Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ateist poništio vlastito krštenje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Flaki
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2009. 0:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mogu ja i kršten nevjerovati u boga i time biti ateist xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.04.2009. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Flaki je napisao/la: ›
mogu ja i kršten nevjerovati u boga i time biti ateist xD

potpis Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.04.2009. 1:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije mi se dalo citat sve sto se napisali. al meni je opcenito sve glupo sto se tice crkve i ja bi da mogu ponistala svoje krstenje. ja ne vjerujem u nikakvog isusa boga i ostale svece i ostale gluposti iz biblije. to je meni hrpa praznovjerja u koje ljudi vjeruju. i ne pada mi na pamet se u crkvi vjencat,meni je potreban papir da sam vjencana,a ne da je bog primio nas u svoju zajednicu i ona "sto bog sastavi covjek ne rastavi"-ma nemoj-dode neka sisojka sa peticom i ode moj muz sa njom. a jel pa onda me onaj svecenik slago. ili bog je milostiv on ne kaznjava,zasto se moja necakinja rodila ko invalid,kome je ona sta skrivila ili moja sestra jel je rodila takvo djete i patila se cijeli zivot s njom. dalje ovi nasi svecenici glume 50 centa,neznas koji zovi bolji auto od kojeg,a najvece glupost koja me stravicno zivcira,sto sahrana ne moze biti drukcija bez svecenika.zast bi mene pop sahranio ak cijeli zivot nisam u to vjerovala,zasto ne postoji nesto ko maticar.tako da dode neki ciko,kaze par lijepih rijeci i to je to.
krstena sam i isla sam 8 god na vjeronak al meni je to ziva glupost. joj a uskrs i bozic. ajd jos jaja mi imaju neku logiku,kao novi zivot se rada iz jajeta(skuhanog),al sta radi zec u toj prici. ili bozic-evo djeda mraz donjeo malog isusa na poklon.hahahah

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.04.2009. 1:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potpisujem ovo iznad...isto tako je i kod mene...i ja da mogu poništio bi moje krštenje...al ja sam sve shvatio poslije prve pričesti...da je to sve bzvz...i stoga sam prestao ići na vjeronauk još od 5.razreda osnove...al nikom ne branim da vjeruje...poštujem i to...i samo bi još dodao...ja ne kontam ništa u vezi uskrsa...zec kao nese jaje...a on sisavac....i još kao nese jaje u gnijezdu...nema veze s vezom...logičnije bi bila kokoš...ili ne znam...sokol...orao...di zeca nađu...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.04.2009. 1:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj moram jos da se nadovezem. a birtije,svi za bozic i uskrs idu u birtije i tamo ih docekuju seksi mrazice i seksi zecice sta jel ce im one donjet malog isusa mozda

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2009. 7:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lala je napisao/la: ›
padobranac je napisao/la: ›
svakom se od place odbija 2 %, recimo, ne znam tocno, izjasnis se kojoj religiji pripadas, i ta se sredstva prebacuju toj religijskoj skupini na racun..


hehe, kako tipicno religijski osijek031.com smile
ja imam tih sakramenata ko sipak kostica i nikada me se nije pitalo hocu li ja na to, nego me uvijek mama lepo obukla i mars u crkvu baljezgat gluposti.
sada vise ne drzim do tog i nejdem u crkvu, ali mi je isto mal bezveze kad se netko zeli "ispisat" iz crkve, vjere ili kako god... pa jednostavno prestani drzat do tog sve i A bok! Smile
nisi shvatio sto sam htjela reci..
jednostavno je kod nas, ne ides u crkvu i ok, ali u njemackoj placas 2 % crkvi, a zasto bi ako nisi vjernik..pa se moras ispisati..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2009. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovdje plaćaš malo više od 2% crkvi, pogledaj ovo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2009. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la: ›
lala je napisao/la: ›
padobranac je napisao/la: ›
svakom se od place odbija 2 %, recimo, ne znam tocno, izjasnis se kojoj religiji pripadas, i ta se sredstva prebacuju toj religijskoj skupini na racun..


hehe, kako tipicno religijski osijek031.com smile
nisi shvatio sto sam htjela reci..


ma shvatila sam ja tebe samo mi je smjesno tih 2% (ili koliko je vec) placanja. kao ti udjes u tu crkvenu organizaciju i odma placas, ko neka clanarina. ta crkva izmuze pare di stigne. svi se ti popovi prave veliki humanitarci i traze od obicnog puka da pomaze siromasnima, a oni nikome ne pomazu, samo sebi. je**te koji oni kucerine imaju, a cula sam da ovi u djakovu imaju i blindirana vozila (to mi frend reko koji tamo zivi) osijek031.com smile

_________________
Quantum est quod nescimus...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2009. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bez obzira na moje vjersko opredjeljenje, potez dotičnog gospodina mi je ok. Malo mi je diskutabilna tema krštenja male djece.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2009. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lala je napisao/la: › ma shvatila sam ja tebe samo mi je smjesno tih 2% (ili koliko je vec) placanja. kao ti udjes u tu crkvenu organizaciju i odma placas
Tih dva posto koliko sam ja imao prilike čitati nije namet crkve, nego države?!
Vidiš ti nisi ni član, a plaćaš samim time si sebe sada isprdala! osijek031.com smile

PS: Kako onda sponzorirati vjerske zajednice sa malim brojem članova?!
2) Zašto onda neuvest plaćanje prema htjenju za sve organizacije ( Zašto bi ja plaćao za BaBe i Rode ili nedaj bože ISKORAK ako mi se oni nesviđaju?! Koliko ja znam i to su također neprofitabilne organizacije "udruge" sponzorirane iz našeg proračuna?!)

Na kraju bi ostali bez svih tih velebnih "udruga" Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.04.2009. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa @ivice mislim da je očita razlika u novcu koliko dobija crkva a koliko dobijaju babe,rode,gayevi ili tko već sve ne,
a ja bi bio najsretniji da se sve te udruge skinu s državnih jasli (mislim tu i na mali milion tzv.braniteljskih udruga)

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2009. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › pa @ivice mislim da je očita razlika u novcu koliko dobija crkva a koliko dobijaju babe,rode,gayevi ili tko već sve ne.

JE APSOLUTNO SE SLAŽEM, Također ako smijem primjetiti je JAKO VELIKA RAZLIKA
u BROJNOSTI ČLANOVA KATOLIČKE CRKVE i OSTALIH GRUPACIJA. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2009. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
,sto sahrana ne moze biti drukcija bez svecenika.zast bi mene pop sahranio ak cijeli zivot nisam u to vjerovala,

može biti sahrana bez popa, bio sam na par njih i nisu ništa manje tužnije ili ne znam što nego "uobičajene".ljudi prozbore koju o pokojniku,pročitaš neki text,svira truba ili što već i razlaz.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.04.2009. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
,sto sahrana ne moze biti drukcija bez svecenika.zast bi mene pop sahranio ak cijeli zivot nisam u to vjerovala,

može biti sahrana bez popa, bio sam na par njih i nisu ništa manje tužnije ili ne znam što nego "uobičajene".ljudi prozbore koju o pokojniku,pročitaš neki text,svira truba ili što već i razlaz.



pa to je lijepo za cuti,meni je to sasvim dovoljno i lijepo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.04.2009. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas kad sam zrela osoba i kad mogu razmišljati vlastitom glavom drago mi je što me roditelji nisu krstili. Oni su oduvijek bili ateisti, ali su zato meni i sestri ostavili mogućnost izbora, odnosno rekli su kad narastete i svhatite što je vjera, Bog, zajednica, same ćete odlučiti dali ćete biti dio nje. I zahvaljujem im na tome...

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: