Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zabrana pusenja?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2009. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

apsolutno podrzavam ovaj zakon i nadam se da će se provoditi ak nista drugo onda barem u vecim klubovima i "popularnim" mjestima za izlaske,za neke lokalne birtije me boli briga ionako neidem tamo.

Netko je rekao kako sad nije pravo vrijeme za zabrane, ja mislim da nemoze biti savrseniji tajming od ovoga, svijest ljudi se mijenja-hvala bogu na bolje- iako ce proci jos nekoliko desetljeca dok ljudi ne predju na visi level, stvari se svakako mijenjaju a ovo je definitivno prijelazno razdoblje.
Pa tako sad dolazimo do pusenja. Svi znamo da je pusenje stetno za zdravlje pa opet jako puno ljudi pusi. Zasto? Neka psiholozi i psihijatri odrade dublje analiza ja cu reci to iz svog gledista: da pusaci vole sami sebe ne bi bili tako destruktivni prema svome tijelu, dalje da drustvo apsolutno to netolerira kao sto netoleriramo nasilje, zlostavljanje, pedofiliju i da se od malih nogu odgaja da je to lose ne bi imali toliko pusaca!!

Nisam bas za neke velike zabrane al sto se tice pusenja drukcije se i ne moze, bit ce jos dugo vremena podijeljenih misljenja al dugorocno to je jako pozitivno.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2009. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi se dijele na "obične", "pušače" i "bivše pušače". Najgora kategorija su "bivši pušači". Dok su pušili su trovali sebe, a nakon što su prestali (verbalno) truju okolinu.

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.05.2009. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...moje osobne postavke me tjeraju da ne volim sve što mi je nametnuto....a pogotovo nešto što volim...prije ću se odlučiti prestati pušiti ako JA to želim, nego da mi država nametne zabranu...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.05.2009. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne voli sto je meni nametnuto da moram udisat dim,a ne zelim pusit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.05.2009. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...i tako se vrtimo u krug - neki su za, neki protiv....solomonska odluka bi bila da ugostitelji jednostavno sami odluče o tome hoće li se u njihovim birtijama dimiti ili ne...vjerujem da bi bilo skroz dovoljno birtija i za pušače i nepušače, tako da svi mogu birati....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.05.2009. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha da, nikad svi sretni Very Happy Meni eto odgovara, jedva cekam da sjednem da sjednem s Legicom u najdrazi kaf, i da izadjem iz njega a da ne smdim na dim Smile

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2009. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pijem pivo jebe mi se živo...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2009. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eseker je napisao/la: ›
Ljudi se dijele na "obične", "pušače" i "bivše pušače". Najgora kategorija su "bivši pušači". Dok su pušili su trovali sebe, a nakon što su prestali (verbalno) truju okolinu.
ja sam taj bivši pušač.....
...sad mi reci na koji način ja verbalno trujem druge....odnosno tvoje visočanstvo
možda time što kažem da je sa jedne strane dobro,a s druge strane štetno što će se zabraniti pušenje...
..ja se ni jednom nisam požalio na nečiju cigaretu...sam sam rekao da niti nemam na to pravo.....
..možda time što se ne slažem s time što netko kaže da su sada pušači diskriminirani...??? ili možda nečim trećim...???

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.05.2009. 0:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danas tj juce 6.5. napokon je dosao taj dan, sutra tj danas najavljuju malo hladnije,heheh. bas me zanima kak cete sjediti na terasi i pusiti, hihi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2009. 0:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › danas tj juce 6.5. napokon je dosao taj dan, sutra tj danas najavljuju malo hladnije,heheh. bas me zanima kak cete sjediti na terasi i pusiti, hihi

onako kako sam se ja smrzavao na promenadi samo da ne smrdim po dimu Smile hehehehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.05.2009. 0:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
ruana je napisao/la (Pogledaj post): › danas tj juce 6.5. napokon je dosao taj dan, sutra tj danas najavljuju malo hladnije,heheh. bas me zanima kak cete sjediti na terasi i pusiti, hihi

onako kako sam se ja smrzavao na promenadi samo da ne smrdim po dimu Smile hehehehe
heheheh

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.05.2009. 0:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › danas tj juce 6.5. napokon je dosao taj dan, sutra tj danas najavljuju malo hladnije,heheh. bas me zanima kak cete sjediti na terasi i pusiti, hihi


ja stvarno ne mogu vjerovati kako si ti jedno pakosno stvorenje. bit ce da te roditelji nisu dovoljno grlili kad si bila mala.

ali, zabrana i ne mora biti tako losa

Smirting ili kako je zabrana spojila ljude

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.05.2009. 1:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
ruana je napisao/la (Pogledaj post): › danas tj juce 6.5. napokon je dosao taj dan, sutra tj danas najavljuju malo hladnije,heheh. bas me zanima kak cete sjediti na terasi i pusiti, hihi


ja stvarno ne mogu vjerovati kako si ti jedno pakosno stvorenje. bit ce da te roditelji nisu dovoljno grlili kad si bila mala.

ali, zabrana i ne mora biti tako losa

Smirting ili kako je zabrana spojila ljude


hvala na komplimentu,hihi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.05.2009. 1:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a komentar na ovaj tvoj clanak- retardi!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2009. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Al cu i dalje govoriti da mi idu na kurac ljudi koji misle da su popusili silne cigarete pasivno;dajte si kupite jutarnji,navucite maske da se ne bi razboljeli i sjedite po kucama,pickice!


I meni! Kako sada pušačima znate reći da, ako im smeta što ne mogu pušiti ostanu doma i ne idu u birtije, a vi sami ste svo ovo vrijeme visili po tim istim birtijama i kukali kako vam smeta dim.

Upravo to je ono što me najviše živcira. Ok, ako mi nije gušt otići na cugu tamo gdje ne mogu zapaliti cigaretu, ostat ću tamo gdje mogu, a neću pričati bajke o diskriminaciji pušača.

Samo, dobro razmislite prije nego se sada, u birc petstotinjak metara udaljen od vaše kuće, uputite autom kako biste uživali u nepušačkoj atmosferi. Osobno cijenim dosljednost pa ako ste već toliko savjesni po pitanju vlastitoga zdravlja, pobrinite se i za tuđe. Zašto bi nečije dijete na igralištu udisalo otrove koje proizvodite radi vlastite komocije?

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: