Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slobodni muškarci i žene koje ih traže

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2009. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la: ›
Ja imam nekolko predivnih, lijepih i pametnih prijateljica koje su solo već duže vrijeme jer ne mogu naći normalnog čovjeka. A pod tim ne mislim na likove u odijelima pune love. One znaju šta traže i ne pristaju na manje-što je u redu-ali sve što nalaze su ili zgodni kreteni koji ih odjebu nakon seksa, ili im se uvaljuju totalne budale koje su debelo ispod njihovog prosjeka. Ja objektivno tvrdim da su to normalne cure, sa normalnim kriterijima, ali što se nijh tiče svi dobri frajeri su zauzeti.Istina! Probala sam im i ja naći nekog, pa neuspješno. Da nisam u dugoj i sretnoj vezi sa muškarcem kakvog bi svaka žena poželjela-jebala bi ježa.

Aha, često o tome pričam s frendicama koje su same. Što je cura inteligentnija i što ima više kriterije (pritom mislim na neke realne kriterije i ono što od muškarca očekuje), teže joj je naći dečka. Tu je naravno i faktor godina. Ne znam jel i to zbog toga što s godinama kriteriji rastu, ili zato što su nakon nekog vremena svi normalni dečki u generaciji zauzeti... ali živa istina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2009. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): › Ja imam nekolko predivnih, lijepih i pametnih prijateljica koje su solo već duže vrijeme jer ne mogu naći normalnog čovjeka. A pod tim ne mislim na likove u odijelima pune love. One znaju šta traže i ne pristaju na manje-što je u redu-ali sve što nalaze su ili zgodni kreteni koji ih odjebu nakon seksa, ili im se uvaljuju totalne budale koje su debelo ispod njihovog prosjeka. Ja objektivno tvrdim da su to normalne cure, sa normalnim kriterijima, ali što se nijh tiče svi dobri frajeri su zauzeti.Istina! Probala sam im i ja naći nekog, pa neuspješno. Da nisam u dugoj i sretnoj vezi sa muškarcem kakvog bi svaka žena poželjela-jebala bi ježa.


Muskarci su kao… PARKING MJESTA …sva dobra su zauzeta, a ostala su samo ona za invalide Rolling Eyes

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2009. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): › ili im se uvaljuju totalne budale koje su debelo ispod njihovog prosjeka


obozavam to cuti hahahah

tko je odredio taj prosjek? One?

Sigurno je realan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 126
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2009. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

little_bee je napisao/la (Pogledaj post): ›
seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): › ili im se uvaljuju totalne budale koje su debelo ispod njihovog prosjeka


obozavam to cuti hahahah

tko je odredio taj prosjek? One?

Sigurno je realan.


Pa svatko sebi određuje prosjek. I naravno, smatra da je za njega realan. Kristalno je jasno što je seven-of-nine htjela reći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.06.2009. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nora je napisao/la: ›


Pa svatko sebi određuje prosjek. I naravno, smatra da je za njega realan. Kristalno je jasno što je seven-of-nine htjela reći.


Meni uopće nije jasno.
Volio bih da decidirano navedeš šta je to normalan dečko,stavku po stavku.

Moje iskustvo što se tiče ženskih kriterija ženski koje dugo nemaju dečka je da u u 90% slučajeva takve ženske imaju totalno nerealne kriterije,prije svega s obzirom na svoj izgled.
Veliki broj tih ženski bi trebao biti sretan da itko uopće želi biti sa njima.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 126
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2009. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa pročitaj njezin post. Nisam nigdje spomenula nikakvog normalnog dečka. Svatko sebi bira nekoga za koga misli da je za njega normalan.

_________________
Smile...happy looks good on you... Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sedmi_patuljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Tamo daleko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2009. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): › Ja imam nekolko predivnih, lijepih i pametnih prijateljica koje su solo već duže vrijeme jer ne mogu naći normalnog čovjeka. A pod tim ne mislim na likove u odijelima pune love. One znaju šta traže i ne pristaju na manje-što je u redu-ali sve što nalaze su ili zgodni kreteni koji ih odjebu nakon seksa, ili im se uvaljuju totalne budale koje su debelo ispod njihovog prosjeka. Ja objektivno tvrdim da su to normalne cure, sa normalnim kriterijima, ali što se nijh tiče svi dobri frajeri su zauzeti.Istina! Probala sam im i ja naći nekog, pa neuspješno. Da nisam u dugoj i sretnoj vezi sa muškarcem kakvog bi svaka žena poželjela-jebala bi ježa.


Muskarci su kao… PARKING MJESTA …sva dobra su zauzeta, a ostala su samo ona za invalide Rolling Eyes


Jako pametna rečenica, svaka ti čast. Ja sam do nedavno bio u dugogodišnjoj vezi pa sam po tvome kriteriju bio dobar, no sada sam sam pa najednom nevaljam...

Možda da stvari postaviš malo realnije, ha?

_________________
Sultan od Bruneja
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2009. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ko' je tebe spomenuo?? osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sedmi_patuljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Tamo daleko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2009. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti si... Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2009. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a srećo mala, ajd evo jedna osijek031.com smile da se ne osjećaš invalidno osijek031.com smile

nisam na tebe mislila, to sam samo c/p Wink

btw pod ovim postom koji sam ja quotala ne piše da si idijot zato jer si prekinio vezu itd. ... nego ... mene npr. fasciniraju one fore ja sam prekinuo-la pa nemam volje-ljubavi itd. da posvetim toj drugoj osobi

to su po meni malo EMO osobe


a za tebe evo još osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sedmi_patuljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Tamo daleko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2009. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › a srećo mala, ajd evo jedna osijek031.com smile da se ne osjećaš invalidno osijek031.com smile

nisam na tebe mislila, to sam samo c/p Wink

btw pod ovim postom koji sam ja quotala ne piše da si idijot zato jer si prekinio vezu itd. ... nego ... mene npr. fasciniraju one fore ja sam prekinuo-la pa nemam volje-ljubavi itd. da posvetim toj drugoj osobi

to su po meni malo EMO osobe


a za tebe evo još osijek031.com smile osijek031.com smile


hehe, dobra si...osijek031.com smile
Ja sam davno prestao tražiti logiku kad je ljubav u pitanju jer je nema. Stalno slušam iste priče koje cure ovdje navode (nema normalnih dečki, bla, bla) ali od muškaraca koji tvrde da nema normalnih cura. E, pa čini se da samo nedostaje malo komunikacije između dva tabora:-) Malo razumijevanja, strpljenja i vjere i tko zna što nas čeka iza ugla ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2009. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš je to i moje mišljenje osijek031.com smile .. a i komunikacija je jaaaaako bitna... de kad odeš van i zuriš u neku žensku onak u 80% slučajeva će te otkantati pogotovo kad krenu spike da ti platim cugu itd. ... de fuck off ...
onak da si nemam za platiti cugu ne bi ni išla van Smile


logike nema, the end

evo ti još 1 osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2009. 16:59 
Naslov:  Re: Slobodni muškarci i žene koje ih traže
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li bi nam bilo zabavno da je sve super u vezi? Ma, dosadilo bi nam dok kažeš keks. Moramo se truditi svaki dan da taj odnos bude bolji i kvalitetniji jer veze pucaju iz razloga nedostatka komunikacije i razumijevanja.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sedmi_patuljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Tamo daleko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2009. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
baš je to i moje mišljenje osijek031.com smile .. a i komunikacija je jaaaaako bitna... de kad odeš van i zuriš u neku žensku onak u 80% slučajeva će te otkantati pogotovo kad krenu spike da ti platim cugu itd. ... de fuck off ...
onak da si nemam za platiti cugu ne bi ni išla van Smile


logike nema, the end

evo ti još 1 osijek031.com smile



Potpuno si u pravu, a pogotovo za onaj dio o prilaženju curama...to je baš strava...što god da kažeš može ispasti glupo, pogotovo ako se čovjek zbuni kao ja što znam ponekad...zato sam ja odustao od prilaženja curama još negdje u 15.-toj Rolling Eyes

_________________
Sultan od Bruneja
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.06.2009. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la: ›
Ja imam nekolko predivnih, lijepih i pametnih prijateljica koje su solo već duže vrijeme jer ne mogu naći normalnog čovjeka. A pod tim ne mislim na likove u odijelima pune love. One znaju šta traže i ne pristaju na manje-što je u redu-ali sve što nalaze su ili zgodni kreteni koji ih odjebu nakon seksa, ili im se uvaljuju totalne budale koje su debelo ispod njihovog prosjeka. Ja objektivno tvrdim da su to normalne cure, sa normalnim kriterijima, ali što se nijh tiče svi dobri frajeri su zauzeti.Istina! Probala sam im i ja naći nekog, pa neuspješno. Da nisam u dugoj i sretnoj vezi sa muškarcem kakvog bi svaka žena poželjela-jebala bi ježa.

Aj ne seri, te tvoje frendice su najobičnije picajzle koje nisu spremne za ni za što manje od savršenog, iako takvo što ne postoji.

I ako već znaju što traže, zašto nalaze budale ili zgodne kretene? Možda baš takve nesvjesno i traže? Ja subjektivno tvrdim da one nisu normalne cure i da imaju ne baš normalne kriterije, pa me slobodno upoznaj s kojom da me razuvjeri osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: