima to se može sa popriličnom sigurnošću i naslutiti.


Ajmo se malo zaustaviti s predrasudama, tratinčice i ostali, jer predrasuda/pretpostavka je majka svih zaheba; niti svi s prava i ekonomije vole Joleta, niti svi s filozofskog vole "alternativnu" glazbu. Kao što ni svi sa sela ne slušaju čobansku glazbu, ni svi iz grada ne slušaju urbanu.

Kad već tako dobro naslućuješ, aj mi nasluti, s popriličnom sigurnošću, na koje parove da stavim lovu na kladionici. Very Happy

Što se tiče OLJKA- revizija! A odgovorne transportirati iz Studentskog zbora u kockastu zgradu preko puta pošte.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ian_McKaye
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2009. 12:44 
Naslov:  Re: OLJM 2009: Jole i prvi izbor Miss Sveučilišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dok god se ekipa bude vodila onom starom "a jebeš ga, idem jer nema ništa bolje" i "bar je đabe", dotad se ništa ni neće promijenit.

Bojkot!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vandalay industries
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2009. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ian_McKaye je napisao/la: › Dok god se ekipa bude vodila onom starom "a jebeš ga, idem jer nema ništa bolje" i "bar je đabe", dotad se ništa ni neće promijenit.

Bojkot!
ej McKaye jel može šta sa "Red Medicine" ?!?! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.05.2009. 12:51 
Naslov:  Re: OLJM 2009: Jole i prvi izbor Miss Sveučilišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › budući da čuh da je taj čoban, predsjednik studentskog zbora na pravu, nebih se čudio da su ispitivani samo studenti prava i recimo ekonomije. sudeći po rezultatima to se može sa popriličnom sigurnošću i naslutiti.


Ajmo se malo zaustaviti s predrasudama, tratinčice i ostali, jer predrasuda/pretpostavka je majka svih zaheba; niti svi s prava i ekonomije vole Joleta, niti svi s filozofskog vole "alternativnu" glazbu. Kao što ni svi sa sela ne slušaju čobansku glazbu, ni svi iz grada ne slušaju urbanu.

Kad već tako dobro naslućuješ, aj mi nasluti, s popriličnom sigurnošću, na koje parove da stavim lovu na kladionici. Very Happy

Što se tiče OLJKA- revizija! A odgovorne transportirati iz Studentskog zbora u kockastu zgradu preko puta pošte.


ma ja sam karikirao, nisam mislio doslovno pravo i ekonomiju nego da se sigurno nije išlo slobodnim odabirom sa svih faksova iako sumnjam da je uopce bilo ikakve ankete.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: