Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MINI TEATAR - Kreativni prijedlozi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2010. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Da vas malo prekinem u prepirkama... Wink Zanima me može li mi netko odgovoriti gdje se sada točno nalazi Mini teatar? Znam da je negdje u Tvrđi blizu Bastiona...ali nisam sigurna, a kako planiram u subotu na koncert BF-a, bio bi red da znam gdje se Teatar nalazi, jel? Wink I ima li kakva garderoba ili vješalica gdje mogu objesiti jaknu?

Hvala Laughing

hahahahahahahaha!!! predivno... samo ti uđi u bastion...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2010. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@pavijan...što god ti to značilo...

Btw, može li mi netko reći ima li u Teatru kakva garderoba ili vješalica gdje mogu ostaviti jaknu?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2010. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › @pavijan...što god ti to značilo...

Btw, može li mi netko reći ima li u Teatru kakva garderoba ili vješalica gdje mogu ostaviti jaknu?


odgovoreno ti je već da jaknu možeš ostavit na ulazu,kraj šanka ili na separeima.
nego,zašto mi već nekoliko mjeseci moramo slušat o tome kako ti ideš na Belfast Food!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2010. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@slavonjara...nisam vidjela da je netko odgovorio. A za BF...nije ni cijeli mjesec, a ako idem, zar bi to trebalo nekom smetati..? Jednostavno zaobiđi ako ti se ne sviđa i problem riješen. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2010. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kak se ovi što slušaju narodnjake nikad ne svađaju oko izbora pjesama?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjeko_99
Offline
Ukupno postova: 43
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2010. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro pitanje.. haha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2010. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjeko_99 je napisao/la: ›
Ako dođu ljudi... Grubo receno to je kockanje, sereš po velikim koncertima. a baš zahvaljujuči tim koncertima ce postojati kapital sa strane s kojima se mogu priuštiti ti underground bendovi. bez rizika da se zalegne.A i svi preko svojih malih ekrana obožavaju tu underground scenu. a kad se organizira nešto klubovi zjape prazni, znaš i sam.


ako veliki koncerti služe za kapital kojim će se priuštiti underground svirke, gdje su te svirke? ''velikih'' koncerata je bilo, i najavljeno ih je još.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tinus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2010. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u gradu u kojem se zbivanja mogu jedva nabrojati na prste ruku tih par organizatora koji se i trude nešto napraviti međusobno se pljuju i zabijaju si noževe u leđa. i onda se čudimo što je sve u banani. našlo se tu par konja s egom do stropa i svađaju se čiji je tata jači.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.01.2010. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tinus je napisao/la (Pogledaj post): › u gradu u kojem se zbivanja mogu jedva nabrojati na prste ruku tih par organizatora koji se i trude nešto napraviti međusobno se pljuju i zabijaju si noževe u leđa. i onda se čudimo što je sve u banani. našlo se tu par konja s egom do stropa i svađaju se čiji je tata jači.


nož u leđa niko nikome ne zabija, bar se nadam. drugo je pljuvanje ili rasprava na nekom forumu a drugo je zabijati nož u leđa i jedni drugima namještati sranja..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2010. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da se javi i ta nekoliko puta spomenuti Mario, oliti ja. Što se tiće alternativnih i underground svirki, u ovome Teatru je to moj dio, i ja sam taj koji te svirke dogovara, no pošto to ne dogovaram na moj troška nego u ime kluba, zbog nekoliko minusa sam odlučio malo stati s time, a zašto? Zato što te underground svirke nitko ne posječuje. Svi se žale kako ih nema, a onda kada ih bude, nitko ne dođe. Ovdje ću navesti samo neke svirke koje sam dogovorio ja, ili netko drugi npr Zla Buka, od otvaranja novog Teatra, i navesti odmah koliko je ljudi bilo na njima...

3.4. THE LAST MINUTE - Streenpunk ska bend iz Budimpešte, došlo oko 100 ljudi, jedna od uspješnijih underground svirki...

8.5. MERRY POPPINS - Ska/Punk/Cabaret bend iz Austrije, došlo oko 40ak ljudi

22.5. - NERD SMILE - Zagrebački post punk bend, prodano oko 40 karata, barem 50% od toga zbog Roundabouta koji im je bio predgrupa

30.5. BALANCE - Propao koncert na kojem su još trebali svirati i Ground Zero i Relections Of Eternal Rain, cijena karte je bila spuštena na 10kn, ali svejedno je u klubu bilo mizernih 30ak ljudi

6.6. A-OLJM , MEANDER VALLEY/EUTANAZIJA/POTROŠNA RADNA SNAGA/APSTINENCIJA - za bespla koncert 4 osječka benda, uz odbru a-oljm ideju, mizerna posjeta od 100-150 ljudi

27.6. DETONATORI/BRICKHEADS/ASTRO ZOMBIES - 2 sprska odlična benda i domaći Astro Zombiesi, bilo oko 80ak ljudi, 20-30 došli zbog Astro Zombiesa...

9.7. P.O. BOX - Francuski poznati punk band sa ska dijelovima, posjeta od sramotnih 50ak ljudi, od toga 20ak koji su stajali sa strane jer su očekivali neki veseli ska poskočni bend

4.9. IN SANE / KRIV ISTINA / USRO I ŽVALJO - E, prvi koncert nakon ljetne pauze je prošao dobro, bilo je pretpostavljam cca 100 ljudi i stvarno je bilo dobro

11.9. JACINTO CANEK - Talijanski Gipsy pank bend, očekivalo se mnogo, no na kraju je za ovakav bend posjeta od možda maximalno 100 ljudi ipak slab uspjeh

16.9. ROBOT ORCHESTRA/LA PARADE/RIBE - Zbog toga što samo ostali bez razglasa koncert prebačen u oxygene. Radio sam ga ja pa mogu reći toćno, prodane 23 karte za ovu svirku 2 fenomenalna francuska i jednog našićkog benda

16.10. REDSKA - Talijanske ljevičarske ska punk legende otkazane zbog premalog interesa publike

23.10. THE SPANKIES / MILKSHAKER CORPORATION - Dva hardcore punk benda iz Italije, s njima je svirala i Bugarska Skupština. Na tom koncertu je prodano oko 25 karata, od toga je barem 10-15 kupila ekipa od Bugarske koja inaće vjerojatno ne bi ni došla...

29.10. DJ & THE WOOTCHYAK/PROPAST BIJELOG DUGMETA - Oko 40ak ljudi

6.11. PASI/KRIVA ISTINA - ovo niti ne mogu toliko proglasiti undergroundom jer su Pasi ovdje veoma popularni no eto, jedan uspješan koncert, posjete od cca 200 ljudi

12.12. HUMANITARAC ZA MACE, MEANDER VALLEY/PUNČKE/GO MARS/WAR HEAD/PROHIBITY - dobra ideja, simboličnih 20kn upada, 100-150 ljudi

------------------

To je to, Metal koncerte ovdje nisam navodio, jer nažalost nisam bio niti na jednom, jednostavno tako se zadesilo. No bez brige, u skoro vrijeme ipak možete očekivati još koju underground svirku, no onda se i pokažati kao underground publika i podržite to, a ne da samo ovdje kenjate kako nema. Kao što vidite, bilo je, a gdje ste bili onda da to i posjetite...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2010. 0:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo da se osvrnem na prethodni post od Maria... činjenica je da underground svirke budu slabo posjećene i uvijek je bilo tako... osobno sam posjetio preko 50% svirki bivšeg i sadašnjeg teatra i undergrounda i iz osobnog iskustva znam da je često znalo biti sablasno prazno...
ipak, unatoč svemu tome navedenom sam se posebno neugodno iznenadio 16.9. u O2 kada je bio jedan od najboljih koncerata na kojima sam ikad prisustvovao (preludi Francuzi i Ribe iz Na), a posjeta je bila sramotna da se praktički moraš ljudima ispričavati na odlasku zbog mentaliteta grada u koji su došli... eto samo se iskreno nadam kako ovakvi loši primjeri neće obeshrabriti organizatore i bendove koji prevaljuju ogromne kilometraže, pa čak i ponekad imaju probleme na granicama...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.01.2010. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavijan je napisao/la (Pogledaj post): › samo da se osvrnem na prethodni post od Maria... činjenica je da underground svirke budu slabo posjećene i uvijek je bilo tako... osobno sam posjetio preko 50% svirki bivšeg i sadašnjeg teatra i undergrounda i iz osobnog iskustva znam da je često znalo biti sablasno prazno...
ipak, unatoč svemu tome navedenom sam se posebno neugodno iznenadio 16.9. u O2 kada je bio jedan od najboljih koncerata na kojima sam ikad prisustvovao (preludi Francuzi i Ribe iz Na), a posjeta je bila sramotna da se praktički moraš ljudima ispričavati na odlasku zbog mentaliteta grada u koji su došli... eto samo se iskreno nadam kako ovakvi loši primjeri neće obeshrabriti organizatore i bendove koji prevaljuju ogromne kilometraže, pa čak i ponekad imaju probleme na granicama...


sjećam se tih francuza i ak se ne varam, to je bila srijeda a jedini koncerti koji su uspijevali radnim danom su metal svirke.. jebajga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.02.2010. 1:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bla


Zadnja promjena: Kodrann; 01.02.2010. 14:23; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2010. 2:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Kodrann, to i ja pokušavam skontat, ali ne ide...jedino što mi pada na pamet je to da samo marišu novac od ljudi.

Zato su i stavili da je "godišnja" članarina 10 kn, jer znaju da se ljudi zbog toga neće uopće bunit, već će razmišljat ko većina onih nojeva na 031, pa će reći: "Što ti je pišljivih 10 kn?". A da je 40-50 kn, mislim da bi već razmišljali u čiji džep njihov novac ode i što su uopćet platili.

Mogli bi oni da žele, voditi barem u Notepadu evidenciju, kao što kažeš, ali mislim da i sam vidiš da im to nije u cilju. Ovako mogu svakome, tko kod kuće ostavi u starim hlačama od koncerta prije 5 mjeseci taj komad kartončića, naplatiti drugih 10 kn i tako se vrtimo u začaranom krugu.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2010. 2:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrane, dovoljne je znati samo svoj broj iskaznice, lijepo kažeš ime i prezime i broj, kažeš da si izgubio iskaznicu, i besplatno dobijaš novu...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: