Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potpisan koalicijski sporazum HSP-a i HDZ-a u Osijeku [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koristim free hot spot u zoo hotelu, i Ante gleda što se dopisujemo....Smile i pozdravlja sve forumaše...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2009. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dajte malo pojačajte taj hot spot pa da cijela Tvrđavica ima signal!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Pa dajte malo pojačajte taj hot spot pa da cijela Tvrđavica ima signal!
mvarga je napisao/la: ›
Pa dajte malo pojačajte taj hot spot pa da cijela Tvrđavica ima signal!
Znači da odvrnem do kraja, ok evo probaj sad...Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porto
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prazni foliranti bez suvslog obrazloženja.Đapa im nije dao instrukcije za presicu, pa štucaju.Ni prdnit bez njega, a njga nema. Kovačević supijan, Buconjić pijan...majko Božija spasi nas..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mrgud
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e sada smo moji sugrađani naj...li,ovdje više nema zdrave pameti,bježim iz grada Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je zgodno. Đapinja preslaže vlast 4 mjeseca prije izbora kako bi s onima koji su ga više puta, po njegovom prevarili i izdali, sjeo u fotelju u kojoj je Matković.

Mora da je taj Matković jak, prejak.

Meni ovo liči na situaciju kad su mađarski komunisti pozvali ruske tenkove u pomoć e, samo da ostanu na vlasti.

Bolesno, ali dokazano kratoktrajno s nepopravljim posljedicama za pozivatelja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2009. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da nije istinito, bilo bi smiješno, ovako je samo tužno. Debela guzica mora u fotelju jer očito stolica žulja Very Happy (malo humora ponekad uljepša dan)
Prvo sam htjela napisati da se čudim Matkoviću što ga tako j..u, ali ustvari, kad bolje pogledam, svi su oni isti kad dopuštaju da im stranku vodi prepisivač...i što je najgore, nije ih sram nikoga...
Možda da se upišem u njihovu stranku pa se demonstrativno ispišem hahahaha

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 9:15 
Naslov:  Re: Potpisan koalicijski sporazum HSP-a i HDZ-a u Osijeku [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Borzan i Vrdoljak bi trebali snositi posljedice za loše vođenu politiku. Njihov ulazak u koaliciju od samog početka je bio promašaj i bilo bi lijepo da se zahvale na funkcijama u SDP-u i HNS-u.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega31
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 9:30 
Naslov:  Re: Potpisan koalicijski sporazum HSP-a i HDZ-a u Osijeku [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đapić se ukrcaao u zadnji vlak da nešto postigne u Osijeku, bilo je krajnje vrijeme da zaustavi Vrdoljaka i Borzanicu koji su vrlo dobro koristili koaliciju u svojoj promidžbi za nove izbore.
Kad su ulazili u koaliciju jedino im je to i bilo na pameti, afirmirati se gradskim novcem i položajem u vlasti.
HSP-u je rejting padao , pogotovo Đapiću , pljuvali su ga sa svih strana, Matković je šutio.
Đapić sada ima toliko posla da se opere i očisti pred Osječanima i može se reći da je vrlo hrabar kad se tog prihvatio.
Živi bili pa vidjeli što će reći i kako će nam sve objasniti.
Koalicija sa HDZ-om je svakako prirodnija za sve one koji razmišljaju "desno" a politika je odavno bila "kurva" valda je to svima jasno.
HSP mora nešto napraviti u Osijeku to mu je zadnja nada ako želi opstati kao stranka, da li sa Đapićem ili ima netko drugi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
voditelj_smjene
Offline
Ukupno postova: 121
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovi cirkusaneri će bit na vlasti još par mjeseci...samo se nadam da će na narednim izborima ljudi znat cijenit bahatost, lopovluk i ne ispunjavanje obećanja....
BI-najveći proračun dosad
NEBI-najlošiju upravu dosad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
voditelj_smjene
Offline
Ukupno postova: 121
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

more456 je napisao/la: ›
Borzan i Vrdoljak bi trebali snositi posljedice za loše vođenu politiku. Njihov ulazak u koaliciju od samog početka je bio promašaj i bilo bi lijepo da se zahvale na funkcijama u SDP-u i HNS-u.

da ali ako je to značilo hdz u oporbi onda se tako moralo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oshorny
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 15.01.2009. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zivio Sisljagic.......glasam za njega za 3 mjeseca.....dopizdili su mi svi ovi poltroni koji koaliraju sa HSPom.......jebem im kevu.....Sislja sigurno nece...i preporucujem svim ljudima koji nevole HDZ i HSP,neka glasaju za Sisljagica(naravno,ako se Glavas bude kandidirao za gradonacel. necu glasat za njih!),jer on jedini nece koalirat sa debelom nakazom!hahah! A,kojim slucajem da koalira......mislim da ni jednoj stranci u OS nema vise spasa,jer su SVI PRODALI OBRAZ ZBOG FOTELEJE(HSU-dobio 20tisuca besplatnih bus karata-----SDP-podijelila laptope od 3 miliona KN-------HNS--mafijas Vrdoljak otvara svoju firmu(inace mi je on najgori lik tu,ovi bar priznaju da kradu,ao on se pravi finjak!))!!!!!! znaci jedino ostaje Sisljagic i mozda Benasic(koji je po meni mozda i Njaposteniji politicar u OS!)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oshorny je napisao/la (Pogledaj post): › zivio Sisljagic.......glasam za njega za 3 mjeseca.....dopizdili su mi svi ovi poltroni koji koaliraju sa HSPom.......jebem im kevu.....Sislja sigurno nece...i preporucujem svim ljudima koji nevole HDZ i HSP,neka glasaju za Sisljagica(naravno,ako se Glavas bude kandidirao za gradonacel. necu glasat za njih!),jer on jedini nece koalirat sa debelom nakazom!hahah! A,kojim slucajem da koalira......mislim da ni jednoj stranci u OS nema vise spasa,jer su SVI PRODALI OBRAZ ZBOG FOTELEJE(HSU-dobio 20tisuca besplatnih bus karata-----SDP-podijelila laptope od 3 miliona KN-------HNS--mafijas Vrdoljak otvara svoju firmu(inace mi je on najgori lik tu,ovi bar priznaju da kradu,ao on se pravi finjak!))!!!!!! znaci jedino ostaje Sisljagic i mozda Benasic(koji je po meni mozda i Njaposteniji politicar u OS!)


a koja je razlika izmedju Sisljagicevog i Glavasevog pogleda na vodjenje grada? Pa naravno da Glava upravlja svima njima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma vidiš da je ''dečko po zadatku'', što se uopće obazireš....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oshorny je napisao/la: ›
zivio Sisljagic.......glasam za njega za 3 mjeseca.....dopizdili su mi svi ovi poltroni koji koaliraju sa HSPom.......jebem im kevu.....Sislja sigurno nece...i preporucujem svim ljudima koji nevole HDZ i HSP,neka glasaju za Sisljagica(naravno,ako se Glavas bude kandidirao za gradonacel. necu glasat za njih!),jer on jedini nece koalirat sa debelom nakazom!hahah! A,kojim slucajem da koalira......mislim da ni jednoj stranci u OS nema vise spasa,jer su SVI PRODALI OBRAZ ZBOG FOTELEJE(HSU-dobio 20tisuca besplatnih bus karata-----SDP-podijelila laptope od 3 miliona KN-------HNS--mafijas Vrdoljak otvara svoju firmu(inace mi je on najgori lik tu,ovi bar priznaju da kradu,ao on se pravi finjak!))!!!!!! znaci jedino ostaje Sisljagic i mozda Benasic(koji je po meni mozda i Njaposteniji politicar u OS!)

haaalooooo, gdje si ti bio zadnje 4 godine. Pa Šišljagić i njegov tatika Glavaš su sve to i zakuhali! (ne ekskulpiram Đaponju) Šišljagić je čudak koji se svima nudi. Ali kako sam naveo, on ima nesto sto nema nitko. A to je da je polivalentan igrac. Fura se na hrvata a srbin je! Neka to iskoristi i prebroji krvna zrnca i eto ga sa svojom pobratimom borzanicom. Samo sloga Srbina spašava. Ali tu je Glava...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: