Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Astralna projekcija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2009. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rakijas je napisao/la: ›
Lice je pravo, a ako se dovoljno potrudiš, možeš i ti otići i ne samo vidjeti ga uživo, nego ako se dovoljno vratiš kroz vrijeme i tko ga je napravio. i naravno, ima ga i na nekim drugim planetama samo u malo već izmjenjenim stanjima.


http://marsprogram.jpl.nasa.gov/mgs/msss/camera/images/moc_5_24_01/face/index.html
Što će reći da je bujna ljudska mašta aktivna i tijekom astralnih projekcija? Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2009. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A skeptici su ti koji su uništili ne samo ovaj planet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2009. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rakijas je napisao/la: ›
A skeptici su ti koji su uništili ne samo ovaj planet.


osijek031.com smile
Shvaćam; čim izrazim i najmanju sumnju - protiv vas sam. Vjerojatno je istina sve ono što mi pričaju ostali koji levitiraju/astralno se projiciraju/kanaliziraju: jednostavno je nemoguće to raditi u prisutnosti skeptika? Smile

Drugim riječima - u mojoj garaži živi nevidljivi zmaj. Rado bih vam ga pokazao, ali nevidljiv je. K tome, nematerijalan je, a ne ostavlja nikakve tragove. Čak mu se ni vatreni dah ne materijalizira.
Samo ja znam da je tamo, ali morate mi vjerovati da zaista jest! Jer, ako ne vjerujete, ako ste skeptik, zmaj će se materijalizirati i pojesti vas! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2009. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije problem u pitanju, već u načinu kako se postavi to pitanje i na kraju kako se i na koji način izrazi sumnja na nešto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2009. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rakijas je napisao/la: ›
Nije problem u pitanju, već u načinu kako se postavi to pitanje i na kraju kako se i na koji način izrazi sumnja na nešto.


Ok, ajmo ovako; svijetom, dakle, hoda nekolicina elitista koji se mogu bestjelesno projicirati u bilo kojoj točki ovog univerzuma.
Kako je onda moguće da nijedan pronalazak prezivjelih pod ruševinama nakon, recimo potresa , nije priznat kao djelo lika koji se astralno projicirao? Ili su vama te tričarije i zemaljske stvari premali izazov?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2009. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada jednom dođeš do razine da se uspiješ projicirati, to želiš i nekome dokazati i pomoći nekome da to isto uspije. Kada dođeš u više razine i počneš puno više toga razumijevati, onda prestaneš govoriti bilo što ikome jer uvidiš besmislenost toga. Zamisli samo da jedan običan radnik koji se grbi i kvrči za crkavicu kada ju napokon dobije ide okolo dijeliti. Pogotovo nećeš dobiti ništa od onih koji imaju veće plaće, a milionere da ni ne spominjem. Ako nećeš ni na ovom području ništa raditi, nećeš ni zaraditi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2009. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rakijas je napisao/la: ›
Nije problem u pitanju, već u načinu kako se postavi to pitanje

meni je ovo prvo palo na pamet kad sam otvorio tvoj topic o životu nakon/između/što-li-već životu.
tamo si također dosta nadmeno nastupio, al to je moj dojam...nego oko ovoga...
Rakijas je napisao/la: ›
Ako nećeš ni na ovom području ništa raditi, nećeš ni zaraditi.

kako to shvatiti?mislio si na matrijalna dobra ili duhovna?moglo bi se shvatiti da ti to zbog novaca...ajd, dobro....dat ću ti postotak ako nabaviš Loto brojeve.al one dobitne! Smile

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2009. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lijepo od tebe. Sada možemo na ljepši način. Kritike primam, ali zajedljivost i podvale na to ne odgovaram. Hajdemo ovako. Vidim da te dosta toga zanima, no imaš problema da prihvatiš dosta stvari i saznanja iz duhovnog života. I ja sam bio takav. da ne brkamo teme, javi mi se mailom pa ću ti malo više objasniti neke stvari tako da ćeš puno jedostavnije to sve shvatiti. Usput, imam sasvim dovoljno novaca tako da se ne želim isticati sa bilo čime makar to bili i jack potovi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2009. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rakijas je napisao/la: ›
Vidim da te dosta toga zanima, no imaš problema da prihvatiš dosta stvari i saznanja iz duhovnog života.

vidi, imam 10 godina više od tebe i dok sam bio puno mlađi nego ti sada pročitao sam dosta tih knjiga o svim tim stvarima.što sam iz toga naučio? samo to da od toga nema nikakve praktične koristi u životu.kao i religija, sve je to prepušteno pojedincu hoće li u to vjerovati ili ne (ovo se odnosi na ono putovanje duše).i isto kao i religija to je osobno pitanje pojedinca pa ako tebi sva ta saznanja pomažu da lakše guraš kroz život - good for you! all nemoj ih nametati drugima.
ako sam te ikad uvrijedio nekim svojim postom iskreno se ispričavam.moja namjera je samo se dobro zabaviti i ne doživljavati sve ovo preozbiljno.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2009. 2:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isprika prihvaćena i to je lijepo od tebe. A što se tiće ostaloga, da imaš i 110 godina više od mene, ne vrijedi ti jer nisi ustrajao. Imao sam i ja padove u primjenjivanju vježbe, ali sam se uvijek vraćao tamo gdje sam stao. Još ti nije kasno. Imaš vremena dokle si živ. I, vjeruj mi, ne namećem nikome ništa. Ako netko želi neka čita i uči, a tko ne želi neka ni ne otvara moje teme. Svaćam tvoju ogorčenost, ali ima njih puno naprednijih od mene, a neki su i mlađi. Više me to ne smeta. Želio bih da ti mogu kako pomoći, pa pošto si rekao da si dosta toga pročitao, molio bih te da mi javiš mail, pa da ti pošaljem da nešto pročitaš. Iskreno mislim da ćeš puno drukčije nakon toga gledati na svijet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2010. 2:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za sve koji se astralno projiciraju - prilika za zaradu Wink

http://www.iigwest.com/challenge.html

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: