Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Novosti iz GPP-a

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2006. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Domorotkinja
Post Postano: 05.01.2006. 22:09 
Naslov:  GPPov doprinos ekologiji i ekonomiji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da nije istinito, bilo bi smijesno - GPP bi mogli bi nominirati za najbolju humoristicku seriju - gdje to ima da se kaze: zelimo pridonijeti cistoci zraka, potaknuti gradjane da se vise koriste gradskim prijevozom (umjesto automobila)... i povise cijene. To valjda ciljaju na ODREDJENU grupu gradjana (a ne one koji nemaju automobile), kako bi cijene - u skladu s obecanim tramvajima - bile primjerene standardu na koji su ovi navikli. (Malo opservacija a la Pervan ;D)

A najbolja stvar je sto su u GPPu nekoliko mjeseci prije ovog poskupljenja napravili sljedece:
a) po kioscima nisi mogao kupiti karnetice za 2 voznje - set 55 kn
b) poslije nije bilo ni onih pojedinacnih po 6 kn

Tako da - ili mjesecna ili 7 kn. Dakle, oni su svoje poskupljenje dobili vec prije nekoliko mjeseci, jer me ne mogu uvjeriti da je to kao slucajno. Pogotovo ako mi prodavacica kaze da vec neko vrijeme nisu dobili (i to sa kioska u centru + kod poste, gdje sam uvijek znala da ima).

I bas me zanima hoce li pojedini vozaci-ce, i kondori-ce biti jednako bezobrazni i tretirati sve putnike jednako (kao lopove; brisati ispred nosa, itd.), kao i prije, ili ce u skladu s cijenom pojacati i tempo.

A usput receno, u Zg je karta na kiosku 6,5 kn. A kod nas ce biti 7. A 6,5 ako kupis set od 10 voznji. Zato je moja politika: set od 10 voznji, pa ako je frka ili sam koma, tramvajem - inace u patike i sl., i pjehe!!! Jos bi GPP mogao traziti medalju za dan sporta, za zasluge u promociji zdravog zivota i rekreacije. Samo su zaboravili kakvi to automobili dime po gradu i zasto, a vlasnike mecki, bmwa itd - ako i dime (malo vjerojatno) - nije to ni briga, a pogotovo ne toliko radi tumbanja za 8 kuna. (Da imam auto, i ja bih se vozila - npr. do kolodvora sam autom za normalnih 8 minuta, a samo do tramvaja i dok ga docekam ode mi skoro toliko ili vise. Ali to je vec neka druga prica.) No sve se to ionako savrseno uklapa u iluziju koju izgleda imaju - da smo mi tu zbog njih, njihovih placa i nacina upravljanja tvrtkom, a ne oni zbog nas, gradjana i korisnika. Tako je radio i HT dok nije dosao VIP i Tele2...?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2006. 1:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se cini da je to s poskupljenjima samo jedna od klasicnih muljaza nove gradske vlasti.

Za GPP-poskupljenje su dali opravdanje da ce biti ugradjena naplata po duljini voznje i slicne kerefeke, bacali pijesak u oci pricama o info-stupovima na stanicama.

I onda poskupi voznja GPPom, a oni se zgrbe k'o deve... kao "sta je bilo?!"...

Uzas...

Najgore je sto desenzibilizirana javnost i mozdani amputati uopce ne reagiraju... poskupilo sve zivo u gradu, a svi sute kao kreteni, najveca zivotna briga im je gdje ce na skijanje...

Ne znam zasto se uopce nerviram zbog toga, kad takvi ljudi ionako zasluzju da ih vode lopovi i mutikase, da od njih prave velebne ovce...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: