Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Fallout 3

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2009. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebga meni igra nije pala niti jednom, al ni jednom i dalje je smeće Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2009. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svebor je napisao/la: ›
eventualno vidjeti što mogu s atomskom u megatownu.

raznesi grad!!!!! lijepa scena Very Happy
nemoj ga navlačit Smile čovjek sigurno igra good karakter

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam oko 20 ispunjenih questova i, u manje od 2 dana posve slučajnog i nasumičnog igranja, upravo sam prešao sam igru. karma je pozitivna i pred sam kraj dobio sam onog mutanta faweksa da me prati Very Happy

uzeo sam ženski lik i nazvao ju "Droca". nadao sam se kako će svojim ženskim atributima biti od neke koristi ali je to bila samo na jednom mjestu, eventualno.
umjesto da raznesem megatown radije sam si tamo uzeo stan i taložio resurse, a u zrak sam digao enclave. OPET Smile

ako je dvojka bolja od jedinice može se reći da niti trojka nije podbacila iako sam dojma da su igru mogli još detaljnije doraditi i da su je jednostavno ishitreno izbacili na tržište gladni para.
igra ima pregršt zabavnih aluzija, a posebice mi se dopao onaj robot koji neodoljivo podsjeća na robota iz "dan kada je zemlja stala" ili na one centurione iz batllstar galaktike kada hoda ruševinama wašingtona i viče kako će pobiti sve komuniste i osloboditi aljasku hahaha krvavo!
ima tu još sati i sati igranja...
slažem se monstrume, moglo se daleko bolje ali malo pretjeruješ Very Happy

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 7:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u ovom trenutku 56:30:23 sati igranja i muvanje po kojekakih hodnicima ne prestaje. ne zato što ne mogu rješit igru nego zato što se tako ne igra fallout. i dalje odgovorno tvrdim da je igra debelo podbacila, a kažem da je debelo smeće samo da bi naživciro mlađu Very Happy pssssst ne mu reć Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › imam oko 20 ispunjenih questova i, u manje od 2 dana posve slučajnog i nasumičnog igranja, upravo sam prešao sam igru. karma je pozitivna i pred sam kraj dobio sam onog mutanta faweksa da me prati Very Happy

uzeo sam ženski lik i nazvao ju "Droca". nadao sam se kako će svojim ženskim atributima biti od neke koristi ali je to bila samo na jednom mjestu, eventualno.
umjesto da raznesem megatown radije sam si tamo uzeo stan i taložio resurse, a u zrak sam digao enclave. OPET Smile

ako je dvojka bolja od jedinice može se reći da niti trojka nije podbacila iako sam dojma da su igru mogli još detaljnije doraditi i da su je jednostavno ishitreno izbacili na tržište gladni para.
igra ima pregršt zabavnih aluzija, a posebice mi se dopao onaj robot koji neodoljivo podsjeća na robota iz "dan kada je zemlja stala" ili na one centurione iz batllstar galaktike kada hoda ruševinama wašingtona i viče kako će pobiti sve komuniste i osloboditi aljasku hahaha krvavo!
ima tu još sati i sati igranja...
slažem se monstrume, moglo se daleko bolje ali malo pretjeruješ Very Happy
a jebemu pa nemoš fallout završit za dva dana. mislim možeš ali nije u tome fora. ja sam imao preko sto sati čistog igranja i tek tada sam se okrenio glavnom questu. taman tada je moj kompjuter odlučio poigrati se s mojim zdravim razumom i sve je otišlo u vjetar Smile
i ja sam slučajno nabasao na starog u tom wanderingu ali sam namjerno loadirao prije toga jer sam htio u potpunosti pratiti priču.
boblehedići su najjača fora koju sam vidio u bilo kojoj igrici do sada
ovih "slučajnih" sličnosti u falloutu ima mali milijun. odi na forum fallouta na službenoj stranici, topic ima nekoliko desetaka strana i baš sam se slatko nasmijao. i onaj little lamplight neodoljivo vuče na onu djecu u mad maxu 3, jelda? Smile
što se tiče dijaloga ne znam jel nešto može biti smješnije od ovoga;
donosim onoj babi agathi onu violinu i ona se hoće tradeati...
ponuđeni odgovor: "trade? this place is empty. what, are you a prostitute or something?"
glupa moira me šalje da vidim jel milelurksi imaju neki oblik društva...
ponuđeni odgovor: they´ve got a little, bubbling castle and they spend all day circling it. (lie) hehe

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr. zoidberg je napisao/la: ›
fable of the lost chapter prejebena igra bar meni , šteta što dvojka ima samo na konzolama

evo ja to opet skinio i ovaj put totalno evil, svakog civila koljem, sve kurve pošteno platio (uključujući i onu babu za 50 golda), rogovi ko u hellboya... igra mi je jedna od najboljih al prekratka..

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo čitam, postoje i dodatci...
njih preko nekoliko... Very Happy

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam čuo za operation anchorage al kolko sam skonto to je više fps nego rpg

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima ih četr kolko znam... ne da mi se guglat...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo opet sam popizdio, vrtio se 2 sata po nekom jebenom hotelu tražeć fižn batery nebil pustio neke rendžere iz usranog hotela van i nemog ju nać, i vrtim se ko konj 2 sata tražim i nemog nać, nađem i idem ih pustit van i eto ubiju mi kera i aj nanovo. usrana glupa retardirana ružna igra. sad je opet neć igrat mjesec dana osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › eo opet sam popizdio, vrtio se 2 sata po nekom jebenom hotelu tražeć fižn batery nebil pustio neke rendžere iz usranog hotela van i nemog ju nać, i vrtim se ko konj 2 sata tražim i nemog nać, nađem i idem ih pustit van i eto ubiju mi kera i aj nanovo. usrana glupa retardirana ružna igra. sad je opet neć igrat mjesec dana osijek031.com smile
ko te jebe šta ne snimaš Smile
al eto kad oslobodiš te rangera izaberi da ti daju armor. uvjerljivo najbolji armor u igrici mimo naravno power armora

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sve ok, sam kažem da je igra teška, retardirana debilana koja nije ni blizu ijednoj novijoj igrici. cijeli koncept igre je zapeo negdje u 2002. godini. smeće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › ma sve ok, sam kažem da je igra teška, retardirana debilana koja nije ni blizu ijednoj novijoj igrici. cijeli koncept igre je zapeo negdje u 2002. godini. smeće.
sjećam se tog hotela, pa nije to tak nešto teško posebno, teško je ako dođeš nepripremljen sa niskim levelom. ja sam tu već bio ohoho na level capu. teški su deathclawovi. uostalom vidio si kod mene. kad dođeš na level 20 obavezno uzmi perk explorer. jeben perk otkrije ti sve lokacije na mapi. e onda odi tamo negdje lijevo gore na mapi u deathclaw lair pa ćeš vidit belaja. ali zato nađeš najbolje oružje na igri. nešto poput gatlinga iz dvojke muahaha

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sranje, sad sam lvl 19 i niko mi već 5 lvl-a ne može ama baš ništa, jedino ko gine je usrani pas i charon. vats s perkom da ako ga ubijem punim mi se vats i sam u glavu 95% da ih je 10 u prostoriji potamanit ću ih ko zečeve. svejedno je igra sranje. najviše me smeta što nema ništ u igri. staljno nalaziš jedne te iste stvari i totalno je bezveze, a da ne spominjem krasan izbor oružja. ima valjd 5 pušaka i tri pištolja u igri i to je to. pacman jebote ima veći izbor oružja. fuj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
pacman jebote ima veći izbor oružja. fuj.
osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: