Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Anto Đapić gradonačelnički kandidat HSP-a, Daniel Srb odlazi u Sabor [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2008. 17:33 
Naslov:  Anto Đapić gradonačelnički kandidat HSP-a, Daniel Srb odlazi u Sabor [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono o čemu se šuškalo posljednjih tjedana u Osijeku, danas je i službeno objavljeno – Anto Đapić bit će gradonačelnički kandidat HSP-a na sljedećim lokalnim izborima, a predizbornu utrku odradit će kao gradonačelnik. Njegovo mjesto u saborskim klupama zauzet će Daniel Srb, koji bi nakon nekog vremena trebao preuzeti i mjesto predsjednika Stranke. Jedina prilika koju je politička konkurencija imala za pobjedu na izborima jest podjela unutar HSP-a, rečeno je na konferenciji za novinare. No, tim Đapić – Matković jači je nego ikad i spreman odnijeti pobjedu na lokalnim izborima. Podršku SDP-a i HSU-a za promjene unutar gradske uprave HSP ima podršku SDP-a i HSU-a, ustvrdio je  Đapić te dodao kako vjeruje da će koalicija opstati do kraja mandata

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:
- Obilježen 5. prosinca, Dan osječkih heroja

- Otvorenje dvorane Gradski vrt 28. prosinca






Osječka televizija - Vijesti, 05.12.2008.


Više informacija; Osječka televizija


Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2008. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači Bilja i Đaponja su odlučili podijeliti kolač koji je sad nešto veći kad Vrdoljaka nema.
Logično, ali žalosno.
SDP neće dobiti moj glas na slijedećim izborima. Na greškama uče sve budale, pa što ne bih i ja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.12.2008. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ni moj isto,zgadili su mi se...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2008. 19:32 
Naslov:  Re: Anto Đapić gradonačelnički kandidat HSP-a, Daniel Srb odlazi u Sabor [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đapić je odlučio da on sad malo bude gradonačelnik, pa će staviti Srba u Sabor, pa će Matkovića...

Što je ovo?
Njegova djedovina?
Ako je i po zakonu, to je toliko bezobrazno i nemoralno i ako SDP ovo podrži nisu ništa bolji od Đapića.

Ako Biljana Borzan bude digla ruku za ovo, moj glas i svih onih na koje mogu utjecati više ne idu SDP.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2008. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mi jasna racunica. Kako ce proci za gradonacelnika kad nema potporu HNS-a. Bit ce 13-13, s obzirom da se Vrdoljak vraca u vijece, Dedijer odlazi, a dolazi HDSSB-ov predstavnik serba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2008. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedino ako ne postoji neka igra bez vijeca koja meni nije poznata ili je mozda privolio HDZ da dignu ruke?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2008. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lijepo lijepo, izgleda da je đapić se naobećavao svega i svakočega pa kada mu je zbog vrdoljaka počelo porpadati mora da mu se počele i gaće tresti jer koliko čitam ova afera sa kioscima ide do paravan tvrtki i mafije (bratov vlasnik u zatovru zbog otmice i iznude a prethodna tvrtka zatvorena) njima je media metro uplaćivao pola od tabakere.

A za sdp se već ranije vidjelo da mu vire iz one stvari ali to je jednostavno takva organizacija tu u osijeku.

a mali matković sada odlazi za dogradonačelnika vjerovatno pod pretnjom da mu raskinu vezu unikokma i njegovog brata.

možda opet sada osijek-koteks preko lakolita sagradi đapiću novu kuću pardon njegovom bratiću ili sl.

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lumumba
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2008. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sramota me što sam član sdp-a

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2008. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lumumba je napisao/la (Pogledaj post): › sramota me što sam član sdp-a
GLUPOST!
Sramota treba biti njih, koji vode SDP u gradu. Vjeruj mi, puno sam čitao i proučavao. Nema pravednije i ljudskije ideje od socijalne pravde i političke demokracije. To što vodeće osobe osječkog ili bilo kojeg SDP-a nisu tome dorasle to je njihov, a ne tvoj problem.
I osim toga, kad bi vjernici čitali Bibliju, shvatili bi da je SDP-ovski svjetonazor najbliži Isusovom učenju kojeg je pronosio sv.Pavao (ne i drugi). Njima to zbog zatucanih svečenika nije jasno ali to je sasvim druga tema i nema mjesta za nju u ovom topicu.

Malo sad ontopic: Žao mi je i sram me je da živim u gradu u kojem jedna spodoba kao što je AĐ može uopće biti u prilici biti izgledan kadidat za Gradonačelnika. Osijek kao multikulturan grad, kao multikonfesionalan grad , kao multietnički i multinacionalni grad takvo civilizacijsko unazađenje nije zaslužio. Ali, ako je to volja birača, treba to poštivati.


Zadnja promjena: mvarga; 05.12.2008. 23:02; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meyo
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2008. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo ne ona spodoba za gradonačelnika!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lumumba
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2008. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
lumumba je napisao/la (Pogledaj post): › sramota me što sam član sdp-a
GLUPOST!
Sramota treba biti njih, koji vode SDP u gradu. Vjeruj mi, puno sam čitao i proučavao. Nema pravednije i ljudskije ideje od socijalne pravde i političke demokracije. To što vodeće osobe osječkog ili bilo kojeg SDP-a nisu tome dorasle to je njihov, a ne tvoj problem.
I osim toga, kad bi vjernici čitali Bibliju, shvatili bi da je SDP-ovski svjetonazor najbliži Isusovom učenju kojeg je pronosio sv.Pavao (ne i drugi). Njima to zbog zatucanih svečenika nije jasno ali to je sasvim druga tema i nema mjesta za nju u ovom topicu.
Pa upravo zbog toga me i je sramota.Prava socijaldemokracija je ono u Švedskoj,Danskoj,Finskoj,Norveškoj,Austriji,Islandu.Kad
bi se ugladili malo nanjih di bi nam bio kraj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2008. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajme

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aardvark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2008. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
... grad takvo civilizacijsko unazađenje nije zaslužio. Ali, ako je to volja birača, treba to poštivati.

jebeš to... demokracija je precijenjena! svaki debil ima pravo glasa ko da smo svi jednako korisni članovi društva... pa naravno da nismo! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2008. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lukko je napisao/la: ›
Nije mi jasna racunica. Kako ce proci za gradonacelnika kad nema potporu HNS-a. Bit ce 13-13, s obzirom da se Vrdoljak vraca u vijece, Dedijer odlazi, a dolazi HDSSB-ov predstavnik serba.

Po nekim kombinacijama, Biljana bi se vratila u vijeće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aardvark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2008. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao njihov birač, nadam se da postoji nekakvo zdravorazumsko objašnjenje za ovakvo ponašanje SDP-a... zahtijevam pojašnjenje!!

po svemu sudeći, teško da ga ima... damn.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: