Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Krvoločni psi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.04.2010. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima i tigrova koji ne napadaju ljude..to znači da je tigar kul za vodat po gradu? Nisu to neke moje fantazije o ast, bullovima itd... to su nažalost činjenice... ja ne govorim o peri periću nego o svom iskustvu sa dva asta... gazde tvrde da su oni maze..ali neke čudne...jedan mi napadne psa s leđa, drugi vuče 10m gazdu da bi mi psa napao... super psi..nema šta... aj da su iste veličine, pa terirorij pičke materine..ali moj je jedno 3 puta manji...
Možemo mi ovako do 2020. godine, al' nisam vidio zemlju u kojoj je npr. labrador zabranjena pasmina, pudlica itd... al za ast-a i takve ''male maze'' postoji poduža lista...i da..kontam da oni sigurno mrze jadnog staforad... nisu Ameri koristili pudlicu u borbama pasa, bar kolko ja znam

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: