Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tri sata čekala jer doktorica radi u dvije ordinacije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2009. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e pa slabo si se zabavljao deder se još malo pozabavi Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.01.2009. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda je ta jedna liječnica koja je radila dvije ambulante trebala po dva pacijenta istovremeno preledavati i tada bi svi došli na red točno u ono vrijeme kada su naručeni. Smile

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2009. 1:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda kad bi ljudi doktore prestali smatrati uzvišenim pučanstvom, kad bi ih svatko, bez obzira na situaciju otpilio, (mislim konkretno na mito i korupciju), možda bi se i oni drugačije ponašali. Naše je društvo odgojeno u uvjerenju da su doktori uzvišena bića. ima ih (vrlo su rijetki ali ima!) koji se bore za pacijente, ali to su uglavnom privatnici.

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2009. 1:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kod nas su čekanja strašna....
..imam tumor koljena i već me treći mjesec vuku sa jednog pregleda na drugi.....svaki puta čekam više od 2 sata..a budem naručen.....a ne mogu dugo ni stojat ni sjedit jer me boli....a dr.Zelić sjedi i pije kavu...medicinska sestra priča sa nekom prijateljicom na telefon kako se za vikend moraju napit.... strašno....
...odlučih se naručiti u Lovran....tamo je lista dugačka ( ja sam 1080-ti na redu ) i na red dolazim 16.02....a naručio se danas
....kod nas za scintigrafiju čekam od 23.12., a naručili su me za 30.01.

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2009. 2:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iss...kako ti se da slušati te nebuloze vrlih doktora? ja im odmah skačem direkt u - oči!!! kad je moj sinsa 4god ostao na odjelu pedijatrije (gdje se inače teško uđe i u vrijeme posjeta), te su ga svezali (da ne bi pao iz kinderbeta) zato što samotrisestre rade a tolikoooo djeceeee isuseee, ja sam se prijetila medijima, tužbama, svim što mi je palo na pamet.. odobrili su mi boravak na pedijatriji punih 6 dana, iako majke mogu biti s djecom samo ako su dojilje (dotičnog djeteta). ljudi, borite se za svoja prava, jer ih imate demit!!!

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barakn
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2009. 8:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la: ›
kod nas su čekanja strašna....
..imam tumor koljena i već me treći mjesec vuku sa jednog pregleda na drugi.....svaki puta čekam više od 2 sata..a budem naručen.....a ne mogu dugo ni stojat ni sjedit jer me boli....a dr.Zelić sjedi i pije kavu...medicinska sestra priča sa nekom prijateljicom na telefon kako se za vikend moraju napit.... strašno....
...odlučih se naručiti u Lovran....tamo je lista dugačka ( ja sam 1080-ti na redu ) i na red dolazim 16.02....a naručio se danas
....kod nas za scintigrafiju čekam od 23.12., a naručili su me za 30.01.


Kad si tako kulturan pa navodis ime liječnika reci onda i svoje,pa da se zna. Ili bar naziv tog "tumora"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2009. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

barakn je napisao/la: ›

Kad si tako kulturan pa navodis ime liječnika reci onda i svoje,pa da se zna. Ili bar naziv tog "tumora"

ime:Josip, dob 24........i sliku ako hoćeš imaš već negdje
.....evo ja ću ti samo reći šta piše u bolničkom kartonu, jer ja sam samo elektortehničar,pa se ne razumijem previše
...."palpira se tumorna tvorba-hondrom...."
ako te dalje zanima reci pa ćemo se naći i dat ću ti sve svoje papire....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barakn
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2009. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la: ›
barakn je napisao/la: ›

Kad si tako kulturan pa navodis ime liječnika reci onda i svoje,pa da se zna. Ili bar naziv tog "tumora"

ime:Josip, dob 24........i sliku ako hoćeš imaš već negdje
.....evo ja ću ti samo reći šta piše u bolničkom kartonu, jer ja sam samo elektortehničar,pa se ne razumijem previše
...."palpira se tumorna tvorba-hondrom...."
ako te dalje zanima reci pa ćemo se naći i dat ću ti sve svoje papire....


Josip je ime,a ti si napisao prezime liječnika.Nije korektno ako si ti anoniman pljuvati po nekomu na način da ga imenuješ ovdje...No nema veze,svako ima svoju muku i zao mi je što imaš takvih problema. Sretno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2009. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmm...evo još sam jednom pročitao sve ove postove.....s jedne strane mi ( koji imamo loših iskustava sa liječnicima ). a sa druge strane barakn ( koji je vjerojatno neki zdravstveni radnik ili student medicine koji je par ispita isfušario i već sada stvara alibi za eventualne pogreške koje bi mu se mogle dogoditi )
............
da se razumijemo....ja doktore izrazito cijenim....imam ih nekoliko u obitelji....najbolji prijatelj je student medicine ( 4.godina )
.........sa 2 godine me je doktor spasio....hvala mu na tome....
..ali zašto sam ja prozvao dr.zelića javno....evo zašto.....došao sam na pregled naručen...u sat vremena kod doktora je ušlo 5 ljudi....a nitko nije bio dulje od 5 minuta unutra....ok ajde....možda sređuje papire ili šta drugo.....ali kad vidim doktora kako se šeta po hodniku sa kavom u ruci i odlazi bogtepitaj kuda...vraća se nakon 45 minuta....radi nekih pola sata i onda mu dolazi službena pauza koja traje 30 minuta,a on se ponovo vrati nakon 45 minuta....a dotada svi mi čekamo....naručeni ili nenaručeni....onda lijepo dođe neki dečko samo pokuca i uđe prije svih nas i srdačno se pozdravi sa doktorom na odlasku, uz pozdrave njegovom ocu...konačno dođem na red nakon više od 2 sata čekanja...uđem unutra....on me pregledao bez da mi je koljeno dotaknuo kako treba....pošalje me na slikanje.....i ponovno me naruči....ja dođem ponovno na red nakon mjesec i pol...slika skoro pa potpuno ista....čekanje minimalno 2 sata......da bi me nakon pregleda ponovno poslao na isto slikanje........
23.12. sam odlučio da ne bih išao kod dr.Zelića nego kod dr.Špigla....kod čovjeka je išlo otprilike sve kako je i očekivano,dođeš kada si naručen +/- 20-tak minuta....čovjek me pregledavao pola sata i pitao me zašto imam duple slike,kada se i iz prvih sve vidi...šta sam trebao reći..osim da me doktor tako poslao.....
...ovaj me odmah poslao na nuklearnu i toplo mi preporučio da provjerim u Lovranu i da se tamo naručim
...............
eto...pa kako da ja imam neku pozitivnu sliku i da ga javno ne prozivam.....on je sam izabrao tako.....
....hvala

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: