Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2009. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Bubalo - Vrdoljak - Lovoković

Ovaj prvi mi je nešto sumnjiv - nije li to onaj isti statist što izvršava volju "župana iz sjene" ili misliš na nekog drugog?

Ovo ostalo dvoje bi čak mogli nešto i postići (eventualno i ovaj prvi kao prebjeg) da osnuju neku građansku inicijativu. Ukoliko ostanu pod skutima nekih starih prdonja, stvari za nas ostale ostaju iste.

A vidiš, bilo bi tako lijepo kada bi neki novi mladi i obrazovani ljudi vodili ovaj grad... da se konačno riješimo socijalističkih metoda vladanja i raspologanja tuđim radom i trudom.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2009. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ga, počelo klafranje Smile
Neka, neka...
sinko, Bubalo je posao župana obavio besprijekorno, što su priznali SVI s kojima je surađivao.
Tako da nemate argumenata protiv nikoga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2009. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›

A vidiš, bilo bi tako lijepo kada bi neki novi mladi i obrazovani ljudi vodili ovaj grad... da se konačno riješimo socijalističkih metoda vladanja i raspologanja tuđim radom i trudom.

1. Krešimir Bubalo 35 godina, diplomirani ekonomist, polaznik poslijediplomskog studija.
2. Danijela Lovoković 40 godina, arhitektica, polaznica poslijediplomskog studija.
3. Ivan Vrdoljak 36 godina, dipl. elektrotehničar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2009. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ispravak, Vrdoljak je diplomirani inženjer elektrotehnike!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2009. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Bubalo - Vrdoljak - Lovoković

Ovaj prvi mi je nešto sumnjiv - nije li to onaj isti statist što izvršava volju "župana iz sjene" ili misliš na nekog drugog?

Šjor "zlusch" stvarno me čudi tvoja fascnacija '' županom iz sjene''. Ako po tvome Bubalo samo izvršava ono što mu Brane kaže, onda Branetu kapa do poda.

Bubalo - Vrdoljak - Lovoković: kombinacija da ne može bolje, neka pati koga smeta!

Oni kojima ne bi valjalo ni da su im rođena mati ili otac kandidati, ostaje samo isprazno laprdanje i ništa drugo, očito su toliko isfrustrirani sami sa sobom da više ne razlikuju što je stvarnost, što je realnost. Budimo realni!

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2009. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo tempus031!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2009. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Evo ga, počelo klafranje Smile
Neka, neka... sinko, Bubalo je posao župana obavio besprijekorno, što su priznali SVI s kojima je surađivao.
Tako da nemate argumenata protiv nikoga.

Ne znam jel znaš, ali u političkim strankama postoji vrlo stroga hijerarhija. Dakle, nije se dotični gospon ustao ujutro i pomislio - što bih mogao danas napraviti za županiju? - već je upute o tome što i kako dobio od starijih.

Ja pod besprijekornim poslom smatram nešto drugo.... ni u kom slučaju uvoz hrane dok pola njiva zjapi prazno, zapošljavanje po zavičajnom i stranačkom principu, sređivanje poslova "legama" i ubiranje postotka sebi u džep, privatnu liječničku praksu u državnim ordinacijama, studiranje po DM principu "tu me cijene, tu kupujem", rekordnu nezaposlenost, bježanje mladih stručnih ljudi u inozemstvo, ono... mogao bih nabrajati do prekosutra.

E vidiš, ja bih da na vlast dođu ljudi koji će od ovog grada i županije učiniti malu Švicarsku. Kriterij pri odabiru angažiranog kadra treba biti stručnost, a ne pripadnost stranci ili rodnom zavičaju, broj krvnih zrnaca ili svežanj šarenih papirića u plavoj koverti.

Previše tražim... jelda da stvarno previše tražim?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2009. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Bravo tempus031!

Molim! Zahvali Bubalu, Vrdoljaku i Lovoković kad nam za koju godinu izvuku grad iz ponora, bit će tu posla na kamare.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2009. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: ›
Šjor "zlusch" stvarno me čudi tvoja fascnacija '' županom iz sjene''. Ako po tvome Bubalo samo izvršava ono što mu Brane kaže, onda Branetu kapa do poda.

Oni kojima ne bi valjalo ni da su im rođena mati ili otac kandidati, ostaje samo isprazno laprdanje i ništa drugo, očito su toliko isfrustrirani sami sa sobom da više ne razlikuju što je stvarnost, što je realnost. Budimo realni!

Hmm... nije li taj "budimo realni" lik otišao u Vrapče na psihijatrijsko liječenje?

U ovom slučaju nisam mislio isključivo na "Braneta" i Bubija glavama i bradama, već na kolektivnu stranačku svijest koja u pravilu guši svaku privatnu inicijativu mladih kolega. Bez obzira na vrstu, tip i orijentaciju stranke.

Pazi, naslušao sam se ja od rata i nagledao svakojakih obećanja, vrhunskih ekipa, jake slavonske regije... bla bla. Od svega toga mi danas imamo malo bogatih, puno gladnih i nezaposlenih, kao i nova obećanja, kako već i priliči u predizborno vrijeme. Zadnji put, jako davno, kad sam očekivao čudo sam se razočarao. Vjerujem da će i ovaj put biti tako.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2009. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Bravo tempus031!

Molim! Zahvali Bubalu, Vrdoljaku i Lovoković kad nam za koju godinu izvuku grad iz ponora, bit će tu posla na kamare.

Pred koju godinu slušao sam identične "mi nismo stranka, već pokret" priče o jakoj slavonskoj regiji i izmišljenim unutrašnjim i vanjskim neprijateljima koji su krivi za sve. A tko je onda doveo grad i županiju u taj spomenuti ponor?

Nema tog krezubog pijanog bradonje koji može napraviti više štete od hrvatskog privatizacijskog heroja.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2009. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Pred koju godinu slušao sam identične "mi nismo stranka, već pokret" priče o jakoj slavonskoj regiji i izmišljenim unutrašnjim i vanjskim neprijateljima koji su krivi za sve. A tko je onda doveo grad i županiju u taj spomenuti ponor?

Stranka je samo okvir za političko djelovanje, a kad se govori o pokretu, tu se misli na udrugu. Članovi udruge su ljudi različitih političkih svjetonazora i lijevih i desnih i zato termin 'pokret'.

Naravno da Slavonija i Baranja neće biti jake kroz godinu, dvije, ali imamo sve pretpostavke da to postanemo, tražimo samo onoliko koliko nam pripada i ništa više. Svaka čast Dalmaciji, ali ne mogu oni dobivati milijarde pod izlikom turizma, a mi da ovisimo o nečijoj dobroj volji hoće li se nešto investirati i kod nas.

Ovo o unutrašnjim, a pogotovo o vanjskim neprijateljima ne razumijem, postoje samo politički suparnici.

OBŽ je iz ponora izvukla ekipa iz HDSSB-a zajedno s partnerima, a tko je grad odveo u ponor zaključi sam. Ali ne radi se tu samo o OBŽ nego i o ostale 4 slavonske županije.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2009. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: ›
OBŽ je iz ponora izvukla ekipa iz HDSSB-a zajedno s partnerima, a tko je grad odveo u ponor zaključi sam. Ali ne radi se tu samo o OBŽ nego i o ostale 4 slavonske županije.

Hmmm, ja ne vidim da je itko ikoga ovdje izvukao iz ponora. Vidim samo korupciju i kriminal koje ljudi već shvaćaju po principu "tako to mora biti". Nisam tako zamišljao moj grad i moju državu pred dva desetljeća. Eto, bio sam jako mlad i poprilično naivan pa sam vjerovao u bolje dane.

Volio bih da ova famozna trojka učini nešto i da razjebe lopovluk i nesposobnost. Poučen iskustvom, jednostavno ne vjerujem više u to... jebiga.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.03.2009. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e meni je muka od sranja koja sam ovdje pročitao, s proštenjem:-D . Bubalo mlad i obrazovan- TRGOVAČKU ŠKOLU S 3 zAVRŠIO. jADNA NAM MAJKA AKO Ć NAST TAKVI SPASIT... Takva banda nas je i uvalila u ovo stanje, a ne da će nas izvući....

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2009. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ponavljaš se.
Inače, čovjek je diplomirani ekonomist, polaznik poslijediplomskog studija, kako gore piše.

Nađi bolje argumente.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2009. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
tempus031 je napisao/la: ›
OBŽ je iz ponora izvukla ekipa iz HDSSB-a zajedno s partnerima, a tko je grad odveo u ponor zaključi sam. Ali ne radi se tu samo o OBŽ nego i o ostale 4 slavonske županije.

Hmmm, ja ne vidim da je itko ikoga ovdje izvukao iz ponora. Vidim samo korupciju i kriminal koje ljudi već shvaćaju po principu "tako to mora biti". Nisam tako zamišljao moj grad i moju državu pred dva desetljeća. Eto, bio sam jako mlad i poprilično naivan pa sam vjerovao u bolje dane.

Volio bih da ova famozna trojka učini nešto i da razjebe lopovluk i nesposobnost. Poučen iskustvom, jednostavno ne vjerujem više u to... jebiga.

Što se tiče korupcije i kriminala u OBŽ u zadnjih 5 godina ja se ne sjećam niti jedne. Da ih je bilo mediji bi to prvi razglasili. Daleko od toga da nam u županiji cvatu ruže, ali puno je bolje nego prije nekoliko godina. Vukovarska, Virovitička, Požeška i Brodska županija daleko su na začelju iza nas, gdje smo i mi donedavno bili.

Što se tiče grada, ne treba ponavljati, znaš i sam koliko je bilo afera. Razumijem te da nisi zamišljao takvu državu i stanje u kojem živimo, nisam ni ja, ali nisam od onih koji klonu i misle da nema izlaza. Uvijek može biti bolje i onda kad se nađu troje obrazovanih ljudi koji znaju što hoće, koji nisu iskompromitirani, ljudi opet govore kako nema nade. Naravno da se nikad ne ostvare sva očekivanja 100%, ali uvijek ima nade. Uvjeren sam u to, ne danas, ne sutra, ali kroz mandat dva, sve je moguće unaprijediti.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: