Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Za 'Grupu građana' Grad pet godine nema rješenje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.03.2009. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la (Pogledaj post): › ...ha ha ha kakvi ste vi primitivci,pa zato i sjedite samo uz kompjutore kad za drugo i niste,niti vas tko treba,a na forum volim doći baš radi ovakvih ljigavaca kao što ste vi...


ma neka tebe kršne momčine ... vidi ga kakav mi je sav ko od brda odvaljen.

mi stvarno nismo nizašto drugo nego za kompjutore, sva sreća da ima i momaka poput tebe jer treba netko i vreće cementa istovarivati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.03.2009. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
pravaška vojska je napisao/la (Pogledaj post): › ...ha ha ha kakvi ste vi primitivci,pa zato i sjedite samo uz kompjutore kad za drugo i niste,niti vas tko treba,a na forum volim doći baš radi ovakvih ljigavaca kao što ste vi...


ma neka tebe kršne momčine ... vidi ga kakav mi je sav ko od brda odvaljen.

mi stvarno nismo nizašto drugo nego za kompjutore, sva sreća da ima i momaka poput tebe jer treba netko i vreće cementa istovarivati


...ma, nu 100 kikosha.....osijek031.com smile....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2009. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la: ›
...ha ha ha kakvi ste vi primitivci,pa zato i sjedite samo uz kompjutore kad za drugo i niste,niti vas tko treba,a na forum volim doći baš radi ovakvih ljigavaca kao što ste vi...


Izgleda da je pravaš angažirao lektora - niti jedna značajnija greška, a izbjegava i uvijek komplicirana slova č i ć. Sadržaj se nije promijenio, za to bi mu pored lektora trebao i psihijatar.

Nije loše imati ovakve na forumima, čisto da ljudi shvate kavih ima u našem gradu, i kakvi sve imaju pravo glasa - vjerujem da će Pravaški vojak uspješno ispuniti zadaću zaokruživanja broja na glasačkom listiću.

Promaklo mi, ali treba se osvrnuti, mahniti betonaš Papić namjerava betonirati i na Šetalištu Petra Preradovića, odnosno Sakuntala parku. To će biti šlag na tortu destrukcije Papića i haespeovaca, pa makar da tamo negdje uguraju i Grupu građana. Vidite kako samo nekoliko godina vladavine doseljenika u grad može uništiti vrijednosti stvarane desetljećima Jasno, treba na nešto potrošiti sve one betonske kocke koje je Unikom nepotrebno kupio bez natječaja za više milijuna kuna - makar to upropastilo jedan od najljepših osječkih parkova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.03.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la: ›
...ha ha ha kakvi ste vi primitivci,pa zato i sjedite samo uz kompjutore kad za drugo i niste,niti vas tko treba,a na forum volim doći baš radi ovakvih ljigavaca kao što ste vi...


molio bih administratore da nas poštede ovakvih vulgarnih i nekulturnih ispada pojedinaca... zahvaljujem!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravaška vojska
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.03.2009. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...molio bih administratore da me izbace sa foruma jer nemogu trpjeti više ovakvo jednostranačje i neandertalizam....unaprijed zahvalan - pravaš...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rejkjevik
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2009. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la (Pogledaj post): › ...molio bih administratore da me izbace sa foruma jer nemogu trpjeti više ovakvo jednostranačje i neandertalizam....unaprijed zahvalan - pravaš...


Što vrijedi da ne piše Či Ć kada ne zna niti da se "ne mogu" piše odvojeno.
Stvarno ti treba sat pravopisa.
Sramotiš i sebe i stranku.
Prestani. Tup, tup

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kišni čovjek je napisao/la: ›
... mi donjogradjani sa ponosom bi primili grupu gradjana i bilo bi nam drago da se postavi kod nas na jednoga dana izdradjenom trgu ili u parkicu pored njega ... nemao se cega stidjeti ona nije nacionalni, rasni ili bilo kakvi primjer ili spomen - ona je nama draga grupa gradjana ....

bravo, potpisujem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2009. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la: ›
...molio bih administratore da me izbace sa foruma jer nemogu trpjeti više ovakvo jednostranačje i neandertalizam....unaprijed zahvalan - pravaš...

šta, čak ni odluku da se makneš s foruma ne možeš donijeti sam, nego ti netko mora narediti ili zabraniti?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
pravaška vojska je napisao/la: ›
...molio bih administratore da me izbace sa foruma jer nemogu trpjeti više ovakvo jednostranačje i neandertalizam....unaprijed zahvalan - pravaš...

šta, čak ni odluku da se makneš s foruma ne možeš donijeti sam, nego ti netko mora narediti ili zabraniti?!


Pa zar je to čudno kad mu se i njegov idol toliko predomišlja, malo bi bio predsjednik stranke, malo ne bi Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.03.2009. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: › Pa zar je to čudno kad mu se i njegov idol toliko predomišlja, malo bi bio predsjednik stranke, malo ne bi Razz

A znači to je bilo ono bi-ne bi Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2009. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa naravno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.03.2009. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala na pojašnjenju Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: