Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predsjednik RH Stjepan Mesić u Osječko-baranjskoj županiji [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la: ›
Svaka čast i čestitike glede otvaranja nove dvorane. Ali ono što je smiješno jest pojavljivanje Šišljagića. Kojim povodm je on bio? On nije niti dućnosnik županije niti grada? Ako je bio u svojstvu sabroskkog zastupnika onda su tu morali biti i gradski čelnici. Nije u redu da se sve svodi na stranačke obračune. Mislim da je to autogol Bubala i iskompleksiranog Šišljagića. Ah, da da ne zaboravim i Glavaš je bio tamo. Pa Vrdoljak. U kojem svojstvu?


Kladim se da ćeš, ako se potrudiš, na tom otvaranju pronaći još stotinjak osoba koje po tvojoj logici tamo nisu trebale biti.

Nije uopće važno da li je na otvaranju te škole bio netko iz grada. Važno je da se cijeli dan, koliko je bio u Osijeku, predsjednik Mesić nije želio sastati sa * Đapićem, a takav se susret mogao dogoditi birtiji na kavi. Predsjednik Mesić sastao se sa apsolutno svim vodećim ljudima osječkih stranačkih podružnica, sa svima osim sa Đapićem. To dovoljno govori kakav je ugled Debelog u ostatku Hrvatske.

Ujedno je Debeli na jučerašnjoj emisiji Otvoreno poslužio kao primjer opasnog euroskepticizma i otpora reformama (govor na stranačkoj konvenciji). Dakle, svima u Hrvatskoj je o tom čovjeku sve jasno, osim ponekim Osječanima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 8:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
amunike je napisao/la: ›
Svaka čast i čestitike glede otvaranja nove dvorane. Ali ono što je smiješno jest pojavljivanje Šišljagića. Kojim povodm je on bio? On nije niti dućnosnik županije niti grada? Ako je bio u svojstvu sabroskkog zastupnika onda su tu morali biti i gradski čelnici. Nije u redu da se sve svodi na stranačke obračune. Mislim da je to autogol Bubala i iskompleksiranog Šišljagića. Ah, da da ne zaboravim i Glavaš je bio tamo. Pa Vrdoljak. U kojem svojstvu?


Kladim se da ćeš, ako se potrudiš, na tom otvaranju pronaći još stotinjak osoba koje po tvojoj logici tamo nisu trebale biti.

Nije uopće važno da li je na otvaranju te škole bio netko iz grada. Važno je da se cijeli dan, koliko je bio u Osijeku, predsjednik Mesić nije želio sastati sa lopovom Đapićem, a takav se susret mogao dogoditi birtiji na kavi. Predsjednik Mesić sastao se sa apsolutno svim vodećim ljudima osječkih stranačkih podružnica, sa svima osim sa Đapićem. To dovoljno govori kakav je ugled Debelog u ostatku Hrvatske.

Ujedno je Debeli na jučerašnjoj emisiji Otvoreno poslužio kao primjer opasnog euroskepticizma i otpora reformama (govor na stranačkoj konvenciji). Dakle, svima u Hrvatskoj je o tom čovjeku sve jasno, osim ponekim Osječanima.

Ja sam osudio već njegov govor na stranačkoj Konvenciji. Sigurno si ga pročitao jer si ovdje 24/7. Neki ovdje pa i ja smo se pitali kako izgleda osoba poput tebe?
Ono što je bitno za kao odgovor na tvoj reply je koliko ih je strančkih čelnika iz HDSSB-a, koliko iz HNS-a, SDP-a... Nije nitko bio iz vladajuće garniture grada. Smatram da to nije pošteno, jer se ne poštuje legitimitet(kakav god on bio) Morao se naći sa svima ma tko god oni bili jer su na čelu 4. grada po veličini. Ovim činom se svrstao na stranu, što nije smio. Kažeš, nije se htio sastati sa lopovm Đapićem. Glavaš je očito po tebi Majka Tereza! Sa svima osim đapićem, nije istina.
Kada sve to pročitam, pitam se koliko tebi i još ponekim neke stranke plaćaju da ovdje budete i pišete?
O

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"I župan Krešimir Bubalo osvrnuo se na činjenicu da u protokolu nije bilo mjesta za čelnike Grada Osijeka, pa ni gradonačelnika Antu Đapića. “Nakon što Županija uspješno završi neki veći projekt, volim pozvati sve koji su pomogli i zahvaliti im. No, postoje i ljudi koji su dali obećanje, pa prevarili. Jedinica lokalne uprave u kojoj smo gradili Ugostiteljsku školu izigrala je naše povjerenje. Dogovor je bio da se komunalni doprinos koji smo joj dali vrati kroz hortikulturu i uređenje parkirališta. U više navrata su to odbijali, nakon što je sve bilo dogovoreno”, rekao je Bubalo."

Cool

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 13:00 
Naslov:  Re: Predsjednik RH Stjepan Mesić u Osječko-baranjskoj županiji [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene je nakon ovoga jučer još više sram (ako je to uopće moguće) što mi je ova osoba "gradonačelnik". Očigledno je kakav ugled ima osoba ante đapića, kada za vrijeme dolaska predsjednika države on odžava pressicu pred 10 ljudi i piše na ploču "budimo realni".

"Budimo realni", i sam posjet predsjednika Mesića jučer je izravan dokaz koliko je osoba poput đapića bitna i potrebna Osijeku... Nimalo.

E pa, "budimo realni" niste zaslužili biti gradonačelnik.

"Budimo realni" Bubalo je na ovome jučer zaradio 10-ak posto glasova neodlučnih glasača, pokazao je da se isprofilirao u vrlo značajnu političku osobu na političkoj sceni.

Ako ćemo "biti realni".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la: ›
Ja sam osudio već njegov govor na stranačkoj Konvenciji. Sigurno si ga pročitao jer si ovdje 24/7. Neki ovdje pa i ja smo se pitali kako izgleda osoba poput tebe?
Ono što je bitno za kao odgovor na tvoj reply je koliko ih je strančkih čelnika iz HDSSB-a, koliko iz HNS-a, SDP-a... Nije nitko bio iz vladajuće garniture grada. Smatram da to nije pošteno, jer se ne poštuje legitimitet(kakav god on bio) Morao se naći sa svima ma tko god oni bili jer su na čelu 4. grada po veličini. Ovim činom se svrstao na stranu, što nije smio. Kažeš, nije se htio sastati sa lopovm Đapićem. Glavaš je očito po tebi Majka Tereza! Sa svima osim đapićem, nije istina.
Kada sve to pročitam, pitam se koliko tebi i još ponekim neke stranke plaćaju da ovdje budete i pišete?
O


Nadam se da je sadržaj teksta važniji od osobe autora, barem na ovom forumu. Tvrdim (predugo) da za Osijek Hsp i Hdssb (Đapić i Glavaš) nisu budućnost, nego šteta. U ovome trenutku smatram da je, kad već biramo (a ne biramo!) između dva zla, Bubalo bolje rješenje od Đapića. Međutim, moj će izbor biti Vrdoljak (ako se kandidira), odnosno Vrbošić. Ako ne uđu u drugi krug, glasat ću za Bubala prije Đapića. To je to, ukratko.

Zagovaram izbor kandidata i lista koji su od ponuđenih najmanje zlo. Kamo sreće da još od ovog pisanja imam i financijske koristi, ali ne znam tko bi mi platio, hehe. Pisanje na forumu jedini je način da beznačajni i bezutjecajni građani (poput mene) nešto javno izreknu (druga je stvar što od toga nema koristi). Međutim, ako i jedan član foruma, pod utjecajem pročitanog, promjeni stav, to će biti velik uspjeh, ako ne - barem pokušavamo.

Vratimo se temi - tvrdnja da se Mesić ne smije svrstati ne stoji. Predsjednik republike mora se svrstati, ako to smatra općekorisnim i u interesu društva. Na vama, biračima Hsp-a, je da se pitate zašto se predsjednik države izrazito svrstao baš protiv Đapića, i gotovo nikog drugog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Očigledno je kakav ugled ima osoba ante đapića, kada za vrijeme dolaska predsjednika države on odžava pressicu pred 10 ljudi i piše na ploču "budimo realni".

"Budimo realni" Bubalo je na ovome jučer zaradio 10-ak posto glasova neodlučnih glasača, pokazao je da se isprofilirao u vrlo značajnu političku osobu na političkoj sceni.


Što nam se u slijedećim mjesecima sprema najavio je jučer Đapić pokraj ploče "budimo realni". Najavio je da se u kampanji, unatoč recesiji, neće štedjeti novci, te da će kampanja Hsp-a biti najskuplja u gradu, a vjerojatno i na nacionalnoj razini. Prevedeno - Biloš će dati sve od sebe.

Ne možemo zanemariti moć novca. Profilirali se kandidati ovako ili onako, svjedoci smo da se protiv milijuna teško boriti. "Budimo realni", prosječni birač nije član foruma. Prosječni birač niti nema kompjuter, već se informira putem televizije. Ne čita novine, ne čita knjige, a nažalost pitanje je da li uopće zna čitati. Kvazi-obrazovanje stekao je usmenom predajom od ćaće, dede i bake. Budimo, stoga, realni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.03.2009. 13:18 
Naslov:  Re: Predsjednik RH Stjepan Mesić u Osječko-baranjskoj županiji [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): › Mene je nakon ovoga jučer još više sram (ako je to uopće moguće) što mi je ova osoba "gradonačelnik". Očigledno je kakav ugled ima osoba ante đapića, kada za vrijeme dolaska predsjednika države on odžava pressicu pred 10 ljudi i piše na ploču "budimo realni".

"Budimo realni", i sam posjet predsjednika Mesića jučer je izravan dokaz koliko je osoba poput đapića bitna i potrebna Osijeku... Nimalo.

E pa, "budimo realni" niste zaslužili biti gradonačelnik.

"Budimo realni" Bubalo je na ovome jučer zaradio 10-ak posto glasova neodlučnih glasača, pokazao je da se isprofilirao u vrlo značajnu političku osobu na političkoj sceni.

Ako ćemo "biti realni".


mene samo zanima koliko je taj bubalo zaista dobar ... i hoce li biti tako dobar i ako se odmakne od glavasa ? ili ce se onda i po njemu pljuvati kao sto se sad pljuje po djapicu ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2009. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›

Nije uopće važno da li je na otvaranju te škole bio netko iz grada. Važno je da se cijeli dan, koliko je bio u Osijeku, predsjednik Mesić nije želio sastati sa lopovom Đapićem, a takav se susret mogao dogoditi birtiji na kavi. Predsjednik Mesić sastao se sa apsolutno svim vodećim ljudima osječkih stranačkih podružnica, sa svima osim sa Đapićem. To dovoljno govori kakav je ugled Debelog u ostatku Hrvatske.



Patologija se razvija do problematičnih razmjera. Ali, ako to Felta ne zabrinjava - ne znam zašto bih se ja brinula...

Predsjednik Mesić ovom gestom izveo je jedan performans u funkciji nadolazeće predizborne kampanje, čak su se i nekakvi susreti u tom smislu dogodili. Pitanje: gdje će udati Vrdoljaka?

Dakle, nije riječ o običnoj izbirljivosti. Jer, da je tako osjetljiv - ne znam kako bi mu se omaklo javno druženje s optuženikom za ratne zločine i članovima svite Bubalom i Šišljagićem?! Pa, u njegovoj retorici upravo raščišćavanje ratnih zločina po značaju zauzima visoko mjesto... Kad smo već kod pomnog odabira društva...


Zadnja promjena: Sharon; 10.03.2009. 14:16; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boli meeeeeeeeeee, boli meeeeeeeee uspomena Razz
Sharon "Budimo realni", đapića nitko ne treba, ne želi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 10.03.2009. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Boli meeeeeeeeeee, boli meeeeeeeee uspomena Razz
Sharon "Budimo realni", đapića nitko ne treba, ne želi...
Osim 40% građana koji izlaze na izbore, bez obzira na sve afere Đapić je još uvijek broj 1 u gradu i bez problema će pobijediti. Kod građana se stvorila pozitivna percepcija o njemu i sto puta smo čuli rečenice po gradu:"Otkad je Đapić i HSP na vlasti grad se počeo razvijati, nešto se uvijek gradi." Ovaj jučerašnji posjet predsjednika je bio još jedan u nizu Glavaševih političkih trikova tj. dobar njegov potez jer tako se želi dodvoriti Mesićevim simpatizerima i pridobiti to biračko tijelo koje još uvijek nije dobilo svog kandidata za gradonačelnika. Sasvim je sigurno nakon ovog jučer da će se Vrdoljak prikloniti Glavašu tj. Bubalu kao kandidat za dogradonačelnika. Glavaš u posljednje vrijeme često naginje u lijevo jer smatra da je to političko tijelo neodlučno i motivirajući njih da glasuju za Bubala vidi izglede za pobjedu. Samo je pitanje hoće li se njegovi desni birači zbog toga okrenuti Đapiću.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jack TrbOSIJEK je napisao/la (Pogledaj post): › "Otkad je Đapić i HSP na vlasti grad se počeo razvijati, nešto se uvijek gradi."

Je, to kažu oni koji imaju tri razreda osnovne pa ne znaju razmišljati svojom glavom, to vam i je 90% biračkog tijela kojeg je sve manje i manje.
đapić više nije broj jedan u Osijeku, a to vam je teško povjerovati.
Sinko moj nije đapić ništa izgradio, sve smo to mi platili, i više nego smo trebali. Nađite druge argumente za veličanje mjerača kukuruza.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 10.03.2009. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To nije moj argument. Kažem da je takva percepcija građana o Đapiću. U politici nije bitno što i kako radiš, bitno je samo to lijepo zamotati u celofan i zamazati oči javnosti te im stvoriti pozitivnu sliku o sebi. Upravo je zato Glavaš i rasturio koaliciju s Đapićem izmislivši problem oko dvorane jer su sve "dobre" poteze građani pripisivali Đapiću, a Hdssb nitko nije spominjao i Glavaš nije mogao podnijeti da mu Đapić uzima biračko tijelo. Najviše je takvih neobrazovanih birača i oni svi izlaze na izbore dok oni normalni građani koji pripadaju lijevoj opciji vide da njihov glas nebi ništa promijenio i onda apstiniraju od izbora. Pa pogledaj liberale, gdje su ti glasači nekad najjače političke stranke u gradu, neki su se priklonili Glavašu, neki Đapiću, a većina ih ne izlazi na izbore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pričaš gluposti. To je argument dosta ljudi koji su dali svoj glas HSP-u kada ih pitam ajde nabroj mi nešto pozitivno što je napravio.

Nikakva pozitivna percepcija o đapiću više ne postoji. To su ljudi na prošlim izborima popušili, a vi se i dalje toga držite jer je jedino što imate kao argument.
Dio birača je povjerovao HSP-u a ne HDSSB-u nakon dvorane, ali ih je sam đapić razuvjerio nakon braka sa SDP-om i HNS-om.
I drago mi je što vi HSPovci razmišljate ovako kako si napisao ("U politici nije bitno što i kako radiš, bitno je samo to lijepo zamotati u celofan i zamazati oči javnosti te im stvoriti pozitivnu sliku o sebi."), to mi je argument više kad tvrdim da će đapić doživjeti debakl. Bubalo je upravo radom stvorio svoj image političara kojeg su ljudi prepoznali (kao i Vrdoljak), dok je(su) đapića i HSP obilježila(e) afere: dvorana, kiosci, korzo, zec, gpp i na kraju mjerenje kukuruza.
Uzdate se u HDZ, a zaboravljate da ste s njima ušli u koaliciju u najgorem mogućem trenutku, kada stoje nikad slabije (kriza, EU, NATO... ne ide im baš).
Divota jedna. Pardon "budimo realni".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la (Pogledaj post): › Doći u posjete negdje, a ne pozdraviti se s domaćinom i ne željeti se s njim susresti je odraz teškog primitivizma i zadrtosti.

Ovo bi stajalo da mu je đapić bio domaćin. Samo ima mala sitnica - NIJE.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 10.03.2009. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Pričaš gluposti. To je argument dosta ljudi koji su dali svoj glas HSP-u kada ih pitam ajde nabroj mi nešto pozitivno što je napravio.

Nikakva pozitivna percepcija o đapiću više ne postoji. To su ljudi na prošlim izborima popušili, a vi se i dalje toga držite jer je jedino što imate kao argument.
Dio birača je povjerovao HSP-u a ne HDSSB-u nakon dvorane, ali ih je sam đapić razuvjerio nakon braka sa SDP-om i HNS-om.
I drago mi je što vi HSPovci razmišljate ovako kako si napisao ("U politici nije bitno što i kako radiš, bitno je samo to lijepo zamotati u celofan i zamazati oči javnosti te im stvoriti pozitivnu sliku o sebi."), to mi je argument više kad tvrdim da će đapić doživjeti debakl. Bubalo je upravo radom stvorio svoj image političara kojeg su ljudi prepoznali (kao i Vrdoljak), dok je(su) đapića i HSP obilježila(e) afere: dvorana, kiosci, korzo, zec, gpp i na kraju mjerenje kukuruza.
Uzdate se u HDZ, a zaboravljate da ste s njima ušli u koaliciju u najgorem mogućem trenutku, kada stoje nikad slabije (kriza, EU, NATO... ne ide im baš).
Divota jedna. Pardon "budimo realni".
Samo za tvoju informaciju ja nisam HSP- ovac. Ljudi će masovno glasati za Đapića u to budi siguran jer i dalje postoji pozitivna percepcija o njemu. Da u politici je bitno zapakirati u celofan, ti si očito neobrazovani i neuki naivac koji o politici nema pojma, ugledaj se malo na vođe svoje stranke. Oni su prvaci svijeta u prodavanju magle i bacanju prašine u oči biračima, oni to i mogu jer imaju najutjecajnije medije na ovim prostorima u svojim rukama gdje lažu i obmanjuju ljude. Čisti primjer toga si ti koji u to vjeruješ. Što se tiče Bubala, on je čovjek koji nema političku vrijednost nego je samo krpena lutka u rukama Glavaša isto kao i Šišljagić. Njih dvojica bez Glavaša nevrijede ništa, političke nule.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: