Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dežulović: Ogled o hrvatskim sranjima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Kad vidim kako demokratični likovi me kritiziraju, ja sam sasvim zadovoljna vlastitom demokratičnošću...
Militantni, zadrti, totalitarni i radikalni u svojim stavovima ste više vi dragi ljevičari nego ja okorjela desničarka. Jer ja vas uvažavam ipak više nego vi mene, a rijetko kad toliko popi... da bih ikoga od vas vrijeđala. Bit ću pristojna i sad kad ste nagarili s epitetima koji veze nemaju s raspravom... Meni je sasvim normalno da se vi izjašnjavate a vama nije normalno čuti nešto što sami niste rekli. To što ovako zapravo primitivno reagirate znači samo da ste totalno iskočili iz tračnica.
Sudeći po vama, izgleda da je ljevica zapizdila u gore navedene -izme ipak malo više...
osijek031.com smile osijek031.com smile

to ti je od ljevicara koji tvrde da svatko ima pravo reci svoje misljenje bio on srbin u hrvatskoj ili hrvat u srbiji - ti si ta koja tvrdi da pravo izrazavanja svojeg misljenja imaju samo povlasteni neki osijek031.com smile

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.03.2009. 20:19 
Naslov:  Re: Dežulović: Ogled o hrvatskim sranjima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dvije stranice se raspravlja o tome ima li čovjek pravo pisat o stanju u Hrvatskoj ili ne? A što je s činjenicama iznesenim u tekstu? Nije ni čudo da se ekipa na vlasti razbacuje lovom i to objašnjava argumentima koji vrijeđaju inteligenciju normalnog čovjeka, ali prolaze nekažnjeno kako od strane pravne države tako i na izborima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 20:28 
Naslov:  Re: Dežulović: Ogled o hrvatskim sranjima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Dvije stranice se raspravlja o tome ima li čovjek pravo pisat o stanju u Hrvatskoj ili ne? A što je s činjenicama iznesenim u tekstu? Nije ni čudo da se ekipa na vlasti razbacuje lovom i to objašnjava argumentima koji vrijeđaju inteligenciju normalnog čovjeka, ali prolaze nekažnjeno kako od strane pravne države tako i na izborima...
a sta ces kad se moras boriti s idiotizmima koji su pustili duboko korjenje u ovom narodu... pa kakav narod takva i vlast

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: