Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dežulović: Ogled o hrvatskim sranjima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Nadam se da su Dežuloviću srbijanski weceji dovoljno uredni za sranje po vlastitoj domovini. Njegovo sranje je još i najmanje zlo koje nam je stiglo od prijateljskih susjeda. Nakon migova, kasetnih bombi, projektila raznih kalibara, Sremske Mitrovice, Stajićeva, vojvođanskog i crnogorskog korpusa, etničkog čišćenja, okupacije, Arkana, cajki i ostalih milina iz bliže povijesti - Dežulovićeva uvrijeđenost nesavršenošću hrvatskog društva iz perspektive jednog još goreg - prava je sitnica. Najmanje zlo koje nas je moglo pogoditi nakon svega što smo preživjeli. Neka ga tamo, dovoljno je daleko, pa ako i ne povuče vodu - nek uživa.


...imam osjećaj da si zapela malo u prošlosti....imali smo rat, klanja, mrtve, prazan grad, srušene kuće, spaljena sela....no od tada je prošlo dovoljno godina da se te stvari ostave iza nas....NE, NE MISLIM da se te stvari trebaju zaboraviti ili oprostiti, ali ovom izjavom mi djeluješ kao oni Srbi neki dan u BG koji su prosvjedovali zbog Sanaderovog posjeta Srbiji...i oni su ostali u toj istoj prošlosti....po tebi onda ni Nijemci ne bi smjeli govoriti ništa protiv ničega, jer su tamo neke '45 po pola Europe radili masovne grobnice koje se i danas pronalaze....i tako unedogled bi se mogli navoditi primjeri....
...uostalom, ja sam se radi ljubavi preselila iz Osijeka u Zagreb, čini li me to manjom Osječankom?...ako već Dežulovića njegov postupak čini manjim Hrvatom...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Willy Brandt je smjerno i ponizno odao počast žrtvama njemačkih zločina i time udario temelje ozdravljenju nacije. Zna li netko ijednog srpskog političara koji nije kalkulirao s isprikom, postavljao uvjete i ponašao se kao tek probuđena trnoružica kad su Miloševićevi balkanski ratovi u pitanju? Možete li zamisliti na pr. Tadića ili Koštunicu kako kleči u znak počasti i isprike na Ovčari ili u Srebrenici??? Prevelike su stvari da se ne bi spominjalo...
A bojim se da im je i opći društveni mainstream u tom pravcu, dakle u k..... Nisu u stanju pogledati krivnji u oči, ali zato ih ne treba podržavati u tome dok god ne raščiste te stvari. Dok god sami žive u lagatorskoj prošlosti imamo pravo inzistirati da se ta prošlost raskrinka i raščisti. A ići tamo i vješati vlastiti prljavi veš da bi zabavljao još gore od sebe - jadno.


Zadnja promjena: Sharon; 23.03.2009. 13:50; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oprosti, zaboravih. Sviđa mi se ovaj dio:
anakonda je napisao/la: ›
...uostalom, ja sam se radi ljubavi preselila iz Osijeka u Zagreb, čini li me to manjom Osječankom?...

Romantično je koliko i Rhett & Scarlet... Mislim da te ne čini.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 13:52 
Naslov:  Re: Dežulović: Ogled o hrvatskim sranjima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...uostalom, ja sam se radi ljubavi preselila iz Osijeka u Zagreb, čini li me to manjom Osječankom?...ako već Dežulovića njegov postupak čini manjim Hrvatom...

Sharon je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la: ›
...uostalom, ja sam se radi ljubavi preselila iz Osijeka u Zagreb, čini li me to manjom Osječankom?...

Romantično je koliko i Rhett & Scarlet... Mislim da te ne čini.
a cini li cinjenica da je dezulovic zbog ljubavi preselio u beograd njega manjim hrvatom? ili su mu se krvna zrnca posrbila zbog odlaska?

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neka ga u Bgd kad baš voli, ali neka barem šuti tamo o ovome ovdje, jer tamo ima materijala kolko oćeš za sranje, municije još gore nego ovdje... Hoću reći: imalo bi smisla kritizirati Zagreb ili Dubrovnik iz Stockholma ili Helsinkija, ali ne baš iz Beograda.
Briga me za njegova krvna zrnca!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Neka ga u Bgd kad baš voli, ali neka barem šuti tamo o ovome ovdje, jer tamo ima materijala kolko oćeš za sranje, municije još gore nego ovdje... Hoću reći: imalo bi smisla kritizirati Zagreb ili Dubrovnik iz Stockholma ili Helsinkija, ali ne baš iz Beograda.
Briga me za njegova krvna zrnca!


...imalo bi smisla kritizirati odasvud, ali iz Beograde, bre, bome nećete....osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile....
...sva sreća pa je u Štokholmu i Helsinkiju i Zagrebu i Dubrovniku odlično.....


Zadnja promjena: anakonda; 23.03.2009. 14:04; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Neka ga u Bgd kad baš voli, ali neka barem šuti tamo o ovome ovdje, jer tamo ima materijala kolko oćeš za sranje, municije još gore nego ovdje... Hoću reći: imalo bi smisla kritizirati Zagreb ili Dubrovnik iz Stockholma ili Helsinkija, ali ne baš iz Beograda.
Briga me za njegova krvna zrnca!
a sto ga seres... dezulovic ne pise o srbiji jer nije srbin, otisao je tamo prije 2 godine zivjeti zbog zene koju voli, ono sto on poznaje i do cega mu je stalo jest hrvatska i ono sto se u ovoj jadnoj zemlji dogadja. a bit ce nam jos i gore dok je ljudi tvojeg mentaliteta.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Oprosti, zaboravih. Sviđa mi se ovaj dio:
anakonda je napisao/la: ›
...uostalom, ja sam se radi ljubavi preselila iz Osijeka u Zagreb, čini li me to manjom Osječankom?...

Romantično je koliko i Rhett & Scarlet... Mislim da te ne čini.


OFFTOPIC: nisam to citirala jer je romantično, već mi je dobar Rhettov odjeb....
...a kad smo već kod ljubavi svoj sam primjer navela kao jedan od bezbrojnih, a time hoću reći da razlozi bivanja negdje, bilo gdje, pa makar to i u Beogradu, mogu biti sasvim mali, obični i ljudski.....a ne samo politički, što pokušavaš progurati svuda....deder poslušaj Politiku od Hladnog piva....


Zadnja promjena: anakonda; 23.03.2009. 14:13; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Neka ga u Bgd kad baš voli, ali neka barem šuti tamo o ovome ovdje, jer tamo ima materijala kolko oćeš za sranje, municije još gore nego ovdje... Hoću reći: imalo bi smisla kritizirati Zagreb ili Dubrovnik iz Stockholma ili Helsinkija, ali ne baš iz Beograda.
Briga me za njegova krvna zrnca!
a jel se smije iz ulan batora kritizirati? ili pyongyanga? ili je kritika hrvatima u emigraciji dozvoljena samo ako (trenutno) zive u demokratskim razvijenim zemljama zapadne europe?

btw, da ja zivim u helsinkiju ili stokholmu bolio bi me kurki za sve vas ovdje u rvackoj, a i da sam se zaljubila u kineza pa otisla zivjeti u peking.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ja mu i ne bih zamjerila da piše o Srbiji, obzirom da tamo sad živi. Bez obzira što nije Srbin. Valjda bi tamo toliko smio kao Hrvat? Ili se mora dokazati? Imao bi puno pravo kritizirati društvo u kojem živi. Ja mu zamjeram nešto drugo; to što nema pravo kritizirati društvo u kojem više ne živi i to u društvu s kojim smo ionako u problematičnim relacijama.
I to nema nikakve veze s ljubavi nego sa zdravom pameću. Ali, ne vjeruje srce pameti... Nadam se da je vrijedno toga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Ja mu zamjeram nešto drugo; to što nema pravo kritizirati društvo u kojem više ne živi i to u društvu s kojim smo ionako u problematičnim relacijama.


...ovo bih nazvala ograničenošću...mislim sorry, kuiš ono - ne vjerujem.... Shocked Shocked Shocked

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Oprosti, zaboravih. Sviđa mi se ovaj dio:
anakonda je napisao/la: ›
...uostalom, ja sam se radi ljubavi preselila iz Osijeka u Zagreb, čini li me to manjom Osječankom?...

Romantično je koliko i Rhett & Scarlet... Mislim da te ne čini.


OFFTOPIC: nisam to citirala jer je romantično, već mi je dobar Rhettov odjeb....
...a kad smo već kod ljubavi svoj sam primjer navela kao jedan od bezbrojnih, a time hoću reći da razlozi bivanja negdje, bilo gdje, pa makar to i u Beogradu, mogu biti sasvim mali, obični i ljudski.....a ne samo politički, što pokušavaš progurati svuda....deder poslušaj Politiku od Hladnog piva....

anakondo, sorry što sam te spomenula u kontekstu romantike...Rhett&draga su sporedni u onom što sam htjela reći. Vidim da te to jako vrijeđa, iako ne znam zašto.
btw: pa i Dežulović trpa političke teme da bi se dokazao plemenu svoje drage, a ljubav mu je motiv... Baš romantično, kad bi vas čovjek slušao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Imao bi puno pravo kritizirati društvo u kojem živi. Ja mu zamjeram nešto drugo; to što nema pravo kritizirati društvo u kojem više ne živi i to u društvu s kojim smo ionako u problematičnim relacijama.
nebuloze svjetske.

jako mi te je zao: tebi je netko izgleda zestoko oprao mozak pa si sada militantna pobornica totalitarizma i radikalnog nacionalizma koji me neodoljivo podsjeca na SS, SA i hitlerjugend.

ima on pravo kritizirati sto god hoce, koliko hoce i kada hoce - tko ce mu zabraniti? on je svojim dosadasnjim publicistickim i knjizevnim radom puno vise zaduzio ovu naciju (kad kazem OVU mislim na HRVATSKU), nego sto to tvoji stranacki idoli mogu u 6 zivota (nadam se da bog ima milosti pa im nece dozvoliti da se jos koji puta vrate iz zagrobnog svijeta).

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.03.2009. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to @sharon majstorice,pa iz koje si ti to pripizdine ispala kad tako razmišljaš???
"on nema pravo kritizirati ak neživi više u HR"
ovo je jedna notorna glupost koja se samo može očekivati od takvih poput tebe,nevjerojatno da netko može tak šta izvaliti,
a znači oni kamenjari iz hercegovine mogu odlučivati tko će vladati HR a od Dežulovića nije u redu da komentira događanja u HR,
kakav debilizam pa to je za popizditi

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad vidim kako demokratični likovi me kritiziraju, ja sam sasvim zadovoljna vlastitom demokratičnošću...
Militantni, zadrti, totalitarni i radikalni u svojim stavovima ste više vi dragi ljevičari nego ja okorjela desničarka. Jer ja vas uvažavam ipak više nego vi mene, a rijetko kad toliko popi... da bih ikoga od vas vrijeđala. Bit ću pristojna i sad kad ste nagarili s epitetima koji veze nemaju s raspravom... Meni je sasvim normalno da se vi izjašnjavate a vama nije normalno čuti nešto što sami niste rekli. To što ovako zapravo primitivno reagirate znači samo da ste totalno iskočili iz tračnica.
Sudeći po vama, izgleda da je ljevica zapizdila u gore navedene -izme ipak malo više...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: