Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U tijeku postavljanje novog nathodnika na željezničkom kolodvoru [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 19:31 
Naslov:  U tijeku postavljanje novog nathodnika na željezničkom kolodvoru [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na osječkom željezničkom kolodvoru gradi se novi nathodnik s panoramskim dizalima. Radove izvode djelatnici "Gradnje", a trenutačno je zbog postavljanja konstrukcije novog mosta stari pješački zatvoren za prolaz. Novi pješački most gradi se tik uz postojeći a bit će iznimno moderan dok će kompletna konstrukcija biti ustakljena. S obje strane ugradit će se atraktivna panoramska dizala pa će nov most, za razliku od postojećeg služiti i osobama u kolicima. Dovršetak radova očekuje se u svibnju.




U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- od 6. svibnja dva puta tjedno letovi na relaciji Osijek – Frankfurt
- izniman uspjeh učenika Glazbene škole Franje Kuhača na XV. međunarodnom natjecanju


Osječka televizija - Vijesti, 24.02.2009.


Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2009. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakva tuga! Pa što bi mi to trebali gledati s panoramskih dizala i ustakljenog nathodnika? Prastare dizelske lokomotive (kad već one električne ne mogu ni doći do Osijeka), kolosijeke bez pragova, perone bez nadstrešnica, ofucane žardinjere prekrivene golubjim izmetom ispred orunule fasade kolodvorske zgrade i, nažalost, ljude bez perspektive.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
phantom25
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek i Nova Gradiška (kako kad)
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2009. 1:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš.

Demontiraju stari most, prije nego naprave novi!
To samo kod nas na Balkanu ima.
Sad nema nijedan most. Gdje ljudi sad da prelaze, na to nitko nije mislio?

Dao bog da više neće biti odgoda gradnje zbog političkih prepucavanja.

Kad taj ustakljeni nathodnik prekrije izmet, više ništa se neće gledati. S obzirom je poznato, kako se održava išta na HŽ-u, stvarno je samo pitanje vremena, kada će taj ustakljeni nathodnik postati neproziran.

Vrlo zanimljiva izjava: "Dovršetak radova očekuje se u svibnju." Šteta što ne nosi nikakvu političku odgovornost...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2009. 2:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto ga na... kak ću ja sad od UTDa do cadillaca za 10 minuta...
Loše loše...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2009. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Promašena investicija...

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2009. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala bogu da su to odlučili riješiti. ko' klinjo sam zivio u industrijskoj cetvrti i prelazio most svaki dan. nikada nisam znao kada prelazim most hocu li upast i kakav teretni vagon. strava. a kada vjetar zapiri je pustolovina prijeci ga
svaka čast

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2009. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la (Pogledaj post): › hvala bogu da su to odlučili riješiti. ko' klinjo sam zivio u industrijskoj cetvrti i prelazio most svaki dan. nikada nisam znao kada prelazim most hocu li upast i kakav teretni vagon. strava. a kada vjetar zapiri je pustolovina prijeci ga
svaka čast

Slažem se,ali 10 milijuna za običan nadhodnik Exclamation

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2009. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam niti inzenjener niti osoba koja je uopce kompetentna o cijeni govoriti, ali cinjenica je da to stvar stvar koja se mora rijesiti i da je to zajebavalo gradjane 50 godina. ako ce sada imati opciju i za nepokretne osobe, neka kosta sta kosta. ono smece od butri je kostalo 10 mil. kn...
ovo ne moze biti promasaj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2009. 15:42 
Naslov:  Re: U tijeku postavljanje novog nathodnika na željezničkom kolodvoru [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo vam svakodnevnog tempa radova koji ukazuje da ćemo obilaziti taj dio grada (u širokom krugu), i nakon treće najavljenog roka završetka radova!






Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: