Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Klub Ujedinjeni Osijek prisiljen zatvoriti vrata

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 7:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko sam upoznat sa pričom znam da su na početku pomogli i grad, točnije Drago Ačimović, a kasnije i Županija odnosno Krešimir Bubalo, no to nažalost nije dovoljno... Najveći problem je u Osječkom mentalitetu. Pa zar je moguće da na Let3 dođe 150 ljudi!? O čemu onda više pričati.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A vidiš da je moguce.
Ja sam davnih dana ostao bez ideja i objasnjenja zasto je to tako. Wink

Iako nisam nesto pretjerano dolazio u United, osjeti se da klub ima dusu. Wink Steta, drzim fige da se nadje rjesenje.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Pa zar je moguće da na Let3 dođe 150 ljudi!? O čemu onda više pričati.

pa kad su dosadili, bilo koja manifestacija njih se zove, pjesme iste, kostimi ili bolje reći ne-kostimi Smile isti, nikad ništa novo

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cuj sad ovo.
Vjerujem da se dovede najoriginalniji bend na svijetu, u najjebeniji prostor, da je upad mizeran, da je cuga djabe, da je marketing na nivou, da ti sisata crnkinja pusi na sred dvorane, nasli bi se pametni i srali zato sto nema vodenog ziga na ulaznici. Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a čuj
vjerujem da bi ulaznice bile rasprodane da se dovede čolić, bijelo dugme, bregović ... te ostale zvijezde Twisted Evil , ne zaboravimo simonicu i alku vujicu Laughing

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dambix
Offline
Avatar

Ukupno postova: 137
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.05.2009. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma problem je u ljudima, kad nema ljudi nema ni para a bogami ni kluba..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kirbajac
Offline
Ukupno postova: 78
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2009. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka čast klubu united i dečkima koji ga vode! klub je odličan, ekipa u klubu je odlična i bendovi su predobri!!! bilo bi velika šteta da se tako nešto ugasi! nadam se da će se grad ipak pokazati i uvidjeti značaj ovakvih klubova za mlade i općenito za kulturu grada te ih financijski podržati!! pogotovo što je klub united pokazao da to i zaslužuje jer je najatkivniji u Hrvatskoj te su očito stvarno jako dobri domaćini kada dovode i tako poznata strana imena!

ZA UJEDINJENI OSIJEK!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2009. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Pa zar je moguće da na Let3 dođe 150 ljudi!? O čemu onda više pričati.

pa kad su dosadili, bilo koja manifestacija njih se zove, pjesme iste, kostimi ili bolje reći ne-kostimi Smile isti, nikad ništa novo


Uostalom, svirat će za bespač na UFOu

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

narafski, to i čekam Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fast
Offline
Ukupno postova: 95
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2009. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogli smo zvati bendove koji dolaze za samo putne troškove ali nismo... Htjeli smo dovesti što više bendova iz vana i samim time omogučiti ljudima iz našeg grada nešta drugo.
Daleko od toga da nismo dali sve od sebe!
Svaki put plačali smo smještaj u hotelima, nekad hostelima, vodili bendove u restorane tipa Ruža u tvrđi ili picerijama sve ovisno o prohtjevima istih.Iz tog razloga bendovi poput Subsa(Uk),Paura(Brazil),Leta3,Straight...(Italija),Tosters(USA),
Bambix(Niz)...i mnogi drugi bendovi imaju želju se vratiti u Naš Grad Osijek. Exploited i njihov menadžer Arno u nama je prepoznao jedan ozbiljan klub te izrazio želju za dolaskom jednog od najjjvečih bendova današnjice. Svakako imamo želju raditi i dovest ovaj bend ali kako stvari stoje ne bih htio ništa više komentirati.Svakako mi je drago da Županja, Vrbovec, Zagreb, Split,
Rijeka, Požega, Šibenik itd...svi gradovi imaju svoj napominjem alternativni klub i od grada dobili potporu tj.prostor.Zahvaljujem svima što ste dolazili i podržavali ovaj klub gospodi Dragi Ačimoviću i Bubalu, međutim da bi klub opstao svakako nam treba prostor ili pokriven najam za sezonu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fast
Offline
Ukupno postova: 95
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.05.2009. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U subotu 9. svibnja 2009. u Osijek, u Klub United, dolazi Vital remains, jedan od najpoznatijih bendova modernijeg death prizvuka. Njihov zadnji album "Dechristianize" im je omogućio proboj na široko metal tržište, te ujedno formirao ogromnu bazu vjernih fanova. "Dechristianzie" je album koji je postavio nove barijere u masi standardnih i neoriginalnih death metal izdanja. Jedna od najzanimljivijih činjenica je ta da na navedenom albumu pjeva nitko drugi, nego (o)kultna ličnost američke death metal škole - Glen Benton iz Deicide-a. Iako je "Dechristianzie" poznat širokoj masi ljudi, albumi poput "Dawn Of The Apocalypse" i "Forever Underground" također predstavljaju jedna od najboljih izdanja američke death scene. Jedinstvena prilika. Jedinstveni bend. Jedinstveni koncert.

Uz njih nastupaju:
Order of ennead
Sludge
Tribulation
Vai Ficar Preto

_________________
užas
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tijuana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: Osijek / Donji Miholjac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2009. 14:07 
Naslov:  Re: Klub Ujedinjeni Osijek prisiljen zatvoriti vrata
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

united je meni osobno, uz katakombu u donjem miholjcu i oxygene, definitivno najbolje mjesto za izlazak. zašto? predobri koncerti, predobra ekipa, jeftina cuga.
jedini problem je taj što publika baš to ne shvaća pa ljudi radije odu popiti nekoliko piva u tvrđu ili cadillac i ubiti se od alkohola kao krmače nego da daju 20 kuna za upad na koncert i popiju koje pivo manje te ostanu, ne daj bože, polutrijezni.
ja ne znam što je tim ljudima.

avantgarde je napisao/la: ›
Cuj sad ovo.
Vjerujem da se dovede najoriginalniji bend na svijetu, u najjebeniji prostor, da je upad mizeran, da je cuga djabe, da je marketing na nivou, da ti sisata crnkinja pusi na sred dvorane, nasli bi se pametni i srali zato sto nema vodenog ziga na ulaznici. Wink


potpisujem ovaj post.
i kad se zatvore klubovi zbog slabe posjećenosti, upravo će se ti seratori kojima je skup upad žaliti što nema nikakvog alternativnog kluba u gradu i što su, jadni, prisiljeni izlaziti u cadillac i u tvrđu.
puj!

uk subsi, SNFU, toastersi... osijek nikad nije imao i vjerojatno neće imati takve koncerte... ja se iskreno nadam da će united dobiti neku podršku od grada jer će osijek ostati bez jedinog alternativnog kluba u gradu.

mini teatar ne želim uopće komentirati; čisto sumnjam da će se u njemu ikad pojaviti bend poput subsa, npr. tu se možemo nagledati jedino "real" tribute bendova i kojekakvih izlizanih, već viđenih bendova koji dolaze svirati za putne troškove uz pojedini bljesak poput atheist rapa. ipak, mislim da bi mini teatar mogao dati puno više.
da. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 14:58 
Naslov:  Re: Klub Ujedinjeni Osijek prisiljen zatvoriti vrata
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa kad smo vec tako mali grad, sa nedovoljno zainteresiranih - kak bi bilo da se Mini teatar (kojem je grad rijesio pitanje prostora za duze vrijeme) i Club utd ujedine? Misija im je ista... a zajednickim snagama mozda budu jos bolji i kvalitetniji!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi klubovi ovakvog kalibra u hrvatskoj, a pogotovo u Europi, na ovaj ili onaj način su financirani iz proračuna, budući da se sami ne mogu dovoljno financirati. Zar mislite da se jedan KSET sam financira? Samo je problem što se u drugim sredinama, vrijednost i važnost ovakvog kluba za kulturu, ili ovom slučaju subkulturu prepoznaje. I takve se stvari stostruko vraćaju. Kad sam već spomenuo KSET, pogledajte malo na njihovim stranicama. Tamo se upravo održava "Žedno uho", festival koji je pokrenuo, nikad prežaljeni, Ivica Baričević, a taj se, inače Jazz festival, pretvorio u jedan od vodećih i važnijih u Hrvatskoj, iako se događa u malom klubu.
Bez obzira što na neke koncerte dodje 50tak, 150tak ili 200 ljudi, ovakav klub treba svakome gradu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chui
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MT zelim puno osijek031.com smile osijek031.com smile :-<= osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Zadnja promjena: chui; 26.02.2010. 13:52; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: