Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječkim proizvođačima besplatna reklama na Osječkoj televiziji[Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2009. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Patite vi koliko želite, ali akcija je dobra i ljudi je prihvaćaju sa simpatijama, a ja bih stvarno volio da vi HDSSB-ovci nešto smislite i predložite napokon neki projekt umjesto što vam je jedini način političkog komuniciranja pljuvanje i blaćenje....dosadni ste i nezanimljivi, ali ok samo nastavite tako, to vam je donijelo ''dobar'' rezultat i na prošlim izborima...

slazem se

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2009. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la (Pogledaj post): ›
TataMata je napisao/la: ›
Patite vi koliko želite, ali akcija je dobra i ljudi je prihvaćaju sa simpatijama, a ja bih stvarno volio da vi HDSSB-ovci nešto smislite i predložite napokon neki projekt umjesto što vam je jedini način političkog komuniciranja pljuvanje i blaćenje....dosadni ste i nezanimljivi, ali ok samo nastavite tako, to vam je donijelo ''dobar'' rezultat i na prošlim izborima...

slazem se

Ne slažem se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2009. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jack TrbOSIJEK je napisao/la: ›
Ti si smiješan! Ovo je jedna od anti recesijskih mjera, a ne isključivost. Kupujmo osječko je samo jedna akcija u sklopu akcije kupujmo hrvatsko. Takvi kao ti vjerojatno kupuju stranu robu i strancima pune džepove. Nismo nikakva feudalna jedinica ali imamo svoje brandove koje želimo uzdignuti na mjesto koje im pripada.

Antirecesijska mjera!? Tako je i Vlada mogla pojačat akciju Kupujmo hrv i evo izlaska iz krize za mjesec dana (Đapić je izjavio da će akcija trajat mj. dana) Prof. Singer je sama rekla da ovo ne može polučiti ozbiljnije gospodarske učinke nego ima samo psihološku komponentu. Naravno da kupujem hrvatsko i to još prije bilo kojih akcija kupujmo ovo/kupujmo ono, ali što bih se ja tebi tu opravdavao.

Jack TrbOSIJEK je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
Patite vi koliko želite, ali akcija je dobra i ljudi je prihvaćaju sa simpatijama, a ja bih stvarno volio da vi HDSSB-ovci nešto smislite i predložite napokon neki projekt umjesto što vam je jedini način političkog komuniciranja pljuvanje i blaćenje....dosadni ste i nezanimljivi, ali ok samo nastavite tako, to vam je donijelo ''dobar'' rezultat i na prošlim izborima...
slažem se sa gore navedenim. HDSSB nezna ništa drugo nego pljuvat, a nema većih kriminalaca i lopova od tih talibana HDSSB-ovaca

Uvažena gospodo! Kad god ponestaje argumenata okrećete pilu naopako.

O rezultatima HDSSB-a u OBŽ sam pisao pa se neću ponavljati. U ostalim slavonskim županijama ste još ili ste bili dojučer u koaliciji s HDZ-om pa pogledajte na kojoj su oni razini. U OBŽ gdje HDSSB obnaša vlast nema izravnih pogodbi, nema probijanja rokova, nema zamjerki državne revizije, direktori ne završavaju u pritvorima zbog gospodarskog kriminala, transparentnost.

U Osijeku gdje HSP obnaša vlast ima izravnih pogodbi, ima probijanja rokova, ima zamjerki državne revizije, direktori završavaju u pritvorima zbog gospodarskog kriminala, najnetrasparentniji grad (opet prema reviziji).

Ne očekujem odgovor, za mene je ova tema završena. Ugodan dan vam želim!

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2009. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jack TrbOSIJEK je napisao/la: ›
Ti si smiješan! Ovo je jedna od anti recesijskih mjera, a ne isključivost. Kupujmo osječko je samo jedna akcija u sklopu akcije kupujmo hrvatsko. Takvi kao ti vjerojatno kupuju stranu robu i strancima pune džepove. Nismo nikakva feudalna jedinica ali imamo svoje brandove koje želimo uzdignuti na mjesto koje im pripada.


...imamo vrlo malu količinu osječkih proizvoda koji se prodaju u bezbrojnim trgovačkim centrima čiji su vlasnici mahom stranci, tako da i ovako i onako punimo tuđe džepove....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.03.2009. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: ›
Jack TrbOSIJEK je napisao/la: ›
Ti si smiješan! Ovo je jedna od anti recesijskih mjera, a ne isključivost. Kupujmo osječko je samo jedna akcija u sklopu akcije kupujmo hrvatsko. Takvi kao ti vjerojatno kupuju stranu robu i strancima pune džepove. Nismo nikakva feudalna jedinica ali imamo svoje brandove koje želimo uzdignuti na mjesto koje im pripada.

Antirecesijska mjera!? Tako je i Vlada mogla pojačat akciju Kupujmo hrv i evo izlaska iz krize za mjesec dana (Đapić je izjavio da će akcija trajat mj. dana) Prof. Singer je sama rekla da ovo ne može polučiti ozbiljnije gospodarske učinke nego ima samo psihološku komponentu. Naravno da kupujem hrvatsko i to još prije bilo kojih akcija kupujmo ovo/kupujmo ono, ali što bih se ja tebi tu opravdavao.

Jack TrbOSIJEK je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: ›
Patite vi koliko želite, ali akcija je dobra i ljudi je prihvaćaju sa simpatijama, a ja bih stvarno volio da vi HDSSB-ovci nešto smislite i predložite napokon neki projekt umjesto što vam je jedini način političkog komuniciranja pljuvanje i blaćenje....dosadni ste i nezanimljivi, ali ok samo nastavite tako, to vam je donijelo ''dobar'' rezultat i na prošlim izborima...
slažem se sa gore navedenim. HDSSB nezna ništa drugo nego pljuvat, a nema većih kriminalaca i lopova od tih talibana HDSSB-ovaca

Uvažena gospodo! Kad god ponestaje argumenata okrećete pilu naopako.

O rezultatima HDSSB-a u OBŽ sam pisao pa se neću ponavljati. U ostalim slavonskim županijama ste još ili ste bili dojučer u koaliciji s HDZ-om pa pogledajte na kojoj su oni razini. U OBŽ gdje HDSSB obnaša vlast nema izravnih pogodbi, nema probijanja rokova, nema zamjerki državne revizije, direktori ne završavaju u pritvorima zbog gospodarskog kriminala, transparentnost.

U Osijeku gdje HSP obnaša vlast ima izravnih pogodbi, ima probijanja rokova, ima zamjerki državne revizije, direktori završavaju u pritvorima zbog gospodarskog kriminala, najnetrasparentniji grad (opet prema reviziji).

Ne očekujem odgovor, za mene je ova tema završena. Ugodan dan vam želim!
Normalno je da ne očekuješ odgovor jer nemaš nikakvih argumenata, iz ove tvoje izjave jasno se može vidjeti kojoj političkoj opciji pripadaš. U OBŽ nema pogodovanja i namještanja natječaja, ma daj molim te, i ti to mislaiš jer je Bubalo krpeni lutak Branimra Glavaša tako rekao, ti si naivac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2009. 15:42 
Naslov:  Re: Osječkim proizvođačima besplatna reklama na Osječkoj televiziji[Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel ti ne vidis ovo boldano??

U Osijeku gdje HSP obnaša vlast ima izravnih pogodbi, ima probijanja rokova, ima zamjerki državne revizije, direktori završavaju u pritvorima zbog gospodarskog kriminala, najnetrasparentniji grad (opet prema reviziji).


Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2009. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo jedno ću ti reći, na županiji ste imali neke šanse...i odigrali ste totalno krivo...ukoliko ste i odradili nešto na županiji, gdje su vam projekti za razvoj grada i kakve imate prijedloge, tko su vam kandidati za dogradonačelnike i od kuda vam ideja da je Šiško dobar kandidat za županiju....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2009. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Samo jedno ću ti reći, na županiji ste imali neke šanse...i odigrali ste totalno krivo...ukoliko ste i odradili nešto na županiji, gdje su vam projekti za razvoj grada i kakve imate prijedloge, tko su vam kandidati za dogradonačelnike i od kuda vam ideja da je Šiško dobar kandidat za županiju....

Tko je krivo odigrao ćemo vidjeti 17. svibnja.
Sve stranke su pravile ankete i u svima pobjeđuje Bubalo, osim u vašoj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2009. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo pitajte šefa Djapica, zašto taji podatke iz ankete koju je on naručio??
Malko ga je sram, pa nije ga pobijedio ni Bubalo ni Vrbošić.
Neka objavi rezultate ak smije!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2009. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ekipa, niti ljudi iz vaše stranke ne vjeruju tim anketama....i slažem se da će se rezultati vidjeti u svibnju....samo što ćete izgubiti i županiju za koju ste imali izgledne šanse...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.03.2009. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

17. svibnja na izborima HDSSB će doživjeti takav potop od kojeg se neće moći više nikad oporaviti. Ljudi se masovno iščlanjuju i bježe iz te stranke, mladež im se prepolovila jer svi ljudi shvaćaju da je u toj stranci sve namješteno i dobro je samo užem krugu ljudi oko Branimira Glavaša. Iza te navodne borbe za Slavoniju krije se politika punjenja džepova pojedinaca kojima nikad nije dosta novaca. Unutar stranke na vlasti je ratnoprofiterska grupacija koja manipulira slavonskom sirotinjom te se na taj način besramno bogati. To sve više ljudi primjećuje pogotovo mladi, koji masovno napuštaju tu stranku jer im se njihova politička aktivnost svodi na predizborne feštice uz tamburicu i besplatno pivo, a visoke funkcije rezervirane su za sinove kojekakvih tajkuna koji su vjerne sluge B. Glavaša. Ovo govorim jer sam pričao sa puno njih koji su razočarani napustili tu stranku. Ovim potezom sa Šišljagićem za kandidata za župana izgubili su i ono što su imali velike šanse osvojiti jer je jasno da Šišljagić ugledni osječki kirurg ne prolazi kod glavaševog desnog biračkog tijela jer je srbin po ocu. Bubalo ni sam nije zadovoljan s kandidaturom za gradonačelnika jer mu je to političko ubojstvo, nakon ovog izglednog poraza njegova karijera političara otići će u povijest.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2009. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jack TrbOSIJEK je napisao/la (Pogledaj post): › 17. svibnja na izborima HDSSB će doživjeti takav potop od kojeg se neće moći više nikad oporaviti. Ljudi se masovno iščlanjuju i bježe iz te stranke, mladež im se prepolovila jer svi ljudi shvaćaju da je u toj stranci sve namješteno i dobro je samo užem krugu ljudi oko Branimira Glavaša. Iza te navodne borbe za Slavoniju krije se politika punjenja džepova pojedinaca kojima nikad nije dosta novaca. Unutar stranke na vlasti je ratnoprofiterska grupacija koja manipulira slavonskom sirotinjom te se na taj način besramno bogati. To sve više ljudi primjećuje pogotovo mladi, koji masovno napuštaju tu stranku jer im se njihova politička aktivnost svodi na predizborne feštice uz tamburicu i besplatno pivo, a visoke funkcije rezervirane su za sinove kojekakvih tajkuna koji su vjerne sluge B. Glavaša. Ovo govorim jer sam pričao sa puno njih koji su razočarani napustili tu stranku. Ovim potezom sa Šišljagićem za kandidata za župana izgubili su i ono što su imali velike šanse osvojiti jer je jasno da Šišljagić ugledni osječki kirurg ne prolazi kod glavaševog desnog biračkog tijela jer je srbin po ocu. Bubalo ni sam nije zadovoljan s kandidaturom za gradonačelnika jer mu je to političko ubojstvo, nakon ovog izglednog poraza njegova karijera političara otići će u povijest.


Blago tebi kako sve znaš...Ja bi volio biti kao ti.
Čemu takva frustriranost i mržnja.
Ja nemam ništa protiv HSP-a. Dapače ljubitelj sam lika i djela Ante Starčevića i baš zato želim da se ta stranka što prije riješi tog bolenog tkiva poznatijeg kao Anto magistar Đapić.
Kažeš da odlaze ljudi iz HDSSB-a. A koga je sve tvoj Đapić uspio istjerati iz HSP-a? Sve što je valjalo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.03.2009. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blago tebi kako sve znaš...Ja bi volio biti kao ti.
Čemu takva frustriranost i mržnja.
Ja nemam ništa protiv HSP-a. Dapače ljubitelj sam lika i djela Ante Starčevića i baš zato želim da se ta stranka što prije riješi tog bolenog tkiva poznatijeg kao Anto magistar Đapić.
Kažeš da odlaze ljudi iz HDSSB-a. A koga je sve tvoj Đapić uspio istjerati iz HSP-a? Sve što je valjalo...
[/quote]Pa neznam sve, ali dosta stvari znam. Niti sam frustriran niti sijem mržnju, samo realno gledam neke stvari te nisam politički motiviran. Dakle, prema HSP-u i Anti Đapiću nemam ništa bolje mišljenje nego što ga imam prema HDSSB-u , ali između dva zla uvijek treba birati manje. Kad sam govorio o odlasku ljudi nisam mislio na visoko pozicionirane dužnosnike u stranci nego o običnim članovima tzv. malim ljudima koji razočarani bježe od HDSSB-a, jer je nekakav napredak unutar stranke nemoguć tj. rezerviran je samo za ratnoprofitersku elitu koja vlada u toj stranci. Nepotizam je u toj stranci daleko najviše zastupljen nego u bilo kojoj drugoj stranci u Hrvatskoj. Još jedan dokaz o tome da ljudi okreću leđa Glavašu je taj da na njegovim osnivačkim skupštinama koje sada provodi po županiji se okopi 10 do 15 ljudi, ali vjerni glavaševi poslušnici STV i Glas Slavonije uz pomoć trikova prikažu kao da je puno. Ja sam nedavno slučajno prisustvovao takoj jednoj skupštini na kojoj je doslovno bilo 13 ljudi i to uključujući i Glavaša, Bubala i Šišljagića i još nekoliko stranačkih dužnosnika, čak nisu mogli ni staviti nikog u izvršni odbor tog ogranka pa su nazvali neku dvojicu da nabrzinu dođu kako nebi ispala bruka. Mislim, katastrofa, nevjerojatno je na šta je Glavaš spao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2009. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta u photoshopu dodaju ljude ? kakve trikove? de objasni mi i ja trebam od neceg di je bilo malo ljudi napravit da je krcato? kako ,kako?
i gdje je to bilo?

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.03.2009. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
Sta u photoshopu dodaju ljude ? kakve trikove? de objasni mi i ja trebam od neceg di je bilo malo ljudi napravit da je krcato? kako ,kako?
i gdje je to bilo?
Ne radi se o photoshopu, nego se te skupštine održavaju u prostorijama veličine dnevne sobe, a snimatelji ili ne prikažu publiku ili samo krupnim planom snimaju face i iz određenog kuta, kameru stave uvijek dolje nisko u kut. To je vrlo istrenirana ekipa koja ga prati svuda i stvara krivu percepciju gledateljima i naravno njegovi nastupi uvijek su popraćeni odličnom scenografijom tako da se stvara dojam kao da se radi o nekom vrhunskom i moćnom press centru. To je bilo u jednom mjestu blizu osijeka, neznam jeste li ikad bili na nekom njegovom skupu pa usporedite televizijsku reportažu i ono što ste vidjeli uživo- nebo i zemlja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: