Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Lepi Denis i kukasti krizevi, Kohorta i tako to...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gost
Post Postano: 06.01.2006. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najlakše je laprdati internetom. Svima vama kojima smeta što "denis" crta, neka ode na Sjenjak, u članku piše ispred koje trgovine stoji, kako izgleda, pa nek mu na licu mjesta objasni njegovu zabludu. Je'l dovoljno konstruktivno?
I da, pošto je očito malac sa sjenjaka i tamo najviše crta mislim da bi bilo u redu da se cijeli sjenjak ogradi od denisa! Ipak je on sa sjenjaka! Ako se ne ograde na nekom npr. mitingu pred ipk-om onda je jasno da stanovnici sjenjaka podržavaju nacistička obilježja.
Je'l dovoljno konstruktivno?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 06.01.2006. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › Najlakše je laprdati internetom. Svima vama kojima smeta što "denis" crta, odite na Sjenjak, u članku piše ispred koje trgovine stoji, kako izgleda, pa nek mu na licu mjesta objasni njegovu zabludu. Je'l dovoljno konstruktivno?
I da, pošto je očito malac sa sjenjaka i tamo najviše crta mislim da bi bilo u redu da se cijeli sjenjak ogradi od denisa! Ipak je on sa sjenjaka! Ako se ne ograde na nekom npr. mitingu pred ipk-om onda je jasno da stanovnici sjenjaka podržavaju nacistička obilježja.
Je'l dovoljno konstruktivno?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postojı jedna mala razlıka ızmedju Sjenjaka ı Kohorte, alı je ıluzorno ocekıvatı da bı ju tı mogao shvatıtı, dızem ruke.

Run, Forrest, run!

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dosadni ste više s tim!

nepada mi napamet se tu nekom pravdat u vezi nacizma..

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2006. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a cek, ti si, kao, nacist?

hehehe...kad smo vec kod nacist-wannabeova -

ehehhe...ova mi je kul zgoda.
actually, nije zgoda, nego samo - hodam ja tako radicevom, gledam svoja posla, pjevusim i slusam pticice, kad odjednom...
ispred mene nesto sjaji. ok, pogledam, kadoonooo...
celava glava. ono, ful obrijana. crna jakna koja zeli biti kozna, al je nesto drugo. vrecaste hlace sa natpisima "sieg heil" i "heil hitler" i necim o juwenima. patike za nogomet. hehehe.
ali...ALI...patike nisu toliko vazne - diesel torba. hee hee...sa natpisima heil hitler i sieg heil, sa kukastim krizem...i natpisom : 8.b. legende. koji je bio noviji, prosudjeno po "tamnoci" crne boje, od onih naci gluposti.

majke mi, ne lazem.
volim ih takve..
uglavnom, krenio sam ga zaustavit da ga ispitam jel se on dobro zajebava, ali je brzo nestao iza ugla, a ja sam morao pokupit curu, pa sam samo nastavio hodati uokolo nasmijesen...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2006. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

" "KOHORTA" POZIVA NAVIJAČE
Klub navijača opet aktivno radi od 18 do 22 sata. Ako želite navijački kalendar za 2006. godinu, doznajemo iz Kohorte, možete ga dobiti besplatno. Kalendar možete podići u Klubu navijača. Također, tamo možete kupiti i nove bar šalove te kape šilterice po cijeni od 50 kuna sa tri varijante grba. "
preneseno s osijek.hr

Eto kakva ti je Kohorta skupina. Tri varijante grba.
Zamislite državu s tri zastave. Ili tri vojske.
Sedam predsjednika, osamsto ministarstava.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 09.01.2006. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neupućeni odjebi više odavdje kad se ne razumiješ u navijački život

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2006. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Offtopic:

Jel ima netko grb Kohorte u vektorskom formatu?
Molio bih na email tbilic{at}gmail.com

Hvala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2006. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
odjebi više odavdje


Goste odjebi od konfliktora kad se ne razumiješ u pisanje.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 09.01.2006. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno mi nije jasno, da li je ova tvoja lokacija brčko stvarno točna pa toliko tu sereš o nečemu o čemu stvrano nemaš veze i svi ti to toleriraju, ili si samo htio napisati nešto smješno pa si napisao brčko. Ako si stvarno u brčkom ne znam zašto tebe zanimaju Kohorta, Osijek, pa i nacizam u hrvata?jednostavno piši na forumima svoga ružnog sela o čemu god želiš a nas ostavi na miru. dakle odjebi ODAVDE.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2006. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
" "KOHORTA" POZIVA NAVIJAČE
Klub navijača opet aktivno radi od 18 do 22 sata. Ako želite navijački kalendar za 2006. godinu, doznajemo iz Kohorte, možete ga dobiti besplatno. Kalendar možete podići u Klubu navijača. Također, tamo možete kupiti i nove bar šalove te kape šilterice po cijeni od 50 kuna sa tri varijante grba. "
preneseno s osijek.hr

Eto kakva ti je Kohorta skupina. Tri varijante grba.
Zamislite državu s tri zastave. Ili tri vojske.
Sedam predsjednika, osamsto ministarstava.


tri varijante grba - seljačino, na kapama uopće nije ni jedna varijanta grba, bolje se raspitaj malo prije nego počneš srat.

btw do grba kohorte u vektorima jako teško, a i uostalom šta će ti?

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2006. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la: ›
btw do grba kohorte u vektorima jako teško, a i uostalom šta će ti?


Lega hoće napraviti neki veliki poster ili nešto slično, pa me pitao mogu li nabaviti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 09.01.2006. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › Stvarno mi nije jasno, da li je ova tvoja lokacija brčko stvarno točna pa toliko tu sereš o nečemu o čemu stvrano nemaš veze i svi ti to toleriraju, ili si samo htio napisati nešto smješno pa si napisao brčko. Ako si stvarno u brčkom ne znam zašto tebe zanimaju Kohorta, Osijek, pa i nacizam u hrvata?jednostavno piši na forumima svoga ružnog sela o čemu god želiš a nas ostavi na miru. dakle odjebi ODAVDE.


Htio je napisati nešto smiješno! Laughing

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.01.2006. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo samo još nešto- 8 je htio napisati nešto paradoksalno: navijačima koji su neuki glede forumske kulture, se dopušta da drndaju po tipkovnici kao da su ju ukrali, a forumašima se ne dopušta da raspravljaju o navijačkoj (ne?)kulturi?

Bar sam ja to tako shvatila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 09.01.2006. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nismo neuki glede forumske kulture, možda smo na nekim mjestima malo žustrije reagirali, ali to je zato što ne dopuštamo da netko tko nema veze o tom području sere svakakve gluposti,a mladi gospodin je prednjačio u tome.Tim više mi je to zasmetalo što izgleda nije uopće iz ovog grada nego tu studira ako mu je lokacija točna, e pa ne može to tako.Tu govori jebo Osijek a vi forumaši šutite, e zato tu i tamo se uključimo mi tek toliko da mu damo do znanja da to neće govoriti ovdje.Na forumu možda i može, ali to je vaša sramota, foruma koji se zove Osijek031! Naravno da se forumašima dopušta da raspravljaju, ali ako niste upućeni u takav način života jednostavno to ne možete shvatiti.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: