Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Fallout 3

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2009. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
zbog te usrane 3D tehnologije pravih rpg-ova više jednostavno ne može biti.

razmišljaš ograničeno, ne prave sad svi rpg u frstprsonu, još se prave onakove prave igre, evo sad će i diablo, never dvojka je nedavno, ne znam šta je sa sacredom , ima jebenih rpgeova samo što se ne izbacuju često ko ova samodabude sranja FPS/RPG di je element rpga to što moš birat oš nabrijat pištolj ili nož...


ak ćemo realno diablo je hack & slash Very Happy

ma ima super rpg-ova i fp i bird eye. ne znam meni od tih fp rpg-ova morrowind još uvijek vrišti kao najbolji. oblivion nije loš al f3 je smeće najgore Smile

never 2 nisam igro a ni fable, to me čeka Smile
obje moš komotno preskočit, pogotovo fable. to je tako pičkasto govno od igre, jednostavno preženskasto i presporo i prelijepo i preglupo i cheche ma fuj

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2009. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nabavio stalkera i mogu sa sigurnošću reć da je nešto najljepše što sam ikad vidio. nevjerovatno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2009. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo, nabavio si ja fallout i počeo igrati...
sasvim mi je ok sada ali neku realniju procjenu mi remeti problem koji se pojavio...

problem koji mi se ubrzo javio je taj da me redovito izbacuje iz igre unatoč tome što sam instalirao sve patcheve i tome slično. prilično je frustirarjuće kada od točke A do točke B moraš vrludati po mapi u nadi kako ćeš uspjeti izbjeći ondaj bugoviti dio mape na kojem te baca u windowze. još je i gore kada se isti scenarij ponavlja prije dijaloga s likovima s kojima je nužno popričati kako bi se riješio neki zadatak...
instaliravši patcheve i isključivši radio u pip boyu ovi ispadi su se smanjili ali i dalje ih ima dovoljno da mi pokvare čar igranja Sad

igram na windowz visti ako što znači i naravno verzija je piratska... :/

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2009. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i jedno pitanje... da li se promjene koje se naprave instaliranjem patcha primjenjuju i na prethodno spremljene dijelove igre ili..?

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2009. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fable of the lost chapter prejebena igra bar meni , šteta što dvojka ima samo na konzolama

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2009. 1:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › i jedno pitanje... da li se promjene koje se naprave instaliranjem patcha primjenjuju i na prethodno spremljene dijelove igre ili..?
mislim da ne, možda baš zato imaš problema, kamo sreće da radim za neku lijepu plaju pa si mogu priuštit original, odmah bi ga kupio. ja sam isto nabavio igru neposredno nakon što je izašla i imala je par bugova iako ne previše, moram priznat. ali zato sam popušio trojanca koji mi je sjebo komp i preko sto sati čistog igranja + pitaj boga kolko sati reloadanja i na kraju igru nikad nisam završio. ali obećao sam sam sebi da ću jednog dana kad budem svoj čovjek kupit original igru + nastavak (operation anchorage) i prijeći je u miru. igra je definitivno vrijedna toga

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2009. 7:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › i jedno pitanje... da li se promjene koje se naprave instaliranjem patcha primjenjuju i na prethodno spremljene dijelove igre ili..?
mislim da ne, možda baš zato imaš problema, kamo sreće da radim za neku lijepu plaju pa si mogu priuštit original, odmah bi ga kupio. ja sam isto nabavio igru neposredno nakon što je izašla i imala je par bugova iako ne previše, moram priznat. ali zato sam popušio trojanca koji mi je sjebo komp i preko sto sati čistog igranja + pitaj boga kolko sati reloadanja i na kraju igru nikad nisam završio. ali obećao sam sam sebi da ću jednog dana kad budem svoj čovjek kupit original igru + nastavak (operation anchorage) i prijeći je u miru. igra je definitivno vrijedna toga


nije Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2009. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

men i dalje igra nije ništ posebnija od elderova... naravno kad nije zanimljiva igra uvijek nađem način da mi bar malo bude dobra, čitanje Very Happy god mod + mini nukes i da viš kak nestaje život...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2009. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok. a da li je netko od vas također imao problem s čestim rušenjem igre i kako ga je riješio?

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2009. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › ok. a da li je netko od vas također imao problem s čestim rušenjem igre i kako ga je riješio?
pa napisao sam ti da jesam. doduše ne tako često ali određene dijelove igre sam morao zaobilaziti zato što me na tim dijelovima uvijek rušilo. mislim da nikakvi patchevi tu ne pomažu, čak naprotiv, mislim da neki od njih i dodatno sjebavaju igricu tako da je svatko osuđen na to da proba uđendarit što stabilniju verziju igrice. mislim da je najveća šansa za to pregledavati torrente na kojima se može skiniti igra i čitati komentare ljudi i onda skinuti verziju sa najmanje negativnih komentara.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2009. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

igro sam čistu verziju bez pečeva i meni se samo rijetko kad srušilo, možda 2 puta, al nisam ni igrao previše sajd kvestove, oko 3 petine vremena...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2009. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

riječ je o skulpturinom ripu...
upravo skidam neki fix s torrenta koji bi, navodno, trebao riješiti prečesta rušenja koja igru čine neigrivom Sad

izguglani topici posvećeni problemu nisu ponudili adekvatna rješenja:
http://www.tech-forums.net/pc/f15/fallout-3-crash-desktop-solution-here-189880/

ako ni ovaj supkulturin fix ne bude radio morat ću uđendariti neki drugi rip....

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2009. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › riječ je o skulpturinom ripu...
upravo skidam neki fix s torrenta koji bi, navodno, trebao riješiti prečesta rušenja koja igru čine neigrivom Sad

izguglani topici posvećeni problemu nisu ponudili adekvatna rješenja:
http://www.tech-forums.net/pc/f15/fallout-3-crash-desktop-solution-here-189880/

ako ni ovaj supkulturin fix ne bude radio morat ću uđendariti neki drugi rip....
e baš tu verziju i ja imam. rušenja nećeš imati previše ali evo da ti odmah dam jedan hint;
kad i ako naiđeš na OASIS definitivno odmah snimi jer kad uđeš unutra moraš ili ispunit zadatak što ne možeš jer te u dijalogu sruši u windowse ili moraš poklat što ti jebeno ruši karmu ali je jedini način da izađeš van. ja sam se zajebo i napravio početničku grešku kad su u pitanju rpgovi, naime, bubo sam cijelo vrijeme quicksave i zbog navedenog sranja popušio jebeno karme. mogao sam birati između toga i 20 sati čistog igranja od zadnjeg pravog savea. tu sam popizdio jer sam jebeni perfekcionist koji uvijek igra na chaotic good način Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2009. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e skinuo sam skullpturin final fix i odigrao sve questowe u bigtownu, idem sada riješiti neko pismo i pobiti još malo mutanata i eventualno vidjeti što mogu s atomskom u megatownu.
da na početku sam ali barem sam odigrao bez rušenja u windowse 4 sata u komadu prije nego se prvi put smrzlo... hvala na savjetu, zapamtit ću Smile

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2009. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
eventualno vidjeti što mogu s atomskom u megatownu.

raznesi grad!!!!! lijepa scena Very Happy

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: