Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Urban fest Osijek uz Osječko - UFO 2009. - program, galerija, osvrt, intervju...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Crow
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2009. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle ovako.. Član sam benda koji je prije dvije godine nastupao na UFO-u.Puno je toga bilo obećano... Od plaćenih karata (hvala Bogu pa sam iz Osijeka i nisam morao putovati), majica, besplatne hrane i pića, akreditacija, smještaja za bendove izvan OS....
Plaćene karte - 0 bodova. Koliko znam, cijene karata su samo bile nešto snižene.
Majice - ma kakve majice.. O tome nema ni govora...
Besplatna hrana i piće - koliko se sjećam, kupon za JEDNU porciju ćevapa i dva (ili tri) piva.. Akreditacije - dobili smo akreditacije koje ničemu nisu služile i koje smo nosili u džepovima jer nismo dobili trake na kojima bismo ih mogli nositi oko vrata..
Smještaj - iz OS sam, pa s tom temom nisam imao doticaja, ali čisto sumnjam da je ta stavka pozitivno riješena u korist bendova.
A sama svirka.. Hm.. Vježbaš, sviraš na probama kako bi se ljudima predstavio u najboljem svjetlu, a onda debil od tonca jednostavno odšeta od pulta i nema ga do kraja tvoje svirke... S dečkima iz benda sam rezimirao svirku i složili smo se da smo napravili kolosalnu grešku što odmah za vrijeme prve pjesme nismo poslali tonca u vražju mater i sišli sa stagea.
Ne moram ni napomenuti kako se više nemamo namjeru prijavljivati na UFO. A bendovima koji se ipak odluče prijaviti ove godine, želim puno sreće.

_________________
The Hell was full, so I came back!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.03.2009. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pavlinjo je napisao/la (Pogledaj post): › Što se mene tiče, nisam ni lipe potrošio za organizaciju ufa ni za upad na ufo! A to tko uzima pare i da li bi trebao uzimati pare kad već svoje vrijeme troši na ufo, iskreno me i ne zanima. A što se tiče teatra / uniteda, svaka čast dečkima na uloženom trudu, mislim da imaju potporu svih nas!!!


izvuci glavu iz guzice. nisi ni svjestan da mi svi plaćamo ta sranja jer ovi ufo klokani žicaju pare od grada. a grad pare dobiva od poreza i sl. a porezi se ubiru od građana. a građani su tvoja mama i tata. i kada se skineš s mamine sise jednog dana skužit ćeš kolko si glupi i neobrazovani čoban bio. za hrvatsku ništa čudno Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2009. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čisto da dam primjedbu zašto je smanjen broj bendova. Vjerojatno zato što bendovima dopizdilo da dolaze na festival, SAMI SI PLACAJU PUTNE TROSKOVE, i jos PLACAJU po 150KN da bi svirali, a onda odsviraju 20ak min, jer imaju 30 minuta, u koje je ukljuceno i ustimavanje...

UFO je po mome misljenju prosjecan festival sa ogromnim potencijalom, koji zbog ljudi koji to rade, po mom mišljenju loše, nikada nece biti iskorišten do kraja...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2009. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

forest pump je napisao/la (Pogledaj post): › nema unošenja cuge u vego 100 %

to mogu samo govoriti, uvijek će biti švercanja Wink

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
glory
Offline
Ukupno postova: 56
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.03.2009. 2:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
forest pump je napisao/la (Pogledaj post): › nema unošenja cuge u vego 100 %

to mogu samo govoriti, uvijek će biti švercanja Wink


da baš,kraj mene na ulazu nikad nema švercanja Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neko-san
Offline
Avatar

Ukupno postova: 13
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.03.2009. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svi nešto pljuju po topicu i nisu zadovoljni, od organizacije, preko bandova, tonaca, uvjeta u kojima će biti održavan fest...
moje mišljenje je da će usprkos svim našim jadikovkama i žaljenjima ovaje UFO biti održan kako god
svidjelo se to nekom ili ne
da je iz godine u godinu sve lošija organizacija i s tim se slažem, ali ruku na srce, da nema kakvog takvog UFO-a što bi imali?
po meni najveći problem je što se svi sjete u isto vrijeme organizirati razno razne događaje i šta ti ga ja znam a ostatak ljeta pustoš
ne bi bilo loše kada bi se malo bolje poradilo na tako nekom balansu
isto tako mislim kako ne bi bilo loše ugledati se na strane festivale i početi naplaćivati pa makar i nekih simboličnih desetak kuna ili koliko više ali time dobiti znatno na kvaliteti usluge
tako bi konačno stekli bolju reputaciju i više boljih bandova bi poželjelo doći na naš UFO
ŽIVJELI!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jeremy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: s druge strane ogledala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.03.2009. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je trebao bit festival za demo bendove, kojih je sve manje...
preloše
kak ćemo se sad valjat po travi, di će ljudi sjest?
a pošto je u tvrđi, ne bi se začudio da kažu, možete do 1, smetate stanarima...

_________________
Jeremy spoke in class today
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.03.2009. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jeremy je napisao/la: ›
to je trebao bit festival za demo bendove, kojih je sve manje...
preloše
kak ćemo se sad valjat po travi, di će ljudi sjest?
a pošto je u tvrđi, ne bi se začudio da kažu, možete do 1, smetate stanarima...


samo se mogu složiti s time... i dani piva su prebačeni kod katakombi zbog buke, ufo je bio tamo i bila je zbilja super lokacija, i sada se prebacuje u tvrđu. apsolutno mi to ne ulazi u glavu!!! za organizaciju ne znam baš kako to sve ide...ali iskreno ne izgleda mi nekaj posebno dobro smišljeno
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Čisto da dam primjedbu zašto je smanjen broj bendova. Vjerojatno zato što bendovima dopizdilo da dolaze na festival, SAMI SI PLACAJU PUTNE TROSKOVE, i jos PLACAJU po 150KN da bi svirali, a onda odsviraju 20ak min, jer imaju 30 minuta, u koje je ukljuceno i ustimavanje...

UFO je po mome misljenju prosjecan festival sa ogromnim potencijalom, koji zbog ljudi koji to rade, po mom mišljenju loše, nikada nece biti iskorišten do kraja...


potpisujem ovo!!!!!!

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.03.2009. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Čisto da dam primjedbu zašto je smanjen broj bendova. Vjerojatno zato što bendovima dopizdilo da dolaze na festival, SAMI SI PLACAJU PUTNE TROSKOVE, i jos PLACAJU po 150KN da bi svirali, a onda odsviraju 20ak min, jer imaju 30 minuta, u koje je ukljuceno i ustimavanje...

sa službene stranice:
Citat: ›
Svakom bandu i DJ-u koji bude odabran za nastup osiguravamo: 170 kn naknade po članu, smještaj za one koji dolaze iz mjesta daljeg od 100 km, bon za konzumaciju (1 hrana + 1 piće)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.03.2009. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa vidis da sam naveo to kao slučaj prošlih godina, i vidi se da sam bio u pravu, jer su se i organizatori pobrinuli da to promijene...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hidin
Offline
Ukupno postova: 39
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2009. 1:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tratinca ima pravo a vi ostali simpatizeri idite u tri p.m.
nevjerujem da vec par godina citam kako je ufo super festival?!pa naravno da je super kad je besplatan pa svakom dobro.a sto je s bendovima?placat da sviras i bez putnih je najveca sramota koja postoji i jos ti daju da 5 minuta da se nastimas?!?!pa ni svatovski bend se za toliko nastimat?pa mi simona da joj puste cde da otpjeva aspirin!
i onda ti daju tonca-propalog vlasnika TTenora koji ne da ne zna nego u zivotu nije cuo nist zesce od tamburica a sto se tice novaca.pa to se gadni novci uzimaju cim grad daje tolike novce.sve je lijepo pisalo u novinama gdje odlazi nas novac(pod nas mislim pod osjeckim).a da ce neki demo profitirati sto svira na takom festivalu?u sedam navecer samo tonac i par zastitara-nikakve publike...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2009. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hidin je napisao/la: ›
u sedam navecer samo tonac i par zastitara-nikakve publike...

pa čini mi se da se baš to ove godine pokušava popraviti ovim promjenama. vidjet ćemo...

a što se tiče ovoga:
hidin je napisao/la: ›
a vi ostali simpatizeri idite u tri p.m.

kretenu jedan neodgojeni, ni ne zaslužuješ bolje nego da te se tretira kao šljam!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2009. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma pusti ga, vidis da je nadrkan jer je svirao u 7. cccccccc

sine, tebi nitko ne brani da isto tako kao sto je gosn Madjarevic napises projekt, predas ga gdje ga je vec predao i cekas da ti odobre kintu.

Ne ulazim u to dali je on politicki nekome podoban ili ne. Njegova stvar. Svatko od nas moze isto sto i on. No on naime to i radi, a mi ostali ne. To nam svima skupa daje za pravo jedino da sutimo;)

Samo nesto serete, kukate i pljujete.

UFO je bar mislim u vlasnistvu agencije Noktua i ako zele mogu vas gadjat govnima usred svirke glavnog gosta ako im se prohtije.

Ako se to eventualno nekome ne svidja, slobodna mu volja da na isti NE DOĐE.

Sad lijepo umjesto sto serendate bez pokrica, uzmite olovku u ruke i da vidim koliki ste maheri.

Pola vas nije u stanju organizirat seosku zabavu, a ovdje ste puni sebe. MRŠ!!!

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hidin
Offline
Ukupno postova: 39
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2009. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao prvo nismo svirali u sedam nego negdje oko 12.to nije bitni jer govorim za vecinu bendova ne za sebe.ufo je tuga koju treba zabranit sto prije jer ako je nekome cilj krasti a drugima odobravati onda smo stvarno svi ovce!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2009. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tratinčice i ostali jeste vidjeli proračun UFO-a?Prihode, rashode i tako od prošlih godina?nemojte odgovarati demagogijom da se masne pare uzimaju kad nemate uvid u konkretne podatke!


Zadnja promjena: faktor-x; 25.03.2009. 20:14; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: