Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vox populi: Otvoreno pismo Unikomu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2009. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MALENA13 je napisao/la: ›
a što se tiče životinja pe i u njihovom normalnom okruženju(divljini)se međusobno jedu i tuku pa niko od vas ne piše o tome i ne razmišlja da ode tamo i pomogne tim životinjama


Hej, pa ti si s Marsa pala. To je ZOO vrt, uspoređivati uvjete i način života u prirodi, te prehrambene navike, s životom životinja u ZOO-u je bolesno. Kako da pomogneš antilopi koju lav želi pojesti?? Idi u Afriku pa se brini o tom.
Ovdje je problem što stalno životinje umiru, te žive u neadekvatnim uvjetima. U prirodi ne živi nekoliko krokodila zajedno s dvadesetak kornjača na 10 kvadrata površine. Kada kornjača ostane bez noge to je prirodna stvar, makar se u prirodi ta vrsta kornjača ne može sresti s tom vrstom krokodila.
Pa ti stvarno lupetaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krunoslav kozlović
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2009. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MALENA13 je napisao/la: ›
i odmah da znaš nisam djelarnica ZOO vrta.nego jedne druge firme koja surađuje s vrtom,a s ovim samo želim da forumaši znaju da nisi baš takav anđelčić kakvim sa prikazuješ
MALENA13 je napisao/la: ›
ja još luđa kad sam ušla u raspravu s g. Kozlovićem jer sam znala da će se on tako samo ohrabriti da i dale pljuje po zoo vrtu.čovijek doma nema radio ni tv pa kad dođe s posla nahrani svoje ptice i onda ostatak vremena provodi razmišljajući o tome šta da piše i koliko da pljuje po vrtu,šefovima.premještan je na druga mjesta jer je za svako imao primjedbu ili je gospodin pre školovan


Malena13 zbilja poznaš moje radne i privatne navike jako dobro za nekoga tko samo surađuje s Zoo vrtom. Istina je da kod kuće nemam televizor - strijeljajte me zbog toga, istina je i da imam uzgajivačnicu papagaja - treba me zatuči, a eto nažalost sam i ing stočarstva, pa imam i neka znanja o radu sa životinjama - tek zato sam potpuno nepodoban u Vrtu...
No jedno se moram složiti s tobom - zbilja si luda! I prilično nepismena (čovijek se piše bez i...):

_________________
S.O.S. za ZooOs
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.05.2009. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MALENA13 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja još luđa kad sam ušla u raspravu s g. Kozlovićem jer sam znala da će se on tako samo ohrabriti da i dale pljuje po zoo vrtu.čovijek doma nema radio ni tv pa kad dođe s posla nahrani svoje ptice i onda ostatak vremena provodi razmišljajući o tome šta da piše i koliko da pljuje po vrtu,šefovima.


predivno ... upravo si pogodila bit stvari.

Iako je tebi bio cilj diskreditirati kozlovica je je on kao glup i jadan jer nema tv i radio ... za razliku od nekih on ima vremena i za razmisljanje.

on za razliku od vecine nas koji dodjemo doma i buljimo u TV i ispiremo si mozak ... RAZMISLJA !!! ... WOW ! ... sjedne u svoje dvoriste nakon sto je nahranio ptice ... uziva u njima ... i RAZMISLJA !!! kujis beba ? ljudi mogu razmisljati i to je dobro.

Citat: ›
premještan je na druga mjesta jer je za svako imao primjedbu ili je gospodin pre školovan,a što se tiče životinja pe i u njihovom normalnom okruženju(divljini)se međusobno jedu i tuku pa niko od vas ne piše o tome i ne razmišlja da ode tamo i pomogne tim životinjama.


ovo zaista ne bi mogao komentirati ... ajd procitaj sama jos jednom, dva puta ...

Citat: ›
ja znam da se djelatnici(ne mislim pri tome na šefove)trude i vole te životinje,a isto tako znam da ni šefovi ne mogu neke stvari popraviti.Bila je mogućnost da građani daju donacije pa se nitko od vas dušobrižnika nije javio.


ovo je isto zanimljv detalj.

zoo vrt nije azil za zivotinje koji bi skupljao dobrovoljne priloge. ZOO vrt je prepun macuhica i skupocjene umjetne trave ... opasan predivnim novim hotelom ... i nikako ne odaje dojam neke sirotinjske ustanove kojoj treba pomoc u obliku donacija ili dobrovoljnog rada.

ako i treba pomoc ... vjerujem da postoji marketinska sluzba u okviru zoo vrta ili unikoma koja je sposobna pribaviti sponzore, organizirati raznorazne akcije i dogadjanja.

malena ... tvoji argumenti protiv kozlovica su smjesni i onaj kome pomazes ti nikako ne bi trebao biti zahvalan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2009. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kladim se da je ta "treba" u nekim obiteljskim ili prijateljskim odnosima sa gospodinom direktorom Srđakom...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2009. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MALENA13 je napisao/la (Pogledaj post): › čovijek doma nema radio ni tv pa kad dođe s posla nahrani svoje ptice i onda ostatak vremena provodi razmišljajući


Barem ima internet, na žalost imaš ga i ti, a on eto i razmišlja što se za tebe ne bi moglo reći.

Blago onome kome si radila uslugu napadajući Kozlovića Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2009. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): › kladim se da je ta "treba" u nekim obiteljskim ili prijateljskim odnosima sa gospodinom direktorom Srđakom...


Blago njemu pored takve rodbine ili prijatelja, samo ga još više potkopavaju Very Happy bolje da se nauči koristiti računalom i sam nešto napiše ovdje Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MALENA13
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

probala sam vam objasniti da je dotični opsjednut pažnjom i da šta god tko učini on je upravu.ne želim više o tome raspravljati.jer vidim da nema smisla svi vi ste uvjereni kako djelatnici zoo vrta nebrinu o tim životinjama i jedva čekaju da uginu i da samo on vodi brigu o svemu e pa varate se ali neka vam bude.a i zapitajte se zašto mu nitko od nadležnih ne želi pomoći.
ovo nepišem jer branim nekoga nego sam samo htjela da znate kako nije sve tako crno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.05.2009. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MALENA13 je napisao/la: ›
probala sam vam objasniti da je dotični opsjednut pažnjom i da šta god tko učini on je upravu.ne želim više o tome raspravljati.jer vidim da nema smisla svi vi ste uvjereni kako djelatnici zoo vrta nebrinu o tim životinjama i jedva čekaju da uginu i da samo on vodi brigu o svemu e pa varate se ali neka vam bude.a i zapitajte se zašto mu nitko od nadležnih ne želi pomoći.
ovo nepišem jer branim nekoga nego sam samo htjela da znate kako nije sve tako crno.

Pa da, mislim, gospodin Kozlović sigurno iznosi situacije o ugibanju životinja i nebrizi za iste samo kako bi napakostio upravi Vrta.

Ono što si ti pokušala objasniti je jedno, a pokazala si nam nešto dijametralno suprotno. Ajde objasni nam i kakve koristi imaš od toga što braniš, očito nekompetentnu i polusposobnu, upravu ZOO Vrta.

Nitko nije tvrdio da je g. Kozlović jedini koji se brine o životinjama, ali čini se da je jedini koji možda nije zastrašen gubitkom radnog mjesta ili nečim trećim, pa se usudio reći naglas što ga muči i kakvo je stvarno stanje u Vrtu: sramotno.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maleni13
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MALENA13 je napisao/la: ›
probala sam vam objasniti da je dotični opsjednut pažnjom i da šta god tko učini on je upravu.ne želim više o tome raspravljati.jer vidim da nema smisla svi vi ste uvjereni kako djelatnici zoo vrta nebrinu o tim životinjama i jedva čekaju da uginu i da samo on vodi brigu o svemu e pa varate se ali neka vam bude.a i zapitajte se zašto mu nitko od nadležnih ne želi pomoći.
ovo nepišem jer branim nekoga nego sam samo htjela da znate kako nije sve tako crno.


Na samom početku, želim ti se predstaviti. Ja nisam djelatnik Zoo vrta nego jedne firme koja surađuje sa Zoološkim, pa sam samim tim jako dobro upućen u situaciju u Vrtu.
I želim ti dati odgovor zašto mu nitko od nadležnih ne želi pomoći.

Gospodin Srđak koji ga sustavno maltretira na rukovodeće mjesto je došao preko svoga mentora Srba, koji je, gle slučaja, visokopozicionirani Hsp – ovac. Direktorica marketinga, koja je bila glavni skupljač potpisa za peticiju koja se potpisivala za otkaz Kozloviću, je izmišljeni posao dobila preko – pogađate Hsp – a. I sada kad se Kozlović požali na maltretiranje Hsp – ovaca , gospodin Doležal naravno da ne ide protiv stranačkih kolega i štićenika, nego cijeli slučaj ignorira. Da je imao imalo razloga za otkaz, Kozlović bi istoga trena odletio. U jednom jedinom razgovoru koji je vodio s njim gospodin Doležal je navodno saznao za ogromne nepravilnosti u Vrtu i isti dan urgirao da se isprave. Sada je bio u «sukobu interesa». Ili rastjerati svoje političke kolege i priznati Kozloviću da je u pravu ili sve skupa ignorirati…On se odlučio za drugu opciju.
Kad Srđak prozove javno i popljuje Kozlovića, stvar je malo izmakla kontroli… On na napade odgovara argumentirano i uzvraća protunapadima. I dalje se sve ignorira iako se Kozlović više puta obraćao za pomoć Unikomu. I sada u iznošenju istine i traženju bolje skrbi o životinjama postaje najveći neradnik, smrdljivac i ne znam ni ja što sve ne. A Hsp ovci i dalje kolo vode. No neće još dugo.

Što se tiče da smo svi uvjereni da djelatnici ništa ne rade, o tom se već dotični izjasnio na ovoj temi…

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maleni13
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krunoslav kozlović je napisao/la: ›

Iskreno me žaloste i oni postovi koji vrijeđaju i prozivaju moje radne kolege. Treba znati da su svi radnici u Zoo vrtu vrijedni i pošteni ljudi s velikim znanjem o životinjama koje su stekli kroz privatno bavljenje životinjama, školu ili/i kroz rad u Zoo vrtu. Samo oni koji rade taj posao znaju koliko je potrebno truda, koncentracije, znanja i ljubavi da bi se mogao uspješno obaviti. Potpuno je druga priča što nekada nema osnovnih sredstava za rad. No, još jednom to ponavljam, timaritelji daju sve od sebe da bi životinje dobile maximum!!! Žalosno je da ni magistar Srđak ni nitko iz uprave Unikoma nije stao u obranu radnika...


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.05.2009. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MALENA13 je napisao/la (Pogledaj post): › probala sam vam objasniti da je dotični opsjednut pažnjom i da šta god tko učini on je upravu.


to si nam objasnila tako jer si ga ocrnila kao cudaka koji nema radio i tv ?

i ja isto malena vjerujem da se ostali djelatnicni brinu za zivotinje ... najbolje sto umiju i znaju ... i najbolje sto im uprava omogucava.

drugo je pitanje koliko oni zapravo znaju ... jer ih je vecina nkv radniak koji tamo rade samo ciste i hrane zivotinje ... koliko je njih bilo na obuci za egzoticne vrste zivotinja, koliko ih je bilo u drugim zoo vrtovima na razmjeni iskustava, koliko njih zna prepoznati simptome bolesti, nepravilne ishrane, depresije u tih zivotinja ?

koliko ja znam ... zoo tek od nedavno ima veterinara ... jednog mladca pripravnika koji tamo odradjuje svoj pripravnicki staz.

eto, samo jedno banalno pitanje ... jel on i jednom lavu ili tigru ocistio kamenac sa zubiju ?

a da ne govorim o redovnim i detaljnim pregledima zivotinja ... ali ne pregledima sa 100 metara samo vizualnim opazanjem.

i siguran sam da jedan veteriranr ne moze znati sve ... kad su bili strucnjaci sa zagrebackog veterinarskog fakulteta u zoo vrtu ? ... kad se digla hajka zbog malih lavica ... i dalje nista. nema suradnje.

unikom ima svoj hotel, imaju ih gdje smjestiti ... jel problem platiti pregled ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2009. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MALENA13 je napisao/la (Pogledaj post): › jer vidim da nema smisla svi vi ste uvjereni kako djelatnici zoo vrta nebrinu o tim životinjama i jedva čekaju da uginu i da samo on vodi brigu o svemu e pa varate se ali neka vam bude.a i zapitajte se zašto mu nitko od nadležnih ne želi pomoći.



malena, ajde reci čiki na čemu si? i što koristiš da ti je sve lijepo? iz tvojih postova sam stekao zaključak da životinje umiru iz čiste zlobe prema inženjeru Kozloviću.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2009. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MALENA13 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja još luđa kad sam ušla u raspravu s g. Kozlovićem jer sam znala da će se on tako samo ohrabriti da i dale pljuje po zoo vrtu.čovijek doma nema radio ni tv pa kad dođe s posla nahrani svoje ptice i onda ostatak vremena provodi razmišljajući o tome šta da piše i koliko da pljuje po vrtu,šefovima.premještan je na druga mjesta jer je za svako imao primjedbu ili je gospodin pre školovan,a što se tiče životinja pe i u njihovom normalnom okruženju(divljini)se međusobno jedu i tuku pa niko od vas ne piše o tome i ne razmišlja da ode tamo i pomogne tim životinjama.ja znam da se djelatnici(ne mislim pri tome na šefove)trude i vole te životinje,a isto tako znam da ni šefovi ne mogu neke stvari popraviti.Bila je mogućnost da građani daju donacije pa se nitko od vas dušobrižnika nije javio.


Ako ti je bila namjera ovime diskreditirati ili izrugati gosp. Kozlovića, uspjela si jedino izrugati samu sebe.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2009. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MALENA13 je napisao/la: ›
čovijek doma nema radio ni tv pa kad dođe s posla nahrani svoje ptice i onda ostatak vremena provodi razmišljajući


U, ovo moram zapamtiti; kad se idući puta budem prijavljivao za posao svakako moram napisati nešto kao: "Posjedujem LCD televizor sa dva tjunera (stalno upaljen), tri radio prijemnika i nikada ne razmišljam."
To je jako važno. Govori o tome koliko sam lojalan poslodavcu. Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2009. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio sam u zooloskom neki dan, i moram rec da sve zivotinje osim ptica bizona goveda , zebri i merkatu, samo leze

ne rade nista, ko da su u depresiji

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: