Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Studentski prosvjed u Osijeku! [razvoj događaja]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2009. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › jebote pa nemojte studirat ako vam je teško, nisu svi za faks. nekom i nije teško ić na predavanja.


u ok zemljama to stoji

kod nas bez faxa i postonim radom, mozes samo umrijet od gladi Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2009. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › jebote pa nemojte studirat ako vam je teško, nisu svi za faks. nekom i nije teško ić na predavanja.


u ok zemljama to stoji

kod nas bez faxa i postonim radom, mozes samo umrijet od gladi Smile


i s faksom možeš vrlo kvalitetno umrijet, čekajući posao

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2009. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › jebote pa nemojte studirat ako vam je teško, nisu svi za faks. nekom i nije teško ić na predavanja.


u ok zemljama to stoji

kod nas bez faxa i postonim radom, mozes samo umrijet od gladi Smile


i s faksom možeš vrlo kvalitetno umrijet, čekajući posao


za to su krive lose kvote, ali ljudi barem fax zele upisat i to zavrsit

zidari i tesari skoro nitko ne zeli biti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2009. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › jebote pa nemojte studirat ako vam je teško, nisu svi za faks. nekom i nije teško ić na predavanja.


u ok zemljama to stoji

kod nas bez faxa i postonim radom, mozes samo umrijet od gladi Smile


i s faksom možeš vrlo kvalitetno umrijet, čekajući posao


za to su krive lose kvote, ali ljudi barem fax zele upisat i to zavrsit

zidari i tesari skoro nitko ne zeli biti


To je istina. Nedajbože da netko bude dobar zidar, tesar, stolar, mehaničar... Kad samo vidim koliko je budućih pravnika i ekonomista na prvoj godini... uh....

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2009. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): ›
josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › jebote pa nemojte studirat ako vam je teško, nisu svi za faks. nekom i nije teško ić na predavanja.


u ok zemljama to stoji

kod nas bez faxa i postonim radom, mozes samo umrijet od gladi Smile


i s faksom možeš vrlo kvalitetno umrijet, čekajući posao


za to su krive lose kvote, ali ljudi barem fax zele upisat i to zavrsit

zidari i tesari skoro nitko ne zeli biti


To je istina. Nedajbože da netko bude dobar zidar, tesar, stolar, mehaničar... Kad samo vidim koliko je budućih pravnika i ekonomista na prvoj godini... uh....


i eto smanjenje kvota je prvo sto se mora rjesit

ali nedajboze onda cemo imat manje studenstke populacija, pa cemo bit ispod prosjeka eu, bolje povecavat kvote do besvijesti samo neku ljudi uce, a di ce radit,
ma kog zaboli za to

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala_ja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2009. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što se kvota tiče...problem počinje u srednjim školama...a nastavlja se na fakultetima...

a da kvote treba mijenjati treba...i to kako...

fala dragom Bogu pa po svim novinama stalno se traže razno razni profesori...
da je općepoznato kako je u cijeloj državi manjak pedagoga i psihologa...

no iz godine u godinu se na ekonomiju i pravo upisuje nebulozni broj studenata...da...baš zato što su potrebni...de dobro je...
fala Bogu pa od tog cjelokupnog broja na kraju diplomira možda četvrtina...

no da...jadni studenti ne mogu na kolokvije...i predavanja...a joj...siročići...

de ljudi skulirajte se...da mi je vidit tog dekana, profesora il ne znam kojeg...koji će srušiti sve studente koji su na fakultetima...
da mi je vidjeti takvog....da to naprave Europa i svijet bi ih pojeli...
dakle...zaboravite te nebulozne prijetnje kako će svi popadat ispite zbog blokade...il ne znam što...i držite se svojih stavova i odluka...

a svi ti PRAVI STUDENTI....nek izađu više iz okvira u kojem žive...i neka odrastu....vrijeme im je!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala_ja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2009. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i da....vama nitko ali ama baš nitko nije zabranio da UČITE za kolokvije i ispite....

a ako učite tako kvalitetno i redovno kako se hvalite...onda vam nikakav problem neće biti kada se zahtjevi ostvare u zadanom roku samo izgovoriti sve ono što ste za vrijeme blokada učili...!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2009. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo vam prosvjedi, ovako se to radi papci



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2009. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PRAVI STUDENT je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la: ›
jebote pa nemojte studirat ako vam je teško, nisu svi za faks. nekom i nije teško ić na predavanja.

BRAVO KOLEGA!!!!!!


Štrajkbrejkeri obični. Neobično je egoistično se samoprozvati se PRAVIM STUDENTOM, to je vrlo Frojdovski kompleks. Što su onda ostali, lažni studenti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osječankaFFOS
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.04.2009. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › ..:: LooooooL javite se kad odrastete i budete znali sto govorite, ovako zaista ne mozemo razgovarati... XD samo me nasmijavajte i dalje... samopromocija XD LooooooL ::..

u svakom slucaju i bez obzira na sve, svaka cestitka i tebi tijekom studiranja, evidentno je da ces je trebati


pa ako ti ne znaš što znači termin samopromocija i ovo ti je novitet onda bi tebi trebala još koja godina studiranja. Wink
ali eto, kako si pred završetkom studija i jednog dana ćeš ti "učiti" nečemu (iako će i to nešto biti vrlo upitno) i tuđu djecu - da se ne sramotiš - samopromocija (evo čak i strane riječi za to: self-promotion) se odnosila na to što u gotovo svakom postu sebe guraš u prvi plan, kako si ti, što si ti, koliki ti je prosijek, da ti ne plaćaš... promoviraš se na svakom koraku.. onda tupiš da su drugi sebični.. a tvoj je ego i samoljublje toliko da ti ni cijeli forum nije dovoljan.

ako ti opet bude trebala pomoć u razumijevanju napisanog (možda će riječi ego i/ili samoljublje biti malo prekrupne za tebe) - javi se..
žalosno je da si dogurala skoro pa do diplome sa riječnikom koji nije veći od onoga kojim barataju djeca u vrtiću.... zapravo, oprosti, proširen je i jednom izrekom na latinskom. Laughing


Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › bit će da si ti jedna od onih koji imaju privilegije kada ti je tako bajno.

što se tiče komentara kako je nekima ovo godišnji odmor - opet ponavljam.. to se ne odnosi na ljude koji rade, uče i koji se trude. ono što sam ja željela reći, a očito nije dobro shvaćeno jest činjenica da nije u redu da oni koji rade i trude se, gube kolokvije zbog onih koje nije briga, koji ne vole to što studiraju i kojima besplatno visoko obrazovanje nije ni na kraj pameti.
što se privilegija tiče, nemam ih. imam točno ono što sam zaslužila i za što sam se izborila i ništa više, niti to želim.
e sada da se ne bi catherine slučajno ugušila pri pokušajima izgovaranja riječi koje su joj prekrupne i koje ne razumije - pokušat ću sljedeće prilagoditi i njoj : rijetko kome je u ovoj situaciji bajno i zato podržavam prosvijed. Međutim, smatram da nije u redu tražiti prava za jedne, oduzimajući drugima. Ako to ne možete shvatiti, i to je u redu.. jer i vi imate pravo na svoje mišljenje. Svima koji su organizirali blokadu- svaka čast jer su napravili dobar posao (unatoč tome što ja osobno ne podržavam metodu).

A sada, catherine daj si oduška.. vjerujem da će ti onaj prvi dio teksta biti malo teži za shvatiti, ali u drugom dijelu sam se posebno trudila prilagoditi riječnik - samo za tebe!

ja nemam namjeru više sudjelovati u ovome jer rasprava više nema nikakvog smisla.
svima puno sreće bilo po pitaju studija, blokade ili učenja novih riječi! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2009. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@osječankaFFOS - izrazito mi je neugodno što ćemo imati diplomu istoga fakulteta; razina iznošenja misli i stavova u svakome trenutku mora biti visoko postavljena, neovisno koliko se osjećala isprovocirano ili ne, slagala se ti ili ne... pohvale svim studentima koji sudjeluju na plenumu na dostojanstvenom uvažavanju tuđih mišljenja. tako se bori!

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2009. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osjecanka FFOS, uopce se nemam namjeru spustiti na tvoju nisku razinu... nije uopce u pitanju samopromocija, no naravno da ti to ne razumijes, pa kako i bi kada uopce ne razumijes ni ove prosvjede... pametni ljudi su shvatili poantu onoga sto sam htjela reci i to je jedino bitno... za tebe me, sorry, al ni najmanje nije briga. sto se tice mog rjecnika i mojih sposobnosti, niti najmanje se ne osjecam prozvanom tvojim uvredama braniti i dokazivati iste jer naime ja vec radim 2 godine za tvoju informaciju to sto studiram, ali dakako ti to naravno nisi znala... pa kako i bi kada se svijet vrti samo oko tebe i tvojih kolokvija i predavanja i tvoje - vjerojatno najbolje prijateljice - knjige iz koje si vrlo malo naucila, pa samo ti i dalje uci i nadaj se da ces nesto i nauciti...

jos jednom, puno srece, trebat ce ti... XD

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.04.2009. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

de ja ću krepat osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 126
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2009. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koja krava.

_________________
Smile...happy looks good on you... Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partibrejkerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.04.2009. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studentica024 je napisao/la (Pogledaj post): › Znate li uopće tko je Tomislav Čengić?? Tko je stupio u kontakt s njim?? Nisam nikakav odgovor dobila na to pitanje na fakultetu!!!

Taj lik je lopina zajedno s ostatkom zborske družbe koja se dobro debelo zabavlja tuđim novcem, a za kolege studente čije interese trebaju zastupati ih boli kurki!
Evo, pa pogledajte dokaze:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/vodje-studentskih-zborova--podmiceni-mediokriteti-smedjih-noseva-koji-pjevaju-ode-izvrsnosti/431785.aspx

Pa to je barem svima jasno: da su zborovi i ministarstva radili svoj posao zajedno s rektorima i dekanima, studenti ne bi imali razloga za bunu, a ovako se odgajaju samo fah idioti nesposobni razmišljati svojim glavama. Odgajaju se poslušnici koji ne znaju zauzeti svoje stavove i braniti ih. Jao si ga ovom društvu uz ovakve akademske građane! Fuuuj!!!

Pročitala sam cijeli topic i mogu samo reći da u potpunosti razumijem ovaj spontani bunt studenata i da ga podupirem. Njihova snaga je u zajedništvu i moraju izdržati u svojim zahtjevima inače ništa do sada neće imati smisla i sve će se nastaviti po starom. Samo što će ovi nazovipravi studenti,osječankefffso i slične 024 bljuvotine prestati trollati po forumu i nesmetano nastaviti uživati u svojim privilegijama koje tako gorljivo brane.
Te kravetine koje su od nikuda iznikle mi smrde na zborsku gamad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: