Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Truli grad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chui
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2010. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Jazz festival
Blues festival
OLJK
OLJM (kakav je da je)
UFO (kakav je da je)
Jesen uz Osječko
Moto susreti
Filmovi u Waldingeru, Barutani
Teatar
+ masa stvari "sa strane", od izložbi, koncerata, i slično
(99% ovoga se nalazi na Osijek 031)

Postavljam si pitanje kako nekim ljudima može biti dosadno u Os (u vezi izlazaka), a nekima treba odmor od svega na što idu. Znate gdje se odgovor nalazi: U NJIMA SAMIMA- u njihovom uskom krugu interesa, neinformiranosti, lijenosti.

Reći ću im otvoreno: LIJENI ste, NEINFORMIRANI, spremni otići samo na RAZVIKANE događaje (ako i na te), a kukate (da ne kažem "ispuštate sadržaj iz rektuma") da nema ništa.

Neke dične Osječane može biti sramota što niti ne znaju gdje je Arheološki muzej, kamoli da su bili u njemu. A mogli su, i to besplatno- Noć muzeja.

Neki dični Osječani su takvog mentaliteta da na neke događaje koji su besplatni neće ići jer su besplatni, a na one koji se naplaćuju neće ići jer se naplaćuju. Razumijete što hoću reći? Nikad im ne odgovara.

Dragi moji, vama bi i u Parizu za tjedan dana postalo dosadno.

(Ogledni primjer: predstava je u Rektoratu, pola gledališta puno, ali glavno da su birtije u Tvrđi prepune.)

Onda odu u neki veći grad (ili čak manji) i super se provedu. Pa naravno, jer čovjek kada negdje otputuje:
pod 1) ostavi sve ono što ga opterećuje za sobom
2) nastoji otići na nekakve kulturne događaje, upoznati grad u koji je došao
3) ima određeni budžet koji je spreman potrošiti.

A kad bi samo jednom pokušali ove stvari pod 1,2 i 3 uključiti u Osijeku, vidjeli bi kako bi im bilo dobro, štoviše-još bi im bolje bilo nego što zaista je, jer bi iz negativnog stajališta prešli u pozitivno.

Živjeli! Ja odoh danas na predstavu a u petak i subotu na jazz koncerte. Smile



Bravo Lega!!!
mene to isto najvise zivcira kod ljudi kad pricaju negativno, a nemaju ni pojam sto ima u gradu, niti su se kad zainteresirali otici na ono sto se nudi!
cak i sto se tice kafica, koliko ih ima u Osijeku... vecina ljudi ima svojih max 10-tak kafova u koje zalazi i to je to, a vidi samo u zutim stranicama koliko ih ima.

zanima me koliko cesto se odvazite otici u kafic u kojem niste nikada bili i gdje ne poznate nikoga?

(to je ko hrana ako svaki dan jedes istu-mora dojaditi)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.03.2010. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da u Osijeku ima dovoljno događanja za mlade. Naravno uvijek može biti više i bolje ali to je sporadno. Isto tako mislim da je većina enzadovoljnih nezadovoljna činjenicom da svaki vikedn idu na ista mjesta pa im postane monotono. A šta da Vam kažem : mjenjajte malo, istražujte druga mijesta, nije istina da se u Osijeku ne može zabaviti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
joe maračić meki
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 15:45 
Naslov:  Re: Truli grad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › Meni je tolko postalo u Osijeku vani dosadno da vec 2 mjeseca nisam izasla,a jos ni ne planiram. Kakva su vasa misljenja o tome i gdje najcesce zalazite,a da se dobro osjecate? Rolling Eyes


Old bridge pub i Luna, standardno za one koji nisu za cajke. Da barem ima više klubova gdje za vikend ima živa svirka - ne bi bilo toliko cajki, a Osijek bi se ipak malo urbanizirao. Dobra piva i dobra rock svirka - sasvim dovoljno za dobar provod (možda i koja dobra teta i to je to).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: