Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ukidaju li se 'butre'?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2009. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ili BUTRE koristiti samo kao mjesecne karte!,a za sve one koji ne koriste mjesecne karte,ponovo vratit stare po 7-8 kn umjesto 40. O_o

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2009. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

macha_17 je napisao/la: ›
...butre su shit...najgore sto je neko mogo napravit..zar nam nisu molgi lijepo ostavit naše mjesečne..jednostavnije i praktičnije..kakve su to gluposti-prijavljivanje i odjavljivanje...mislim hallo???...ljudi žure na posao,mi u školu..pa dokse svako odjavi prođe sto godina...dajte ljudi šta vam je..VRATITE NAM NAŠE MJESEČNE!!!!!

nja nja nja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2009. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam se sad privikla na butre...i kako si računam ispadne mi jeftinije nego svaki put 8 kn.
Još će mi biti i žao ako ih ukinu..

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Lokacija: Osijek - Land
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 11:13 
Naslov:  Re: Ukidaju li se 'butre'?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pero122 je napisao/la (Pogledaj post): › Ma najveci problem je taj sto nisu odredili maksimalnu cijenu karte tj, voznje na pojedinoj liniji.

Neka kilometar i bude 1.3 kune, ili koliko vec, ali neka se odredi npr. da na relaciji Kanizliceva - Jug II cijena karte tj. voznje nemoze biti veca nego sto je prije kostala papirna karta za tu liniju, 8 ili kolko vec kuna.
Znaci ako se vozis 1, 2 stanice super skine ti po kilometru, a ako se vozis npr 10 km naplati se s racuna max 8 kuna, tj kolko kosta voznja od prve do zadnje stanice.

Jednostavno rijesenje i svima na korist. Dobro, ne bas svima Very Happy



S ovim prijedlogom se u potpunosti slažem Idea

A što se tiče korisnosti sustava bezkontaktnih kartica, treba ga ostaviti iz više razloga, a glavni je definitivno smanjenje cijena na kraćim relacijama gdje se i utjecaj na smanjenje korištenja automobila za osobni prijevoz može i najbolje uočiti. Osobno sada mi ne pada na pamet od Centra do Vijenca I. Meštrovića voziti se autom i kružiti gradom jednosmjernim ulicama do odredišta.

Drugo, povratak na isključivo stare papirne karte bio bi korak natrag tehnološki pa i civilizacijski.

A treće, problem koji se javlja kada stranac dođe u grad pa ne želi platiti početnu kauciju od 40 kuna može se riješiti uvođenjem jednokratnih karata bile one papirnate ili u formi kartice. Doduše s ekološke strane u tom slučaju bilo bi bolje da budu od papira-kartona, naravno recikliranog Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slazem se. meni za voznju sada ode 1-2 kn a vozim se samo kad pada kisa Smile
da ukinu butre nikad se nebi vozio

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2009. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prema informacijama iz Gpp-a uskoro u fazu ispitivanja dolazi sustav koji će putnicima, što se voze samo jednom godišnje i sl., omogućiti vračanje butre vozaču nakon vožnje, uz refundiranje iznosa koji je ostao na butri i kaucije za samu karticu, što bi značilo da će se riješiti jedan veći problem, naravno ako taj novi sustav dobije zeleno svijetlo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a i oni kompliciraju brate mili........

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.01.2009. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aco46 je napisao/la (Pogledaj post): › NE ZABLOKIRA SE, kakve su vam to gluposti... evo nama sa mjesecnim se nisu nikad zablokirale, a nismo se odjavili puno puta...
Kontrolora ima, ali ne dovoljno... u 2tj sam ih 3 puta vidio... imaju neki uređaj s kojim samo ucitaju butru...


citas li ti novine? Rolling Eyes ljudi sa mjesecnim kartama moraju ici "odblokirati" kartu jer nije bila dobro ponistena... danas neka zena bila u remizi da plati 200 kn da joj odblokiraju MJESECNU vidio na vlastite oci... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Aco46
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
Aco46 je napisao/la (Pogledaj post): › NE ZABLOKIRA SE, kakve su vam to gluposti... evo nama sa mjesecnim se nisu nikad zablokirale, a nismo se odjavili puno puta...
Kontrolora ima, ali ne dovoljno... u 2tj sam ih 3 puta vidio... imaju neki uređaj s kojim samo ucitaju butru...


citas li ti novine? Rolling Eyes ljudi sa mjesecnim kartama moraju ici "odblokirati" kartu jer nije bila dobro ponistena... danas neka zena bila u remizi da plati 200 kn da joj odblokiraju MJESECNU vidio na vlastite oci... Rolling Eyes


pa valjda vise vjerujem vlastitim ocima...
a to su mozda bile obicne butre kojima se skida s racuna, ak se ne odjavis naplati ti cijelu relaciju i recimo ostanes bez novaca na njoj te se nemozes prijavit tj. "zablokira".
a tko zna sto si ti vidio....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: