Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kafići prazni, pušači se preselili na terase i u posebne prostorije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
non plus ultra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 110
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2009. 7:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

megan je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...eo vam ga na, ovo se zove korištenje rupe u zakonu....

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
e svaka čast ugostitelju na dosjetki pa neka vide da koji god zakon donesu ljudi će naći rupu u njemu


Nisam siguran da bi tako razmišljao da si npr. ti oštećena strana i da se onaj tko ti je nanio zlo, izvuče zbog "rupe u zakonu"...

_________________
This time next year I'll be millionaire !!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lokal Patriot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2009. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›

truju se, truju NAS koji ne pušimo dobiju rak i ja im plaćam lječenje???? plati si sam,ko te jebe..


Ovo je dobar početak budalasanja o reforma zdravstva. Isto tako ja sam za kontrolu prehrane, neću ja plaćati liječenje pretilim ljudima, što su jeli nezdravo pa imaju problema s srcem i masnoćama u krvi. Molim lijepo da na svaku kobasicu, kulen ili čvarke napisati upozorenje kao „Konzumiranje kulena povećava rizik od srčanog udara“, pa zašto da mu ja plaćam liječenje za slaninu i krvavicu.
Isto tako, vozio brzo i nastradao, e pa nećeš, što si vozio brzo pa da ti ja moram plaćati liječenje i dugotrajno oporavak. Bolovanje, nema, sam si kriv.
Trčao i slomio nogu, ja da ti platim liječenje. Što si trapav pa pao. Od mojih novaca da se liječiš?

Ozbiljno, nisam primijetio da se pušaći bune oko zabrane pušenja na radnim mjestima, školama… nego je problem ugostiteljstvo, odnosno stvar izbora. Radi jedne male kavice u prozračnoj birtiji, izgubiš barem pet dobrih gostiju. Ipak većina ljudi koja zalazi u birtije puši i pije. Stvar je u izboru, hoće li birtija biti za pušaće ili ne, a na gostu je isto izbor.
A država neka poveća poreze i namete na birtije koje dozvoljavaju pušenje, neka piće košta 50% skuplje, i svi sretni i zadovoljni. Pa si biraj.



audiworld je napisao/la: ›

Zašt je onda trava zabranjena, heroin??? KAo od toga ne budes normalan... kolko znam i od cuge ,kad si pijan, nisi normalan pa te drotovi ne će zaustavit i uhitit...


Ovo nisam razumio, što si htio reći?

_________________
____muškarac bez trbuha je kao nebo bez zvijezda___
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2009. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se slažem s tobom.. iako si napisao 90% gluposti.. Da smo normalna država svako rizično ponašanje snosio bi pojedinac.. Ako imaš 150 kg od žderanja, a to je tvoj izbor...dokazano, onda si ti rizična skupina i sam si plati bolnicu itd.. Voziš 150 km/h, razbiješ auto...hoće kasko platit? još ako si pijan ,napušen itd...? NEĆE..pa isto tako kad si bio kul i jurio ,plati si sam. ZAŠTO BI MENE NEKI OVISNIK O CIGARETI TROVAO??? ovaj što si puca u venu truje sam sebe...mene ne..i njemu zabranimo da se truje..a pušačima dozvoljavamo da truju sve ostale.. od nepušača pa do male djece... Al kontam ja da vi ovisnici ne možete razmišljati racionalno...sve ok..zato 3,3 milijuna populacije brine o vama:-D Btw. jebeš takog ugostitelja kojem promet ovisi o cigari.. Ako neka firma nije u mogućnosti pidmirit obveze, propada.. isto tako, ako ugostitelj nije sposoban vodit kaf ili restoran nek propadne... Nisam vidio , a dosta sam putovao, da je npr. Hilton u NY propao zato što kad uđeš u njihov restoran nema 100000000 kubika dima... To sam na Balkanu suze ronimo... Kao što je kažnjivo vozit 150 na sat i tako ugrožavati tuđi život, ISTO TAKO TREBA BITI KAŽNJIVO KAD SIGURNO UGROŽAVAŠ MOJ ŽIVOT

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2009. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na stranu zdravstvene dobrobiti za pasivne i aktivne pušače , na stranu uštede u liječenju istih od bolesti uzrokovanih pušenjem...
Ja se najviše veselim izlasku bez smrdljive odjeće, bez smrdljive kose, bez suznih očiju...
Uostalom, nismo mi jedini donjeli takav zakon.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2009. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Ja se slažem s tobom.. iako si napisao 90% gluposti.. Da smo normalna država svako rizično ponašanje snosio bi pojedinac.. Ako imaš 150 kg od žderanja, a to je tvoj izbor...dokazano, onda si ti rizična skupina i sam si plati bolnicu itd.. Voziš 150 km/h, razbiješ auto...hoće kasko platit? još ako si pijan ,napušen itd...? NEĆE..pa isto tako kad si bio kul i jurio ,plati si sam. ZAŠTO BI MENE NEKI OVISNIK O CIGARETI TROVAO??? ovaj što si puca u venu truje sam sebe...mene ne..i njemu zabranimo da se truje..a pušačima dozvoljavamo da truju sve ostale.. od nepušača pa do male djece... Al kontam ja da vi ovisnici ne možete razmišljati racionalno...sve ok..zato 3,3 milijuna populacije brine o vama:-D Btw. jebeš takog ugostitelja kojem promet ovisi o cigari.. Ako neka firma nije u mogućnosti pidmirit obveze, propada.. isto tako, ako ugostitelj nije sposoban vodit kaf ili restoran nek propadne... Nisam vidio , a dosta sam putovao, da je npr. Hilton u NY propao zato što kad uđeš u njihov restoran nema 100000000 kubika dima... To sam na Balkanu suze ronimo... Kao što je kažnjivo vozit 150 na sat i tako ugrožavati tuđi život, ISTO TAKO TREBA BITI KAŽNJIVO KAD SIGURNO UGROŽAVAŠ MOJ ŽIVOT


Prestao pušiti nedavno? Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2009. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ko ja? ja nisam cigaretu u životu zapalio..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2009. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
ko ja? ja nisam cigaretu u životu zapalio..


Šta se živciraš onda, brate, zapali jednu! Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2009. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ahahahah. ne bi hvala:-D možeš ti umjesto mene u 12. mjesecu negdje na terasi:-D

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2009. 10:36 
Naslov: Oh yes ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › ahahahah. ne bi hvala:-D možeš ti umjesto mene u 12. mjesecu negdje na terasi:-D
Laughing Smile Laughing Smile Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.05.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
ahahahah. ne bi hvala:-D možeš ti umjesto mene u 12. mjesecu negdje na terasi:-D
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2009. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ahhah. osjećam se kao zvijezda, kao simonica

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2009. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto jucer 6 asti u zatvorenom Very Happy ne smrdim na dim Very Happy

brate milina Wink

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2009. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja smrdim na sexipil...to vald neće zabranit...Very Happy

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: