Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2010. 2:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Kodrane, dovoljne je znati samo svoj broj iskaznice, lijepo kažeš ime i prezime i broj, kažeš da si izgubio iskaznicu, i besplatno dobijaš novu...

Cura za pultom koja je naplaćivala upad rekla je da ako staru izgubiš da moraš opet plaćati učlanjenje. Tako da više ne znam tko tu pije, a tko plaća...zapravo, znam tko plaća... Wink
I btw, ne bi bilo na odmet da se malo poradi na obraćanju tih vaših zaposlenika...što su već...ono, kak može bubnit k'o iz topa: "Ako mislite biti tu, morate platit 10 kn.". Jel to zvuči normalno i onako realno za ljude koji nemaju pojma te neke kvazi procedure? Ono, samo tako izvalit i onda da ljudi gledaju koji je ovo k?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.02.2010. 2:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Kodrane, dovoljne je znati samo svoj broj iskaznice, lijepo kažeš ime i prezime i broj, kažeš da si izgubio iskaznicu, i besplatno dobijaš novu...


ma otkad to?? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2010. 2:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oduvijek...barem koliko ja znam, možda je bilo nekih iznimaka, ne bih znao...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.02.2010. 2:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › oduvijek...barem koliko ja znam, možda je bilo nekih iznimaka, ne bih znao...


neka eto odgovore ostali posjetitelji teatra ili oni koji znaju šta o tome... da ne bi bilo da serem bez pokrića

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2010. 2:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nama je ona cura napričala sve, i ako izgubiš taj kartončić, ne znaš broj...moraš ponovo plaćat, pa sad ti vidi i nemoj ga slučajno zamjenit za maramice, inače... Wink Kao što vidiš, tamo očito tehnologija nije uznapredovala. Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cayetano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2010. 7:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la: ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Kodrane, dovoljne je znati samo svoj broj iskaznice, lijepo kažeš ime i prezime i broj, kažeš da si izgubio iskaznicu, i besplatno dobijaš novu...


ma otkad to?? Laughing

Recimo tako sam ja prosle godine dobio zamjensku, malo smo rovarili po papirima (jer sam zaboravio broj) ali sam je dobio

_________________
ignorantia nocet
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2010. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd ne šarafite,vama je problem što oni nemaju popis u računalu,a nije vam palo na pamet da si u mobitel spremite broj iskaznice u slučaju da istu izgubite?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubimirova lidija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2010. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina. Ja sam prošle godine izgubila iskaznicu, nisam znala točan broj iskaznice, znala sam da je 400 i nešto, cura lijepo pogledala po papirima, pronašla me po 400 i nekim brojem i dala mi novu, besplatno. A imam i slucaj od kolege koji je bar 5 puta gubio (pijana budala Smile) i svaki puta su mu dali besplatno. Tako da eto, iz prve ruke znam da ne naplačuju ponovno ako je iskaznica izgubljena.

_________________
- kod pesimizma je dobro što ste uvijek ili u pravu ili ugodno iznenađeni -
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2010. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a osim toga,zašto jednostavno ne paziti na iskaznice? član sam mini teatra već treću godinu,bio sam i član Uniteda i nikad mi se nije dogodilo da izgubim iskaznicu ili da mi se pokida.

nisam ju nikad ni zaboravio ponijeti na koncert,isto kao što ne zaboraviš uzet vozačku dozvolu kad ideš voziti auto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.02.2010. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok da se ispravim. ja sam član, izađem van i igrom slučaja ekipa mi ide u teatar idem ja s njima. i dođem na ulaz i kažu mi moraš se ponovno učlanit. ja kažem član sam, imam osobnu pa provjerite. oni kažu ne, pljuni 10kn ili umri. kakvi jebeni brojevi?? jel tolki problem napravit neki sistem da možete utipkat za peru perića jebeno "perić" pa da provjerite dal je član
jebote nisam ja borg da znam koji sam broj Laughing

ugl, eto sad znam lijepo da si zapišem broj u mobitel. tak da sam izgleda pretjerao s nekim optužbama i na tome se ispričavam, ali svejedno ostaje debilan sistem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2010. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sviđa mi se ovaj mjesec s leb i solom, atheist rapom i belfastima od prije neki dan. bravo KMT Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubimirova lidija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2010. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A evo imam ja neki prijedlog, pošto je ipak ovo topic o prijedlozima, ovako, zašto ne dovedete Lollobrigidu, Fakofbolan ili recimo Bambi Molesterse??
Znam da sam sad nasrala svega totalno različitog ovdje, al meni su oni svi super.
Lollobrigida - uopče se ne sjećam jesu li oni bile uopće u Osijeku?? - ako jesu ispričavam se
Fakofbolan (ne treba objašnjenje)
Bambi Molesters - to je glazba koju inače baš i ne slušam, ali nedavno sam bila na njihovom koncertu i ta energija koju oni šire tijekom koncerta je nešto predobro, tako da bi bilo lijepo kada bi došli u Osijek.

_________________
- kod pesimizma je dobro što ste uvijek ili u pravu ili ugodno iznenađeni -
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2010. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lollobrigida je preskupa, i mislim da bi dovukle premalo ljudi...

Fakofbolan je raspadnut več par godina, okupe se za cca 1 koncert godišnje i isto bi trebalo dosta para da bi baš taj koncert bio u Osijeku...

Bambi Molesters isto sviraju samo 3-4 koncerta godišnje u HR ( prošle godine npr 3 komada samo ) i isto ih je jako teško dobiti...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubimirova lidija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2010. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Fakofbolan je raspadnut več par godina, okupe se za cca 1 koncert godišnje i isto bi trebalo dosta para da bi baš taj koncert bio u Osijeku...


Pa sad su bili prije tjedan dana u Križevcima, i mislim da je bilo još nekih koncerata po Hrvatskoj, tako da...

_________________
- kod pesimizma je dobro što ste uvijek ili u pravu ili ugodno iznenađeni -
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2010. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa da, ali nisu stalan bend, postoje na staroj slavi i okupe se za koncert kada je netko voljan platiti. poceli su prodavati pank za debele pare, a kao takve ih ja osobno vise ne cijenim, ako ih netko zeli raditi, vrata kluba su mu uvijek otvorena...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: