Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvorenje autoceste Osijek-Đakovo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2009. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
dva odmorista do djakova i jos 2 od djakova ... da mi je samo znati ko ce se toliko odmarati Smile hehe
Pa onaj tko ide iz Budimpešte! Bože, nije autocesta rađena jedino i isključivo za Osiječane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2009. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Da mi je samo znati postoji li još koja autocesta na svijetu koja u ravničarskoj dionici na svega 32 km ima čak osam mostova, tri vijadukta, jedan podvožnjak, 17 nadvožnjaka, dva odmorišta i tri čvorišta, odnosno da zahvaljujući tome košta 2,2 milijarde kuna.

Idem odmah prekosutra u vožnju, da vidim svo to čudo mostova i nadvožnjaka. Možda je cijela dionica u zraku, jedan veliki nadvožnjak?

Vjeruj mi, i ja sam se to pitao. No netko je toliki broj vijadukata opravdao činjenicom da autocestu presijeca veliki broj lokalnih i inih cesta i kanala. U prijevodu, ovi su pravili vijadukte valjda i preko prtenih puteva da ne bi autoput slučajno zasmetao tamo nekom Jozi ili Mati kad bude pretjeravao ovce s jednog pašnjaka na drugi.
Mogla bi Turistička zajednica Osječko-baranjske županije u katalog turističke ponude uvrstiti i viseći autoput. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.04.2009. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
dva odmorista do djakova i jos 2 od djakova ... da mi je samo znati ko ce se toliko odmarati Smile hehe
Pa onaj tko ide iz Budimpešte! Bože, nije autocesta rađena jedino i isključivo za Osiječane.


pa to je cca 60 km ? 4 odmorista ?

kome treba toliko odmora ? ... bilo bi dovoljno jedno ... ili max 2 ... pa i ako ides iz Moskve.

nije uopce bitno odakle putujes, nego je bitna koncentracija odmorista na tako kratkoj relaciji. Optimalno bi bilo svakih pola sata da imas neko odmoriste, a to je recimo na svakih 60, 70 km

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2009. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U pravu si Ingo, mada tu i nema nekog pravila. Dugo godina od Zagreba do Karlovca (cca 55 km) nije bilo niti jednog odmorišta. Dok ih npr. od Zagreba do Sl. Broda (cca 190 km) ima desetak.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Toliki broj odmorišta je dogovoren na višem, nivou. Uloge su podijeljene, ugostiteljstvo i nafta jednima, a drugi će posaditi maćuhice. I svi sretni i zadovoljnji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Da mi je samo znati postoji li još koja autocesta na svijetu koja u ravničarskoj dionici na svega 32 km ima čak osam mostova, tri vijadukta, jedan podvožnjak, 17 nadvožnjaka, dva odmorišta i tri čvorišta, odnosno da zahvaljujući tome košta 2,2 milijarde kuna.

Idem odmah prekosutra u vožnju, da vidim svo to čudo mostova i nadvožnjaka. Možda je cijela dionica u zraku, jedan veliki nadvožnjak?

Felt, blago tebi kada imas toliko vremena u zivotu! Više navrata sam i ja i neki drugi pametni ljudi na ovom forumu porucivali "get a life!!!"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...“Dobivamo autocestu samo dvije godine nakon Šestanovca” - dodao je Vrdoljak.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A sada jedan pravi predizborni trik, i uvesti VINJETE!!!!!!

Recimo 10dnevna od 200kunica i jedna polugodisnja od 700kunica!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la: ›
Više navrata sam i ja i neki drugi pametni ljudi


Ako se želiš samoproglašavati pametnim, radi to bez citiranja postova drugih forumaša. Ili barem zamoli ostale članove mladeži Hdz-a da to čine umjesto tebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
non plus ultra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 110
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
dva odmorista do djakova i jos 2 od djakova ... da mi je samo znati ko ce se toliko odmarati Smile hehe
Pa onaj tko ide iz Budimpešte! Bože, nije autocesta rađena jedino i isključivo za Osiječane.


pa to je cca 60 km ? 4 odmorista ?

kome treba toliko odmora ? ... bilo bi dovoljno jedno ... ili max 2 ... pa i ako ides iz Moskve.

nije uopce bitno odakle putujes, nego je bitna koncentracija odmorista na tako kratkoj relaciji. Optimalno bi bilo svakih pola sata da imas neko odmoriste, a to je recimo na svakih 60, 70 km


Nemojte pričati o nekih stvarima o kojima nemate pojma...
Postoje zakoni, pravilnici i drugi podzakonski akti koji kažu da na autocestama udaljenost dvaju benzinskih crpki mora biti između 25 i 30 km...
A što se tiče vijadukata, prijelaza i mostova, iznenadili bi ste se koliko raznih kanala i riječica ima na tih 30ak kilometara trase...
Osim toga, sve ceste i cestice koje su postojale prije izgradnje autoceste, prema zakonu, moraju postojati i nakon izgranje...

_________________
This time next year I'll be millionaire !!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

non plus ultra je napisao/la: ›
Postoje zakoni, pravilnici i drugi podzakonski akti koji kažu da na autocestama udaljenost dvaju benzinskih crpki mora biti između 25 i 30 km...


Meni prošle godine na putu s mora mjehur skoro eksplodirao, a sada shvaćam da je to samo zato što nisam vidio sve te silne benzinske i odmorišta...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.04.2009. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamo vrijede drugi zakoni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 14:20; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2009. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nooky je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la: ›
mene zanima, ako je otvaranje sutra... sta ce biti s nas oko 1000 koji smo poslali zamolbe za posao, a nitko nas niti na jedan krug razgovora nije zvao ???


si ti naivan ili se samo pravis?Smile bez clanske iskaznice adezea ni ne pomisljaj na tako sta...


Jučer na HZZ-u sam vidjela listu primljenih..s kratkim naputcima sastrane.. Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2009. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
mene zanima, ako je otvaranje sutra... sta ce biti s nas oko 1000 koji smo poslali zamolbe za posao, a nitko nas niti na jedan krug razgovora nije zvao ???


vidi osam i ja te oglase.... al sam odmah opdustao.... ljudi su na ta mjesta primljeni i prije nego što je izašao oglas za zapošljavanje na tim radnim mjestima... jbg nismo svi tatini sinčići... mi smo samo mali ljudi kojima tatice nisu na velikim dužnostima, pa tako i nemam takve poslove... te oglase su dali tek tolko zato što moraju...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: