Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Portanova - počinje gradnja najvećeg shopping centra u istočnoj Hrvatskoj

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
speedking
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kyx je napisao/la: › a jesi naporan vise s tim oltom bokte mazo!

olt olt olt olt olt olt olt olt olt
Smile Smile Predobro...

_________________
Speedking
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kruha i igara.
zapravo
igara.

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz Osijeka i cigani izlaze nezadovoljni. Very Happy

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dedaramo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

definitivno Osijeku treba još jedan takav objekt ne bi li ljudi utažili glad za buljenje u izloge i trošenje mizernih plaća. Ja bi i do tamo napravio tramvaj kako bi svi lakše mogli doći do tamo.

Jedino mi je drago ako se stvarno zaposli toliko ljudi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a kad su ljudi dobili otkaz
mozda tebe to ne dira
al ako bude srece neg neko od tvojih dobije otkaz i tebi ce biti zanimljivo u zivotu

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 4:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la (Pogledaj post): › a kad su ljudi dobili otkaz
mozda tebe to ne dira
al ako bude srece neg neko od tvojih dobije otkaz i tebi ce biti zanimljivo u zivotu


definitivno je sranje što su ljudi dobili otkaz ali mislim da bi svakako dobili ako se firma raspada i ako radi loše.. došao bi neki drugi biloš i iskoristio ju najbolje kako može.

primjetio sam da se tu po ovom forumu konstantno pljuje po 2-3 poduzetnika i ima dosta ljudi koji znaju "sve" o tim poduzetnicima. da je došao pero perić, neka pobjegulja koji je radio zadnjih 30 godina u austriji i americi i on napravio tako što, to bi se hvalilo..

ostavite ljude na miru, dobro je da se išta radi tu na kraju svijeta bez ikakve perspektive i ovakve projekte se treba podržati u svakom slučaju i ne pljuvat jer svaki ovakav projekt donosi hrpu radnih mjesta.. u oltu je eto dobilo nekoliko ljudi otkaz, ovdje će ih možda 1000 dobiti posao jel?

živili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 7:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve to ok,al' ne znati prodati plugove,sijacice ili tanjurace po starom trzistu kojima nedostajes (bivsa juga,zemlje regije,nesvrstani) dokaz je lijenosti i idiotizma.
Najlakse otvorit trgovinu ili birtiju,sjedit na rukama i cekati da musterije dodju ostavit pare... Ovdje bi se neki uvrijedili da cuju od starih ljudi kakvo je misljenje prije bilo o trgovcima i birtijasima...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 7:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad će propasti kinezi, arizona i schoping u mađi

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Papa Strunf
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 8:08 
Naslov: Question 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la (Pogledaj post): › opet kukate,dao bog da se ova izgradnja i obistini.privatnik ulaže svoje novce i ako je tako nevidim uopče u čemu je problem.pa čak i ako su sve to novci sumnjivog podrijetla .po meni je bolje da se legaliziraju ovakvom i sličnom gradnjom.po svemu sudeči podiči če estetski i urbano jedan dio grada .na razinu kako i pristoji gradu koji hoče imati primat metropole slavonije i baranje.naravno svaki pojedinac ima mogučnost gdje če potrošiti svoje kune. u konačnici lijepo vam piše u tekstu kako mu potencijalni kupci nisu samo iz osijeka.nebudite ljubomorni i zlobni.kamo sreče da su svi lopovi ovoga grada svoje ukradene pare uložili u nešto što če imati korist i šira zajednica a ne samo oni . valjda ovo nije samo od jednih predizbornih trikova



Tipican primjer, kakve su ljudi ovce..."pa nema veze sto je Pablo Escobar najveci diler droge u svemiru...neka dodje samo u nas i neka sagradi par trgovackih centara...a to sto je malo prodilao par tisuca tona kokaina...pa necemo sad sitnicarit." Covjek moze samo zalit sto nije docekao nezavisnu Hrvatsku, stvarno mu moze bit zao.
Reci, jel osjecas kakve gluposti pricas o legaliziranju pokradenog? Reci to ljudima koji su zbog Biloša, Kutli, Gucića i njima sličnih ostali bez posla, bit ćeš sretan ako se izvučeš samo sa prijelomima i šavovima. Tko je jamio - jamio, ha?
Zeljko Bilos je [uklonjeno] koja je kupila nekolicinu lokalnih politicara (Antu, Gordana i ekipu) i sad uzima kamate...a vi, ljudi moji izadjite na ulice i pozdravite naseg mecenu Bilosa...na kraju krajeva, sve ste to vi platili i jos cete platiti, u to ne sumnjajte.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.05.2009. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jeste vi sigurni da je to biloševa lova? samo treba malo mozgić uključiti... btw. ovom gradu treba proizvodnja, a shopping dolazi poslije

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jeb. vas biloš, ljudi otvaraju se nova radna mjesta i treba biti zahvalan za to, ako nećete tamo kupovat nemojte i to je to, al svako od vas će bar jednom otići tamo i kupiti neku sitnicu.

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
water12
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemreš vjerovati u što se sve pretvorilo,grad pun trgovačkih centara, grad bez zelenila, ljudi koji rade u tim centrima ili slično za minimalac, (pa ti živi od te crkavice i kao moraš biti još sretan), ma najbolje da sve sruše i naprave još veće centre a gore na krovovima istih naprave krletke i tamo da žive građani i samo se spuste liftom u šoping. E moj lega ma sve bih vas postrojio da barem mjesec dana radite za minimalac....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

saba je napisao/la: ›
jeb. vas biloš, ljudi otvaraju se nova radna mjesta i treba biti zahvalan za to, ako nećete tamo kupovat nemojte i to je to, al svako od vas će bar jednom otići tamo i kupiti neku sitnicu.


e bas to!
cim se pocne gradit nesto novo u gradu,odma pocinju komentari- to su lopovi bla bla bla... ma jebe mi se ko gradi,ako to pomaze gradu da lici na grad, nek se pravi.... + 1000 radnih mjesta

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eheh ne vjerujem
dugo nek nam zivi zivi rad

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da će sad zagrebčani doći kod nas kupovat, šta, sjednu u auto pa autocestom za sat i po malo na izlet u osijek, tu će možda proć i jeftinije u šoping centru nego u metropoli

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: