Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako je Bubalo minirao javno sučeljavanje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.05.2009. 11:28 
Naslov:  Re: Kako je Bubalo minirao javno sučeljavanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RKL kaže:
Flauder je pak, u zadnjih nekoliko medijskih istupa, emisija i članaka, vidno favorizirao Matkovića, pa nisam siguran koliko bi nepristrano bilo sučeljavanje, no svaki legitimni kandidat s malo mozga bi lako doskočio svim mogućim podmetanjima pa čak i iskoristio to u svoju korist.

Dijelim mišljenje s RKL-om, naime posljednjih dana izlaze na vidjelo simpatije "NEPRISTRANOG" novinara Flaudera prema Matkoviću... Rolling Eyes


Zadnja promjena: MatoTvrđa; 12.05.2009. 11:46; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bubalo šuti. To je pametno. Daleko pametnije nego da priča. Kome uostalom? Građanima grada kojima je uvjerljiviji Matković od Vrbošića? Grada koji je instalirao lažnog ali zato nesposobnog i gramzivog magistra na gradonačelničko mjesto nakon što je ovaj doživio nacionalni debakl? Grada u kojem istom tom Bubalu poraste popularnost nakon što mu šefa osude za ratni zločin?

U gradu u kojem većinu čine mutanti i mazohisti - prezirom prema javnosti se osvaja vlast. Bubalo je, dakle, učinio pravi potez.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.05.2009. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la: ›
Pa nemoj tako Sharon, Bubalo je ipak veliki stručnjak u bankarstvu, politici i tko zna čemu još...
Pa zašto ne bi održao koje predavanje "neiskusnom" Vrbošiću, tko je on u usporedbi s Bubalozom???
Neki sveučilišni profesor? Bivši veleposlanik? Čovjek s dugogodišnjim iskustvom u politici?

Kad smo kod zanimanja Bubalovog... Postoji velika razlika između bankara i bankovnog činovnika kakav je on bio. Pod pojmom "bankar" obično se podrazumijeva većinski vlasnik nekakve velike banke ili kakav krupni menadžer u bankarstvu - a ja se ne sjećam da je on bio nešto previše visoko u bankarstvu. Po meni, više odgovara opis zanimanja: bankarski činovnik. On to voli koristiti, ali neukusno je isto kao da ličilac za sebe tvrdi da je slikar...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › On to voli koristiti, ali neukusno je isto kao da ličilac za sebe tvrdi da je slikar...

ili kao da maneken za sebe tvrdi da je top model...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
MatoTvrđa je napisao/la: ›
Pa nemoj tako Sharon, Bubalo je ipak veliki stručnjak u bankarstvu, politici i tko zna čemu još...
Pa zašto ne bi održao koje predavanje "neiskusnom" Vrbošiću, tko je on u usporedbi s Bubalozom???
Neki sveučilišni profesor? Bivši veleposlanik? Čovjek s dugogodišnjim iskustvom u politici?

Kad smo kod zanimanja Bubalovog... Postoji velika razlika između bankara i bankovnog činovnika kakav je on bio. Pod pojmom "bankar" obično se podrazumijeva većinski vlasnik nekakve velike banke ili kakav krupni menadžer u bankarstvu - a ja se ne sjećam da je on bio nešto previše visoko u bankarstvu. Po meni, više odgovara opis zanimanja: bankarski činovnik. On to voli koristiti, ali neukusno je isto kao da ličilac za sebe tvrdi da je slikar...


Očekivao bi čovjek da HSP-ovci ipak imaju više razumijevanja od ostalih spram ličilaca koji se smatraju slikarima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Flauderu moj, cviliš kao malo mače. Bubalo te otpilio, pomutio ti računicu i što sad? Nije prvi puta da je netko odbio sučeljavanje znajući tko je 'direktor kuhinje'.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Bubalo opet pokazuje svoje manjkavosti kao političar: neiskustvo, nepostojanje svog stava, nadmenost i pozerstvo. U našminkanim i naručenim anketama vjerojatno vodi radi manekenskih crta, ali znate kako je s manekenima i fotomodelima: samo ih ništa nemojte pitati - lijepi su samo dok poziraju. Ako otvore usta – prijeti opasnost da im više ni fizički izgled neće pomoći.
Kao prvo: nije spraman za verbalne okršaje pred publikom brojnijom od 5 ljudi. On je još uvijek nesiguran na terenu koji nije dobro pripremila i organizirala njegova privatna aldžazira STV. To se opet potvrđuje. Ali, ako je i tako, onda je politički vrlo glupo ignorirati ostale medije u gradu jer se tamo prikazuju stvari koje on ne želi vidjeti. Dakle, ovim je pokazao da je nespreman na bilo kakvu informaciju, priču ili bilo što što nije prošlo filtere društva s STV-a. Nesreman na realnost da ga vani čekaju s pitanjima na koje on očito nema odgovore. On, zapravo, dobro funkcionira samo kad ga montira tvornica mašte STV...
O nepostojanju vlastitog stava svjedoči držanjem ovih dana u slučaju Glavaš: on šuti. Nije se izjasnio niti protiv, ali niti za svog šefa – on bi ga sad najradije prespavao i pospremio na dno nekakve zaboravljene ladice jer mu u gradskoj priči samo visi kao kamen oko vrata (ni u doba najvećeg cirkusa oko pritvora on u samom gradu nije kupio poene). A baš u gradsku priču ubačen je mimo svoje volje... U ruralnim dijelovima županije Glavaš ima sasvim drugu težinu nego u samom gradu, zna on to. Ali sad bi bila stvar principijelnosti reći koju o tome. Pa nije vrag da je on u HDSSB-u samo fotelja radi – valjda ima i neke svoje stavove i razmišljanja? Ili je u zavadi s ostalima? Tko zna – STV to ne objavljuje...
Mislim da mu je još jedan problem i koalicijski paretner Vrdoljak. Po prirodi stvari – on ne može podržati skrivanje Glavaša. Vjerujem da tu ima dosta problema s glasovima ljevice na koje je računao s njim. Vrdoljak je poprilično zapostavljeni dio ove trojke. Zaista, ne sjećam se da se pojavio više od 2-3 puta i rekao koju... I samom Bubalu doziraju pojavljivanje (što, na primjer, nije slučaj sa Šišljagićem), a kamoli Vrdoljaku. Ali: tko s vragom tikve sadi...
Šteta što je odbio sudjelovanje – bilo bi interesantno gledati onu superiornu gestiku rukama kad on jednom sveučilišnom profesoru tridesetak godina starijem od sebe drži predavanja o koječemu...

potpisujem od riječi do riječi. Na tom sučeljavanju bi zapravo pale maske i vidjelo tko je Krešimir Bubalo. Tamo ne bi bilo mrdanja i vrdanja. Naime, kada bi se u 2-satnoj emisiji inzistiralo na odgovorima koji su činjenični, tada ga ne bi spašavalo mahanje rukama ili glupavo hihotavo-mektanje. Tada je ustvar u rukama 3 takmaca od kojih su dvojica daleko životno iskusnijih od njega. U tom slučaju teza "mladosti" bi zaista bila smiješna i irelavantna za kampanju. Ono što mene osobno interesira, na što bih molio Felta da kao očiti simpatizer(ako nije ni sam neki od istaknutih HNS-ovaca) da mi pojasni kako će se sada Vrdoljak postaviti kada je očito da je upao u žrvanj, vir HDSSB-ovih jedinih problema i zanimanja a to je Branimir Glavaš? To je upravo suprotno od svega što je HNS zagovarao. Sada stvarno, cijela priča koaliciije mi je zamućena. Branimir Glavaš je pobjegao, ostavio Slavoniju na cijedilu, HDSSB se i dalje ISKLJUČIVO bavi njime, a Vrdoljaka baš i nema. Da li je to nastao problem u "snazi grada"?! Gdje je tu jamstvo dugotrajnosti i spasa od ponovnih razbijanja koalicjia

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se tiče Flaudera, tu se nema što reći!
Prvo je bio bognarov novinarčić, pa je malo lutao od Đapića, Kovačevića i sada je kod Matkovića. Njegova ne dosljednost je poznata i njegovo lođe novinarstvo se temelji na pokušaju kopiranje mlađih i kvalitetnijih kolega sa nacionalne razine. Od političkih emisijsa na OSTV-u ima smisla gledati jedio "Bez dlake", i Pecnika. Flauder je tu stvarno višak i nema objektivno potrebe za njim.
Ideja toga sučeljavanja je stvarno dobra i trebalo se na njoj insistirati, pa makar i dovođenjem iskusnog novinara. Pa bi se vidjelo tko ima muda i tko stvarno želi biti gradonačelnik, tako da se makne konotacija OSTV ili STV-a

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 13:00 
Naslov:  Re: Kako je Bubalo minirao javno sučeljavanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakvi politicari takva drzava, pa tako i s novinarima.

Ak' mi gradjani moramo zivjeti sa politicarima kakve imamo (a moramo) neka onda i politicari zive sa novinarima kakve imaju (zajedno s nama)!

Pripadnost, ne/objektivnost - pa sta... nek izvole parirati i protivnicima i novinarima i ne dozvole im da uzmu ulugu sudca u ringu!

Vazno da mi prvi i jedni imamo stazu za nordijsko hodanje, zasto bi prvi imali ovakvo suceljavanje... grrrrr!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la: ›
Od političkih emisijsa na OSTV-u ima smisla gledati jedio "Bez dlake", i Pecnika.


o cem ti pricas? pa onaj lik sto vodi "bez dlake" je takva ljiga da je to prestrasno...virio je iz guzice glavasu kad je bio na stvu, a sad isto to radi za potrebe djapica, prestrasno nesto....tipicni novinarski placenik...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se Amunike s tobom u pogledu Vrdoljaka. Zadnjih nekoliko dana, za vrijeme svih ovih događanja oko Glavaša, Vrdoljak se primirio i ne daje nikakve izjave. Što je još interesantnije, i Vrdoljakova mentorica Pusićka, inače zakleta ljevičarka i aktivistica za ljudska prava, isuviše blagonaklono gleda na koaliciju HNS-a sa strankom (nepravomoćno) osuđenog ratnog zločinca. Ona se također primirila misleći valjda da jedino šutnjom neće još više iskompromitirati vlastite političke (loše) procjene.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.05.2009. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na zalost i novinari su samo ljudi, i oni zele bolje zivjeti. Pa zašto se ne bi prodavali kada to čine i političari, tipičan primjer Matković, Vrbošić itd.

Šta će ljudi, nisu ludi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.05.2009. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › On to voli koristiti, ali neukusno je isto kao da ličilac za sebe tvrdi da je slikar...

ili kao da maneken za sebe tvrdi da je top model...


...ili diplomirani pravnik koji za sebe tvrdi da je magistar?

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Goran Flauder je napisao/la: ›
Moram priznati da me W.M.Felt, jedan od najcjenjenih i najomiljenijih mi forumaša, ovoga puta razočarao - ne toliko zaključcima, koliko isključivošću i iznošenjem netočnih činjenica, što mu inače nije svojstveno.
Prvo: "Ovdje su organizatori sve do jednog Hsp-ovci", kaže Felt. Ajmo redom - Domagoj Jukić nije član niti jedne političke stranke, pa niti HSP-a. Profesor Lauc, također, a isto vrijedi i za mene. Harangozo se u podjelama unutar HSP-a priklonio Matkoviću, a ostalih organizatora nema. Dakle, uvaženi Felt, ne svi do jednog, nego niti jedan.

Tvrditi da je projekt očajan i neukusan, stvar je osobne procjene, ali da "nadmetanje ovih kandidata rijetko tko uopće želi gledati, pogotovo u ovom aranžmanu", to je već teza i ne drži vodu. Omogućiti svojim sugrađanima sudjelovanje u sučeljavanju kandidata uz mogućnost da im postave pitanja, ne može biti loše i neprivlačno. To što je sve skupa zamišljeno kao boksački meč, stvar je zabavne dimenzije događaja, ali dvosatno odgovaranje na pomno odabrana pitanja onih koji kandidate dobro poznaju, godinama žive pored njih i prate njihov rad, nije isto kao površan i kratak razgovor u tv programu s nekima koji o njima znaju vrlo malo. Ta neposrednost, izravnost i izloženost trebala je biti izazov onima koji znaju što hoće i sigurni su u svoj projekt, a takav bi upravo trebao biti budući gradonačelnik. Tko god da je odustao poput Bubala, imao bih što reći o njemu.

Feltova tvrdnja da "o neovisnosti nam zasigurno ne mogu trubiti novinari bilo kojeg osječkog medija, a pogotovo ne Ostv-a ili Stv-a", apriori diskreditira sve novinare ovoga grada. Po takvom rezonu svi, pa i nasilno mobilizirani u JNA, bili su četnici, a u Hitlerovu vojsku nacisti. Po Feltu, dakle, onaj tko želi biti neovisan, mora izdavati vlastiti medij, pa ajmo svi sebi napraviti televiziju, radio, novine ili web portal i živjeti od milodara onih koji će nam to galantno plaćati.

Da Bubalu nisam zamjerio što mi je prije 4 godine potpisao otkaz, vidi se ne samo po tomu što nisam tužio Županiju, nego i po intervjuima i izjavama što mi je potom davao i ocijenjivao ih korektno odrađenim i prenesenim, pa nema nikakve osobne netrpeljivosti, niti iz toga, niti iz drugih razloga.

Tko je koga pregazio ili samljeo u sučeljavanju na NovojTv, osobna je procjena zasnovana na poznavanju tih ljudi i događaja o kojima govore, kao i ocjena je li to bilo ružno gledati ili ne. Tvrditi da suprotnu procjenu od vlastite može reći samo vojnik stranke ili plaćenik, tipičan je primjer isključivosti i ogorčenosti što svijet ne izgleda onako kako priželjkujemo.

Organizatori javnog sučeljavanja bili su spremni i financijski izgubiti, o čemu svjedoči činjenica da smo dan uoči predstave imali pokrivene 2/5 troškova, bez ikakvih jamstava novih sponzora, pa niti Grada. Bio je to avanturizam s dobrim namjerama oko kojega smo se prilično naradili, pa otud moja ljutnja što je tako završilo. Zato se i ispričavam čitateljima što sam u tekst unio i dimenziju osobne povrijeđenosti.


Drago mi je da forumaška rekacija nailazi na plodno tlo, te mogu odmah konstatirati da je moj post tendenciozan i brzoplet, no internet - forum komunikacija spriječava dublje analize. No post mi je tendenciozan koliko i citirani tekst.

Tvrdnja da su svi organizatori Hsp-ovci potpuno je netočna, slažem se, ako ćemo vršiti uvid u članstvo pojedinih stranaka, što ja naravno ne mogu. Niti je moja ideja bila utvrđivati tko se kome priklonio, niti da li je član stranke - to nije suština - kad već forsiramo, Jukić radi za Grad svaki put kad se čuje glazba iz nekog zvučnika, a Harangozo je čovjek zbog koje se smanjivao nivo obrazovanja za mjesto direktora gradske firme Športski objekti. Moja poanta je druga - izbjegavanje sučeljavanja politički je potez, koji u pravilu koristi onom tko ga izbjegava, pa ako može Sanader, može i Bubalo. Tim više, ako sumnja da se sučeljavanje neće odvijati u njemu prihvatljivim uvjetima - u poziciji u kojoj je Bubalo, ili Sanader, morali bi biti blesavi da na sučeljavanje pristanu.

Druga je stvar što Bubalo eventualno kao razlog nedolaska navodi pristrasnost voditelja, koja možda stoji, a možda i ne. Ostajem kod tvrdnje da novinari u Osijeku nisu neovisni, bez iznimke. Isto tvrdim i za 99% drugih hrvatskih medija. Slobodni su samo novinari internet izdanja, i da kojim slučajem g. Flauder ne radi za Osječku televiziju, čiji je vlasnik dobro poznati sponzor dvojice kandidata za gradonačelnika, u neovisnost bih mogao povjerovati. Novinari u Hrvatskoj nisu neovisni, a to potvrđuju i procjene međunarodnih organizacija o medijskim slobodama u Hrvatskoj. Za ilustraciju, još sam gore pisao o Jergoviću, koji bi mogao biti puno neovisniji od osječkih novinara, kada bi to htio. Trudim se ne generalizirati, te mi je žao što su ovdje krenule nekakve usporedbe sa Hitlerom i nacističkom Njemačkom.

Tvrdnji g. Flaudera da nema ništa osobno protiv čovjeka koji mu je dao otkaz naprosto ne vjerujem, i tu nemam što dodati. Tvrdnja da se radi o neukusnoj ideji moje je subjektivno mišljenje, i kod njega ostajem. Ostajem i kod tvrdnje da u sučeljavanju 3 kandidata na Dnevnik.hr nitko nikog nije samljeo, što je također moj subjektivni dojam. Međutim, ja nisam novinar, i ne moram imati ni zrnce objektivnosti ako ne želim.

O financijskim uvjetima projekta ne znam ništa, a pretpostavka da je g. Flauder ostao bez honorara samo je pretpostavka, koju zasnivam na ideji da malo tko ulazi u projekte osuđene na financijski gubitak.

Tekst i dalje smatram tendencioznim i svrstavanjem na jednu političku stranu.

RKL je napisao/la: ›
Felt je davno izgubio kredibilitet štiteći, kroz branjenja postupaka svog Vrdoljaka, ratnog zločinca Glavaša.


Osim što je ovo nonsens, istaknuo bih da meni ne treba kredibilitet. Drago mi je da netko misli da sam ga imao, ali rado ga se odričem. Naime, kako stvari stoje, moje pisanje na forumu postat će puno gore i pristranije nego što je bilo - ne krijem razočaranje osječkim i hrvatskim biračima.

Ako smo već kod političkog opredijeljenja, ono ostaje kakvo je i bilo. Moja opcija je bio Vrdoljak, iz razloga 100 puta navedenih. Vrdoljak nije kandidat, a u novom odnosu snaga Vrbošića smatram uvjerljivo najboljim kandidatom - Vrbošić je ono što je trebao biti Vrdoljak, da ga, kojim slučaje, nije iznevjerila Biljana Borzan.

Ako Vrbošić ne uđe u drugi krug izbora, za što još uvijek mislim da može, već sam puno puta napisao i ponovit ću - Bubala smatram boljim od dvojice Hsp-ovaca, te ću za njega glasati u drugom krugu (iako se ipak nadam da neću morati).

Konstrukcija o posrednom i neposredno štićenju Glavaša je potpuno sumanuta. O potezu Vrdoljaka i koaliranju sa Hdssb-om već sam se izjasnio - ali evo, ponovit ću. Radi se očito o pukom političkom oportunizmu, i činjenici da Vrdoljak vjerojatno shvaća da "građanska opcija" u Osijeku ne prelazi 10%. Prvi dan nakon objave koalicije Hdssb-a i Hns-a napisao sam, i ostajem kod toga, da ta koalicija nema moju podršku "ako će biti opterećena osobom Branimira Glavaša" - kako vidimo, od toga ništa.

Tema ovih izbora, što sam također nekoliko puta napisao, trebala je biti potrošnja silnih gradskih miliijuna, a ne '41, '91, i Domovinski rat. Međutim, zahvaljujući pametnim potezima Sanadera i Glavaša u par smo se dana vratili 20 godina u prošlost, na teren gdje su njih dvojica ii sva sila braniteljskih udruga najbolji igrači.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
toma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › On to voli koristiti, ali neukusno je isto kao da ličilac za sebe tvrdi da je slikar...

ili kao da maneken za sebe tvrdi da je top model...


...ili diplomirani pravnik koji za sebe tvrdi da je magistar?

nakon 12 godina studija morali su ga se riješiti, a Olujić je pisao diplomski, za što je morao imati dobre razloge SmileSmileSmile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: