Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Rodni identitet - snimaj!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2005. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pedofilija nikad neće biti nešto prihvaćeno niti legalno, ja ti mogu reći. Znam da bi htio sve postrojiti- jednu nastranost uz drugu, pa kao- sve su to nastranosti, ali shvaćaš da nisu? Zbog vrijednosti koje njeguje pravna stečevina Europe, pa i svijeta, djeca su smatrana blagom, nasljednicima, i njihovo se postojanje nastoji osobito zaštititi, sve do vremena dok se ne budu mogli štititi sami. Zbog toga pedofilija nikad neće biti dopuštena niti legalna (ja ću prva ustati protiv toga, vjeruj mi!). Isto tako, nekrofilija je nelegalna jer se radi o postupanju protiv pijeteta, i to nikad neće biti legalno, nikad. Homoseksualci pak? Koliko se pravo država ima miješati u poslove koji se događaju u spavaćoj sobi odraslog poslovno sposobnog građanina? Kad bi bilo tako, onda bi i tebi država mogla odrediti da smiješ bit gore, al nikako dolje, i nikako od iza, samo od naprijed, kužiš? Gdje bi bila granica restrikcijama? Kad već ideš u krajnosti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.12.2005. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehehehehe...the echte , te svi ostali nickovi koje si koristio - evo zasto ja volim ovu curu!
Alana, :*

nadam se da ces sada prestati sa nepotrebnim pljuvanjem i neuspjelim pokusajem kriminaliziranja homoseksualaca...ne ide ti...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2005. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Echt, od samog pocetka temeljis tvrdnje na potpuno neispravnim argumentima i onda zamjenom teza pokusavas poentirati.

Nemam sada ni vremena ni volje detaljno analizirati i hakirati taj tvoj apsurd (ajd da si pokusao biti originalan i izmislio neke nove teze), reci cu ti samo da si na takav nacin mogao osporiti i kopanje nosa.

Svakako prvo procitaj ova dva clanka...
http://en.wikipedia.org/wiki/Paraphilia
http://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_Orientation

http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality
http://en.wikipedia.org/wiki/Pedophilia
http://en.wikipedia.org/wiki/Paraphilia
http://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_Orientation

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Echt
Post Postano: 29.12.2005. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti nemaš vremena i volje analizirati, a ja bi trebao imati vremena da čitam svu silu stranica koje si mi izbiflao?!?
Ne pada mi na pamet. Ja sam svoje postigao; Alana je iznijela dosad najpametnije i najljepše riječi.

Nekad je dobro uzburkati pozaspale duhove da se probudimo i redefiniramo vrijednosti, da zauzmemo čvršće stavove.

No, Acquis communitaire na koju se gđica Bates poziva nije totem niti riječ uklesana u kamenu - to je fluid. Stari ljudi se u pojednim kulturama (npr. Japan) smatraju iznimno vrijednim članovima zajednice zbog svoga životnog iskustva (ako zbog ničeg drugog), a u Nizozemskoj svaki stari dedo čim padne u depresiju može tražiti i dobiti eutanaziju. Do jučer nije mogao.

Svijet je danas ovakav, ali nitko nam ne garantira da će sutra biti isti, i da će iste vrijednosti i sutra biti na snazi. Pa i ti Alana rekla si "ako je životinja tvoja, možeš s njom što god hoćeš" - što je suprotno deklaraciji o pravima životinja i objekt je psihopatologije. Vlasnik životinje ne smije spolno općiti s životinjom. Pitaj Nikolu Mandića... Smile
Dakle, već danas su upitna prava životinja.
Sutra će biti upitna prava djece.

Što je nastrano - to određuje priroda (neću reći Bog jer ćete me zaklati). Tko ne vjeruje u Boga zna da biologija propisuje samo jedan smisao života - produženje vrste. Neka vrstu produže dva muškarca. Ili dvije žene. Ili čovjek sa životinjom. Ne može niti čovjek s djetetom, jer je spolno nezrelo.

Al se raspisah...!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2005. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: › Ti nemaš vremena i volje analizirati, a ja bi trebao imati vremena da čitam svu silu stranica koje si mi izbiflao?!?


Nemam volje ulaziti u raspravu u kojoj si ti prosipao par floskula temeljnih na izokrenutim tezama, neprihvatljivim usporedbama i nonsensima.

Zato sam ti dao linkove, cisto da si procitas zasto se homoseksualizam i pedofilija ne mogu trpati u isti kos. Jedina zajednicka tocka ta dva pojma je da se ticu seksualnosti. I nista vise. Nadam se da shvacas svu apsurdnost usporedjivanja ta dva pojma. Na isti (krajnje nategnuti i apsurdni) nacin si mogao usporediti heteroseksualnost i kopulaciju izmedju jelena i kosute i onda trubiti kako ce jednog dana jeleni usvajati djecu i kako to treba sprijeciti.

Evo jedan jezgrovit tekst koji ti opisuje kojom tehnikom si se posluzio:
http://en.wikipedia.org/wiki/Argument_from_fallacy

Gost je napisao/la: › Nekad je dobro uzburkati pozaspale duhove da se probudimo i redefiniramo vrijednosti, da zauzmemo čvršće stavove.


Couldn't agree more... Smile

Gost je napisao/la: › No, Acquis communitaire na koju se gđica Bates poziva nije totem niti riječ uklesana u kamenu - to je fluid.


Gost je napisao/la: › Stari ljudi se u pojednim kulturama (npr. Japan) smatraju iznimno vrijednim članovima zajednice zbog svoga životnog iskustva (ako zbog ničeg drugog), a u Nizozemskoj svaki stari dedo čim padne u depresiju može tražiti i dobiti eutanaziju. Do jučer nije mogao.


Lijep primjer...

Gost je napisao/la: ›
psihopatologije. Vlasnik životinje ne smije spolno općiti s životinjom. Pitaj Nikolu Mandića... Smile
Dakle, već danas su upitna prava životinja.
Sutra će biti upitna prava djece.


Ovo je ona floskula o kojima ti pricam... iz cega si zakljucio da ce biti upitna prava djece?! Djeca su zivotinja?! Ne vidim premisu, a ocito nedostaje...

Gost je napisao/la: › Što je nastrano - to određuje priroda (neću reći Bog jer ćete me zaklati). Tko ne vjeruje u Boga zna da biologija propisuje samo jedan smisao života - produženje vrste.

Al se raspisah...!


Samo ti pisi...

Sto se tice Boga i smisla zivota... netko tko ne moze sam naci ili nije sam nasao svoj smisao, taj onda smisao nalazi u Bogu... njegovo pravo... ali, svakako treba dozvoliti da oni kojima Bog nije smisao zivota imaju svoj smisao zivota, koji u velikoj vecini slucajeva nije puko produljenje vrste...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2005. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oko svega ovoga se slažem samo da je pravna stečevina fluid. Teče sve dok se ne nađu sve bolji, brži, ekonomičniji načini da se zaštite i ostvare najopćenitije vrijednosti: humanost, naprimjer. Homoseksualizam nije nehuman. Pedofilija jest.
i također, slažem se da treba uzburkati duhove oko toga, ali... mislim da ovakvo naklapanje nije način: ako te uistinu zabrinjava procvat pedofilije- lobiraj, uključi se u neku interesnu skupinu, radi na tome...
I treće- mislim da definicija nastranosti nije tako jednostrana i univerzalna: evo, susret prstiju s nečijim analnim otvorom je u nas rukovanje, a na zapadu bi se možda prozvalo seksualno obojenim činom... (ovo me nemoj držati za riječ, tu se- jasno- šalim. To što je netko idiot ne bi trebalo odražavati sve nas ostale.) Po meni- smisao života je i posaditi drvo i napisati knjigu, ne samo imati dijete. Dovoljno smijemo biti liberalni da dopuštamo i druge opcije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: