Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Napuštaju studij jer nemaju 2.000 kuna za stan i hranu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2009. 8:37 
Naslov:  Re: Napuštaju studij jer nemaju 2.000 kuna za stan i hranu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Robert13 je napisao/la (Pogledaj post): › neću se zaposliti u nekoj firmi i jebat se sa 3000-3500 kn mjesečno nego ću opet upisati faks i nastaviti ovako, i opet cu biti medju 50 ljudi kojima ce drzava placati faks
nece ti drzava placati nista jer u zivotu imas pravo na racun drzave zavrsiti 1 fakultet pod uvjetom da to ucinis u 6 godina.

a ako ima ista istine u tvojoj prici: svaka cast

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Robert13
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2009. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
Robert13 je napisao/la (Pogledaj post): › neću se zaposliti u nekoj firmi i jebat se sa 3000-3500 kn mjesečno nego ću opet upisati faks i nastaviti ovako, i opet cu biti medju 50 ljudi kojima ce drzava placati faks
nece ti drzava placati nista jer u zivotu imas pravo na racun drzave zavrsiti 1 fakultet pod uvjetom da to ucinis u 6 godina.

a ako ima ista istine u tvojoj prici: svaka cast
prije nego što službeno primim diplomu prvog faksa mogu upisati drugi fakultet ako ovog prvog nisam službeno završio s tim da moram priložiti zamolbu studenstkom vijeću i uz malo kuknjave, evo mene opet u sustavu visokog školstva barem iduće 4 godine, fakultet možeš upisati do navršene 27 godine života i vjeruj ako netko zna sve rupe u hrvatskom visokom školstvu ja ih znam... pozz... Wink
P.S. ovaj drugi ne namjeravam završiti nego koristiti sve prednosti studiranja, a mirovinu od hrvatske drževe ne planiram čekati nego se sam pobrinuti da nitko od mojih nikada ne bude željan ičega i tak mi je svejedno što kršim sva pravila visokog školstva...
Uzmi sve što ti život pruža...


Zadnja promjena: Robert13; 10.04.2009. 9:23; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Lone Rider...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2009. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Robert13 je napisao/la (Pogledaj post): › prije nego što službeno primim diplomu prvog faksa mogu upisati drugi fakultet ako ovog prvog nisam službeno završio s tim da moram priložiti zamolbu studenstkom vijeću i uz malo kuknjave, evo mene opet u sustavu visokog školstva barem iduće 4 godine, fakultet možeš upisati do navršene 27 godine života i vjeruj ako netko zna sve rupe u hrvatskom visokom školstvu ja ih znam... pozz... Wink
studentskom vijecu sigurno neces pisati nikakve zamlobe jer oni nisu meritorni za donosenje takvih odluka (zapravo nikakve odluka ne donose), kuknjave ce ti trebati malo vise a i jebacki prosjek... pa ti javi ako ti uspije Wink

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Robert13
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2009. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
Robert13 je napisao/la (Pogledaj post): › prije nego što službeno primim diplomu prvog faksa mogu upisati drugi fakultet ako ovog prvog nisam službeno završio s tim da moram priložiti zamolbu studenstkom vijeću i uz malo kuknjave, evo mene opet u sustavu visokog školstva barem iduće 4 godine, fakultet možeš upisati do navršene 27 godine života i vjeruj ako netko zna sve rupe u hrvatskom visokom školstvu ja ih znam... pozz... Wink
studentskom vijecu sigurno neces pisati nikakve zamlobe jer oni nisu meritorni za donosenje takvih odluka (zapravo nikakve odluka ne donose), kuknjave ce ti trebati malo vise a i jebacki prosjek... pa ti javi ako ti uspije Wink


prilikom odlaska na prijemni ispit i kada objave listu tko je prošao ja povučem papire originale osobnih dokumeneta domovnice rodni list i svjedodžbe iz srednje i odnesem na drugi faks i to je sva nauka a ako budu pravili frku ispišem se sa redovnog i stavim na dovršetak studija i predam diplomski koji je već gotov i položim ga u roku od tjedan dana, neće se mene tako lako riješiti Wink
za zamolbu sam mislio pisati svom faksu na sjednicu fakultetskom vijeću ( krivo sam se izrazio, ispričavam se )...

_________________
Lone Rider...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2009. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Robert13 je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
Robert13 je napisao/la (Pogledaj post): › u ovih 7 godina studiranja ( jednu sam zamrznuo kad sam otisao sluzit vojni rok SVOJOM VOLJOM, jer mi je bilo prekipilo uciti ), kupio sam si automobil njegova je vrijednost sada oko 100,000 kn

ček od studentske plaće??? a hoćeš reći da je prije vrijedio i više???

respect
ja već 4 godine radim kao student, zadnje dvije dva posla i sutra si idem kupiti 2 prometalo u životu. prvo je bicikl za koji sam si uštedila u srednjoj, a sutra si pazarim role
Smile
ne nego sam ga sređivao pomalo hobi mi je car tunning i imam sad unikatan automobil u europi, oprosti nisam bio pojasnio...

onda sve 5
jer ako si ti preko studentske plaće zaradio auto od 100 milja i ja bi sine

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.04.2009. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravo ... bas sam u ovom postu prozvao studente da su picke koje nista ne rade protiv ovih sranja i pljacke na fakultetima Smile

bravo, bravo, bravo studentima FF zagreb

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.04.2009. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imamo li mi u osijeku studenata ? ili su sve pickice ?

cekate da se netko drugi izbori za vas ? cak nema ni komentara na ovo sto se dogadja u zg ???

ok, jasmo mi je da buduci ekonomisti i pravnici sa svojim trendovskim oblekicama i tatinim autima sigurno nece ovako nesto napraviti ... ali imamo mi u osijeku i drugih fakulteta ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.04.2009. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...@Ingo, pazi da ne završiš u bajboku zbog dizanja bune.....mislim da je to jedino što će se dogoditi povodom tvog pitanja....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.04.2009. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
imamo li mi u osijeku studenata ? ili su sve pickice ?

cekate da se netko drugi izbori za vas ? cak nema ni komentara na ovo sto se dogadja u zg ???

ok, jasmo mi je da buduci ekonomisti i pravnici sa svojim trendovskim oblekicama i tatinim autima sigurno nece ovako nesto napraviti ... ali imamo mi u osijeku i drugih fakulteta ?



osječki studenti su poznati po tome,tko će se dignuti na prosvjede? ovi s poljoprivrednog il građevinskog faksa možda,a da ne govorim za one fine pičkice kojima je glavno da sjedne tamo u radićevoj na kavici i boli ga k. za sve ostalo

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: