Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječkim proizvođačima besplatna reklama na Osječkoj televiziji[Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2009. 18:13 
Naslov:  Osječkim proizvođačima besplatna reklama na Osječkoj televiziji[Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tridesetak poduzetnika i obrtnika odazvalo se pozivu gradonačelnika Ante Đapića na tematski skup pod nazivom "Kupujmo osječko". Doneseno je nekoliko ključnih odluka o djelovanju kampanje prije svih nastavak ofenzivne medijske kampanje s ciljem zaštite radnih mjesta. Gospodarstvenici su prihvatili prijedlog gradonačelnika za tiskanjem publikacije koja će se naći na adresama svih osječkih obitelji te je najavljeno kako će se ubrzo održati dva mini sajma, na središnjem gradskom trgu i u novoj sportsko-nastavnoj dvorani " Gradski vrt" gdje će osječke tvrtke ponuditi svoje proizvode po znatno sniženim cijenama. Vlasnik Osječke televizije Željko Biloš pozvao je sve proizvođače da se, dok traje kampanja “ Kupujmo osječko”, besplatno reklamiraju na našoj televiziji.


U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

-Hrvatski studentski zbor održao sjednicu u Osijeku
-Obnovljen sukob uprave i dijela radnika Pivovare Osijek
- Pokrenuta inicijativa za javno priznanje Grada za promicanje vrijednosti civilnog društva




Osječka televizija - Vijesti, 04.03.2009.


Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.03.2009. 20:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve je on to dobro naplatio zajedno sa Đaponjom........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2009. 20:47 
Naslov:  Re: Osječkim proizvođačima besplatna reklama na Osječkoj televiziji[Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako Ante kojim slučajem izgubi izbore mogli bi ga zaposlit lokalni poduzetnici da im upravlja marketingom, promocijom i tako tim nekim poslovima.

Vidim plakat, na njemu podeblji Ante, rokez zurka, u ruci Osječko, a ispod slogan:

osijek031.com smile
Nije sve tako crno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2009. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvale vrijedna gesta i projekt...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.03.2009. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OSTV je napisao/la: ›
osječke tvrtke ponuditi svoje proizvode po znatno sniženim cijenama. .

ovo nije loše...ako stvarno tako bude

OSTV je napisao/la: › Gospodarstvenici su prihvatili prijedlog gradonačelnika za tiskanjem publikacije koja će se naći na adresama svih osječkih obitelji

e ovo me već brine...tko to plaća? Kao što me brine to što smo već za tu akciju iskeširali 100 000 kn (dakle novac Osječana) da bi nam Đapić poručio Kupujmo Osječko???
Sorry dragi Anto, ali ja kao Osječanka cijeli svoj život kupujem osječke proizvode (nakon toga hrvatske, a onda ostalo)...a svaki pravi Osječanin oduvijek ima tu dozu lokalpatriotizma i ne treba nam to netko reći...pogotovo ne dok ima na stolu proizvode neke druge, neosječke, dakle konkurentske firme...netko tko mora iz tko zna kojeg dijela svijeta dovesti par autobusa ljudi koji će nositi majice "Osijek je rekao da"...itd itd...

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2009. 22:20 
Naslov:  Re: Osječkim proizvođačima besplatna reklama na Osječkoj televiziji[Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam jesu li na Osječkoj svjesni da na ovaj način krše osnovna pravila o Tržišnoj utakmici Sad Ili to poduzetnik/gradonačelnik Biloš ne zna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2009. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anto Đapić u akciji kupujmo Osječko, volimo Zagrebačko:
Dino: Za koga navijate u nogometu?
Anto Đapić: Za Nogometni klub Dinamo. Od malih nogu sam dinamovac jer je navijanje za Dinamo u mojoj mladosti bilo znak nacionalne identifikaciije, pa ta ljubav nije ništa manja, dapače. To ne znači da ne cijenim i druge hrvatske klubove, a posebno NK Osijek.

Gradonačelniče hvala što cijenite klub grada kojemu ste na čelu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2009. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Anto Đapić u akciji kupujmo Osječko, volimo Zagrebačko:
Dino: Za koga navijate u nogometu?
Anto Đapić: Za Nogometni klub Dinamo. Od malih nogu sam dinamovac jer je navijanje za Dinamo u mojoj mladosti bilo znak nacionalne identifikaciije, pa ta ljubav nije ništa manja, dapače. To ne znači da ne cijenim i druge hrvatske klubove, a posebno NK Osijek.

Gradonačelniče hvala što cijenite klub grada kojemu ste na čelu...


zanima me iz čije blagajne Kohorta dobije najviše novca? samo to...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Otofx
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2009. 0:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
http://similarpetshop.blogspot.com
http://twitter.com/IzSesira
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2009. 7:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da se u ovoj krizi trebamo okrenuti sebi, odnosno svojim proizvodima. To čini ostatak svijeta. Zašto bi pomagali strancima dajući im svoj novac i time gubili radna mjesta?! Ovaj ttzv. "protekcionizam" smo trebali davno uvesti kako bi omogućili našim proizvođačima da ne izgube svoje domaće tržište, a međunarodno i da ne spominjem.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2009. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vlale je napisao/la: ›
OSTV je napisao/la: ›
osječke tvrtke ponuditi svoje proizvode po znatno sniženim cijenama. .

ovo nije loše...ako stvarno tako bude

OSTV je napisao/la: › Gospodarstvenici su prihvatili prijedlog gradonačelnika za tiskanjem publikacije koja će se naći na adresama svih osječkih obitelji

e ovo me već brine...tko to plaća? Kao što me brine to što smo već za tu akciju iskeširali 100 000 kn (dakle novac Osječana) da bi nam Đapić poručio Kupujmo Osječko???
Sorry dragi Anto, ali ja kao Osječanka cijeli svoj život kupujem osječke proizvode (nakon toga hrvatske, a onda ostalo)...a svaki pravi Osječanin oduvijek ima tu dozu lokalpatriotizma i ne treba nam to netko reći...pogotovo ne dok ima na stolu proizvode neke druge, neosječke, dakle konkurentske firme...netko tko mora iz tko zna kojeg dijela svijeta dovesti par autobusa ljudi koji će nositi majice "Osijek je rekao da"...itd itd...

Svaka čast Vlale, imamo iste navike. No, ono na što bih ja svakako skrenuo pozornost ljudima u našemu gradu je ta da oni koji se ne pridržavaju toga našega lokalpatriotizma da se i njima na ovakav način utječe na svijest. Ako si sami nećemo pomoći tko će nam??? Ne vidim ništa loše u ovoj akciji i ja kao još uvijek ne opredjeljen(samo zam da neću za Vrdoljaka) glasač, mislim da je ovo sasvim koretno.
Što se tiče tko za koga navija??? To je toliko prizemno i glupo da netko mjeri koliko je tko privržen svome kraju po bojama nogometnoga kluba. Mislim uozbiljite se. Kada dođe u Osijek Hajduk više navijača ima u kavezu gdje je Torcida nego Kohorte. Što to onda treba značiti??? Ja osobno navijamm za Osijek ali uopće mi to nije kriterij da li sam ja veći Osječan od Đapinga

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2009. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Akcija je zaista dobra, na neki način slijedi sad već dugogodišnju kampanju HGK "Kupujmo hrvatsko". Ja mogu reći da je na mene misao "Kupujmo hrvatsko" utjecala kao na potrošača i da već godinama zaista prednost dajem domaćim proizvodima. Akcija "Kupujmo osječko" ima smisla u okviru ove nacionalne kampanje i bilo bi čak dobro kad bi se ona provodila regionalno, nešto slično kao i u Osijeku. Bilo bi dobro da potraje dugo kao i ona nacionalna. Jer, najveći potrošač domaćih proizvoda upravo su potrošači u RH. Izvoznike je trenutačno jako pogodila kriza, ali ima smisla osnaživati domaće gospodarstvo u ovakvim uvjetima. Možda se tijekom ove grozne krize upravo te tvrtke pokažu žilavije od onih koje većinu tržišta imaju vani. Spasiti ono što se spasiti može... Svaka dobra namjera je dobbrodošla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2009. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la: ›
Anto Đapić u akciji kupujmo Osječko, volimo Zagrebačko:
Dino: Za koga navijate u nogometu?
Anto Đapić: Za Nogometni klub Dinamo. Od malih nogu sam dinamovac jer je navijanje za Dinamo u mojoj mladosti bilo znak nacionalne identifikaciije, pa ta ljubav nije ništa manja, dapače. To ne znači da ne cijenim i druge hrvatske klubove, a posebno NK Osijek.

Gradonačelniče hvala što cijenite klub grada kojemu ste na čelu...


zanima me iz čije blagajne Kohorta dobije najviše novca? samo to...


Idi u Udrugu građana "Kohorta" pa pitaj! Wink
Inače apsolutno podržavam akciju . Još bi bolje bilo kada bi ti isti poduzetnici objavili koliko bi ljudi zaposlili ako im se poveća prodaja njihovih proizvoda. E to te ja pitam! Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nova generacija
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2009. 8:47 
Naslov:  Re: Osječkim proizvođačima besplatna reklama na Osječkoj televiziji[Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno sam pokušao izdržati da ne komentiram, ali ovakva kampanja prelazi svaku granicu lijepog ukusa. Naš gradonačelnik je prije samo nekoliko dana vrlo jasno poslao poruku "Za dom spremni". Moj grad nikada nije mrzio, moj Osijek je i danas i sutra će biti miran i lijep srednjoeuropski gradić koji se ponosi svojoj poviješću u kojoj su se isprepletali hrvati, srbi, mađari, muslimani, česi, slovaci, nijemci i austrijanci i mnogi drugi koji nikada nisu imali potrebu isticati tko su, jer to u mom Osijeku nije bilo potrebno. Cijenilo se poštenje, rad, kultura, kriminal nikada nije vodio glavnu riječ. Gdje smo danas:

- gradonačelnik koji pozdravlja sa "za dom spremni" (kako bi se vi osjećali kada bi došli u Italiju ili Njemačku, a gradonačelnik vas pozdravi sa "viva Duce" ili "sieg heil", a Hrvati su im bili manje vrijedna nacija-ili bježite kući divlji balkanci ili klanje)

- vlasnik OSTV je čovjek (bivši zatvorenik-znamo odakle mu početni kapital, što je danas u naše gradu manje bitno, bitan je osjećaj da nas sve može kupiti) koji zbog osjećaja moći i vladanja od gledatelja svoje TV pravi debile. Kao da nemamo mozak i da nam ništa nije jasno

- „Gebels“ cijele kampanje - Mate Radeljić čovjek kojeg je napravio Branimir Glavaš tijekom devedesetih. Koji je doselio u Osijek jer ga takvog polu bolesnog nitko nije htio. Čovjek koji je vodio kampanje HDZ-a na Bognara, nakon toga Jadranku Kosor na Mesića, nakon toga kampanju Glavaša na Sanadera i sve bi to zaboravio da sada ne vodi kampanju Đapić protiv Osijeka. Neće mu to upaliti jer već sutra sam dobrovoljac u slijedećim izborima i želim dati svoj doprinos dokazivanju da nas sve mogu kupiti i da nam sve mogu objasniti, pa ljudi mi imamo svoj mozak.

Toliko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2009. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prizemno? Glupo? Je li znaš što bi se dogodilo da Bandić navija za Hajduk? Ili hoćemo vani da gradonačelnik Madrida navija za Barcelonu...Vjeruj da bi mu to bili zadnji izbori.
No slažem se da to nije neki ključni kriterij, ali je svakako jedan veliki minus aktualnom gradonačelniku. Lijepa slika će biti kako se naš gradonačelnim raduje golu Dinama Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: