Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Truli grad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.07.2009. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): › Meni je Osijek ludnica. Ekonomska situacija katastrofa, ali društveni život odličan. Imam super prijatelje, zakon ekipu, krećem se u zanimljivim krugovima i nikad mi nije dosadno. Sve ovisi o tome kako si posložiš stvari u glavi.

Nisu svi te sreće.
Sa boldanom tvrdnjom se ne slažem ni najmanje,puno toga ako ne i sve ovisi o okolnostima.Možeš ti sebi u glavi slagati ne znam kakve konstrukcije,ali to ne vrijedi ništa ako su te konstrukcije u prevelikom neslaganju sa stvarnošću.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2009. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): › Meni je Osijek ludnica. Ekonomska situacija katastrofa, ali društveni život odličan. Imam super prijatelje, zakon ekipu, krećem se u zanimljivim krugovima i nikad mi nije dosadno. Sve ovisi o tome kako si posložiš stvari u glavi.


Ja se s ovim u potpunosti slažem.
Svih vrsta događanja u gradu ima - izložbi, koncerata, predstava i glazbe svih vrsta, samo se treba informirati gdje i kada i onda izvući guzicu iz kuće. Osijek je najljepši grad u kontinentalnoj Hrvatskoj s predivnim mjestima za vožnju, šetnju, sjedenje i hedonizam svih vrsta.
I slažem se da svatko tko si želi urediti život ovdje to može savršeno. Također se slažem da su pritom, naravno, ljudi među kojima se krećeš i neki minimum financijske sigurnosti od vitalne važnosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vera-os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2009. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dadida je napisao/la: ›
Vera-os je napisao/la (Pogledaj post): ›
ch0sen je napisao/la (Pogledaj post): › problem je općenito u nedovoljnoj mogućnosti izlaženja.U Os se može možda naći nekih 5 lokacija (iako ni za to nisam siguran) koja se nebaziraju na narodnjake,cajke ili što već.A kad pogledaš klubove koji su se pokušali odvojiti od takve vrste glazbe su ili polu prazni ili propali,žalosno što se uopće dozvoljava da takva vrsta glazbe vodi apsolutno svaki stil izlaska van i bazira se na svemu što ta glazba(iako to za mene nije glazba) vodi i vuče za sobom osijek031.com smile
Evo što mi je u subotu bilo što me baš razočaralo,jedno,ma nije niti cura,to je dijete sa prijateljicom,godine su im 13 i 14 mrtve pijane nisu mogle hodati nego smo ih našli na dravi takve osijek031.com smile jedna završila na hitnoj druga neznam ni sam kako došla kući,....šta su slušale..cajke osijek031.com smile
Neznam ni na šta se ovo društvo svodi kada se kod nas toliko gleda na to kako je netko obučen šta sluša i slično..ma horor....izlasci van su doista spali na veliku nulu.
Ako neslušaš cajke nemaš nigdje niti za ići. :\
tj imaš ali onda ljudi misle da si klošar Very Happy lol


************************************************************
Na cajke uopće neću trošiti riječi. Odrastala sam u 70-tim godinama kad se slušala prava glazba. I tada su se slušali narodnjaci ali isključivo u Baranji po tamošnjim lokalima i to uz večeru i u večini slučajeva živa glazba. Disco-klubova je bilo u svim dijelovima grada, najpoznatiji naravno Željo i Mini teatar. Željo je bio toliko pun da nisu sve uspijeli pustiti unutra, ljudi su se gurali da uđu. Od mladih ljudi rijetko je tko slušao narodnu glazbu a cajke, pod kojima podrazumjevam "narodne pjesme" koje su teško probavljive, čak i ne pamtim da je itko slušao u mojoj bližoj i daljoj okolini.
Da takvu glazbu ne slušate, vjerojatno bi se dala prilika i drugim vrstama glazbe da se probiju i malo kultiviraju zatrovanu mladež ovim glupim do bola cajkama. Pokušala sam shvatiti što je to što ih privlači takovoj vrsti glazbe i nisam našla niti jedan razlog jer pri slušanju prve takove pjesme došlo mi je na muku. Baš me zanima što je to što mlade privlači da slušaju tako što. Na kraju ispada da je razlog što se možeš napiti uz tu glazbu, jer trijezan tako što stvarno ne možeš slušati.



ne sjećam se baš Mini Theatra 70 godina?


Da, bio je u Radničkom domu ili ti Radnjaku.

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.07.2009. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ja se s ovim u potpunosti slažem.
Svih vrsta događanja u gradu ima - izložbi, koncerata, predstava i glazbe svih vrsta, samo se treba informirati gdje i kada i onda izvući guzicu iz kuće. Osijek je najljepši grad u kontinentalnoj Hrvatskoj s predivnim mjestima za vožnju, šetnju, sjedenje i hedonizam svih vrsta.
I slažem se da svatko tko si želi urediti život ovdje to može savršeno. Također se slažem da su pritom, naravno, ljudi među kojima se krećeš i neki minimum financijske sigurnosti od vitalne važnosti.

Ne, rijetki to mogu.Ali s obzirom da si žensko onda razumijem tvoje idealiziranje i gledanje stvari s ružičastim naočalama.


Zadnja promjena: kopile; 25.07.2009. 15:42; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sajko
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la (Pogledaj post): › A ma ja bi isto najradije pozatvarao sve narodnjačke klubove ali... Strah me onda da bi polupijane natapirane blondice u ultrakratkim minićima i nezgrapnim hodom u štiklama počele dolazit tamo gdje ja zalazim... A onda bu nereda Very Happy Very Happy...



U svakom slučaju provod u ovom gradu je smeće,i ova dosadna ljetna noć uvijek iste zajeb................i smješkovi tisuće ljudi skriveni iza tisuću maski,UŽAS

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.07.2009. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sajko je napisao/la (Pogledaj post): ›


U svakom slučaju provod u ovom gradu je smeće,i ova dosadna ljetna noć uvijek iste zajeb................i smješkovi tisuće ljudi skriveni iza tisuću maski,UŽAS


Ovo mi nije baš najjasnije. Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2009. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Moira je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ja se s ovim u potpunosti slažem.
Svih vrsta događanja u gradu ima - izložbi, koncerata, predstava i glazbe svih vrsta, samo se treba informirati gdje i kada i onda izvući guzicu iz kuće. Osijek je najljepši grad u kontinentalnoj Hrvatskoj s predivnim mjestima za vožnju, šetnju, sjedenje i hedonizam svih vrsta.
I slažem se da svatko tko si želi urediti život ovdje to može savršeno. Također se slažem da su pritom, naravno, ljudi među kojima se krećeš i neki minimum financijske sigurnosti od vitalne važnosti.

Ne, rijetki to mogu.Ali s obzirom da si žensko onda razumijem tvoje idealiziranje i gledanje stvari s ružičastim naočalama.

A možda jednostavno neki ljudi imaju pozitivan, a neki negativan pristup i to sa spolom nema nikakve veze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.07.2009. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la (Pogledaj post): ›
A možda jednostavno neki ljudi imaju pozitivan, a neki negativan pristup i to sa spolom nema nikakve veze.

Itekako ima veze sa spolom,jer je ženama neke vrlo bitne stvari puno lakše postići nego muškarcima(kao npr naći partnera).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2009. 12:15 
Naslov:  Re: Truli grad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve to veze ima s kvalitetom izlazaka? I na čemu uopće temeljiš tu tvrdnju?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.07.2009. 12:30 
Naslov:  Re: Truli grad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Kakve to veze ima s kvalitetom izlazaka? I na čemu uopće temeljiš tu tvrdnju?

Nema s tim nikakve veze.
Tu tvrdnju temeljim na iskustvu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vlaja_
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2009. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Tu tvrdnju temeljim na iskustvu.


Nije baš lijepo iznositi vlastite frustracije suprotnim spolom u kontekstu opećg stanja u društvu ili gradu.

Koliko sam upućen od strane mojih prijateljica i one su frustrirane pasivnim dečkima i 'slabim izborom', moje mišljenje je da bi obje strane trebale malo više rakije piti Smile

Glupo selo Velika ima DOF, a Osijek ne može napraviti događaj za više od 400 ljudi, to mi je potpuno neobjašnjivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.07.2009. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vlaja_ je napisao/la (Pogledaj post): ›

Nije baš lijepo iznositi vlastite frustracije suprotnim spolom u kontekstu opećg stanja u društvu ili gradu.

Koliko sam upućen od strane mojih prijateljica i one su frustrirane pasivnim dečkima i 'slabim izborom', moje mišljenje je da bi obje strane trebale malo više rakije piti Smile

Glupo selo Velika ima DOF, a Osijek ne može napraviti događaj za više od 400 ljudi, to mi je potpuno neobjašnjivo.

Ako su frustrirane pasivnim dečkima neka onda one preuzmu inicijativu(ne vidim šta ih spriječava). Confused
Ali to je naravno nemoguće jer za tako šta treba imati muda.
Ta cijela priča o pasivnosti današnjih dečki je presmiješna(posebno kada dolazi iz usta osoba koje nikada u životu nisu inicirale niti jednu vezu).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2009. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la (Pogledaj post): › A ma ja bi isto najradije pozatvarao sve narodnjačke klubove ali... Strah me onda da bi polupijane natapirane blondice u ultrakratkim minićima i nezgrapnim hodom u štiklama počele dolazit tamo gdje ja zalazim... A onda bu nereda Very Happy Very Happy...


ma malo puno gluposti pricas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LijaOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.01.2010. 20:26 
Naslov:  Re: Truli grad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kukajte po forumu i sjedite i dalje kući! Osijek nije truli grad! TKO hoće izlazit van, bit će mu dobro pa kakogod bilo, svak si svoju feštu u glavi napravi. Jupi jea!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2010. 3:39 
Naslov:  Re: Truli grad
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LijaOS je napisao/la (Pogledaj post): › Kukajte po forumu i sjedite i dalje kući! Osijek nije truli grad! TKO hoće izlazit van, bit će mu dobro pa kakogod bilo, svak si svoju feštu u glavi napravi. Jupi jea!!!!!!!

i agree on that one. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: