Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potpisan koalicijski sporazum HSP-a i HDZ-a u Osijeku [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 15.01.2009. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

voditelj_smjene je napisao/la (Pogledaj post): › ovi cirkusaneri će bit na vlasti još par mjeseci...samo se nadam da će na narednim izborima ljudi znat cijenit bahatost, lopovluk i ne ispunjavanje obećanja....
BI-najveći proračun dosad
NEBI-najlošiju upravu dosad




Možda je ovo najbolja kombinacija dosad jer ne treba zaboraviti da je centralna kesa ipak u HDZ-a i ja se iskreno nadam da Đapić nije pregovarao isključivo o podjeli fotelja već i o dodatnim poticajima iz te kese za infrastrukturne zahvate koji su Osijeku nužni kao žednome voda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 11:32 
Naslov:  Re: Potpisan koalicijski sporazum HSP-a i HDZ-a u Osijeku [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je je, HDZ je jučer došao na vlast pa je zato morao koalirat sa svim živima Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
voditelj_smjene je napisao/la (Pogledaj post): › ovi cirkusaneri će bit na vlasti još par mjeseci...samo se nadam da će na narednim izborima ljudi znat cijenit bahatost, lopovluk i ne ispunjavanje obećanja....
BI-najveći proračun dosad
NEBI-najlošiju upravu dosad

bravo, potpisujem to sto si rekao



Možda je ovo najbolja kombinacija dosad jer ne treba zaboraviti da je centralna kesa ipak u HDZ-a i ja se iskreno nadam da Đapić nije pregovarao isključivo o podjeli fotelja već i o dodatnim poticajima iz te kese za infrastrukturne zahvate koji su Osijeku nužni kao žednome voda.

bravo, potpisujem to sto si rekao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Ma vidiš da je ''dečko po zadatku'', što se uopće obazireš....

Najbolje mi je kad ovo kaže netko tko se sinoć po forumu hvalio kako sjedi s antom na kavi i svima nam dokazao da zna koristiti wireless.
Savjetujem ti da malo razmisliš kakav ispadaš u očima običnih čitatelja, to što si u "visokom, odabranom" društvu ti baš ne ide na čast u današnje vrijeme Wink

BTW sve pohvale za hot spotove

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la: ›
spin je napisao/la: ›
Možda je ovo najbolja kombinacija dosad jer ne treba zaboraviti da je centralna kesa ipak u HDZ-a i ja se iskreno nadam da Đapić nije pregovarao isključivo o podjeli fotelja već i o dodatnim poticajima iz te kese za infrastrukturne zahvate koji su Osijeku nužni kao žednome voda.

bravo, potpisujem to sto si rekao

jeste vi normalni? đapića za infrastrukturne zahvate u osijeku briga koliko i za pisanje magistarskog rada! briga ga je samo za one od kojih može uzeti postotak (i to nekih 50%).

vjerujem da je svjestan da neće proći na predstojećim izravnim izborima za gradonačelnika, pa je ovo brže-bolje riješio, da stigne zgrnuti koliko još može u narednih par mjeseci. sad bi stvarno mogle krenuti razne izgradnje, tu se može najviše para pokupiti. naravno, malo šta od toga će biti i dovršeno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To s javljanjem uživo iz zoo hotela je zahebancija između mene i mvarge, nisi skonto, nisam bio tamo nego smo se samo zezali...hvala za pohvalu


Zadnja promjena: TataMata; 15.01.2009. 12:02; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porto
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
voditelj_smjene je napisao/la (Pogledaj post): › ovi cirkusaneri će bit na vlasti još par mjeseci...samo se nadam da će na narednim izborima ljudi znat cijenit bahatost, lopovluk i ne ispunjavanje obećanja....
BI-najveći proračun dosad
NEBI-najlošiju upravu dosad
Da!! Sigurno je pregovarao o nekoj lovi za Osijek.Isisao je sve iz Grada, pa mu sad treba još love od države.Nova prasica, a Đapa na sisi.Vuciiiii.Sisaj.Još 100 kila i 100 milijuna na nekom računčiću.Malo infuzije da HSP-ne crkne(jer mu treba vojska birača) al najviše sebi.Pravosuđe, MUP kod optičara!!! Pa svima je jasno da lapa i to obadvim rukama...a, ovi to ne "vide"!!!
A, kad je dogorilo; ja s vama u koaliciju, a vi meni zaštitu!!!
U Ž A S



Možda je ovo najbolja kombinacija dosad jer ne treba zaboraviti da je centralna kesa ipak u HDZ-a i ja se iskreno nadam da Đapić nije pregovarao isključivo o podjeli fotelja već i o dodatnim poticajima iz te kese za infrastrukturne zahvate koji su Osijeku nužni kao žednome voda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidi nisam se došao tu vrijeđati, ali vidim to vam je nekima u krvi, čim vam netko nešto argumentira.
BTW nisam ni u jednoj stranci, ma koliko tebi to teško bilo za povjerovat.

Da malo gledaš iznad razine onoga što ti odgovara da shvatio bi da protiv tvoje ili bilo koje stranke nemam apsolutno ništa. Sreća pa se na izborima bira neposredno.

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › hvala za pohvalu

Ništa, dobre projekte uvijek treba pohvaliti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
To s javljanjem uživo iz zoo hotela je zahebancija između mene i mvarge, nisi skonto, nisam bio tamo nego smo se samo zezali...hvala za pohvalu
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Vidi nisam se došao tu vrijeđati, ali vidim to vam je nekima u krvi, čim vas netko argumentirano napadne.
BTW nisam ni u jednoj stranci, ma koliko tebi to teško bilo za povjerovat.

Da malo gledaš iznad razine onoga što ti odgovara da shvatio bi da protiv stranke nemam apsolutno ništa. Sreća pa se na izborima bira neposredno.
Evo i ja sam obrisao post koji sam ti napisao, smatram da se ne trebamo vrijeđati. Nemam ništa protiv tvojih stavova koje izričeš taman i da otvoreno zastupaš neku političku opciju, ali nema razloga za to da mene osobno napadaš i vrijeđaš, valjda ti je jasno da ja nastojim nešto i napraviti za ovaj grad...i da, u HSP-u sam....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 12:08 
Naslov:  Re: Potpisan koalicijski sporazum HSP-a i HDZ-a u Osijeku [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

citam tu neke komentare i ne mogu se nacudit...ste vi ljudi glupi ili naivni, nadam se da je samo ovo drugo...da, bas je djapic usao u koaliciju s hdzom jel eto dogovorio je da vlada usmjeri lovu u osijek da nam svima bude volje...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mislio sam da ovak razmisljaju samo penzionieri...i onda se cudimo sto nam je kako nam je...samo mi nije jasno ove spodobe na slici, jel imaju oni roditelje, bracu, sestre, zene, djecu, rodbinu, sudjede, kak oni tim ljudima mogu nakon svega pogledat u oci, ak vec sebi mogu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je ovaj forum pun ljudi po zadatku.Ali zanimljvo je što je spreman debeli napraviti za stolicu, po meni je ovo političko samoubojstvo.Tako i novi đakovački gradonačelnik, sada ljudima daje sve besplatno-klizalište, karte za bus, ...ali nisu ljudi glupi, tj. ja se nadam da nisu glupi!A od ovog osječko čušpajza, ne vidim nikog tko bio normalan kandidat na izborima, ne vollim đapića, ali mi je matković ok, ne volim glavaša, ali mi je šišljagić ok.... i tako dalje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 15.01.2009. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
jeste vi normalni? đapića za infrastrukturne zahvate u osijeku briga koliko i za pisanje magistarskog rada! briga ga je samo za one od kojih može uzeti postotak (i to nekih 50%).



Ali ne može se poreč da je on do sada u najkraćem periodu napravio najviše od sviju koji su u Osijeku mogli čuda radit da su htjeli i da nisu bili lijenčine ili obični poslušnici. Tute&pritom mislim i na bivše župane i na bivše(g) gradonačelnike(a).

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spin vrlo si naivan.
Nije đapić ništa u Osijeku napravio osim štete, i podizanja onog nakaradnog spomenika.

A o situaciji unutar stranke dovoljno govori izjava onog dečkića na pressici jučer: "Protiv Đapića se ne vodi nikakav istražni postupak." Čak su ga i njegovi bijelo gledali.
A i Srb se prosrao sa izjavom kako je grad već dugo u krizi i da su projekti trpili. (i zato mora sa HDZ-om) Na novnarsko pitanje koji su projekti trpili on izjavljuje: trebali ste čitati novine. A 3 minute prije toga izjavljuje kako su novine pisale laži i napadale đapića! Smile
Dobro ga je ugasio jedan novinar nakon toga rekavši: mi ne čitamo novine, mi ih pišemo Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2009. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Ali ne može se poreč da je on do sada u najkraćem periodu napravio najviše od sviju koji su u Osijeku mogli čuda radit da su htjeli i da nisu bili lijenčine ili obični poslušnici. Tute&pritom mislim i na bivše župane i na bivše(g) gradonačelnike(a)."
[/quote]
Slažem se, a njegovo traženje da bude gradonačelnik potpuno je legitimno budući da je taj legitimitet dobio na izborima na kojima je pobijedio upravo on i to u vrlo personaliziranoj kampanji. A to da Borzan ili Vrdoljak pokušavaju uređivati kadrovska pitanja unutar druge političke stranke - neukusno je isto onoliko koliko bi bilo neukusno da Đapić njima kroji tko će im biti što u stranci! Ova nakarada s Vrdoljakom i držanjem gradske uprave kao taoca njegovog 1 mandata u GV morala je završiti. Pa, tko bi mu pustio tek tako da zahebava sve ostale?! Zar mislite da netko od ostalih likova na političkoj sceni bi?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 15.01.2009. 14:31 
Naslov:  Re: Potpisan koalicijski sporazum HSP-a i HDZ-a u Osijeku [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nooky je napisao/la (Pogledaj post): › citam tu neke komentare i ne mogu se nacudit...ste vi ljudi glupi ili naivni, nadam se da je samo ovo drugo...da, bas je djapic usao u koaliciju s hdzom jel eto dogovorio je da vlada usmjeri lovu u osijek da nam svima bude volje...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mislio sam da ovak razmisljaju samo penzionieri...i onda se cudimo sto nam je kako nam je...samo mi nije jasno ove spodobe na slici, jel imaju oni roditelje, bracu, sestre, zene, djecu, rodbinu, sudjede, kak oni tim ljudima mogu nakon svega pogledat u oci, ak vec sebi mogu?


Rekoh kako se nadam da je pregovarao i o lovi, a čak i da nije, siguran sam ukoliko osvoje vlast na lokalnim izborima da će Đapić od Sanadera izvuči maximum uprav stoga što jako voli novac i što do sada ma koliko to čudno zvučalo Đapić za razliku od ostalih političara nije puno ukrao.
Formula je jednostavna, što više novih projekata to više para od provizija i mita.

Danas nema političara koji će sebe trošit isključivo za opće dobro i neće se pobrinuti za vlastiti džep. Razlika je samo u apetitima. Netko se zadoavoljava s malim pa malo i radi, a netko je opet megaloman, znači treba naći neku zlatnu sredinu da bude na korist i nama i njima.
Idea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: