Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bubalo kandidat za gradonačelnika Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2009. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde molim te, za Gordana ste prigovarali da je morao raditi sve što mu Ante kaže, a što misliš da bi bio i jeste i dan danas Bubalo nego Glavina marioneta i potrčko...i da ne duljimo puno, ništa od te kombinacije, Bubalo se može kandidrati ali ništa od potpore sdp-hns, oni imaju svoje planove....njega može poduprijeti jedino Bajto i ekipa...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2009. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bubalo pobjeđuje gdje god da se kandidira. Neka pati koga smeta!

TataMata, ne vidim po čemu bi mogao usporediti Bubala i Metkovića. Bubalo sa svojom ekipom niz godina radi svoj posao uspješno. Velik dio vremena Glavaš je bio u pritvoru ili bolnici tako da Bubalo nije mogao biti marioneta ili misliš da se Glavaš i u to vrijeme stigao baviti rzvojem županije. Koji su potezi i uspjesi Matkovića stvarno se ne mogu sjetiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2009. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
šta to ima "građanskog" u hdssb-u???
da nema ovih sela po županiji nebi imali 1% glasača,i znaš šta me još zanima,jel tebe hdssb plaća što cijelo vrijeme po ovom forumu širiš njihovu propagandu? sereš tu po hsp-u i hdz-u cijelo vrijeme a vjerovatno bi i dan danas bio sanaderov glasač da glava nije otišao iz hdz-a

A što si ti tako netolerabtan? Što te briga tko koga napada, napadaš i ti pa šta? Svatko ima svoje favorite i one koji to nisu. Osijek ima 100-tinjak tisuća stanovnika, a HDSSB ili HSP ili HDZ dobiju uvijek više glasova od ''građanskog'' SDP-a. Po tvom tumačenju slijedi konkluzija da su Osječani seljaci. Rolling Eyes Živio GRAĐANINE!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.01.2009. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@tempuse u pravu si,u Osijeku ima veliki broj seljaka,
žalosno ali istinito,
znači ja sam netolerantan a ti i takvi ste jako tolerantni,ja pljujem i po lijevima i desnima (naravno više po desnima) a vi napadate sve osim svog dragog hdssb-a,pravi mali vojnici svoje strančice na ovom forumu,presmiješno...
i vidi jednu stvar,nisam ja izrekao to "građanski" nego tvoj kolega iz strančice pernabukano

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
necujni
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2009. 19:57 
Naslov:  Re: Bubalo kandidat za gradonačelnika Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): › Premda su čelnici lijevih stranaka, SDP-a i HNS-a, nedavno potvrdili načelni dogovor o zajedničkom izlasku na izbore u Gradu Osijeku i Osječko-baranjskoj županiji te zajedničkom kandidatu za gradonačelnika (Ivan Vrdoljak ili Biljana Borzan), ovih dana u javnosti pojavila se neslužbena informacija o novoj potencijalnoj kombinaciji. Naime, govori se da bi HDSSB mogao podržati kandidaturu –Vrdoljaka. Navodno se već traži model predizborne koalicije HDSSB-a i HNS-a, koja bi možda uključivala i HSLS i HSS u Gradu. Vrdoljaka, zanimljivo, pitanje novinara Glasa Slavonije o toj varijanti nije iznenadilo.

- Ne mogu biti iznenađen, jer u Osijeku je zbilja sve moguće. Ipak, nisam o tome pregovarao s HDSSB-om, kaže.

Potvrđuje da je načelno dogovorena predizborna koalicija sa SDP-om, ali ne isključuje mogućnost da se svi zajedno nađu u istom predizbornom bloku (?!). "No, do daljnjega sam HNS-ov kandidat za gradonačelnika, a prvo trebamo raščistiti relacije sa svojim prirodnim partnerom, SDP-om", napominje Vrdoljak.

Predsjednik HDSSB-a Vladimir Šišljagić puno je rezolutniji. "Mi nismo trgovačka stranka, poput HDZ-a, da podržimo kandidata druge stranke za gradonačelnika. HDSSB će, ako i bude koalirao s nekim, imati kandidata za gradonačelnika iz svoje stranke", tvrdi on.

Visokopozicionirani izvor iz HDSSB-a sinoć je novinaru Glasa Slavonije otkrio kako ta stranka ozbiljno planira za gradonačelnika istaknuti aktualnog župana Krešimira Bubala! Na njega se do sada računalo kao na sigurnog kandidata (i velikog favorita) za župana, ali čelnike stranke navodno su potaknule ankete koje govore da je Bubalo u Gradu popularniji od Đapića.

- I sam Đapić mi je potvrdio da ga 'ubijam' po anketama. Pripreme provodim kao da ću se kandidirati za župana, ali 'vojnik sam stranke' i postupit ću kako ona odluči, kaže Bubalo.

Šišljagić, a ni Branimir Glavaš nisu odbacili ovu mogućnost, uz napomenu kako će konačne odluke biti donesene do kraja veljače. Nisu željeli reći koga će predložiti za župana, no pretpostavlja se da bi to mogao biti sam Glavaš. U stranci računaju da će do tada završiti sudski postupak protiv njega, a navodno smatraju da bi mu za kampanju za župana trebalo manje vremena, te da mu za tamošnje protukandidate nije potreban Bubalo.

Bubalo za gradonačelnika, kao mlada, stručna i prilično popularna osoba, iako bi on, doznajemo, radije kandidirao za župana, trebao bi biti HDSSB-ov “as iz rukava” i odgovor na “bačenu rukavicu”, smatraju u HDSSB-u, već “potrošenog” Đapića.

- Ne izbjegavam Đapića. Ako ankete tako pokažu, neka ide Bubalo. U svakom slučaju, želimo pobjedu u Gradu i u Županiji, zaključuje Glavaš.

Autor: Tomisav Levak/Glas-Slavonije.hr
Foto: Goran Flauder [arhiva031]
[fade]

nisam siguran da će bilo tko napraviti nešto puno pametnije jer ovo me asocira, uostalom kao u i cijeloj hrvatskoj politici, na igru šaha, osobito na poteze rošade...danas si ovo, sutra ono i uvijek isti ljudi. Ne uključiš tv a da ne vidiš uvijek iste faca...već djeca misle da se radi o likovima iz crtanih filmova. Ipak, radije vidim neku mlađu osobu nego ove već izlizane i preobogaćene debelokošce. Treba svježe krvi, svugdje, ne samo u Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
platypus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2009. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
"[i]Mi nismo trgovačka stranka, poput HDZ-a, ako i bude koalirao s nekim, imati kandidata za gradonačelnika iz svoje stranke",


Da, nisu. Bilo bi dobro da za gradonačelnika HDSSB predloži Ljubomira Novoselića. On je sada HDSSB-ovac, a ima dugu HSLS-ovsku i SDP-ovsku povijest.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2009. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opet mi na početku!Nitko od vas ne može ništa naći protiv Bubala, pa se pljuje po HDSSB-u kao stranci itd.I da odmah kažem i meni daju 5 kuna po postu kao onom forumašu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimin
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2009. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slučajno nabasah na ovu vašu osječku stranicu i čitam vašu raspravu o bubalu.ja đakovčanin mogu vam biti zavidan ako bubala izaberete za gradonačelnika,zašto?. zato što je taj čovjek mlad,školovan,bez ijedne mrlje,pa taj je čovjek digo ovu županiju s dna.budite sretni što imate takvoga kandidata, a šta mi u đakovu imamo gradonačelnika konobara koji je došao kupovinom na vlast,a protukandidat bivši gradonačelnik katostrofa.zato ako ne želite bubala pošalite ga u đakovo mi ćemo ga drage volje primiti i izabrati.živjeli!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2009. 0:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
@tempuse u pravu si,u Osijeku ima veliki broj seljaka,
žalosno ali istinito,
znači ja sam netolerantan a ti i takvi ste jako tolerantni,ja pljujem i po lijevima i desnima (naravno više po desnima) a vi napadate sve osim svog dragog hdssb-a,pravi mali vojnici svoje strančice na ovom forumu,presmiješno...
i vidi jednu stvar,nisam ja izrekao to "građanski" nego tvoj kolega iz strančice pernabukano

Ne slažem se da su Osječani seljaci samo zato što ne glasuju za ljevicu, prije bih rekao da je sami problem u ljevici. Možda je čudno da ću ovo reći, ali ne bi bilo loše da je ljevica jača i u Os i u RH. Ovako gube sve izbore isključivo radi svoje nesposobnosti. Gledaj, od stranaka nitko nije nevinašce, a komentiram koga hoću, ali trudim se to argumentirati.
Pernabukana ne poznam i zaista mi je svejedno tko je u kojoj stranci (ako je) i koga favorizira. Ako raspravljamo argumentima, sve je ok, jbg nekad se i pretjera al ajd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2009. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mimin je napisao/la: ›
slučajno nabasah na ovu vašu osječku stranicu i čitam vašu raspravu o bubalu.ja đakovčanin mogu vam biti zavidan ako bubala izaberete za gradonačelnika,zašto?. zato što je taj čovjek mlad,školovan,bez ijedne mrlje,pa taj je čovjek digo ovu županiju s dna.budite sretni što imate takvoga kandidata, a šta mi u đakovu imamo gradonačelnika konobara koji je došao kupovinom na vlast,a protukandidat bivši gradonačelnik katostrofa.zato ako ne želite bubala pošalite ga u đakovo mi ćemo ga drage volje primiti i izabrati.živjeli!
ajd se ti ipak ostavi komentiranja politike u osijeku i drž se svog posla u đakovu.bubalo uzdigao županiju,o čemu ti pričaš .nema veče rupe na sviralu od nas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2009. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijeku treba jedan Milan Bandić....tužno ali istinito....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.01.2009. 12:18 
Naslov:  Re: Bubalo kandidat za gradonačelnika Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je bio mudar potez starih lisica... Staviti za kandidata njega, koji barem malo odgovara urbanom duhu grada Osijeka ispred jedne takve kompromitirane grupe poltrona... Vjerojatno su na vrijeme skužili da nešto kao njihov šef i njegov liječnik nikad neće proći u gradu. Inače oni bolje prolaze samo u ruralnim dijelovima regije, a rezultat se zbraja... A, izgleda da Bubalo ne stoji najbolje niti tamo, čim su ga kandidirali za gradonačelnika, a ne za župana (sjećate se kako se pisalo kako će pomesti konkurenciju; da mu kampanja ni ne treba i sl.). Čini se da baš i nije tako... Mijenjaju se stvari... Sve teče...
P.S.
Raspisali se njegovi, brate, za ne izdržati od hvalospjeva... Gizdaju li ga - gizdaju! Pa se još i iz drugih gradova javljaju... Kad bi ga čovjek morao prepoznati po ovim postovima - ne bi znao o kome je riječ!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2009. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Ovo je bio mudar potez starih lisica... Staviti za kandidata njega, koji barem malo odgovara urbanom duhu grada Osijeka ispred jedne takve kompromitirane grupe poltrona... Vjerojatno su na vrijeme skužili da nešto kao njihov šef i njegov liječnik nikad neće proći u gradu. Inače oni bolje prolaze samo u ruralnim dijelovima regije, a rezultat se zbraja... A, izgleda da Bubalo ne stoji najbolje niti tamo, čim su ga kandidirali za gradonačelnika, a ne za župana (sjećate se kako se pisalo kako će pomesti konkurenciju; da mu kampanja ni ne treba i sl.). Čini se da baš i nije tako... Mijenjaju se stvari... Sve teče...
P.S.
Raspisali se njegovi, brate, za ne izdržati od hvalospjeva... Gizdaju li ga - gizdaju! Pa se još i iz drugih gradova javljaju... Kad bi ga čovjek morao prepoznati po ovim postovima - ne bi znao o kome je riječ!

Zato je HSP posato gradska stranka. Anto je magistrirao na temu:"kako uništiti najstariju hrvatsku stranku".
No bez obzira na propast HSP vjerujem da će za pravaštvo doći bolja vremena...

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2009. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da čovjek ima pravo komentirati i dati svoje mišljenje o situaciji, kao i svi mi.Bubalo vodi dobre projekte,za što mu potvrdu daju i sa državne razine, kao i izvan naših granica.
U svakom slučaju ima svako pravo na svoje mišljenje, pa i ljudi iz Đakova. Još će ispasti da su oni " seljaci" pa nemaju pravo na mišljenje
hihmih je napisao/la: ›
mimin je napisao/la: ›
slučajno nabasah na ovu vašu osječku stranicu i čitam vašu raspravu o bubalu.ja đakovčanin mogu vam biti zavidan ako bubala izaberete za gradonačelnika,zašto?. zato što je taj čovjek mlad,školovan,bez ijedne mrlje,pa taj je čovjek digo ovu županiju s dna.budite sretni što imate takvoga kandidata, a šta mi u đakovu imamo gradonačelnika konobara koji je došao kupovinom na vlast,a protukandidat bivši gradonačelnik katostrofa.zato ako ne želite bubala pošalite ga u đakovo mi ćemo ga drage volje primiti i izabrati.živjeli!
ajd se ti ipak ostavi komentiranja politike u osijeku i drž se svog posla u đakovu.bubalo uzdigao županiju,o čemu ti pričaš .nema veče rupe na sviralu od nas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2009. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@tempus ljevica ne gubi izbore u hr samo zbog svoje nesposobnosti (iako si tu u pravu,ima i u tome istine) nego najviše zato jer njihovi glasači ne izlaze na izbore,a zato se sjati cijela dalmacija i slavonija na izbore (tj. ruralni i siromašni dijelovi naše države),
još pogotovo kada ih se uplaši dolaskom na vlast krvožednih komunista,kad se tu malo uključe Jezerinac,Barišić i ekipa s kaptola,pa to frca na sve strane s glasačkom mašinerijom hdzja i ostalih satelita,a da nepričamo o glasačkoj mašineriji dijaspore,to je možda još najsmiješnije od svega...

I da se razumijemo ja nisam rekao da su Osječani seljaci,ti si to zaključio,ja sam samo to prihvatio,nikako nemogu sebe trpati u isti koš s takvim ljudima

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: