Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Astralna projekcija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2009. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za Pogu:
Dovoljno je da pogledaš starčiće u parku dok se odmaraju ili bakice kako non stop vise ispred liječničkih ordinacija samo da bi većina njih dobila pažnju. Gdje im je ona njihova nekadašnja sila kada su mislili da su neke face ili velike gazdarice koje željele upravljati svijetom? Smežurana koža željna nečije trunke sažaljenja i tupi pogledi za novom žrtvom za istresanje samosažaljenja.
Što se tiče tehnike moraš voditi dnevnik, ne zato što to netko tako kaže, nego da možeš da se prisjetiš svih snova i situacija, pa kada ti se neka od njih ponovi da ti se upali lampica u snu da ti dođe do svjenosti da zapravo sanjaš dok ti to ne postane učestalo u snovima.
Za Morgan:
To ti je jedna od naprednijih i težih tehnika. Dok sam pričao sa kolegom, pokušavao sam da gledam sebe i tog kolegu kao da sam netko treći. To on nije znao, ali ja jesam. To ti je kao što sam prije napisao o tehnici sa užetom kada sebe gledaš sa vrha tog užeta dok ti tijelo zapravo leži ili sjedi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tra-la-la xD
Offline
Avatar

Ukupno postova: 260
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.04.2009. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam jednu osobu kojoj se često događa astralna, ali je u stadiju nekontrole. Izađe iz tijela,a prilikom izlaza iz tijela tijelo ju zna boljeti. I kad je izvan tijela zna gledati svoje tijelo i biti u panici, ali ne osjetiti kontrolu...ko neka borba sa samim sobom. Koji savjet bi bio za nju...kako da se opusti, ili prijeđe na veću razinu i svjesne kontrole izlaska iz tijela?

Ja sama sam imala slabe izvantijelesne posjete, ali voljela bi imat više iskustva s tim...al ne mogu nikako to dokučit... Sad

_________________
bla bla bla...!
Hehe!
(Ko to još čita...?)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.04.2009. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ček ček ček... čitam ovaj topic već danima i ajde napokon da nešto napišem.
Vjerujem apsolutno u stvari o kojima pričate, da to razjasnim na početku, tako da (u ovom konkretnom slučaju) ne postavljam pitanje iz uloge teškog skeptika. Ali se ne mogu načuditi tome koliko vas ima i tome što pišete o tome kao da je nešto uobičajeno i svakodnevno... Mislim, vejrujem da nekima je, ali nisam očekivala ovoliko ljudi i tako "glatko" probijanje meni nezamislivih granica... Čudim se u kombinaciji s divljenjem Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2009. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za Tra-la-lu:
Problem kod te osobe je da ima grižnju savjesti u vezi nečega pa se ne osjeća sigurno i otuda napadaji panike. Preporučio bih da ispita sebe što ju to doista muči i da zapravo sama sebi oprosti zbog nekih postupaka jer ako se čeka nečiji oprost, onda se to može oduljiti. Što misliš koliko bi trebali naši roditelji čekati naš oprost za svaku ružnu riječ koju su nam rekli, a da ne spominjem batine. Svi mi imamo greške u životu i nepredviđene događaje i reakcije. Bilo pa prošlo. Probaj sa Knjigom Don DeGracie, a skini ju sa (www.magicus.info/hr/magicus/tekst.php?id=6769).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2009. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za Moiru:
Ne primamo čekove, samo Gotovinu, a i on je u Haagu. Šala. Nema osobe koja to nije doživjela samo ima puno objašnjenja pa na to nisu obraćali pažnju. Sami snovi su ti izlasci, ali to znanost ne priznaje jer ne mogu to dokazati na svoj način.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dindin
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2009. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo mi se već dugo nije dogodilo pa me zanima jel to to o čem pričate... Znači, sinoć sam legla spavati i tako u snu osjetila sam prvo strašno zujanje u ušima i nevjerojatnu energiju koja mi je prožimala cijelo tijelo, kao trnci... Postajalo je sve jače i počela sma se buditi... No, problem je kada se i želim probuditi, ne mogu se jednostavno pomaknuti, otvoriti oči, ništa!! Osjećam se kao da mi nešto ne da... Zapravo mi se to događa još od malena, otprilike kada sam imala 14 godina, a sada imam 24... Strašno se uplašim kada mi se to dogodi, a nitko mi do sada nije znao objasniti o čem se radi... ??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2009. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sjećaš li se kada si bila klinka, pa i malo poslije kada si bila veća? Znala si sanjariti da ćeš se jednoga dana probuditi kao princeza u zemlji kao iz bajki. E, pa zapravo, ovaj sadašnji život što živiš, to ti je zapravo san. Sada se pitaš, a kako onda mogu sve osjetiti kao dodir, bol i sve drugo. Pa jednostavno. Kvaka ti je u nećem drugome. Mi, ljudska rasa smo duhovna bića. Mi postojimo da se uzdižemo i napredujemo. Sada da ti pišem o svijesti i podsvijesti potrajalo bi malo poduže i vjeruj mi, na kraju opet ne bi shvatila bit jer je stvar ogromno duboka i meni osobno su trebale godine da to shvatim i prihvatim da bi se mogao POČETI mijenjati. Nego idemo na tvoje. Da, to je sve u redu i vjeruj mi, nema nikakvog razloga na ovom svijetu da se bojiš. Ti, kao i svi oko tebe ste vječna i neuništiva bića. Ne postoji biće ili energija koje te može uništiti ili povrijediti. Ima šanse da ti se učini da te mogu povrijediti, ali samo ukoliko sumnjaš u sebe kao vječno biće ili se bojiš. Zapravo ti nitko ne može ništa.
Zujanje u ušima ti je podešavanje frekvencije kao kada ti tražiš na radiju postaju koja tebi odgovara. Trnci su ti pokušaji tijela da zadrže gospodaricu, tj. tebe u tijelu. Nemoć tijela da se pomakne ti je faza paralize kojom ti kao gospodarica blokiraš svoj kavez, tj. tijelo da te pusti u slobodu. Da, to je sve normalno. Znaš li za izraz GRIJESI OTACA? To ti je zaglupljenost i otupljenost kroz tisućljeća kojom roditelji pune glave svojoj djeci. Odbaci to sve od sebe i samo se prepusti. Bit' ćeš presretna kada osjetiš slobodu i to beskonačnu slobodu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SanjaM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.08.2009. 21:57 
Naslov:  Re: Astralna projekcija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svima!
Molim, neka mi netko kaže jesam li na dobrom putu u astralnu projekciju.

Ima već dugo kako sam naišla na netu i skinula si i-doser (nekakvi šumovi, zvukovi različitih frekvencija koji, navodno, djeluju na mozak izazivajući različita stanja, ovisno o kojoj "skladbi" se radi; progooglajte Wink ). Uglavnom, postoji i kompozicija za astralnu projekciju.
I tako ja stavim slušalice, smirim se i to slušam i osjećam nakon nekog vremena trnce u rukama i nogama i apsolutnu smirenost i indiferentnost prema bilo čemu oko mene i tada kao da mi noge i ruke lagano kreću nekuda, ali kad pogledam, ipak su na mjestu Confused
To mi se dogodilo već dosta puta tako da već znam scenario kako će teći: trnci, malo zujanja u ušima ( e sad, to sam mislila da može biti i od tih šumova i zvukova, teško je razlučiti dolazi li iz slušalica ili iz nekog drugog izvora Confused ) i zatim prvo lagani, a zatim sve jači trnci prvo u rukama, zatim i nogama.

Što mislite, je li to sve nekakva autosugestija ili sam blizu odvajanja i astralne projekcije? I ako jesam, zašto ne mogu napraviti taj korak, zašto ne odem cijela, da tako kažem?
I je li to uopće moguće izazvati na taj način s tim i-doserom ili sam to sve umislila?

Ne pričam baš o tome jer mislim da će me ljudi čudno gledati... Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2009. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne lutko, nisi pogriješila i da, na pravom si putu. Zapravo ti zvukovi uz šumove i obratno su ti kao steroidi za bildere. Oni ti zapravo određenim frekvencijama stimuliraju prvenstveno mozak koji nakon nekog vremena počinje popuštati. To ti je kao da pilom za željezo piliš lance u kojima se nalaziš. Dokle god se dvoumiš, to ti je kao da sjediš i lagano cinguljaš. Kada u to sve ubaciš strast prema slobodi i želju za beskonačnošću, onda ti je to kao da žestoko piliš uz naprezanje lanca. Na tebi je da odlučiš kojim načinom želiš. O tome ti ovisi i brzina. A sada bi bilo lijepo od tebe da kada si dobila odgovor, napišeš i drugima kuda da odguglaju. Možda nekome pomogneš i vjerujem da bi ti neki bili i zahvalni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2009. 17:29 
Naslov:  Re: Astralna projekcija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da se nadovezem na sve ovo sa ovim linkovima citajte i iznenadite sebe i druge:

http://www.val.hr/

http://www.galaksija.com/

http://zeitgeistmovie.com/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SanjaM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2009. 22:33 
Naslov:  Re: Astralna projekcija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rakijašu, hvala na iscrpnom objašnjenju. Drago mi je što sam na pravom putu no pomalo sam nestrpljiva Rolling Eyes

A sada o i-doseru ako netko želi isprobati.
Skinuti možete cijele pakete različitih doza (samo gledajte da ne bude u nekom čudnom već mp3 obliku da si možete prebaciti na mp3 player) npr. tu: i-doser cijeli paketi (na btjunkie.org)

a ja sam vam evo stavila ovdje samo astralnu projekciju: http://www.sendspace.com/file/0pk0z0

ovdje je dugačka rasprava na temu: što kažu na forumu.hr o i-doseru?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2009. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lijepo od tebe Sanja. Sada si puno njih zadužila.
Osobno imam nekoliko MP3-ca od 20 min. do sat i pol, a njih sam dobrano platio pa ne bi bilo lijepo da ih sheram. Smatrao sam da je to ulaganje u mene samog, pa sam ih zato kupio. Hrpa njih će to poslušati samo par puta i odustati, ali samo neka jedna osoba nastavi, a hoće i nekoliko, vjeruj mi, snaga njihove zahvalnosti će ti se očitovati u napretku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2009. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de se, molim vas ,projicirajte u srijedu navečer iza izvlačenja Lota pa dojavite dobitne brojeve Smile

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2009. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
de se, molim vas ,projicirajte u srijedu navečer iza izvlačenja Lota pa dojavite dobitne brojeve Smile
word!nego,ima koji ljubazni astralni projektor da se projicira na mars,regija je cydonia pa nam javi jel lice pravo ili opticka varka... Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rakijas
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Jo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2009. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lice je pravo, a ako se dovoljno potrudiš, možeš i ti otići i ne samo vidjeti ga uživo, nego ako se dovoljno vratiš kroz vrijeme i tko ga je napravio. i naravno, ima ga i na nekim drugim planetama samo u malo već izmjenjenim stanjima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: