Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako je Bubalo minirao javno sučeljavanje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Goran Flauder
Offline
Ukupno postova: 195
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 16:03 
Naslov:  Re: Kako je Bubalo minirao javno sučeljavanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, Felt, još malo činjeničnih ispravaka.
Domagoj jukić je profesor glazbe sa završenom Glazbenom akademijom, multiinstrumentalist i najbolji poznavatelj svih vrsta glazbe kojeg znam, osim cajki. Radili smo zajedno na dvije radijske postaje i najsretniji sam bio kada mi je on bio realizator i glazbeni urednik, jer smo se jednim pogledom i mimikom razumjeli i nikad nije bilo greške. Stoga je sretna okolnost da takva osoba za Grad organizira glazbene događaje, umjesto nekog podobnog člana vladajuće garniture, koji o glazbi nema veze.
Damir Harangozo ima visoku stručnu spremu stečenu na zagrebačkom Veleučilištu, nešto vezano uz sport, te zadovoljava uvjete radnog mjesta na kojem radi, pa su neki medijski navodi da nema završen fakultet - dezinformacija.
Točno je da malo tko ulazi u projekte osuđene na financijski gubitak, pa to nismo namjeravali niti mi. No, bili smo spremni i na takav rizik, nadajući se da ćemo ipak pokriti troškove i zato kažem da smo bili avanturisti.
Što se, pak, tiče političke pristranosti, u nastupima uživo sve je jasno kao dan i nema manipulacije. Zato bi za politički pristranog voditelja to bilo suicidalno, a za nesigurnog kandidata krajnje kompromitirajuće. Pa ti zaključi tko bi u toj priči i kakav bio da je sučeljavanje održano.
Što se mog otkaza tiče, znao sam da to slijedi čim je Glavaš dobio izbore. Prvo što je učinio kada je preuzeo funkciju, zatražio je od tajnika izradu nove sistematizacije radnih mjesta u kojoj je moje radno mjesto ukinuto, pa kako su procijenili da me ne trebaju niti na jednom drugom radnom mjestu, dobio sam otkaz. Ne zamjeram im, jer se puno bolje osjećam kao novinar, mada neki tvrde "politički pristran", nego kao savjetnik u ekipi koja me ne želi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 16:19 
Naslov:  Re: Kako je Bubalo minirao javno sučeljavanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 18.07.2010. 23:19; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.05.2009. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..."nešto vezano za sport" može biti jedino trener nekog određenog sporta....što se Veleučilišta tiče...
http://sportbili.kif.hr/index.php?S=5&P=0&O=0&R=0&T=0

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 16:35 
Naslov:  Re: Kako je Bubalo minirao javno sučeljavanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je, Harangozo, popularno znani Guzo, je pravi intelektualac nema sta, haha...sredio mu Širkan "fakultet", malo se raspitajte...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Flauder se sad odvažio okomiti žestoko i na Bubala i na Šišljagića, kad Glavaša nema ni blizu. Toliko o novinarskoj odvažnosti, a toliko i (po ko zna koji put) o tome tko je zapravo glavni u toj stranci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RKL je napisao/la: ›
Flauder se sad odvažio okomiti žestoko i na Bubala i na Šišljagića, kad Glavaša nema ni blizu. Toliko o novinarskoj odvažnosti, a toliko i (po ko zna koji put) o tome tko je zapravo glavni u toj stranci.


Netočno. Novinari Flauder i Hedl bili su rijetki primjer novinara koji su se usudili pisati protiv Glavaša u vremenu njegovog članstva u Hdz-u. No, u slučaju Hedla ta se hrabrost očito pretvorila u opsesiju, u kojoj se ne biraju sredstva, a Hedl se srozao na nivo Slobodnog Tjednika Marinka Božića. Moja reakcija na ovaj tekst odnosi se na bojazan da i novinar Flauder ne krene u tom smjeru, odgovaralo to Đapiću, Matkoviću ili Vrbošiću.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › malo smo se ufurali da smo Mislav Bago???

A dobro i Bago je svojevremeno na izborima govorio Glavaševa stranka, a ne HDSSB. Very Happy
Da je odbio Bagu ljudi bi mu više zamjerili, nego što ćemu zamjeriti to što je odbio Flaudera.

ALI treba napraviti sučeljavanje u Ljubuškom! Gdje ispituje Hedl, a odgovara Glavaš i obrnuto, ja bi vrištao od smijeha! Pobili bi se tamo! To bi bilo gledanije od DERBIJA! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
RKL je napisao/la: ›
Flauder se sad odvažio okomiti žestoko i na Bubala i na Šišljagića, kad Glavaša nema ni blizu. Toliko o novinarskoj odvažnosti, a toliko i (po ko zna koji put) o tome tko je zapravo glavni u toj stranci.


Netočno. Novinari Flauder i Hedl bili su rijetki primjer novinara koji su se usudili pisati protiv Glavaša u vremenu njegovog članstva u Hdz-u. No, u slučaju Hedla ta se hrabrost očito pretvorila u opsesiju, u kojoj se ne biraju sredstva, a Hedl se srozao na nivo Slobodnog Tjednika Marinka Božića. Moja reakcija na ovaj tekst odnosi se na bojazan da i novinar Flauder ne krene u tom smjeru, odgovaralo to Đapiću, Matkoviću ili Vrbošiću.


Ovo si napisao kao da nisi uopće pratio stvari. Flauder je pisao o Glavi davnih dana. Kasnije je za BBc izjavljivao kako je "italija zemlja sa mafijom, a Hrvatska mafijaška zemlja" Jer je dobio 6 puta batina. dobio je jednom. Koja to ozbiljna mafija prijeti 6 puta? Koliko se u novije vrijeme dodvoravao, danas ratnom zločincu, govori i činjenica da smo njegovo svjedočenje na Glavaševim suđenjima gledali na STV-u, koji je jako dobro, logićno, filtrirao što puštati u eter. Ja sam se na Flauderovo svjedočenje gotovo izbljuvao, ako potražiš, naći ćeš i topic na ovom forumu. To mi je sasvim dosta. Pokušaj naći jedan njegov napad na Bubala ili Šišljagića Prije presude, pa onda izjavljuj da je netočno što sam napisao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › malo smo se ufurali da smo Mislav Bago???

A dobro i Bago je svojevremeno na izborima govorio Glavaševa stranka, a ne HDSSB. Very Happy
Da je odbio Bagu ljudi bi mu više zamjerili, nego što ćemu zamjeriti to što je odbio Flaudera.

ALI treba napraviti sučeljavanje u Ljubuškom! Gdje ispituje Hedl, a odgovara Glavaš i obrnuto, ja bi vrištao od smijeha! Pobili bi se tamo! To bi bilo gledanije od DERBIJA! osijek031.com smile

opaka ideja! osijek031.com smile

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2009. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › malo smo se ufurali da smo Mislav Bago???

A dobro i Bago je svojevremeno na izborima govorio Glavaševa stranka, a ne HDSSB. Very Happy
Da je odbio Bagu ljudi bi mu više zamjerili, nego što ćemu zamjeriti to što je odbio Flaudera.

ALI treba napraviti sučeljavanje u Ljubuškom! Gdje ispituje Hedl, a odgovara Glavaš i obrnuto, ja bi vrištao od smijeha! Pobili bi se tamo! To bi bilo gledanije od DERBIJA! osijek031.com smile

opaka ideja! osijek031.com smile


...a dobro - poveznica s Bagom je bila jer mi je on prvi pao na pamet, obzirom da vodi sad negdje na nekoj od teveja sučeljavanja.... Embarassed
...a što se tiče ove ideje, zaista je dobra....čak bi se zaputila i put Ljubuškog na praćenje uživo uz kokice i gazirane sokiće....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
uz kokice i gazirane sokiće....

ne zaboravi pancirku...rikošeti su gadna stvar! Smile

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kayzer soze
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2009. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da su osječani ipak dovoljno odgovorni da ne glasaju za Glavaševa poltrona Bubala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2009. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kayzer soze je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da su osječani ipak dovoljno odgovorni da ne glasaju za Glavaševa poltrona Bubala!


sudeci po razno raznim anketama - NISU! *bemti... pa nemrem bilivit u kakvom gradu zivim i do kada ce to tako?!?!?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2009. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
uz kokice i gazirane sokiće....

ne zaboravi pancirku...rikošeti su gadna stvar! Smile


...ne brini, čuvam jednu pustinjsku baš za predizborne skupove i sučeljavanja....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: