Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Krvoločni psi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.04.2010. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ne znam, men su rekli da su rotvajleri krvoločni a evo ja se neki dan bokso sa bratićevim i ništ, istina da sam izgubio kad me srušilo tih 70 kila mišića al nikakve znakove agresije nije bilo osijek031.com smile

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.04.2010. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stafordi su uzgojeni za borbe i po prirodi su krvoločni psi.
Možeš ti njega odgojit ne znam kako, kad on u sebi ima "ono nešto".
Ruku na srce,prekrasni psi i dugo sam želio jednog, onda sam se ipak opametio.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.04.2010. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje ruku u hlače, na mali daljinski, njemu onu buzz ogrlicu oko vrata i polako od malih nogu trening, skupo je i treba strpljenja al ak neš ulagat i nemaš vremena onda bolje tamagočija uzet...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2010. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › stafordi su uzgojeni za borbe i po prirodi su krvoločni psi.
Možeš ti njega odgojit ne znam kako, kad on u sebi ima "ono nešto".
Ruku na srce,prekrasni psi i dugo sam želio jednog, onda sam se ipak opametio.

ne znam šta bih rekao,eto ja sam glup,jedva izvlačim živu glavu,svaki dan sam u opasnosti,ali bitan je adrenalin,živim opasno...i ti imaš poziv na druženje,ako te zanima Wink

Ingo je napisao/la: › Recimo, znam da je na sjenjaku Pako jednog pekinezera ubio a drugog izgrizao. Njegovi vlasnici i dalje svog psa ne veze i pusta ga bez povodca. Kako reagirati u takvim situacijama ?


Pozdrav Ingo,Pako kojeg ja znam je mužjak mađarske vižle,i odvezan je,a AST po tom imenu ne poznajem.Bez obzira jel vižla ili AST mora biti na povocu,a kako reagirati ovisi od čovjeka do čovjeka,u slučaju da ne želi zavezati psa,odmah nazvati policiju i prijaviti,još nosim i sprej u slučaju napada.Isto kao i vi svi , ježim na vlasnike pasa, koji govore"neće ništa",u najmanju ruku kao da su "dog whisperi"pa znaju pse u dušu.
naš prvi susjed koji laje i zove ih na igru kada god dođe u dvorište

Ovaj mali "švrćo"je došao do dvadesetak AST i ostao sa nama puna tri sata i otišao sit i zadovoljan.

evo ga prvi s lijeva na zajedničkoj slici


Pozdrav svima Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.04.2010. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma da... treba ga strujom šokirat.... nadam se da se zajebavaš... staford u manjim životinjama vidi lovinu..i to je to... on je odan gazdi i to je to... ja sam imao prekrsana iskustva s 2 staforda... jedan prijavljen policiji, drugi je dobio nogom u glavu... i smirio se..al nije lijepo mlatit pse nogama, jel...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.04.2010. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bizo je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ingo je napisao/la: › Recimo, znam da je na sjenjaku Pako jednog pekinezera ubio a drugog izgrizao. Njegovi vlasnici i dalje svog psa ne veze i pusta ga bez povodca. Kako reagirati u takvim situacijama ?


Pozdrav Ingo,Pako kojeg ja znam je mužjak mađarske vižle,i odvezan je,a AST po tom imenu ne poznajem.Bez obzira jel vižla ili AST mora biti na povocu,a kako reagirati ovisi od čovjeka do čovjeka,u slučaju da ne želi zavezati psa,odmah nazvati policiju i prijaviti,još nosim i sprej u slučaju napada.Isto kao i vi svi , ježim na vlasnike pasa, koji govore"neće ništa",u najmanju ruku kao da su "dog whisperi"pa znaju pse u dušu.
naš prvi susjed koji laje i zove ih na igru kada god dođe u dvorište


nisi me razumio ... nisam ja govorio o AST ... jer je topic o psima opcenito.

i meni apsolutno ne smetaju odvezani psi koji barem do sada nisu pokazali agresiju, ali mi uzasno smetaju psi koji su ubili drugog psa, napali nekoga ili nesto slicno i dalje su slobodni bez povodca.

ali kao sto si ti sam rekao ... nije to do psa nego do vlasnika.

iako, smatram da zbog drugih ljudi, koji ne poznaju pse i neznaju prepoznati njihovo ponasanje, velike pse treba vezati.

uvijek se sjetim onog rotvajlera koji je spasavo onu curicu iz mora, i kako ju je pokusao izvuci iz vode izgrebao joj je ruku, pa su sve novine pisale o krvolocnom rotvajleru koji je napao djete.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2010. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › ma da... treba ga strujom šokirat.... nadam se da se zajebavaš... staford u manjim životinjama vidi lovinu..i to je to... on je odan gazdi i to je to... ja sam imao prekrsana iskustva s 2 staforda... jedan prijavljen policiji, drugi je dobio nogom u glavu... i smirio se..al nije lijepo mlatit pse nogama, jel...


bez komentara,Sretan Uskrs

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.04.2010. 12:12 
Naslov:  Re: Krvoločni psi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tigrovi...ljudi krivo misle da su opasni..pogledajte kasko se oni lijepo druže..
također,sve je stvar vlasnika.




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2010. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
ma da... treba ga strujom šokirat.... nadam se da se zajebavaš... staford u manjim životinjama vidi lovinu..i to je to... on je odan gazdi i to je to... ja sam imao prekrsana iskustva s 2 staforda... jedan prijavljen policiji, drugi je dobio nogom u glavu... i smirio se..al nije lijepo mlatit pse nogama, jel...

ne zajebavam se, jedan umirovljeni policajac se bavi uzgojem i treniranjem pasa, taj mali šok nije opasan za psa al jako pomaže pri treningu da npr. ne jede sve što nađe nego samo ono što je u njegovoj zdjeli, isto tako i da ne napada sve što vidi...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2010. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali rezime... ast, tigar, puma sve su to krasne životinje ako su 200m od mene na lancu ili iza ograde... to što postoje 2 normalne vlasnika staforda meni ne znači ništa, jer ostalih 98% čine iskompleksirani kreteni koji time nadoknađuju(barem misle) svoju inferiornost... ja sam zvao policiju i rekli su mi da oni gazdu moraju uhvatit na djelu..znači treba mi rastrgat psa? a onda će bitt..nije ast kriv..kriv sam ja jer nisam vidio da me s leđa napada jebena kerusina, krvožedna, koja ima gazdu debila... naravno, jedan drugi policajac mi je ladno rekao... obrani se čime stigneš...pametan čovjek..upalilo je.... Sretan Uskrs svim normalnim vlasnicima pasa... makar bili i stafordi..ali odgojeni, na lancu itd.Very Happy

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.04.2010. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma uvijek je problem u vlasniku.
Mi imamo bernardinca. Ta pasmina, kako sam čula, je po statistikama na vrhu po smrtnosti žrtava poslije napada. Nikako čudo s obzirom na veličinu. Tu činjenicu nisam znala prije šest godina kad smo ga kupovali.
Ja sam isto od onih koji su protiv puštanja pasa s ogrlice...a još više me smetaju psi u našem naselju koje vlasnici puštaju da se sami prošeću..pa se ti psi vole "igrati" s klincima koji idu u školu.
Na svu sreću naša djeca znaju s psima,pa se ni ne boje.
Bitan element je i edukacija, koje nažalost nema u školama a često izostaje i u obiteljima. Bilo bi dobro kad bi se djecu učilo ( a i odrasle) kako prepoznati (a ako treba i obraniti se ) agresivnog psa..i općenito..kako prići psu...ma da ne nabrajam.

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.04.2010. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne čitam u novinama da je bernardinac rastavio pekinezera, pudlicu... Teško je nekima priznat... ast, rotVajler:-D ect. su krvoloci... ako su dobro odgojeni, manja je šansa da će nekoga rastavit..ako ih se odgaja kao ostale pse..onda su ljudi i životinje u okolici najebali.. njima treba specijalni tretman...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2010. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › ne čitam u novinama da je bernardinac rastavio pekinezera, pudlicu... Teško je nekima priznat... ast, rotVajler:-D ect. su krvoloci... ako su dobro odgojeni, manja je šansa da će nekoga rastavit..ako ih se odgaja kao ostale pse..onda su ljudi i životinje u okolici najebali.. njima treba specijalni tretman...


da,i onda je svizac zamotao čokoladu...


Zadnja promjena: Bizo; 05.04.2010. 11:43; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tomislav1970
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2010. 11:11 
Naslov:  Re: Krvoločni psi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glede odgoja i opčenito imanja takvog psa(pitbull,starford,rotvajler i dr.) osoba koja nabavi istog treba biti razumna i sposobna baviti se odgojem istog(mislim psihički stabilna u svakom pogledu) jer pas osjeti raspoloženje i stanje svog gazde, znači čudna ponašanja istog i ukoliko je isti nestabilan(nervozan i psihički rastresen) i životinja se ponaša slično i nestabilno.U večini slučajeva svi napadaju psa za počinjeno ali treba se upitati zašto je pas tako reagirao(šta je bio okidač takvom ponašanju kad je pas bio normalan u svakom pogledu ranije).Imao sam prilike vidjeti AST-a koji je bio umiljat kao janje ali....... to je naravno bio i pokazatelj o kakvom se vlasniku radi premda to nije nikakva garancije za istog da se neće nešto desiti.

Zato bi svakog kaznio(rigorozno) koji se nepridržava zakona(ako nije tako navedeno onda bi to uveo) koji izričito kaže da takvi psi moraju biti na skračenom povocu i sa brnjicom na njušci baš iz takvih razloga i nepredvidljivih ponašanja.

Vidjeo sam po gradu dosta toga glede nepridržavanja tog dijela zakona od strane vlasnika gdje životinju netreba okrivljavati za takvo ponašanje istog jer ipak je to životinja sa životinjskim nagonima koji su još uvijek nedovoljno proučeni.

Čovjek/vlasnik je jako bitan faktor u odgoju istog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.04.2010. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo vam jedan strašan krvoločan pitbull koji kolje sve manje od sebe i ništa drugo ne zna:










A tek što mačke mrzi...









_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: