Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slobodni muškarci i žene koje ih traže

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2009. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se s tim da većina žena traži savršenstvo, kao i s tim da je to potpuno krivo. Samo se ne slažem s tim da nema žena koje ne mogu bez muškaraca, jer ima, ali vrlo malo (i ja, nažalost ili na sreću, nisam jedna od njih Very Happy ).
A što se savršenstva tiče... mislim da ne postoji savršeni partner, ali savršena veza postoji. I ona je rezultat ogromnog truda s obje strane, koji nikada ne prestaje i stalno se na nečemu radi, dorađuje, mijenja, usavršava i prilagođava. Samo takve veze traju.
Možda tek kad shvatiš da si i sam radioaktivni dikobraz, shvatiš da ti jedan od takve vrste i treba i da je baš on Mr. Perfect. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.05.2009. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A dobro sad, savršena veza... Sve je u tome koliko spreman uložiti da to funkcionira što je bolje moguće. E sad, ako si ti spreman uložiti 110%, a druga strana nije... Sad

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2009. 11:56 
Naslov:  Re: Slobodni muškarci i žene koje ih traže
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Volim muškarce! Ma, šta volim, obožavam. I trudim se i u vezi i u prijateljstvu biti jednostavno najbolja!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2009. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la (Pogledaj post): › nerealne su koliko i muskarci po pitanju izgleda


totalno si u pravu. Wink

Jedina razlika je sto zene burnije i brzopleto reagiraju, pa prekinu, upuste se u neke druge veze i vezice i onda tek skuze kako ono staro zapravo i nije bilo lose, a novi frajer, koliko god bio umotan u lijepi i sareni papir bas i nije neka prilika. Wink Tada bi htjele natrag. Bio tamo, vidio to, probao. Wink

Ista stvar je s nama. Super smo si u ogledalu u svoja 4 zida. Probudis se, pogledas i kazes di si macane, no kad izadjes na ulicu i stopis se u masi, postanes prosjecan pa se malo ohladis i dodjes sebi. Da me netko ne shavti krivo, nema tu nikakvog podcjenjivanja i manjka samopouzdanja, vec sasvim realno sagledana stvar. Nemogu svi biti Vito Padovan. Razz

Nije bas nesto pretjerano vezano uz temu, no definitvno opisuje nerealna ocekivanja.

Osobe si moraju nekak biti apsolutno kompatibilne jer iz iskustva znam da i kompromisi mogu dovesti do prekida. Jebes takvu vezu u kojoj ce stalno netko radit ustupke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2009. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

''Ženama koje su gladne upoznavanja preporuča da udovolje svom očajničkom trudu promjenom posla, novim hobijem ili jednostavnim posjetom stručnjaku.''

Urnebesno.. Ovo je iz Cosma?! Moj komentar na tekst? Totalno je nerealan..

Nikada nisam shvaćala cure koje u izlazak idu kako bi našle dečka, isto tako niti dečke koji to rade.. Ili uopće da ideš van, ikuda, TRAŽITI partnera.. whatever.. ne razumijem čemu forsirati, zar je toliko bitno udati se, imati djecu, muškarca pored sebe i kuću s bijelom ogradom i psom u dvorištu, American style, kakav je i ovaj tekst..

Što se tiče onoga da žene traže savršene muškarce.. pa naravno da traže, pa tko će se zaljubiti u nekog neuglednog, šmuljavog lika s crnim pod noktima? Mislim da je isto tako i s muškarcima.

I na kraju se zaljubimo u potpune suprotnosti od onoga što ''tražimo'', podsvjesno ili namjerno.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2009. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
Jebes takvu vezu u kojoj ce stalno netko radit ustupke.

Apsolutno se slažem s ovim!! Apsolutno!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mila17
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2009. 21:01 
Naslov:  Re: Slobodni muškarci i žene koje ih traže
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istina je u tome da vecina zena danas i ne zeli biti prava zena. dajte okrenite se oko sebe i pogledajte sta se desava - vecina ih ne jede nakon 6 popodne, vjezbaju kao sumanute pored toga, zele izgledati savrseno pa je tu pedikura, manikura, kvarcanje, frizer, sminka, odjeca...

i onda vise nisu zene nego roboti!

ja imam prilicno veliku stomacinu od jela i piva, nije da se nesto jako vidi, ali krenulo je po zlu, malo sam se ojacala jer jako volim kuhat i jest i popit koju pivu nakon toga.

uglavnom, redim ono sto bi vecina zena trebala radit - uzivam u sebi i svom zivotu u skladu sa svojim mogucnostima i nadam se da cu jednog dana imati lijepu obitelj, ali ne pod svaku cijenu da budem samo udana, nego da osjetim da je taj covjek moja realnost odnosno moja stvarnost

vecina zena to nije, nije i nece bit! zato su same ili udane za kretene

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
đuka iz puka
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2009. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e to je prava slavonska cura.zbog tebe sam se
(mile 17) ulgiro,al takvih ko što si ti nema pun,izumirete brže nego plavuše

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
đuka iz puka
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2009. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

večina žena žele veči kalibar nego što su one same
boljeg,ljepšeg,a tu se gleda i da je pun ko brod,da nemoraju niš radit,samo na kvarcanje i ostale šit radnje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2009. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

đuka iz puka je napisao/la: ›
večina žena žele veči kalibar nego što su one same
boljeg,ljepšeg,a tu se gleda i da je pun ko brod,da nemoraju niš radit,samo na kvarcanje i ostale šit radnje


To nije istina (ne kažem da nema takvih cura al sigurno nisu u večini) čak naprotiv. Zbog svih većih prava žena unazad, neznam, 60 godina, od zaposlenja, obrazovanja...........žena shvača da može parirati muškarcu i ne želi se zadovoljiti s manjim nego što zaslužuje. Ja smatram da je to ok, iako ima puno ekstrema npr ako žena završi neki fakultet ne želi se udati za građevinskog radnika nego želi u najmanju ruku sebi ravnog.
Znam dosta takvih cura, radi se o tome da one misle ako se udaju za takvog muškarca,iako su u svakom pogledu uspješne tu su podbacile i to im kvari imidž.
Ima dosta,da tako kažem,problema koji su proizašli zbog emancipacije žena i proći će još neko određeno vrijeme dok se to ne uravnoteži i dok se i muškarci i žene neprilagode.
Na kraju krajeva srce ne bira ak se zaljubim u nekog, pa da neznam kakav je(mislim na izgled i status u društvu) bit ću s njim Smile

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.06.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: ›



Ima dosta,da tako kažem,problema koji su proizašli zbog emancipacije žena i proći će još neko određeno vrijeme dok se to ne uravnoteži i dok se i muškarci i žene neprilagode.


Problem emancipacije žena je u tome što je ovo što danas imamo kvazi emancipacija,drugim riječima današnje žene nisu ni približno emancipirane koliko bi mogle i trebale biti,a najveći dio krivnje snose one same.
Kakva je to emancipiranost ako današnja djevojka ovisi o tome hoće li joj prići potencijalni dečko(jer ona sama neće nikada napraviti prvi korak),ako se ona mora udati za nekog situiranog(da je stvarno emancipirana to joj uopće ne bi bio nikakav faktor),ako niti slučajno ne može završiti sa nekim tko nije na njenom nivou po akademskim titulama(onaj tko je emancipiran tako ne razmišlja).

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 126
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2009. 22:47 
Naslov:  Re: Slobodni muškarci i žene koje ih traže
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mila17 je napisao/la (Pogledaj post): › istina je u tome da vecina zena danas i ne zeli biti prava zena.
i onda vise nisu zene nego roboti!

vecina zena to nije, nije i nece bit! zato su same ili udane za kretene


I većinom su same krive za to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2009. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Delfin je napisao/la: ›



Ima dosta,da tako kažem,problema koji su proizašli zbog emancipacije žena i proći će još neko određeno vrijeme dok se to ne uravnoteži i dok se i muškarci i žene neprilagode.


Problem emancipacije žena je u tome što je ovo što danas imamo kvazi emancipacija,drugim riječima današnje žene nisu ni približno emancipirane koliko bi mogle i trebale biti,a najveći dio krivnje snose one same.
Kakva je to emancipiranost ako današnja djevojka ovisi o tome hoće li joj prići potencijalni dečko(jer ona sama neće nikada napraviti prvi korak),ako se ona mora udati za nekog situiranog(da je stvarno emancipirana to joj uopće ne bi bio nikakav faktor),ako niti slučajno ne može završiti sa nekim tko nije na njenom nivou po akademskim titulama(onaj tko je emancipiran tako ne razmišlja).


Pa eto samo si potvrdio moje riječi da je cijela ta situacija puna "problema" i kontradiktornosti.
Ja jesam za jednakost spolova (žensko sam jel) al mislim da je cijela ta emancipacija žene udaljila još više od njih samih tj. da se izgubila ženska, majčinska,intuitivna,suosječajna........ energija.
Naravno sad generaliziram, žene se previše trude da budu jake, a nisu.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.06.2009. 12:33 
Naslov:  Re: Slobodni muškarci i žene koje ih traže
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, slažem se, previše se trudimo biti dobre u svemu i pucamo po šavovima kad ne možemo ostvariti ono što smo zacrtale. Želimo biti zdrave, zgodne, njegovane, obrazovane, dobre djevojke, supruge, majke, snahe, domaćice, ljubavnice, sve mi to želimo biti i jedemo same sebe i krivimo same sebe kad nešto kiksamo, a ne možemo biti sve to. Jednostavno je previše toga. A kad se stvari nagomilaju, prosječan si u svakoj strani, dosadan naprosto.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2009. 8:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja imam nekolko predivnih, lijepih i pametnih prijateljica koje su solo već duže vrijeme jer ne mogu naći normalnog čovjeka. A pod tim ne mislim na likove u odijelima pune love. One znaju šta traže i ne pristaju na manje-što je u redu-ali sve što nalaze su ili zgodni kreteni koji ih odjebu nakon seksa, ili im se uvaljuju totalne budale koje su debelo ispod njihovog prosjeka. Ja objektivno tvrdim da su to normalne cure, sa normalnim kriterijima, ali što se nijh tiče svi dobri frajeri su zauzeti.Istina! Probala sam im i ja naći nekog, pa neuspješno. Da nisam u dugoj i sretnoj vezi sa muškarcem kakvog bi svaka žena poželjela-jebala bi ježa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: