Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OLJM 2009: Jole i prvi izbor Miss Sveučilišta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2009. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zivi je napisao/la: ›
gamad , bolje dajte te pare unitedu i teatru da dovedu nes dobro...


hahahahahhahaha pretjeruješ sad!!!

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Gospodo, to se dogadja jer mi sutimo.

Hoce li netko rektorici napisati mail? Hoce li netko podici studente na bunu i propitkivanje na sto je utroseno 300 000 kuna i je li se za te novce moglo napraviti vise?!

Hoce li?


Ja cu napisati mail. Razumijem se u organizaciju, razumijem se u troskove i u ono sto mladi ljudi vole, i mislim da mogu napisati kvalitetan mail, te cu to i uciniti. Jedino sto cu traziti je da mi se jos ljudi potpise ispod toga, prije svega urednistvo portala, avantgarde i DJ ekipa njegova i sl koji imaju neko ime u ovome gradu. Ako se slazu...


Nemas problema, javi se na private! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.05.2009. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

al stvarno, 300 tisuca kuna su pare kojima bi ili united ili teatar 2 godine mogli radit koncerte svaki vikend, al doslovno, i mislim da bi to puno vise znacilo ljudima nego ovo govno sta su napravili.. ovo je ruganje sa svima nama šta rade..

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2009. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čuj, nakon što si priušte kojekakva putovanja, moraju oprati novac nekako. prošle godine je bilo tako, što ne bi i ove?!
podsjetimo da su prošle godine hvastali se kako su sprašili 400 000 kuna.

kaže da je odabrano prema ukusu uzorka od 700 ljudi, a kakav je to uzorak ako se zna da u Osijeku studira više od 20 000 ljudi?!

lopovluk i razbacivanje novcem!!!

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maja_mm
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: promjenjiva
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2009. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jole????? Isuse.....

_________________
[b]One ring to rule them all........ Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2009. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrlo loše.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.05.2009. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › čuj, nakon što si priušte kojekakva putovanja, moraju oprati novac nekako. prošle godine je bilo tako, što ne bi i ove?!
podsjetimo da su prošle godine hvastali se kako su sprašili 400 000 kuna.

kaže da je odabrano prema ukusu uzorka od 700 ljudi, a kakav je to uzorak ako se zna da u Osijeku studira više od 20 000 ljudi?!

lopovluk i razbacivanje novcem!!!


da, i svi smo svjesni da se krade i stoji se i ništa se ne radi. lijepo bi bilo da se sada angažiramo pa da se vidi gdje odu novci, ali kako? jel ima netko ideju?
mislim da slanje mailova organizatorima nije nikako produktivno jerbo tko krade taj i laže (veliko xD xDDDDD) pa će smisliti nešto.. to bi trebalo posavjetovati se s nekim institucijama jer ovo prelazi sve granice.. osijek031.com smile

EDIT: da nebi ispalo da sad serem bezveze, i ja znam koliko košta stage, razglas, light i bendovi, a 300 000 kn je za ovo ovdje ne pretjerano nego bezobrazno..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2009. 1:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1) Mail se nece slati organizatorima nego rektorici. A ako to bude mail gdje bi se potpisali neki osjecki glazbenici, novinari i neke znacajnije njuske, mozda bi rektorica to i pogledala bolje.
Ja nju potpuno razumijem, zena se ne razumije u organizaciju necega takvoga i da novaca koliko ovi kazu da treba.

2) 2 tjedna prije pocetka oni imaju JEDNOG sluzbeno potvrdjenog izvodjaca. A 2 tjedna prije neces takvog bi trebalo biti sve gotovo, napravljeni plakati i flyeri, naveliko krenuti u medijsku promociju. Ali mi dobivamo obavijest da je potvrdjen Jole, te jedan jazz izvodjac...

3. Kakve ankete molim vas, to je sve izmisljeno, neka mi se javi par osoba koje znam, a da su ispunile tu anketu, pa cu jos mozda i povjerovati da je stvarno postojala. Ti ljudi su se dovoljno iskazili, kako sam naveo vec, prosle godine kada su odbili pomoc od ljudi koji znaju nesto organizirati. A vidjeli ste kako je to ispalo prosle godine na kraju, uzas. Ove godine, na zalost, ocekujem jos losije.

4) 300 000 kn. Zavrti mi se u glavi od takve cifre. Osobno znam da bih sa 100 000 kn mogao u Teatru napraviti dvotjedni festival kakav ovaj grad jos nije vidio.

5) Od tih ljudi iz SZbora, nitko koliko sam cuo nije iz Osijeka, nego iz okolnih mjestasaca i sela iz njihove okolice, te ne razumije sto nama Osjecanima znaci URBANI OLJM, kakav je bio godinama. Trebamo to nekako pokazati nadleznim ljudima, da NE ZELIMO DA NAM GAMAD OD JEDNE, SADA VEC KULTNE MANIFESTACIJE, NAPRAVI NARODNO VESELJE...

6) Jednostavno treba nesto poduzeti i ovim putem, POZIVAM PORTAL OSIJEK 031 DA NAM SE PRIDRUZI U BORBI PROTIV TOGA DA OLJK IZGUBI SVOJ DUGOGODISNJI SMISAO, I POSTANE NARODNO VESELJE...Protiv ovoga se moze samo javnim glasovima i javnom akcijom, a nadam se da ce pravi osjecani, ako ih jos uopce ima na nekim bitnim polozajima, shvatiti kakav je kult oko OLJMa, i da ne zelimo da to promjene jedne seljacine koje su dosle sa svojih pasnjaka i sada ovdje glume neke šerife...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2009. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što se tiće ovoga izbora za miss sveucilista, trebalo bi se javiti zavodu za statistiku i MENSAi koja ce provesti IQ test na svim sudionicama, te da se na kraju izracuna prosjecni IQ sudionice jednog ovakvog događaja.
Dakle tipa mozes se prijaviti ali prvo ces ovdje sjesti rijesiti jedan testic Laughing

Mislim da bi rezultati bili veoma zanimljivi, te da bi se na kraju oko njih mogla razviti neka teza Very Happy

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.05.2009. 1:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pudinže, apsolutno se slažem sa svime i tu sam ako treba bilo kakva pomoć i ako se odluči angažirati oko toga da saznamo gdje je koliko novaca otišlo a i smatram da mi koji smo radili ili radimo i plaćali porez, da imamo pravo znati gdje su otišli novci.. znam da nije sve iz proračuna ali mislim da bi trebali znati.

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2009. 8:11 
Naslov:  Re: OLJM 2009: Jole i prvi izbor Miss Sveučilišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OLJM je postao nakazno i nakaradno dogadjanje olitiga event (ako se ta nakupina randomly izabranih muzicara i kvazi-muzicara jos uopce moze nazvati eventom) - ali me to uopce ne cudi, s obzirom na to na sto lici danasnja osjecka studentska populacija. davno je seoski mentalitet dopuzao i preuzeo studentske institucije, i to ne samo na ekonomiji i pravu, nego i na filozofskom (koji bi, kao, trebao biti bastion gradjanske kulture, alternativnog misljenja i onog "drugacijeg" - odavno to vec nije tako, ako je ikada i bilo...) o studentskom zboru necu trositi rijeci, samo bih napomenula da je naivno ocekivati od trenutne rektorice da ce ju biti briga za sto se trose novci na OLJM (ima ona sama putra na glavi), a i ne cini mi se da se rektorat i SZbor ne vole pa da ce si gledati u prste i provjeravati tko sta kako radi...

al zivi bili pa vidjeli.


Zadnja promjena: evil monkey; 19.05.2009. 9:01; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pennywiser
Offline
Ukupno postova: 73
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2009. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljivo je kako se iz godine u godinu oljm srozava i srozava...trash!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2009. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma katastrofa, totalno se sve poseljačilo, totalno!
A gdje je Urban, recimo?

Seljoberi, eto.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2009. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, bas ovih dana mozemo citati o tome sto je znacilo biti, cime su se bavili i kako su razmisljali studenti u nekim "mracnijim", "crnjim" i "gorim" vremenima...





Danasnji studenti izdaju casopise u kojima su najvaznije fotke sa sportskih natjecanja na koja odlaze zasluzni zborasi, a placa Sveuciliste...

Koje poseljancivanje i podebiljenje nacije...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
joker
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2009. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošle godine Lana,ove godine Jole,još samo fali masni Žak i luda zabava može početi...i da zaboravih,starijima od 6 godina se zabranjuje dolazak!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: