Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vox populi: Otvoreno pismo Unikomu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dmark292
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

podržavam u potpunost radnika jer i sam pozjećem iz jedne od gradskih tvrtki,te mu porućujem da je prošlo vrijeme za takve rukovodioce,najbolji primjer je i moja tvrtka u kojoj svi nesposobni i neškolovani rukovodioci dobivaju lošija radna mjesta i manje plaće,vrijeme za promjene je najbolje,jer u ovo doba nestašice nema više mjesta za nesposobne i previše plaćene..........Vodovod-Os

_________________
Fight Fight Fight Fight Fight Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Desatičina
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.04.2009. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šefe, u tvojoj firmi ako je to Vodovod kolko ja čitam u novinama nema nikakvih afera. A u Zološkom i Unikomu stalno nešto crkava, neko nekog siluje il lavić svoju mamu il HSPovac svoju radnicu il neko javno pismo il Doležala tuži kralj cvijeća il su lavići bačeni na smetlište. Mislim to je tamo kompletno sranje. Dok je bilo Ljube u Vodovodu to se nije čulo da nešt ne štima.
A kod ovih stalno kampira neka krim policija il inspekcije, ludnica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krunoslav kozlović
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2009. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo se pretvorilo u političko prepucavanje, što mi nikako nije bio cilj. Već sam rekao da nisam član ni jedne stranke i da je jedini motiv ovoga javnoga pisma bio taj da se konačno riješe međuljudski odnosi u Zoo vrtu. Politiziranje moga slučaja (matotvrđa, desatičina, korzo), vrijeđanje Hsp - ovaca i anti Hsp - ovaca mi samo škodi...
Pozivam sve one koji žele politizirati da se prebace na neku drugu temu, ovdje im nije mjesto.
Iskreno me žaloste i oni postovi koji vrijeđaju i prozivaju moje radne kolege. Treba znati da su svi radnici u Zoo vrtu vrijedni i pošteni ljudi s velikim znanjem o životinjama koje su stekli kroz privatno bavljenje životinjama, školu ili/i kroz rad u Zoo vrtu. Samo oni koji rade taj posao znaju koliko je potrebno truda, koncentracije, znanja i ljubavi da bi se mogao uspješno obaviti. Potpuno je druga priča što nekada nema osnovnih sredstava za rad. No, još jednom to ponavljam, timaritelji daju sve od sebe da bi životinje dobile maximum!!! Žalosno je da ni magistar Srđak ni nitko iz uprave Unikoma nije stao u obranu radnika...
Danas se u Zoo vrtu potpisivala peticija u kojoj se poziva upravu Unikoma da konačno počne djelovati u skladu s zakonima što je i bio cilj moga otvorenoga pisma!

Molim moderatora da zaključa ovu temu kako bi se spriječilo daljnje prozivanje djelatnika Zoo vrta, a također i zaštitila privatnost ljudi koje sam ja spomenio u otvorenom pismu. Moj cilj definitivno nije bio iznošenje bilo čijega prljavoga veša na ulicu, već samo borba za moja radna prava koja se ne poštuju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korzo
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.04.2009. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro, šta je na koncu bilo s tim otvorenim pismom?
Ko sad potpisuje tu peticiju, jel radnici ili ko? Ništ ne kužim s ovim zadnjim mailom. Kozloviću, mora da si dobio bibera pa sad smiruješ stvar. Il je Srđak dobio bibera pa se umirijo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krunoslav kozlović
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radi se o našem djelatniku Krunoslavu Kozloviću s kojim odavno imamo problema. Mene osobno ima na nišanu otkako sam došao u ZOO, za sve što se radi ili predstavlja problem krivi direktno mene, a ne obavlja ni svoj posao kako treba. Sustavno zlostavlja kolege i mene kao rukovoditelja, a sada kada je javnim istupom direktno naškodio i ugledu Unikoma, morat ćemo povući i disciplinske mjere, rekao je Srđak.
Glas Slavonije 17. ožujak 2009.

Zdenko Srđak potvrdio je kako postoji određeni strah od idućeg Kozlovićevog poteza u predizborno vrijeme jer je javnost sklona stati na stranu "malog radnika", ali je i najavio sastanak u Unikomu na kojemu će se govoriti o Kozlovićevoj budućnosti.
Glas Slavonije 17. travanj 2009.


U samo mjesec dana od problematičnoga radnika postao sam političar od kojega se trese uprava Unikoma. Magistar Srđak je totalno izgubio sve kompase, već sam više puta naglasio da nisam član ni jedne političke stranke, no nikako drukčije se ne može opravdati, pa onda izmišlja gluposti. Za svoj nerad i nesposobnost konstantno traži krivce u drugima, a sada pokušava od ovoga napraviti politički proces. Vjerojatno je takav način ophođenja zadržao još iz komunizma gdje su se svi neistomišljenici proglašavali političkim protivnicima.
Najavio je i prije mjesec dana disciplinske mjere protiv mene, pa od toga nije bilo ništa... Iskreno se nadam da će uprava konačno početi nešto poduzimati u vezi moga slučaja, jer sam zbog toga i napisao otvoreno pismo.

I na kraju mogu samo reći da je puno bolje biti "mali radnik" nego sitna duša...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dmark292
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2009. 18:35 
Naslov:  da nema krim policije i uskoka,ali nitko nekaže da ih i neće biti.......Vodovod Os
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Desatičina je napisao/la (Pogledaj post): › Šefe, u tvojoj firmi ako je to Vodovod kolko ja čitam u novinama nema nikakvih afera. A u Zološkom i Unikomu stalno nešto crkava, neko nekog siluje il lavić svoju mamu il HSPovac svoju radnicu il neko javno pismo il Doležala tuži kralj cvijeća il su lavići bačeni na smetlište. Mislim to je tamo kompletno sranje. Dok je bilo Ljube u Vodovodu to se nije čulo da nešt ne štima.
A kod ovih stalno kampira neka krim policija il inspekcije, ludnica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krunoslav kozlović
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.04.2009. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tragično je da ni nakon 17 dana od moga otvorenoga pisma nitko ništa u Unikomu nije poduzeo da bi se neke stvari promijenile. Magistar Srđak je nakon uginuća zebre i gnua, nakon što su mu poslušnost otkazali najbliži suradnici (voditelji smjena), nakon što se Zoo vrt konstantno pojavljuje u medijima u negativnom smislu - otišao na godišnji. Gospodin Sabo, pravnik Unikoma, mi je obećao u više navrata nešto poduzeti, konačno napisati nekakav službeni papir, no od toga nije bilo ništa... Njegovi izgovori su bili da ga pustim, da je on ipak u 7. desetljeću života, da on nije ovlašten, da on ima važnijeg posla... Ukratko, ne može to napraviti... Pa, gospodine Mirko, ako Vi ne možete kao pravnik sprovesti zakone, onda Vam je možda vrijeme za mirovinu.
Gospodin Doležal je zauzet pravljenjem novih cvjetnih gredica, izgradnjom stotina metara novih cesta u Zoo u, tako da ni on ne može poraditi na poboljšanju uvjeta rada radnicima i uvjeta života životinjama u Zoo vrtu. Zbog nedostatka krova nad nastambom sa zamorcima i danas nakon one jutarnje kiše boksovi su bili potpuno mokri... Sreća pa je ipak toplije vrijeme, pa ni jedna životinja nije uginula od smrzavanja.
Opet pozivam mjerodavne u Unikomu i u gradu Osijeku da poduzmu nešto sa katastrofalnim stanjem u Zoo vrtu, životinja zbog kojih Vrt i postoji je svakim danom sve manje i manje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MALENA13
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krunoslav kozlović je napisao/la (Pogledaj post): › Tragično je da ni nakon 17 dana od moga otvorenoga pisma nitko ništa u Unikomu nije poduzeo da bi se neke stvari promijenile. Magistar Srđak je nakon uginuća zebre i gnua, nakon što su mu poslušnost otkazali najbliži suradnici (voditelji smjena), nakon što se Zoo vrt konstantno pojavljuje u medijima u negativnom smislu - otišao na godišnji. Gospodin Sabo, pravnik Unikoma, mi je obećao u više navrata nešto poduzeti, konačno napisati nekakav službeni papir, no od toga nije bilo ništa... Njegovi izgovori su bili da ga pustim, da je on ipak u 7. desetljeću života, da on nije ovlašten, da on ima važnijeg posla... Ukratko, ne može to napraviti... Pa, gospodine Mirko, ako Vi ne možete kao pravnik sprovesti zakone, onda Vam je možda vrijeme za mirovinu.
Gospodin Doležal je zauzet pravljenjem novih cvjetnih gredica, izgradnjom stotina metara novih cesta u Zoo u, tako da ni on ne može poraditi na poboljšanju uvjeta rada radnicima i uvjeta života životinjama u Zoo vrtu. Zbog nedostatka krova nad nastambom sa zamorcima i danas nakon one jutarnje kiše boksovi su bili potpunomokri... Sreća pa je ipak toplije vrijeme, pa ni jedna životinja nije uginula od smrzavanja.
Opet pozivam mjerodavne u Unikomu i u gradu Osijeku da poduzmu nešto sa katastrofalnim stanjem u Zoo vrtu, životinja zbog kojih Vrt i postoji je svakim danom sve manje i manje...


jedino što bi trebali poduzeti je to da ti dobiješ nekakvu sankciju jer dobro je poznato da si najveći neradnik u ZOO vrtu sad si se uvatio posla jer znaš da ti gori pod nogama inače po cijele dane neradiš ništa.Kada te se stavi na neko radno mjesto gdje treba raditi ti odeš na bolovanje koje ti sredi mama.i odmah da znaš nisam djelarnica ZOO vrta.nego jedne druge firme koja surađuje s vrtom,a s ovim samo želim da forumaši znaju da nisi baš takav anđelčić kakvim sa prikazuješ

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kozlovic je tuzibaba reza...

_________________
Daj meni Beck´s i njima šta će osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krunoslav kozlović
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MALENA13 je napisao/la: ›
jedino što bi trebali poduzeti je to da ti dobiješ nekakvu sankciju jer dobro je poznato da si najveći neradnik u ZOO vrtu sad si se uvatio posla jer znaš da ti gori pod nogama inače po cijele dane neradiš ništa.Kada te se stavi na neko radno mjesto gdje treba raditi ti odeš na bolovanje koje ti sredi mama.i odmah da znaš nisam djelarnica ZOO vrta.nego jedne druge firme koja surađuje s vrtom,a s ovim samo želim da forumaši znaju da nisi baš takav anđelčić kakvim sa prikazuješ



Zanimljivo kako djelatnici drugih firmi koje surađuju s Os zoo - om znaju za mene i kad sam i kako na bolovanju. I kakav sam anđelčić... I znaju kad se i kako hvatam posla... I znaju koji su djelatnici radnici a koji neradnici... A ne znaju demantirati sve moje navode o uginućima životinja, o organizaciji posla, o direktoricama marketinga u istom tom Zoo - u... Koliko bi tek čuda o meni znali da sam nešto više od običnoga nkv radnika... Čuo sam da se priča i da se ne perem, da smrdim...
No sve to ne poriče moje tvrdnje o stanju u Zoo vrtu... Životinje svakodnevno ugibaju, no kakve to ima veze, ja sam tužibaba reza... Malena, znaš li nešto o boksovima za glodare? Ili o mastitisu kod ovaca i koza? Ili o kornjačama bez udova? Ili o leopardu kojem je jaguar odgrizao nogu? Ili o tome zašto je uginuo gnu? Ili zašto je uginuo mužjak zebre koji nije izlazio mjesecima iz štale? Vjerojatno ne znaš, kao poslovni suradnik Zoo vrta, najvažnija tema je bila kako je Kozlović najveći neradnik...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo već sada postaje zanimljiva priča, ovdje se raspravlja o radniku ili neradniku a stanje u zoo se može vidjeti za nekoliko kuna koliko košta ulaznica. Životinje umiru, međusobno se malo pojedu, što planski ili slučajno.
Onda se pojavi neki Maleni13 lik koji ne radi u zoou ali zna situaciju, zanimljivo, što znači neradnik, jesu li „njegove“ životinje gladne? Bolesne? Samo malo, što znači premještaj na drugo radno mjesto, jel to sukladno njegovoj stručnoj spremi ili NKV radniku? Dali je to naznaka mobinga? Ne znam tko je Kruno, ali ima muda da se predstavi imenom, a anonimusi koji ga znaju da je neradnik a ne rade tamo neka se predstave, ili ih je sram jer surađuju s zoom po rodbinsko- kumskom - zemljaćkom –stranačkom porijeklu.
Imaj muda pa ono što pišeš potkrijepi nekom činjenicom ili istinom. Kruno nije slagao da su uginule životinje. A koliko će ih još trebati uginuti da se nešto pomakne.
Ovdje nije stvar u Kruni, tu je veći problem u ignoriranju nadležnih te šutnje sindikata ako ga tamo ima, a vjerujem da Unikom kao veća firma ima sindikat.
Budimo realni, zoo izgleda gore nego prije 20 godina, tko se još pamti slona ili žirafe, novo asfaltirane staze ne pridonose boljim uvjetima za životinje. Ali ništa za to mi imamo stazu za hodanje tamo preko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.05.2009. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa to je oprobana metoda u nasem drustvu.

ako netko ukaze na probleme u drustvu, najbolje ga je diskreditirati... ili mozda uhapsiti ?

naravno da kruno mora biti neradnik, prljavac i slicno ... jer kako bi posten radnik uopce mogao primjetiti da oni krokodili jedu kornjacama noge ? da leopard grize jaguaru nogu, da gnu krepava, da zamorci nemaju krova ... itd itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krunoslav kozlović
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2009. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malena13 jesu te tvoji izvori u Zoo vrtu obavijestili da je uginula modra antilopa neki dan? Sad imamo još samo mužjaka, tako da baš i nisu realne šanse da se vrsta očuva u Zoo - u.
Nema veze, imamo zato prekrasne ruže. I bambuse. I tratinčice.

_________________
S.O.S. za ZooOs
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.05.2009. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ah, znamo kako whistleblowersi iliti po hrvatski zviždači prolaze u našem društvu....nije niti za očekivati da u našoj lijepoj korumpiranoj banani netko pohvali čin ukazivanja na nepravdu....
...u svakom slučaju g. K.K. - thumbs up i ne odustajte....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MALENA13
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2009. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krunoslav kozlović je napisao/la (Pogledaj post): › Malena13 jesu te tvoji izvori u Zoo vrtu obavijestili da je uginula modra antilopa neki dan? Sad imamo još samo mužjaka, tako da baš i nisu realne šanse da se vrsta očuva u Zoo - u.
Nema veze, imamo zato prekrasne ruže. I bambuse. I tratinčice.


ja još luđa kad sam ušla u raspravu s g. Kozlovićem jer sam znala da će se on tako samo ohrabriti da i dale pljuje po zoo vrtu.čovijek doma nema radio ni tv pa kad dođe s posla nahrani svoje ptice i onda ostatak vremena provodi razmišljajući o tome šta da piše i koliko da pljuje po vrtu,šefovima.premještan je na druga mjesta jer je za svako imao primjedbu ili je gospodin pre školovan,a što se tiče životinja pe i u njihovom normalnom okruženju(divljini)se međusobno jedu i tuku pa niko od vas ne piše o tome i ne razmišlja da ode tamo i pomogne tim životinjama.ja znam da se djelatnici(ne mislim pri tome na šefove)trude i vole te životinje,a isto tako znam da ni šefovi ne mogu neke stvari popraviti.Bila je mogućnost da građani daju donacije pa se nitko od vas dušobrižnika nije javio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: