Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Anto Đapić ponovno gradonačelnik Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
Neg za glavasa?


Vidim, teško je ispravno quotat.
Nisam to mislio, ima na svakim izborima anonimusa, pa i ambicioznih pojedinaca, ali je većini teško dići dupe i glasati, onda iza toga kenjaju po forumima i birtijama kako je loše.


Upravo to sto si reko ak se glasalo za đapića onda nek mu se ne sere ili ak se nije izaslo na izbor ko im kriv...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali ja nikad nisam i neću glasati za Đapića.
Smatram ga najvećim zlom koje je zadesilo Osijek od ratnih vremena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jbg svako ima svoje misljenje....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čiopa je napisao/la: ›
Zapitaj se što ti možeš učiniti da bude bolje?! Drugi put nemoj bacit papir na ulici... nemoj radit gluposti u prometu... ma napravi ili reci štogod dobro... pomozi, nemoj samo podmetat, zamjerat, pljuvat -lako je to; puno je teže biti kreativan, dobrodušan, pošten, iskren!
Živio Anto! Živila Hrvatska!

Tako jeeeeeeeee! Živili Veliki Hrvati, živio Anto! Ajd sad onu našu: Evo zore...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da bismo se mi tu na forumu trebali skupit i kupit Antoanu dvije karte za "Kurve" u HNK-u. Nek vodi nekog od političkih kolega, po izboru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porto
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čiopa je napisao/la: ›
Živio Anto! Živili Hrvati, kako ovi u Slavoniji, tako i u Hercegovini i svuda širom svijeta kud nas je sudbina razasula!
Ma ljudi moji, čitam te vaše komentare i stvarno me sramota reć, al po međusobnoj povezanosti i skladu trebali bi se ugledat na Srbende. Strašno, al eto napisah i to. Pa nas Hrvate zbližit može samo neko zlo il tu i tamo prividno sport. Inače smo jedan drugome trn u oku, previše olako pljujemo jedan po drugome, podmećemo, zavidimo... To je tako glupo i tužno. Reče je jedan profesor Mađar - vi ste takav narod. Žalosno.
Zar biste bili sretniji da nam još uvijek dirigiraju iz Beograda što ćemo i kako ćemo? Dajte se otrijeznite! Ili ste zaboravili zašto su naši dečki izginuli? Jer Osijek nikada neće biti Ocek!!
Volim ovaj grad i ovu moju zemlju hrvatsku. Da može biti bolje, može! Da treba i mora biti, mora!
Zapitaj se što ti možeš učiniti da bude bolje?! Drugi put nemoj bacit papir na ulici... nemoj radit gluposti u prometu... ma napravi ili reci štogod dobro... pomozi, nemoj samo podmetat, zamjerat, pljuvat -lako je to; puno je teže biti kreativan, dobrodušan, pošten, iskren!
Živio Anto! Živila Hrvatska!
Nisu nas Srbi toliko pljačkali-nisu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.01.2009. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aj se sad još međusobno posvađajte oko Ante


dugo nije na forumu bilo zanimljivih postova Razz

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2009. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Dođe mi da se odselim. Razmišljam o Varaždinu. Ili Zadru. Ili Kazahstanu. Mad
Čuj sumnjam da je tvoj život u Osijeku, ovom gradu davao važnost, a sumnjam da će odlazak davati uopće.

Najlakše se pokupit i otić u PM. To su radili i za vrijeme rata, to rade i danas, bježe u Zagreb.
Nije mi jasno zašto pored toliko ljudi koji vrte spike o politici i sl. da se nitko od njih nije odlučio organizirao i u ključio u istu ili na neki drugi a ipak jasan i efikasan način doprinjeo svom gradu.

Činjenica je da nam grad prevladava super idealistima na papiru, a zapravo hoštaplerima koji kao i večina Hrv. gleda svoju guzicu i za ništa se nije spremna žrtvovati.

Neznam zašto se onda poslije sveg ovog navedenog i čudite ovim stvarima koje nam rade. NIŠ ČUDNO.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2009. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
To su radili i za vrijeme rata, to rade i danas, bježe u Zagreb.
Nije mi jasno zašto pored toliko ljudi koji vrte spike o politici i sl. da se nitko od njih nije odlučio organizirao i u ključio u istu ili na neki drugi a ipak jasan i efikasan način doprinjeo svom gradu.


Da, ja se isto pitam zašto sam otišao u taj Zagreb osim raditi posao kojega volim, a da nije politika. Zbilja, što je sa mnom?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2009. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
To su radili i za vrijeme rata, to rade i danas, bježe u Zagreb.
Nije mi jasno zašto pored toliko ljudi koji vrte spike o politici i sl. da se nitko od njih nije odlučio organizirao i u ključio u istu ili na neki drugi a ipak jasan i efikasan način doprinjeo svom gradu.


Da, ja se isto pitam zašto sam otišao u taj Zagreb osim raditi posao kojega volim, a da nije politika. Zbilja, što je sa mnom?
Zašto nisi pokušao otvoriti privatnu firmu i pružit nekome kao ti, priliku da posao koji voli radi u Osijeku?
Ja se nepitam zašto si otišao u ZG. Naravno da svaki čovjek, govorimo o večini, gleda prvo na sebe, a onda na druge. Zbog toga ti ništa nemogu zamjeriti. Samo sam htio reči zašto stalno prosipate pamet po forum, a od konstruktivnih stvari ništa neradite štoviše bježite okolo po drugim gradovima umjesto da ostanete i da se borite.
Šta sad ti meni imaš prosipati spiku kad si sam rekao da radiš u Zagrebu. Nevidim smisao.
Kao kad ti o ratu priča netko tko je cijeli rat bio u inozemstvu. Koja je poanta?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2009. 15:09 
Naslov:  Re: Anto Đapić ponovno gradonačelnik Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde sada iskreno...tko je od vas mislio da gordan samostalno obavlja službu gradonačelnika? svi su znali da debeli gradonačelnik iz sjene, što su pokazivali i njegovi postupci...sad se odjednom svi zgražaju nad ovime što je učinio...
ne volim debelog ni njegovu stranku, ali budite malo i realni, svi su zabijali glavu u pijesak kad je matković postao gradonačelnik, uključujući i tadašnje koalicijske partnere (đaponja neće biti gradonačelnik, nego samo predsjednik GV - a.... ma jelda ).znalo se što će uslijediti, čim se pruži prva prilika...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2009. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koja je prva stvar koju je đapa učinio kada je izglasao da bude gradonačelnik?!
otišao na ručak!!

ironija života... bilo bi smiješno da nije istinito.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2009. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Dođe mi da se odselim. Razmišljam o Varaždinu. Ili Zadru. Ili Kazahstanu. Mad
Čuj sumnjam da je tvoj život u Osijeku, ovom gradu davao važnost, a sumnjam da će odlazak davati uopće.


Iskreno, Ivice, boli me ona stvar. Došlo je do trenutka da mi je neugodno grada u kojemu živim. Ne planiram otići za sada, ali ne odbijam tu opciju, niti vidim zašto bih morala.

Bitno da bar ti radiš nešto konstruktivno... Ovaj, a što to radiš?

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2009. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la (Pogledaj post): ›
Iskreno, Ivice, boli me ona stvar. Došlo je do trenutka da mi je neugodno grada u kojemu živim. Ne planiram otići za sada, ali ne odbijam tu opciju, niti vidim zašto bih morala.


Tako je, potpuno se slažem s ovim postom. Sav lokalpatriotizam i ljubav prema gradu ostaje, ali da slijepo gledam kako grad propada zbog jedne ili dvije osobe kojoj hrpa ljudi daje povjerenje a žive u istim govnima - nema šanse.

Da ne bi bilo zabune, pa da netko misli da idealiziram - u Zagrebu Bandić i ekipa rade slične stvari - ali je prosječni dohodak veći za 3000 kuna nego ovdje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2009. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Dođe mi da se odselim. Razmišljam o Varaždinu. Ili Zadru. Ili Kazahstanu. Mad
Čuj sumnjam da je tvoj život u Osijeku, ovom gradu davao važnost, a sumnjam da će odlazak davati uopće.


Iskreno, Ivice, boli me ona stvar. Došlo je do trenutka da mi je neugodno grada u kojemu živim. Ne planiram otići za sada, ali ne odbijam tu opciju, niti vidim zašto bih morala.

Bitno da bar ti radiš nešto konstruktivno... Ovaj, a što to radiš?
Pa ja nisam rekao da ja radim nešto konstruktivno, ali isto tako nisam ni pričao bajke iz istog razloga. Jer nema mi svrhe pričati o nekomu i nećemu ili se "prijetiti" odlaskom iz grada, a ako pri tome nisam dao sve od sebe da istu situaciju promjenim barem u svojoj bližoj okolini.
Ja znam da čovjeku dođe ona stvar, pa se onda odluči na odlazak, ali kad se več priča o odlasku, neslažem se sa time da mi netko tko je napustio grad počinje držati prodike sa 500km razdaljine. To je bit problema, ali kao i po dobrom starom običaju nisi shvatila post, to sam isčitao iz pitanja koje si mi postavila.
Ja sam svjestan da je u gradu što se tiće vlasti: VAŠAR! Ali ja isto shvaćam da ja kao i ostali moji sugrađani mogu poduzeti nešto ako mi se to nesviđa, od izbora, do osnivanja svoje liste, pa do nekih drugih stvari.

Problem je što ljudi pričaju bajke, oni bi ovo, oni bi ono, ma oni sami neznaju što bi zato i je tako kako je. TO JE POANTA!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: