Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječkim proizvođačima besplatna reklama na Osječkoj televiziji[Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2009. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Prizemno? Glupo? Je li znaš što bi se dogodilo da Bandić navija za Hajduk? Ili hoćemo vani da gradonačelnik Madrida navija za Barcelonu...Vjeruj da bi mu to bili zadnji izbori.
No slažem se da to nije neki ključni kriterij, ali je svakako jedan veliki minus aktualnom gradonačelniku. Lijepa slika će biti kako se naš gradonačelnim raduje golu Dinama Very Happy

Što bi bilo da gradonačelnik Madrida navija za Barcelonu??? Što bi gospodarstvo trpilo, Manje Francuza, Njemaca, Hrvata bi dolazilo u Madrid? Potpuno te ne shvaćam? To je toliko trivijalno pitanje tko za koga navija. A što ako navija u kočarci za Osijek ili rukometu?? Šta ćemo sada???
U stvari, postavio si si ptanje, a onda veću slijedećoj rečenici si sam sebi odgovorio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2009. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Puno me više brine ono što je napisao nick pod imenom "Nova Generacija", da se naš gradonačlenik se zalaže tj. pozitivira fašističke pozdrave. To je strašno, to tjera normalne ljude.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2009. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Prizemno? Glupo? Je li znaš što bi se dogodilo da Bandić navija za Hajduk? Ili hoćemo vani da gradonačelnik Madrida navija za Barcelonu...Vjeruj da bi mu to bili zadnji izbori.
No slažem se da to nije neki ključni kriterij, ali je svakako jedan veliki minus aktualnom gradonačelniku. Lijepa slika će biti kako se naš gradonačelnim raduje golu Dinama Very Happy


...ne vidim što je tu čudno, samo se treba sjetiti Osječanina koji je nedavno dobio titulu počasnog...iz toga se lijepo vidi kakva se špranca prati.....lokal patriotizam je nešto poznato samo malom čovjeku, izgleda....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2009. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la: ›
Prizemno? Glupo? Je li znaš što bi se dogodilo da Bandić navija za Hajduk? Ili hoćemo vani da gradonačelnik Madrida navija za Barcelonu...Vjeruj da bi mu to bili zadnji izbori.
No slažem se da to nije neki ključni kriterij, ali je svakako jedan veliki minus aktualnom gradonačelniku. Lijepa slika će biti kako se naš gradonačelnim raduje golu Dinama Very Happy

Što bi bilo da gradonačelnik Madrida navija za Barcelonu??? Što bi gospodarstvo trpilo, Manje Francuza, Njemaca, Hrvata bi dolazilo u Madrid? Potpuno te ne shvaćam? To je toliko trivijalno pitanje tko za koga navija. A što ako navija u kočarci za Osijek ili rukometu?? Šta ćemo sada???
U stvari, postavio si si ptanje, a onda veću slijedećoj rečenici si sam sebi odgovorio

To bi mu bili zadnji izbori, no odlazimo u offtopic

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2009. 9:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Prizemno? Glupo? Je li znaš što bi se dogodilo da Bandić navija za Hajduk? Ili hoćemo vani da gradonačelnik Madrida navija za Barcelonu...Vjeruj da bi mu to bili zadnji izbori.
No slažem se da to nije neki ključni kriterij, ali je svakako jedan veliki minus aktualnom gradonačelniku. Lijepa slika će biti kako se naš gradonačelnim raduje golu Dinama Very Happy


predlažem da u skladu sa svojim svjetonazorom i lokalpatriotiozmom promjeniš sliku koja ti je u avataru u sliku nekog nogometaša NK Osijeka... čisto zbog neke dosljednosti Smile

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lokal Patriot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2009. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: ›
predlažem da u skladu sa svojim svjetonazorom i lokalpatriotiozmom


Tko to moje ime doziva??

_________________
____muškarac bez trbuha je kao nebo bez zvijezda___
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2009. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poanta akcije je da oni koji su na pozicijama i u prilici pomognu lokalnom gospodarstvu u ovim zaista teškim vremenima. Tako najbolje koriste svoje pozicije za dobrobit zajednice, a ovdje je to važno. Ako netko nešto dobro radi, onda je to dobro. Gospodarstvo i komunalni standard građana su nevjerojatno važne stvari, a na tome se dosta radi, priznali to neki ili ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.03.2009. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon kad smo već kod komunale , pa nema te ta postu oko korištenja gradskog zemljišta za smokingove kioske, na tome je gosp.gradonačelnik super posao napravio za sve građane Osijeka , samo što je samo nekima lova sjela na račune........
Sharon je napisao/la: ›
Poanta akcije je da oni koji su na pozicijama i u prilici pomognu lokalnom gospodarstvu u ovim zaista teškim vremenima. Tako najbolje koriste svoje pozicije za dobrobit zajednice, a ovdje je to važno. Ako netko nešto dobro radi, onda je to dobro. Gospodarstvo i komunalni standard građana su nevjerojatno važne stvari, a na tome se dosta radi, priznali to neki ili ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2009. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Sharon, o smijurije li u tvojim izjavama o komunaliji. Radi se?! Da, radi se tako da se Divaltova vec 5. put prekopava u 3 godine. A znas zasto? Ja ne znam, ali znam da bi se manje novca izbilo iz gradske blagajne da se sve napravilo odjednom. No, mozda u tome i jest poanta, zar ne?!

Smokingovi kiosci su samo vrh ledenog brijega. Sto se tice komunalcija i naplate - grad vec godinama nema popisane oglasne povrsine, a ne da jos ubire porez od njih. Grad nam izgleda kao reklamni supak - jeftini list sto se ostavlja po sanducicima.

Na tragu te cinjenice dolazimo i do 100 000kn za "Kupujmo osjecko". Pare ce se sliti u zagrebacke firme sto drze pozicije plakata... smijesno, jadno, groteskno...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2009. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mija je napisao/la: ›
Sharon kad smo već kod komunale , pa nema te ta postu oko korištenja gradskog zemljišta za smokingove kioske, ...

Imaš pravo. Sharon govori/piše samo kad ima što reći i otvoreno to kaže. Sklona je trenutačnoj gradskoj upravi jer misli da dobro rade puno toga, a slučajno je i malo desnije u političkom opredjeljenju, pa se to poklopilo. Sve što je dobro ističe i to je znak da oni koji nešto rade imaju njezinu podršku. Recimo da joj je dosta onih koji su godinama samo mlatili praznu slamu, bez obzira punili oni vlastite džepove ili jednostavno bili nesposobni. Građanka Sharon od toga nije imala ništa. Zato će braniti ono što je dobro i pozitivno. I nije naivna pa da vjeruje u savršenstvo... Od ponuđenog bira opciju za koju misli da donosi korist svakodnevnom životu običnog građanina ovog lijepog i dragog grada. Jer, Sharon koristi gradski prijevoz, idu joj na živce komarci tijekom ljetnih mjeseci, nerviraju je zapušteni dijelovi grada u centru i dalje itd. A sve se to nekako poboljšalo zadnjih godina i ona ne misli da je to slučajno. Zna kojim putem stvari idu...
A za kritike ste ionako zaduženi vi neskloni, pa vam se "ne bi štela mešati" u posao/zadatak... Jedino ako je netko jako nasekira, pa ne može odoljeti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.03.2009. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imaš pravo. Sharon govori/piše samo kad ima što reći i otvoreno to kaže- kaže sharon



Naravno da na kioske se nema što reći, nego poklopiti ušima i šutjeti. Da su nam sudstvo i policija kako treba vjerojatno nam i današnji gradonačelnik ne bi bio tu gdje je. Ne kažem da su prošli bili dobri, dapače, ali ovo na koji se danas način radi je ni manje ni više nego cinično i ljigavo. Tko je Biloš- bivši robijaš, Đapić- lažni magistar vjerojatno i pravnik koji u životu ništa nije radio nego se bavio politikom. Pa lako je sjesti u fotelju i trošiti novac građana. Mislim da je stvarno došlo vrijeme da neki mlađi ljudi preuzmu ovaj grad i naprava od njega nešto, jer ovi će nas vratiti na nivo Čaprazlija...........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2009. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo bi lijepo i korektno kad bi i ostali šutili kad nemaju što reći... Ali često se ide na silu tvrditi neke stvari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2009. 13:40 
Naslov:  Re: Osječkim proizvođačima besplatna reklama na Osječkoj televiziji[Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nova generacija je napisao/la (Pogledaj post): › Stvarno sam pokušao izdržati da ne komentiram, ali ovakva kampanja prelazi svaku granicu lijepog ukusa. Naš gradonačelnik je prije samo nekoliko dana vrlo jasno poslao poruku "Za dom spremni". Moj grad nikada nije mrzio, moj Osijek je i danas i sutra će biti miran i lijep srednjoeuropski gradić koji se ponosi svojoj poviješću u kojoj su se isprepletali hrvati, srbi, mađari, muslimani, česi, slovaci, nijemci i austrijanci i mnogi drugi koji nikada nisu imali potrebu isticati tko su, jer to u mom Osijeku nije bilo potrebno. Cijenilo se poštenje, rad, kultura, kriminal nikada nije vodio glavnu riječ. Gdje smo danas:

- gradonačelnik koji pozdravlja sa "za dom spremni" (kako bi se vi osjećali kada bi došli u Italiju ili Njemačku, a gradonačelnik vas pozdravi sa "viva Duce" ili "sieg heil", a Hrvati su im bili manje vrijedna nacija-ili bježite kući divlji balkanci ili klanje)

- vlasnik OSTV je čovjek (bivši zatvorenik-znamo odakle mu početni kapital, što je danas u naše gradu manje bitno, bitan je osjećaj da nas sve može kupiti) koji zbog osjećaja moći i vladanja od gledatelja svoje TV pravi debile. Kao da nemamo mozak i da nam ništa nije jasno

- „Gebels“ cijele kampanje - Mate Radeljić čovjek kojeg je napravio Branimir Glavaš tijekom devedesetih. Koji je doselio u Osijek jer ga takvog polu bolesnog nitko nije htio. Čovjek koji je vodio kampanje HDZ-a na Bognara, nakon toga Jadranku Kosor na Mesića, nakon toga kampanju Glavaša na Sanadera i sve bi to zaboravio da sada ne vodi kampanju Đapić protiv Osijeka. Neće mu to upaliti jer već sutra sam dobrovoljac u slijedećim izborima i želim dati svoj doprinos dokazivanju da nas sve mogu kupiti i da nam sve mogu objasniti, pa ljudi mi imamo svoj mozak.

Toliko.


osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.03.2009. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Ne znam jesu li na Osječkoj svjesni da na ovaj način krše osnovna pravila o Tržišnoj utakmici Sad Ili to poduzetnik/gradonačelnik Biloš ne zna...

I 1991. smo kršili pravilo o embargu na uvoz oružja za obranu Hrvatske. Šta smo trebali pridržavati se propisa i dozvoliti da nas unište. Tako i sad moramo koristiti sva moguća sredstva da spasimo osječko gospodarstvo i radna mjesta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mija je napisao/la: ›
Imaš pravo. Sharon govori/piše samo kad ima što reći i otvoreno to kaže- kaže sharon



Naravno da na kioske se nema što reći, nego poklopiti ušima i šutjeti. Da su nam sudstvo i policija kako treba vjerojatno nam i današnji gradonačelnik ne bi bio tu gdje je. Ne kažem da su prošli bili dobri, dapače, ali ovo na koji se danas način radi je ni manje ni više nego cinično i ljigavo. Tko je Biloš- bivši robijaš, Đapić- lažni magistar vjerojatno i pravnik koji u životu ništa nije radio nego se bavio politikom. Pa lako je sjesti u fotelju i trošiti novac građana. Mislim da je stvarno došlo vrijeme da neki mlađi ljudi preuzmu ovaj grad i naprava od njega nešto, jer ovi će nas vratiti na nivo Čaprazlija...........


Sharon je napisao/la: ›
Bilo bi lijepo i korektno kad bi i ostali šutili kad nemaju što reći... Ali često se ide na silu tvrditi neke stvari.


Da su neki forumaši, poput ovdje prisutne Sharon, u ozbiljnom sukobu sa razumom, to nije novost. Što se krije iza te slijepe i rigidne opčinjenosti Đapićem? Da li ustaše iz 2. sv. rata u obitelji? Da li osobna financijska korist od Đapića? Da li članstvo u toj maloj regionalnoj strančici?

Naime, nešto od toga mora biti - mislim da je jednostavno nemoguće da bi bilo koji homo sapiens inače podržavao Đapića i njegovog tatu Biloša, zajedno sa ostatkom hobotnice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: