Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zabrana pusenja?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2009. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
da ugostitelji jednostavno sami odluče o tome hoće li se u njihovim birtijama dimiti ili ne...

isto tako kao što nepušači imaju izbor ne ići u zadimljene prostore.ako ne voliš drveće ne idi u šumu...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2009. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se da treba zabranit pušenje u javnim prostorijama tipa kao što su možda čekaone u kinu, kolodvori, kazališta i sl. Ali sam potpuno protiv zabrane pušenja u kafićima. To su privatni objekti i ako vlasnik želi pušaće u svojim prostorijama nema mu nitko to pravo zabranit. Osobno pušim i pušit ću, ali automatski ne planiram više ići na kavu u kafić ili na pivo, jer nema smisla, radije ću si skuhati kavu i popiti ju sa cigaretom u stanu. Žalosno je to što će većina kafića propasti i što će nezaposlenost tim zakonom sve više rasti, a kao da do sad nije dosta nezaposlenih. Ne vjerujem da normalan čovjek može tako razmišljati i takav zakon doneti a da se pri tome ogluši na posljedice.

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2009. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sutra sam u nekim svatovima, zna li netko kako je to s pušenjem rješeno u tim salama za iznajmljivanje?u koju kategoriju one spadaju?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 6:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je zabranjeno. moje sestra se udavala sad 1.5. , i spominjalo se da se neće moći više..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.05.2009. 12:13 
Naslov:  Re: Zabrana pusenja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako nepušači cijeli život udišu dim svojim roditelja, partnera i prijatelja, valjda i pušači mogu odvojiti sat dva dnevno da ne puše uz tu famoznu kavu.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.05.2009. 12:16 
Naslov:  Re: Zabrana pusenja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Kako nepušači cijeli život udišu dim svojim roditelja, partnera i prijatelja, valjda i pušači mogu odvojiti sat dva dnevno da ne puše uz tu famoznu kavu.


...teško, teško.... Rolling Eyes

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2009. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok... idu porezi na cigarete, idu zabrane pušenja, u osijeku je inspektore pratila marica, a imali su i unajmljena 2 zaštitara... znam da da se i dalje daju poticaji za sadnju duhana. može li mi netko reći koliki su i što se točno ovim oprečnostima želi postići?!

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.05.2009. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...evo citata iz Jutarnjeg:

"Mi­ljen­ko Ra­kić, ra­vna­telj Upra­ve za po­ljo­pri­vre­du, po­tvr­dio nam je da će se po­ve­ća­ti po­ti­ca­ji sa­mo za du­han pr­ve kla­se.

- Za 1. kla­su du­ha­na po­ti­ca­ji sa­da izno­se 8 ku­na po ki­lo­gra­mu, dok su za 4. kla­su 5 ku­na. Idu­će go­di­ne na­mje­ra­va­mo po­ve­ća­ti po­ti­ca­je za pr­vu kla­su. Uzgoj du­ha­na je u po­ra­stu za­to što ra­ste i po­tra­žnja. Zbog ne­sta­bil­ne po­li­ti­čke si­tu­a­ci­je zna­tno je pa­la pro­i­zvo­dnja du­ha­na u Afri­ci, ko­ja je je­dan od ve­ćih izvo­zni­ka te bilj­ke. To je uzro­ko­va­lo po­ve­ća­nu po­tra­žnju i po­rast ci­je­na na svjet­skom tr­žištu, pa je za­to uzgoj du­ha­na u Eu­ro­pi ispla­ti­vi­ji. Ka­ko je Hr­vat­ska po­go­dna za uzgoj du­ha­na, i to pr­ven­stve­no pr­vo­kla­snog, stal­no ra­stu i pri­no­si - kaže Ra­kić. "

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Kako nepušači cijeli život udišu dim svojim roditelja, partnera i prijatelja, valjda i pušači mogu odvojiti sat dva dnevno da ne puše uz tu famoznu kavu.


Gle, nama ne smeta kad vi jedete dok mi pušimo, prema tome - malo tolerancije molim! Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zodijak je napisao/la: ›
mislim da je zabranjeno. moje sestra se udavala sad 1.5. , i spominjalo se da se neće moći više..

moje iskustvo je sljedeće - pušiši na vlastitu odgovornost.tako nam je bilo rečeno. inspekcije nije bilo...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.05.2009. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lokal Patriot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 7:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14279

ajd sad da vidim kak cete pusiti,hihi


Koliko zlobe, ti imaš mnogo veći problem nego što je pušenje, sigurno te nisu dovoljno grlili dok si bila mala.

_________________
____muškarac bez trbuha je kao nebo bez zvijezda___
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.05.2009. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lokal Patriot je napisao/la: ›
ruana je napisao/la (Pogledaj post): › http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14279

ajd sad da vidim kak cete pusiti,hihi


Koliko zlobe, ti imaš mnogo veći problem nego što je pušenje, sigurno te nisu dovoljno grlili dok si bila mala.


ne mene su sutali,hihi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2009. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj zakon je još jedna eu regulativa koja nema veze za zdravom pameću....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2009. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14279

ajd sad da vidim kak cete pusiti,hihi


Hebote, ja već mislio da će nam MMF zavrnuti kisik na tjedan dana pa nećemo moći upaliti cigaretu/lulu/bong/nargilu/joint...
Naj me tak' plašit!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: