Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Anto Đapić ponovno gradonačelnik Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 11:25 
Naslov:  Anto Đapić ponovno gradonačelnik Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na današnjoj sjednici Gradskoga vijeća (GV) za novog osječkog gradonačelnika, četvrtog u četiri godine, izabran je predsjednik HSP-a i dosadašnji predsjednik GV-a Anto Đapić.

Đapićev izbor podržalo je 14 vijećnika novostvorene koalicije HSP-HDZ te vijećnica HSU-a. Protiv njegova izbora glasovalo je pet vijećnika SDP-a, HNS-a i HDSSB-a.

U nastupnom govoru Đapić je rekao da će nastojati raditi kao i u prvome gradonačelničkom mandatu 2005., stvarati ozračje tolerancije u gradu te nastaviti i završiti neke započete projekte.

Vijeće je prihvatilo ostavku dosadašnjeg gradonačelnika Gordana Matkovića (HSP) i razriješilo ga dužnosti, a Đapić je najavio da će Matković u novome Poglavarstvu obnašati dužnost dogradonačelnika.

Za novog predsjednika Gradskoga vijeća izabran je vijećnik HDZ-a Dragan Kovačević

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 11:33 
Naslov:  Re: Anto Đapić ponovno gradonačelnik Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sramota me reći odakle sam! Kad mi je ovo čudo gradonačelnik, a mucavi Dragan preds. Gradskog vijeća.


Zadnja promjena: OsijekNepokoreniGrad; 23.01.2009. 11:50; ukupno mijenjano 3 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.01.2009. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: › četvrtog u četiri godine

Talibanska vlast se rjeđe mijenja osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leon je napisao/la: › četvrtog u četiri godine

Talibanska vlast se rjeđe mijenja osijek031.com smile


Talibani bi se ovakvih riješili odavno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve će nas sahranit debeli osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 11:46 
Naslov:  Re: Anto Đapić ponovno gradonačelnik Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): ›
Negdje između 1920-1940. Katolička Crkva je dopremila preko 12.000 gladne hercegovačke djece na "dohranu" u Slavoniju, pošto je prosječna obitelj u kamenjaru tamo dole imala 5-8 djece, i u svakoj je obitelji bilo smrtnih slučajeva koji su bili povezani sa lošim životom, neuhranjenošću itd. itd.

I tako su se lijepo nakotili Hercići u Slavoniji, a sukladno vlastitom seljačkom svjetonazoru nemaju druga posla u životu nego krasti, otimati i boriti se za pozicije.
Može te biti sramota što pišeš ovakve stvari, ovo može biti, a ja bi se usudio reči i je, samo izraz ljubomore u kojem autor zapravo želi pokazati kakvo je on nesposobno i ljubomorno smeće od čovjeka, te kako vlastite neuspjehe opravdava omalovažavanjem drugih!

Osijek je pokoreni gradi, i to od strane budala koje si dopuštaju pisati ovakve bljuvotine! Lijep Pozdrav, Građanin Osijeka i Rođeni Osječanin mali_ivica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica nisam to ja napisao, piše ti da je c/p sa foruma, a prepisao sam sa ciljem da vidimo kako nas Slavonce -nažalost doživljavaju vani. Evo editirano, da ne bi podizali tenzije na forumu. Cilj nije vrijeđanje nego rasprava o ovoj katastrofi.


Zadnja promjena: OsijekNepokoreniGrad; 23.01.2009. 11:52; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kaznit će nas dragi Bog zbog Đapića. Završit ćemo kao Sodoma i Gomora. Ustoličili smo vraga, hehe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
mali_ivica nisam to ja napisao, piše ti da je c/p sa foruma, a prepisao sam sa ciljem da vidimo kako nas Slavonce -nažalost doživljavaju vani.
Pa ja sam napisao da je autor toga smeće.
Kako nas doživljavaju vani? Tko ?
Idioti koji su nesposobni te svoju nesposobnost pokušavaju opravdavati omalovažavajući druge.

Neželim ulaziti u političke spike, javio sam se samo da prokomentiram tekst idiotakojeg si citirao, protiv tebe nemam ništa osobno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sve ok, samo kažem da ne bi bilo zabune.
Inače često putujem po državi i susjednim zemljama, i moram reći da je za strance Hrvatska = Dalmacija, ostalo ne postoji, to je samo "ono gdje prođem kad idem prema..." Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Ma sve ok, samo kažem da ne bi bilo zabune.
Inače često putujem po državi i susjednim zemljama, i moram reći da je za strance Hrvatska = Dalmacija, ostalo ne postoji, to je samo "ono gdje prođem kad idem prema..." Smile
Jedina šteta je ta što je autor tog posta zaboravio napisati da taj jedan "glupi" Hercegovac radi 10000 puta više od jednog super inteligentnog slavonca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd da ne skrećemo s teme Smile

Kolika je ludost smijeniti SVOG gradonačelnika samo da bi TI bio gradonačelnik.


Zadnja promjena: OsijekNepokoreniGrad; 23.01.2009. 12:12; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro došao gradonačelniče!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.01.2009. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle,ajmo malo zemljopisa posto vidim da dosta njih nezna gdje je KUPRES.
od Gornjeg Malovana do samog Kupresa cini potez takozvanih kupreskih vrata i ulaz u BOSNU,nikad Kupres nije bio Hercegovina,Tomislav grad,Livno,Suica pa prema Kupresu i dalje uz Dinaru do Grahova-Mrkonjic grada je BOSNA.
Hercegovina pocima kod Vitine,opcina Ljubuski,znaci,potez-Ljubuski-Capljina-dalje prema ZAPADNOJ HERCEGOVINI-Siroki-Brijeg-Citluk i dalje do Mostara....
pa onda sam i ja Hercegovka iz Modrice,pa de malo prvo pogledajte kartu Bih nebi skodilo

sam Djapic je iz Caprazlija,centar kupreskih vrata i BOSNE,koja hercegovina po bogu???
Istocna i Zapadna Hercegovina--zapadna su Hrvati--ljubiski-citluk,siroki.-capljina...
istocna-nevesinje-trebinje-srbi-
Bosna je od Kupresa do Serajeva-pa srednja bosna Kiseljak-Vitez-Travnik su blizi Sarajevu nego Mostaru?????

Sto se tice onog gore natpisa o gladnoj djeci,katolickoj crkvi....OVOG AUTORA TOG TEKSTA,moze biti sramota samo.
da si kojim slucajem KAO JA PROTJERANA IZ SVOG MJESTA I OSTALA BEZ KUCE,pitao bih te kako ti je jel tako su i ti ljudi 1941 protjerani od istih koji su i 1991 i 1941 napravili isto..a sve se lomilo na BOSNI..a i svi ratovi su upravo na bosni zapocimali pa i svjetski..kazi hvala bogu sto nije slavonija to dozivila kao Bosna i onda i sada...COVJECE BEZ MORALA I SRCA!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.01.2009. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako si opce covjek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: