Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Portanova - počinje gradnja najvećeg shopping centra u istočnoj Hrvatskoj

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Portanova!! toooooooooooooooo presretna sam Smile Smile jedva čekam!!

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

općina/grad/država bez bazne industrije je ku*rac od ovce osuđen na vječnu impotenciju, samo što to ovce ne vide pa se vesele trgovinama, šarenilu, svjetlucavim papirićima i sve ostalo.
još! još! samo malo još!

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kyx je napisao/la (Pogledaj post): ›
saba je napisao/la: ›
jeb. vas biloš, ljudi otvaraju se nova radna mjesta i treba biti zahvalan za to, ako nećete tamo kupovat nemojte i to je to, al svako od vas će bar jednom otići tamo i kupiti neku sitnicu.


e bas to!
cim se pocne gradit nesto novo u gradu,odma pocinju komentari- to su lopovi bla bla bla... ma jebe mi se ko gradi,ako to pomaze gradu da lici na grad, nek se pravi.... + 1000 radnih mjesta


nema veze što je to sve šuplje, jelde? samo neka fino izgleda.

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: ›
ja mislim da će sad zagrebčani doći kod nas kupovat, šta, sjednu u auto pa autocestom za sat i po malo na izlet u osijek, tu će možda proć i jeftinije u šoping centru nego u metropoli


jep istina, a tek mađari,srbi,bosanci.... i sad ih ima puno po trgovinama,samo neka dolaze!!!

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2009. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: ›
ja mislim da će sad zagrebčani doći kod nas kupovat, šta, sjednu u auto pa autocestom za sat i po malo na izlet u osijek, tu će možda proć i jeftinije u šoping centru nego u metropoli



baaaa,moš misliti što će netko iz zg dolaziti ovdje,imaju hrpu shoping centara i outleta,da negovorim za blizinu Slovenije ili Graza

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a bosna i srbija su inače sinonimi za države sa stanovništvom jake kupovne moći.

a plus
što mi imamo od toga da dođe i čitav svijet kad u tim trgovinama na policama imamo 3 svoja (osječka) proizvoda? ako i toliko.

proizvodnja rest in peace.

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: › ja mislim da će sad zagrebčani doći kod nas kupovat, šta, sjednu u auto pa autocestom za sat i po malo na izlet u osijek, tu će možda proć i jeftinije u šoping centru nego u metropoli
1000 radnih mjesta.. weeeee..... proizvode što??? klinac, rade za crkavicu....

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2009. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): ›
muvifrik je napisao/la: › ja mislim da će sad zagrebčani doći kod nas kupovat, šta, sjednu u auto pa autocestom za sat i po malo na izlet u osijek, tu će možda proć i jeftinije u šoping centru nego u metropoli
1000 radnih mjesta.. weeeee..... proizvode što??? klinac, rade za crkavicu....


ostavite se tog socijalistickog razmisljanja

drzava nije ta koje treba garantirati visoke place, niti je ta koja ce otvarati nova radna mjesta.

oni su tu da ubiru poreze i doprinose

ako hocete vecu placu, pocnite kapitalisticki razmisljati, ulozite novce, prihvatite rizik i pokrenite proizvodnju.

i bill gates je poceo svoju karijeru u garazi pa sad ima milijarde ... istina, i glavas je poceo svoju u garazi, pa sad ima placu od 26.000 kn i osiguranu povlastenu saborsku mirovinu.

dakle, zasucite rukave i u garazu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
ostavite ljude na miru, dobro je da se išta radi tu na kraju svijeta bez ikakve perspektive

ccc...

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.05.2009. 12:59 
Naslov: Question 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Papa Strunf je napisao/la (Pogledaj post): ›
hihmih je napisao/la (Pogledaj post): › opet kukate,dao bog da se ova izgradnja i obistini.privatnik ulaže svoje novce i ako je tako nevidim uopče u čemu je problem.pa čak i ako su sve to novci sumnjivog podrijetla .po meni je bolje da se legaliziraju ovakvom i sličnom gradnjom.po svemu sudeči podiči če estetski i urbano jedan dio grada .na razinu kako i pristoji gradu koji hoče imati primat metropole slavonije i baranje.naravno svaki pojedinac ima mogučnost gdje če potrošiti svoje kune. u konačnici lijepo vam piše u tekstu kako mu potencijalni kupci nisu samo iz osijeka.nebudite ljubomorni i zlobni.kamo sreče da su svi lopovi ovoga grada svoje ukradene pare uložili u nešto što če imati korist i šira zajednica a ne samo oni . valjda ovo nije samo od jednih predizbornih trikova



Tipican primjer, kakve su ljudi ovce..."pa nema veze sto je Pablo Escobar najveci diler droge u svemiru...neka dodje samo u nas i neka sagradi par trgovackih centara...a to sto je malo prodilao par tisuca tona kokaina...pa necemo sad sitnicarit." Covjek moze samo zalit sto nije docekao nezavisnu Hrvatsku, stvarno mu moze bit zao.
Reci, jel osjecas kakve gluposti pricas o legaliziranju pokradenog? Reci to ljudima koji su zbog Biloša, Kutli, Gucića i njima sličnih ostali bez posla, bit ćeš sretan ako se izvučeš samo sa prijelomima i šavovima. Tko je jamio - jamio, ha?
Zeljko Bilos je [uklonjeno] koja je kupila nekolicinu lokalnih politicara (Antu, Gordana i ekipu) i sad uzima kamate...a vi, ljudi moji izadjite na ulice i pozdravite naseg mecenu Bilosa...na kraju krajeva, sve ste to vi platili i jos cete platiti, u to ne sumnjajte.
o bože evo meni prosvjetitelja,hvala što si mi otvorio oči...zbilja si smiješan ,idi van na ulicu i daj potporu "meceni ",osuđenog ratnog zločinca . očito da se dvije suprostavljene strane polako i preko ovakvih benignih foruma osječaju ugroženim. a kao što vidim iz priloženog broja postova dotične osobe koja mi pametuje i progovaraju ,rat do istrebljenja je počeo nebiraju se sredstva ni mjesta, ha,ha...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Papa Strunf
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 15:06 
Naslov: Question 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote] o bože evo meni prosvjetitelja,hvala što si mi otvorio oči...zbilja si smiješan ,idi van na ulicu i daj potporu "meceni ",osuđenog ratnog zločinca . očito da se dvije suprostavljene strane polako i preko ovakvih benignih foruma osječaju ugroženim. a kao što vidim iz priloženog broja postova dotične osobe koja mi pametuje i progovaraju ,rat do istrebljenja je počeo nebiraju se sredstva ni mjesta, ha,ha...[/quote]

Da te razocaram, politicki nisam opredijeljen, a na izborima sam naklonjen lijevo - toliko sto se tice tvog HDZ-HSP etiketiranja. Bilos je za mene kriminalac ni manje ni vise od Glave, kad si ga vec spomenuo (samo sto je Bilos, vjerojatno, '91 branio autoput Frankfurt-Munchen). Potpuno si fulao poantu mog posta ali evo, nacrtat cu ti: Lopov je lopov, ubojica je ubojica, zlocinac je zlocinac, pokraden novac je POKRADEN NOVAC ma tko ga posjedovao u kojoj stranci bio i kako se nazivao. Ti si, da te podsjetim, pravdao Bilosa "pa kao evo, covjek radi i otvara mjesta, a to sto vas je pokrao, nemojte se sad buniit".
Takva dvostruka mjerila u ovom drustvu su dovela do ovoga sto se danas dogada. Ono sto je tebi "normalno i opravdano" meni je ljigavo i gadi mi se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
muvifrik je napisao/la: ›
ja mislim da će sad zagrebčani doći kod nas kupovat, šta, sjednu u auto pa autocestom za sat i po malo na izlet u osijek, tu će možda proć i jeftinije u šoping centru nego u metropoli



baaaa,moš misliti što će netko iz zg dolaziti ovdje,imaju hrpu shoping centara i outleta,da negovorim za blizinu Slovenije ili Graza



khm...sarkazam?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.05.2009. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

noj u bemveu je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
ostavite ljude na miru, dobro je da se išta radi tu na kraju svijeta bez ikakve perspektive

ccc...


ne znam šta si mislio ovim ali hajde mi reci trenutnu perspektivu slavonije i baranje.. znači u trenutnom stanju, na to sam mislio kad sam rekao bez perspektive. sve propada..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2009. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
noj u bemveu je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
ostavite ljude na miru, dobro je da se išta radi tu na kraju svijeta bez ikakve perspektive

ccc...


ne znam šta si mislio ovim ali hajde mi reci trenutnu perspektivu slavonije i baranje.. znači u trenutnom stanju, na to sam mislio kad sam rekao bez perspektive. sve propada..

pročitaj papa štrumpfov prethodni post i sve će ti se samo kasti.

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.05.2009. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma pametna stvar,meni bas drago,napokon ce biti radnih mjesta otvorenih i ljudi moci negdje i zaposliti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: