Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predsjednik RH Stjepan Mesić u Osječko-baranjskoj županiji [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako ja uživam u ovoj panici vas marginalaca.
čim im daš argumente protiv kojih nemogu opet bacaju svoje isfurane fraze, napadaju Smile
i jedva čekam vrijeme nakon izbora da se otkrije vaš prljavi veš.

"Budite realni"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 10.03.2009. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
spin je napisao/la (Pogledaj post): › Doći u posjete negdje, a ne pozdraviti se s domaćinom i ne željeti se s njim susresti je odraz teškog primitivizma i zadrtosti.

Ovo bi stajalo da mu je đapić bio domaćin. Samo ima mala sitnica - NIJE.


Ma bravo! Ugostiteljska škola se nalazi u Tunguziji, a Đapić je gradonačelnik Swazilenda.
Županija koja se nalazi u OS je tu također samo gost i od njih nije u redu što su organizirali događaj bez da su na njega pozvali domaćina.

Ja da sam na Đapićevom mjestu, istjero bi i župana i županiju, npr. u Beli ili u Đakovo, jer i to su gradovi koji se nalaze na području županije.
barem su to mogli iz kurtoazije, a ne se pravdati kojekakvim nepostojećim razlozima kad znamo što je u biti.

dakle, nedostatk osnovne kulture.

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la (Pogledaj post): › Ja da sam na Đapićevom mjestu, istjero bi i župana i županiju, npr. u Beli ili u Đakovo, jer i to su gradovi koji se nalaze na području županije.
barem su to mogli iz kurtoazije, a ne se pravdati kojekakvim nepostojećim razlozima kad znamo što je u biti.


Ahaa znači po tebi je Osijek đapićevo vlasništvo?
Nazad u školu, uči osnove društvenog poretka pa se javi.
Hint: Osijek je sjedište županije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 10.03.2009. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao prvo neznam kome ti govoriš, ja nisam HSP-ovac stoga neosjećam se prozvanim. Koje ti to argumente daješ i kome, ono što si pročitao u Glasu i vidio na slavonskoj, e sinko nemaš ti pojma. Al glavno da si ti nepokoreni grad, tj. pokorni hdssb-ovac, vjerojatno si i pripadnik kohorte koja za par kartona piva skandira i podržava glavaša.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jack TrbOSIJEK je napisao/la (Pogledaj post): › vjerojatno si i pripadnik kohorte koja za par kartona piva skandira i podržava glavaša.

Ne, ja sam penzioner koji bi zbog 100 kuna Uskrsnice prodao dušu đapiću.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 10.03.2009. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hhahaa, znači ipak si uzavreli navijač osijeka i pripadnik kohorte koji se okolo tuče i razbija. Pa da to je HDSSB-ova biračka baza. Nisko intelegentne skupine daj im kruha i igara i evo glasova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nova generacija
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 16:42 
Naslov:  Re: Predsjednik RH Stjepan Mesić u Osječko-baranjskoj županiji [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skupili se jučer oko Predsjednika njegovi prijatelji i istomišljenici i sada se ljudi pitaju kako nema Đapića. Ne želi Mesić pozdravljati sa "Za dom spremni", pa nije htio dovoditi u nezgodnu situaciju Antu. Čuo sam da će se ot 4 mjeseca u poglavarstvu, tramvaju....pozdravljati sa "Za dom spremni". Ante dao nalog svima kojima je podijelio posao i na taj način uništio proračun i gradske firme. Što je tu je bar ih ima za pozdravljanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2009. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la (Pogledaj post): ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
spin je napisao/la (Pogledaj post): › Doći u posjete negdje, a ne pozdraviti se s domaćinom i ne željeti se s njim susresti je odraz teškog primitivizma i zadrtosti.

Ovo bi stajalo da mu je đapić bio domaćin. Samo ima mala sitnica - NIJE.


Ma bravo! Ugostiteljska škola se nalazi u Tunguziji, a Đapić je gradonačelnik Swazilenda.
Županija koja se nalazi u OS je tu također samo gost i od njih nije u redu što su organizirali događaj bez da su na njega pozvali domaćina.

Ja da sam na Đapićevom mjestu, istjero bi i župana i županiju, npr. u Beli ili u Đakovo, jer i to su gradovi koji se nalaze na području županije.
barem su to mogli iz kurtoazije, a ne se pravdati kojekakvim nepostojećim razlozima kad znamo što je u biti.

dakle, nedostatk osnovne kulture.


...ne razumijem se u protokol, ali pretpostavljam da, na primjer, neki državni dužnosnik dolazi u Hrvatsku, ne mora posjećivati recimo i Mesića i Sanadera...pa ako je tako na državnoj razini, možda je i na lokalnoj???????...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 10.03.2009. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma daj te ljudi, ovo je politički montirano od strane Glavaša, šta vam je. Izlobirao je kod predsjednika da ne posjeti Đapića kako bi ga ocrnio i prikazao neprihvatljivm.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2009. 18:40 
Naslov:  Re: Predsjednik RH Stjepan Mesić u Osječko-baranjskoj županiji [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

igra pozivanja i nepozivanja na svakojake događaje, otvaranja i skupove je stara koliko i javna okupljanja. Đapić je morao uvrijeđeno reagirati, u protivnom nitko ne bi ni primjetio da ga nema. Toliko o važnosti, čak i gradonačelnik može biti ignoriran!U pozadini se može pročitati što tko misli o kome.
Čak je i za Mesića čudno da ovim činom podržava i rehabilitira Glavaša, ma koliko da je on položio kamenja u zemlju i kada. Poglavito jer se to desilo nedugo oduzimanja ordenja mladom sinu Zagorcu. Krajnje nedosljedno, jer sudski postupak nije ni u završnoj fazi. Predmnijevam da je Glavaš obećao da će se povući, što bi ovu staru gardu od Mesića zadovoljilo, nije tajna da obožava Bubala.
Jedini koji gubi u ovoj priči je Đapić, iako ni to njegovim biračima nije dovoljna poruka da se na vrijeme evakuira iz broda koji tone ne u vodu, već mnogo gušće... činjenica je da kapetan po moralnom kapetanskom kodeksu ne bi trebao bježati s takvog broda. Ajd recimo da je brod HSP, a kapetan Đapić. I članovi slijepo sanjaju da će Đapić ostati zauvijek "crn", a on je već nebrojeno puta pokazao da se brine za svoju "sijedu" kosu. Ili je HSP zapravo skupina ljudi koji su povezani u organizaciju koja djeluje po principu dugova usluge i koristi, u što ipak sumnjam.
Žao mi je što Đapić nije barem prividno ostao "pravaš". Potrebna je takva opcija u svakoj državi. Poglavito u nekoj koja je nedugo prije izašla iz rata. Stranka je čak bila i aktivan sudionik rata i ipak dopustila mizeriji da to sve profućka. Mogli su pravaši održavati nekakav europski prosjek od 5-10 % u parlamentu, ovisno o trenutku. Nije bio umjeren, kao što se uostalom u svemu prikazuje kao nezasitan. Sada kad mu je ostao samo Osijek, nada se spasiti što se da, mislim da je ipak gotov. HSP je uništio HDZ, podmuklo i mudro, još s Paragom i Paradžikom, sve ostalo je sestrinska firma koja živi kao parazit i nema svoju funkciju. Držim fige HSP-u da se riješi glavnog balasta i da se vrati korijenima i Starčeviću, a ne lopovluku i koristoljublju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2009. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svatko ima pravo na svoje tumačenje stvari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2009. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jack TrbOSIJEK je napisao/la (Pogledaj post): › Samo za tvoju informaciju ja nisam HSP- ovac.


Budimo realni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2009. 8:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada bi se u gradu Osijeku napravila anketa na pitanje: tko što misli o Glavašu??? E, vidite dragi forumaši, razultat bi bio porazan. Kada onda uzmete u obzir da Šišljagić kao kandidat za župana koji je doživio poraz u gradu 2 puta i sada polaže nade na: ipak je tu Glavaš i ići će sa mnom sa onim putujućim cirkusom pa ću malo više ušićariti glasova. S druge strane imamo Bubala kojemu se cijeli grad smije kako mu je Glavaš na jednoj od njegovih shizofreno-antologijskih presica javno obrisao nos da se prizemni i što si on to umišlja??? Ako te osobe pristaju da im Glavaš bude mentor, tj. Bubalo, jer Šišljagić je odavno pokazao da sa glavašem liječi svoj kompleks porijekla i da je nula, onda se svi mi moramo pitati koji bi za Bubala glasovali tko je zapravo taj čovjek u političkom smislu. Vrdoljak bi morao biti svjestan da sa glavašem nema političke budućnosti. Neka samo pogleda retro snimke ljubavi Glavaša i Đapića i svih ostalih koje je Glavaš pojeo kada im nije više bio po volji. Za mene su to argumenti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.03.2009. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la (Pogledaj post): › Kada bi se u gradu Osijeku napravila anketa na pitanje: tko što misli o Glavašu??? E, vidite dragi forumaši, razultat bi bio porazan. Kada onda uzmete u obzir da Šišljagić kao kandidat za župana koji je doživio poraz u gradu 2 puta i sada polaže nade na: ipak je tu Glavaš i ići će sa mnom sa onim putujućim cirkusom pa ću malo više ušićariti glasova. S druge strane imamo Bubala kojemu se cijeli grad smije kako mu je Glavaš na jednoj od njegovih shizofreno-antologijskih presica javno obrisao nos da se prizemni i što si on to umišlja??? Ako te osobe pristaju da im Glavaš bude mentor, tj. Bubalo, jer Šišljagić je odavno pokazao da sa glavašem liječi svoj kompleks porijekla i da je nula, onda se svi mi moramo pitati koji bi za Bubala glasovali tko je zapravo taj čovjek u političkom smislu. Vrdoljak bi morao biti svjestan da sa glavašem nema političke budućnosti. Neka samo pogleda retro snimke ljubavi Glavaša i Đapića i svih ostalih koje je Glavaš pojeo kada im nije više bio po volji. Za mene su to argumenti


O ovome sam već ranije pisao tj. predvidio sam ovu retoriku HSP-a. Svjesni da su im dani odbrojani i da nemaju argumenata protiv Bubala u gradu(Bubalo kosilica, Bubalo gay Laughing ) okreću se retorici pljuvanja protiv Glavaša.
U političkoj utakmici sve je dopušteno, no ipak koncentrirajte se na kandidate. Tko vam je kriv što je debelokožac željan fotelje, jer da nije ostavio bi Matkovića koji bi vrlo vjerojatno pobjedio na izborima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 11.03.2009. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
...ne razumijem se u protokol, ali pretpostavljam da, na primjer, neki državni dužnosnik dolazi u Hrvatsku, ne mora posjećivati recimo i Mesića i Sanadera...pa ako je tako na državnoj razini, možda je i na lokalnoj???????...


ni ja se ne razumijem u protokole, ali nisam siguran da se mogu uspoređivati ovi na lokalnoj razini s posjetama stranih dužnosnika koji su striktno regulirani, premda i kod ovih na višim razinama koliko me sjećanje služi, gosta primaju i predsjednik i premijer.
no u ovom lokalnom slučaju je potpuno jasno što je na djelu i da u Osijeku nikad kraja zakulisnim političkim igrama, u kojima nam glavni akteri pokazuju koliko nisko mogu "udarati", ali i kakav im je kućni odgoj.

btw. Mesić je svoju nekulturu i seljačiju pokazao već bezbroj puta, tako da ovo od njega nije ništa novo.

za mene je on u mome gradu, persona non grata.
Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: